• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
لطفا موارد غیرمرتبط با قوانین را فقط گزارش دهید . کاربرانی که در پاسخ به مطالب پست های مشابه داشته باشند دسترسی آنها مسدود خواهد شد .
کلیه مطالب نامرتبط با موضوع حذف و به طور موقت تاپیک بسته شده بود . مجددا باز شد . در صورت ادامه مطالب مانند روز گذشته تاپیک به صورت دائم بسته خواهد شد .

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
کلا با این سیستم ip نئوباکس اصلا حال نمیکنم . :general602: هر بار اومدیم برداشت بزنیم پرید صفحه اول ... باز باید یک هفته صبر کنم تا ببینم یه ip دیگه رو قبول میکنه یا نه .
قبلا که اکانت گلد داشتم با ip تانزانیا هم میتونستم برداشت بزنم ! :D

ماهانm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
کلا با این سیستم ip نئوباکس اصلا حال نمیکنم . :general602: هر بار اومدیم برداشت بزنیم پرید صفحه اول ... باز باید یک هفته صبر کنم تا ببینم یه ip دیگه رو قبول میکنه یا نه .
قبلا که اکانت گلد داشتم با ip تانزانیا هم میتونستم برداشت بزنم ! :D
اره واقعا:Dسه روزه هی نمیذاره برداشت کنم:Dیه بار دیگه یادمه تیکت زدم یه دقیقه نشد گذاشتن برداشت بزنم.:D
البته این قصهش سره دراز داره. مشکل از ای پی نیست. چون ای پیه من کاملا استاتیکه.

Last edited:

wheat

Registered User
لایک‌ها
44
این تسک هی ۲۶ سنتی که الان اومده خیلی طول میکشه
آخرشم میترسم همشو غلط بگیره
کسی زده؟

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
این تسک هی ۲۶ سنتی که الان اومده خیلی طول میکشه
آخرشم میترسم همشو غلط بگیره
کسی زده؟

من خواستم بزنم گفتم ارزش نداره غلط میگیره دقتم میاد پایین هر چقدر هم دقت کنی باز یه جایی غلط میشه

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
دوستان لولدار!
این تسک 13 سنتی لول 3 رو از دست ندید:
Do any of these retailers have any of the adornments listed?
میتونید تا 50 بار اون رو انجام بدید. من که تا الان بیشتر از 40 بار انجامش دادم.
تسک کوییز دار نیست و جوابهاش هم خیلی اهمیت نداره. فقط برای submit کردن در هر بار،حداقل 3 تا 4 دقیقه وقت بگذارید.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
این تسک ۱۰ سنتی لول یک هم بد نیست بزنید:
What do people think about diet soft drinks? Twitter
تسک کوییز دار هستش ولی تو داشبورد ثبت نمیشه پس نگران دقت کل اکانت نباشید!
تو هر صفحه تسک تعدادی توئیت راجع به نوشابه‌های رژیمی نمایش داده میشه و شما باید به چند تا سوال ساده راجع به هر توئیت جواب بدید.
برای مثال راجع به این که در اون توئیت از brand خاصی نام برده شده یا نه . . . و این که اون توئیت چه تأثیری روی خواننده میتونه داشته باشه . . .
مثلا اگر توئیت راجع به مضررات نوشابه باشه باید Negative و اگر از نوشابه تعریف یا به مصرف اون تشویق کرده باشه باید Positive و اگر هم هیچ کدوم از این ۲ نباشه و صرفا از یک نوشابه‌ای اسم برده باشه Neutral رو انتخاب کنید . . .
چند تا تسکش رو بزنید متوجه خواهید شد . . .
میشه هر تسکش رو متوسط در ۲ دقیقه انجام داد . . . مجموعا ۴۸ بار . . .
---------------
چند تا تستش رو هم که به نظرم مشکل دار بود ضمیمه می‌کنم شاید تو کوییز به کارتون بیاد.

فایل های ضمیمه

• DietSoda.zip
    235.2 KB · نمایش ها: 26

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان این تسک تا نرفته انجامش بدید خیلی راحت و باید سایت رو باز کنید و ببینید تبلیغات یکی هست یا نه و آدرسشو کپی کنید همین.
Evaluate Advertising Effectiveness BP2-7

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
این تسک ۱۰ سنتی لول یک هم بد نیست بزنید:
What do people think about diet soft drinks? Twitter
تسک کوییز دار هستش ولی تو داشبورد ثبت نمیشه پس نگران دقت کل اکانت نباشید!
تو هر صفحه تسک تعدادی توئیت راجع به نوشابه‌های رژیمی نمایش داده میشه و شما باید به چند تا سوال ساده راجع به هر توئیت جواب بدید.
برای مثال راجع به این که در اون توئیت از brand خاصی نام برده شده یا نه . . . و این که اون توئیت چه تأثیری روی خواننده میتونه داشته باشه . . .
مثلا اگر توئیت راجع به مضررات نوشابه باشه باید Negative و اگر از نوشابه تعریف یا به مصرف اون تشویق کرده باشه باید Positive و اگر هم هیچ کدوم از این ۲ نباشه و صرفا از یک نوشابه‌ای اسم برده باشه Neutral رو انتخاب کنید . . .
چند تا تسکش رو بزنید متوجه خواهید شد . . .
میشه هر تسکش رو متوسط در ۲ دقیقه انجام داد . . . مجموعا ۴۸ بار . . .
---------------
چند تا تستش رو هم که به نظرم مشکل دار بود ضمیمه می‌کنم شاید تو کوییز به کارتون بیاد.
همون اولین تسکش خراب کردم و درصدم شد 63 %، خیلی سخته انقدر گزینه داره هرچی رو میزنی ایراد میگیره.
چطوری حلش کردی ؟:D

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
همون اولین تسکش خراب کردم و درصدم شد 63 %، خیلی سخته انقدر گزینه داره هرچی رو میزنی ایراد میگیره.
چطوری حلش کردی ؟:D
خیلی هم سخت نیست من تو ۳ تا اکانت کوییز را ۱۰۰ شدم! ولی یک سری سوال مورد دار تو Work Mode بود که بالا هم ضمیمه کردم جواباشون هم مشخص شده . . .
به هر حال تو داشبورد ثبت نمیشه پس نگران دقت اکانت نباش!
اگر صفحه‌ی expell رو هنوز داری یه عکسی ازش بزار ببینیم چی شده!!!

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
نه بستمش، الایت کراود چه به ایپی حساس شده ! :| یه اکانت ساختم و با یک ایپی واردش شدم ولی وارد تسک نشد چون ایپی مورد دار بود بعد یدونه دیگه ایپی وصل شدم که سالم بود اما وقتی خواستم وارد الایت بشم زد Your account is suspended. ! شروع نکرده اینو زد.
کسی میدونه باید چطوری کار کرد ؟ چون هر سری بخوای با ایپی اشتراکی وارد الایت بشی اینطوری اکانت سری بسته میشه، دوستان مولتی اکانت چطوری کار میکنن ؟

---------
دوستان تسک 4 دلار به ایپی حساسه یا نه؟ مثل نئوباکس باید رو تبلیغات کلیک کرد تا بشه برداشت کرد یا نه ؟ ارزش تسک ها چقدره ؟ پرداختش زمان زیاد میبره ؟

Last edited:

Soheil.ptc

Registered User
لایک‌ها
96
قابل توجه اون دوستانی که میگن کراود الایت به ویندوز حساس نیست ! اتفاقا حساسه من با یک مرورگره دیگه و ایپی کاملا متفاوت اکانت ساختم وارد که شدم، اکانت اولم درجا سوخت و 42 $ پر کشید رفت .:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا