• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
سراغ اینجور تسک ها نری بهتره هم وقتت رو میگیره هم دقتت باید زیاد باشه ریسکش هم بالاست این جور تسک ها باید خودت تشخیص بدی
سلام دوست عزیز پس سراغ کدوم تسکها بریم من لول یک دارم می خوام لول های بالاتر رو بگیرم کلی هم کوییز هست
که یکی پس از دیگری سخت تر زبانم هم زیاد تعریفی نداره بیشتر وقت ها هم از گوگل ترجمه کمک می گیرم
به نظرت توی لول یک کدومارو بزنم بهتره

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
سلام دوست عزیز پس سراغ کدوم تسکها بریم من لول یک دارم می خوام لول های بالاتر رو بگیرم کلی هم کوییز هست
که یکی پس از دیگری سخت تر زبانم هم زیاد تعریفی نداره بیشتر وقت ها هم از گوگل ترجمه کمک می گیرم
به نظرت توی لول یک کدومارو بزنم بهتره

منم اولش که لول یک گرفتم دقتم بالای 85% بود و شروع کردم همه تسکهارو زدن و دقتم الان شده زیر 80% در حالی که یکم صبر میکردم و تسکهای با قیمت پایین تر و ساده تر روز میزدم الان شاید لول 2 یا 3 داشتم به نظر من تسکهایی که قیمتشون زیاده هم وقت گیر هست و هم ریسکش بالاست مثلا یه تسک هست که دو تا بطری شراب رو باید تشخیص بدی که برچسبشون مثل هم هست یا نه که 3 سنتی هست و راحته بقیه تسکها هم سخته و باید وقت بزاری ولی صبر کنی تسک کوییز دار آسون هم میاد و عجله نکنی لول های بعدی رو میگیری گول قیمت بالای اون تسکهای 16 و 10 سنتی اینارو نخور که صبر کنی تسک آسون هم میاد که میتونی لول بالاتر بگیری

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
تسک های کوئیز دار با قیمت بالا بیگاری مطلقه ... مثلا برای 15 سنت باید برای هر صفحه 20 دقیقه وقت بذاری تازه اگه همه چی رو درست زده باشی و کراود هم نپیچونه تا بتونی پاس کنی .
الان 2 تا لول 3 آمریکا دارم تو هر کدوم 100 تا جاب که اصلا حوصله ندارم نگاه بندازم اینقدر که هر کدوم بخاطر 10 سنت به اندازه 10$ ازت کار میکشن .
همون فیشر و لگال زوم و سوروی هایی که میاد کافیه .

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
در مورد کوئیز فقط یکی توی روز از یک جاب ثبت میشه یا بیشتر چون کوئیز تشخیص صدا راحته؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
در مورد کوئیز فقط یکی توی روز از یک جاب ثبت میشه یا بیشتر چون کوئیز تشخیص صدا راحته؟
تو مرحله کوئیز مثلا اگه 8 تا صحیح خواسته و شما پاس کنی هر 8 تاش محاسبه میشه ... بعد در مرحله work mode هر صفحه که کامل صحیح بزنی 1 محاسبه میکنه .

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این ارور رو دوباره توی یکی از اکانت هام موقع برداشت داد نئوباکس حالا موندم من که قبلش تبلیغات دیده بودم و از یک آیپی استفاده کردم آیا فهمیده از ویندوز مجازی استفاده کردم و آی پیم رو تشخیص داده البته توی حساب پیزام هم ایمیل اضافه کردم که مستقیم پولم بیاد توی یک اکانت احتمال داره تشخیص داده باشه از روی حساب پیزا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم دیگه چیکار کنم

eroorrrr.PNG

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
دوستان این ارور رو دوباره توی یکی از اکانت هام موقع برداشت داد نئوباکس حالا موندم من که قبلش تبلیغات دیده بودم و از یک آیپی استفاده کردم آیا فهمیده از ویندوز مجازی استفاده کردم و آی پیم رو تشخیص داده البته توی حساب پیزام هم ایمیل اضافه کردم که مستقیم پولم بیاد توی یک اکانت احتمال داره تشخیص داده باشه از روی حساب پیزا؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم دیگه چیکار کنم

مشاهده پیوست 763853
2 دلیل داره
1 - مدت زمانیکه صبر کردی تا دوباره درخواست بدی کم بوده .
2 - مشکل از آی پی میتونه باشه .

که به احتمال فراوان مشکل دومی هستش .. بهترین راه تست ip که بفهمید برای نئوباکس ولید هست یا نه اینه که یکبار اون ip یا در همان رنج ip رو تو سایت کلیکسنس صفحه sign up تست کنید . اگر بتونید صفحه ثبت نام همراه با مشخصات کشور رو ببینید یعنی پراکسی محسوب نمیشه و بعد برای تقریبا 5-6 روز فقط با اون رنج ip در نئوباکس لاگین کنید و برداشت بزنید .

hamid2445

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سیستم کراد عوض شده؟ من چند تا اکانت جدید حدود یک ماهه درست کردم ولی تو هیچ کدوم هیچ تسکی سرازیر نشده.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان دلیل یا دلایله اینکه نئوباکس میگه کد رو به ایمیلت فرستادم. اما تو ایمیل چیزی نیومده چیه؟؟؟

این اتفاق واسه منم چند بار افتاده که بهشون تیکت زدم و گفتم ایمیل نیومده و بعد واسم فرستادن و بعضی موقع ها که ثبت نام کردم سریع اومده و بعضی مواقع چند بار امتحان کردم تا ایمیل اومده

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
درسته. ولی خاستم بدونم دلیل چیه میگن فرستادیم اما نفرستادن.ایا مشکلی از جانب ای پی بوده یا مثلا تشخیص دادن طرف مولتی اکانته یا چی....ایا مشکل از طرفه اونها بوده یا ما؟

به نظر من که امکان نداره واسه خاطر آیپی و مولتی اکانت ایمیل نفرستن و مشکل به نظرم از طرف اونا بوده مثلا من توی ساعات خاصی امتحان کردم صبح ثبت نام کردم ایمیل نیومد یه بار شب ثبت نام کردم همون موقع ایمیل اومد فکر میکنم اینا دیگه مشکلات خودشون هست نه ما

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
تسک‌های موبایلی مخصوص آمریکا Provide Constructive Feedback - USA Only برای کسی اومد امروز؟
معمولا تا آخر شب حدود ۵ تا از این تسک‌ها میومد . . . امروز ولی خبری نبود!

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
امروز اصلا خوب نبود نسبت به روزای قبل
امروز 2.5 دلار زدم فقط

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
تسک‌های موبایلی مخصوص آمریکا Provide Constructive Feedback - USA Only برای کسی اومد امروز؟
معمولا تا آخر شب حدود ۵ تا از این تسک‌ها میومد . . . امروز ولی خبری نبود!
من واسه هر اکانت روزی 10-15تا از اینا میاد

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
امروز هم اومد؟! (دیروز در واقع!) - برای من معمولا بین ۹ تا ۱۰ شب میومدن ولی خبری نشد! (موبایلی‌ها منظورمه)
آره نصفش اون موقع اومد نصفش هم نیم ساعت پیش

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
آره نصفش اون موقع اومد نصفش هم نیم ساعت پیش
برای شما معمولا چقدر تو لیست می‌مونند؟
خودم که یادم میاد تا یک ساعت هم نمی‌زدمشون ولی تو لیست می‌موندند! امروز هم اگر میومد بالاخره باید می‌دیدم . . .
مگر این‌که این‌ها هم مثل فیشر‌ها شده باشن که در کسری از ثانیه میان و میرن!

lonodn

Registered User
لایک‌ها
247
برای شما معمولا چقدر تو لیست می‌مونند؟
خودم که یادم میاد تا یک ساعت هم نمی‌زدمشون ولی تو لیست می‌موندند! امروز هم اگر میومد بالاخره باید می‌دیدم . . .
مگر این‌که این‌ها هم مثل فیشر‌ها شده باشن که در کسری از ثانیه میان و میرن!
والا واسه من اینا هم مثل فیشرن
یه ثانیه دیر بزنی پریدن o_O

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان ساعت کازینو ها شده 4:30 ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا