• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سیاست شل و سفت کنه دیگه یک روز حال میده یک روز هم حال میگیره
طبق تجربه گذشته اوضاع درست میشه اما دیر و زودش دست خودشه

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
نترسین با 4تا تسک زن مث من و شما ورشکست نمیشه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
نئو دیگه..
آره من یه نفرشونو خیلی قبول دارم روزی 50-58 دلار درآمد خالصشه
http://www.neobux.com/forum/?/4/120...-growing/&vl=3C78EDDA9C27CE1061E1F750AC2EBFBE
یه ایرانیه هم هست حدود 10000 تا ریفرال داره روزی 10 دلار ثابت میزنه
سود دهی نئو توی این چند سال از تولدش خیلی کم شده قبلا هر کلیک 1 سنت بود که کردش 1 دهم سنت
در نتیجه مدت و سرمایه بیشتری لازمه که بشه به سود درستی رسید اون کاربر نئو هم با 40 هزار رفرال روزی 60 دلار براش کمه

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
آره نمیصرفه..
40000 تا 240 روزه میگیره با تخقیف و دو نوع حساب گلدن و التیمیتش براش نفری 0.168 میشه ماهیانه برای 8 ماهش یه رقمی خدود 53 هزار دلار میشه
ماهی 1500 درآمدش باشه 8 ماهش میشه 12000 دلار تقریباً 22 % سود!!

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
الیته در صورتی که خودت پول بزاری نمیصرفه اگه بدون پول یا یه رقم کمتر بزاری یواش یواش بری بالا میصرفه البته به دید تفریح اگه 2 -3 سال بهش نگاه کنی ! :)

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
  • تغییرات جدید در کرواد به زودی
Some Important Changes to Your Contributor Experience are Around the Corner
Starting next week, we’re making the first of a few changes to your Contributor experience and we wanted to keep you in the loop so you understand what’s happening. The tasks you complete help businesses and academics alike reach their goals and we’re proud to be able to provide work for Contributors around the globe, so it is important we keep you informed.

Below is an outline of the changes you should expect:
Facebook Integration (Week of 4/6)
Firstly, CrowdFlower will be integrating with Facebook. From your point of view as a Contributor, this just means you’ll sign in with Facebook on the login screen. Nothing else about this integration will affect you. The Job listing page remains the same, the same tasks will still be available, and the tasking interface isn’t changing either. The integration with Facebook just allows us to better identify and recognize our best Contributors as well provide our Contributor community a real safeguard against suspicious behavior. Again: your experience tasking won’t change. You’ll just be asked to log in differently. We won’t post on your Facebook wall or do anything like that. We promise.

Quiz Mode Changes (Week of 4/13)
The other changes we’re making are around Quiz Mode. We’re taking steps, first off, to make sure that you won’t finish Quiz Mode only to have no tasks available to you in Work Mode. It doesn’t make sense to ask you to read instructions, understand a job, and then take Quiz Mode if there isn’t even any work for you to do. It’s a waste of your time. Along with this, there will no longer be a payment for passing Quiz Mode, which we understand is a big change. What we are doing, however, is paying Contributors for all tasks you complete in Work Mode, even if you get expelled from the Job. That means that once you pass Quiz Mode, you’ll be paid for every task you complete no matter what.

We know these are some big changes and we will always try to be open and forthright with about the changes we’re making to the platform. We will always let you know how they’ll affect you, even if they’re just something like requiring a Facebook account to log in.

In the mean time, we’ve been working on some great projects that we hope make your life as a Contributor better, including translating our platform into more languages to make tasking easier for a wider variety of Contributors as well a number of other big updates we’ll be rolling out in the coming months. We’re very excited and we think you’ll really enjoy them. We’ll keep you posted!

Thank you! - See more at: http://crowdflowercommunity.tumblr....nges-to-your-contributor#sthash.gjsCpjE5.dpuf

Last edited:

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
نمیدانیم این تغییرات به سود ماست یا به ضرر:(:(:(

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
مخواد با فیس بوک ادغام بشه تا کاربرا رو شماسایی کنن دیگه همه چی تمومه:D

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
باید اکانت فیسبوک داشته باشیم :|

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
ای بر پدرش
حدود 40 صفحه کوییز پشت بند هم زدم تو یکی اکانتا . حساب کردم دیدم رسیده به کل لولا ول کردم رفتم بعد 2 روز بش سر زدم لولا رو دادن بعد دوباره حذف کردن

میگم چرا اینکارو کردین میگه ادمین هروقت تشخیص بده مبتونه هر جاب و تسکی رو از جاب هیستوری حذف کنه

فعلا درگیر دعوای حقوقی هستیم:D

این لاگین با فیسبوک هم فک نکنم چیز خاصی باشه . دوشنبه مشخص میشه . ولی بازم میخواد لول گرفتن رو سختر کنه انگار

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
ضمنا دوستان دلارا رو قیمت پایین ندین بازار رو خراب نکنین:D

مخصوصا اون سایت عزیز که عملا بز خری میکنه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
ای بر پدرش
حدود 40 صفحه کوییز پشت بند هم زدم تو یکی اکانتا . حساب کردم دیدم رسیده به کل لولا ول کردم رفتم بعد 2 روز بش سر زدم لولا رو دادن بعد دوباره حذف کردن

میگم چرا اینکارو کردین میگه ادمین هروقت تشخیص بده مبتونه هر جاب و تسکی رو از جاب هیستوری حذف کنه

این لاگین با فیسبوک هم فک نکنم چیز خاصی باشه . دوشنبه مشخص میشه . ولی بازم میخواد لول گرفتن رو سختر کنه انگار
بپا کارتون به دادگاه نکشه که متهم به پرداخت قرامت بشی به دلیل استفاده از پراکسی
در مورد تغییراتی که میخان انجام بدن هم فقط برای سفت کاری هستش که قبلا در مورد کوکیها انجام دادن که مدت اعتبارشونو کم کردن که مجبور به لاگین بشیم که
راحت تر پراکسی کارارو شناسایی کنن تا بخان تغییرات جدیدو اعمال کنن اوضاع همچنان ضعیفه
منم دارم با ایپی جدید برا لول گیری تلاش میکنم ببینم در عالم لول اوضاع چطوره

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
ای بر پدرش

میاد پروفایل فیسبوکت رو چک می کنه می فهمه که یا الکی هست و یا اینکه از ایرانی
می بنده و می ره :|

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
ضمنا دوستان دلارا رو قیمت پایین ندین بازار رو خراب نکنین:D

مخصوصا اون سایت عزیز که عملا بز خری میکنه
ظاهرا بوش که میاد دلار ارزونتر هم بشه در کل نگه داریم یا سرمایه گذاری کنیم بهتره
برا سرمایه گذاری هم توی سایتایی که به پرفکت پرداخت دارن بهتره

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
میاد پروفایل فیسبوکت رو چک می کنه می فهمه که یا الکی هست و یا اینکه از ایرانی
می بنده و می ره :|
دوست عزیز این کاملا غیر منطقیه . شاید من اصلا فیسبوک عضو نباشم . چون اونجا عضو نیستم پس یعنی یه جای کارم میلنگه!؟
و اما بفرض عضو باشم ساختن یه پرفایل جعلی کار سختیه؟
اینها برا کسانی مشکل ساز میشه که مثلا با همون ایمیل تو فیسبوک و کراد اکانت دارن . اونجوری راحت میفهمه که اکانت و هویت شما جعلیه

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
بپا کارتون به دادگاه نکشه که متهم به پرداخت قرامت بشی به دلیل استفاده از پراکسی
در مورد تغییراتی که میخان انجام بدن هم فقط برای سفت کاری هستش که قبلا در مورد کوکیها انجام دادن که مدت اعتبارشونو کم کردن که مجبور به لاگین بشیم که
راحت تر پراکسی کارارو شناسایی کنن تا بخان تغییرات جدیدو اعمال کنن اوضاع همچنان ضعیفه
منم دارم با ایپی جدید برا لول گیری تلاش میکنم ببینم در عالم لول اوضاع چطوره
نباید ناشکر بود . خوبه بد نیس . همین صبحی یه 3 دلاری اومد . سخت بود منم حوصله نداشتم نزدم
و اینکه تعجب اور بود دم صبحی یه 20/30 تا فیشر داد .

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
ظاهرا بوش که میاد دلار ارزونتر هم بشه در کل نگه داریم یا سرمایه گذاری کنیم بهتره
برا سرمایه گذاری هم توی سایتایی که به پرفکت پرداخت دارن بهتره
اینا همش مقطعی هس و تابع یه سری جو . وقتی بودجه جاری کشور بر اساس دلار 2800 بسته شده هیچوقت دلار ارزونتر از 2800 نخواهد شد . تازه اونم ارز مرجع 2800
چند روزی بگذره میشه همون روال قبل
فردای اون مسائل دلار شد 3100 (اسکناس) امروز باز شد 3190

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
جدیداْ بعضی‌ از فیشر‌ها Complete میدن، آی‌دی‌شون هم تو JobHistory نیست یعنی قبلا انجام ندادمشون . . .
آی‌پی‌ ثابت و اختصاصی و تو دو ماه اخیر همچین موردی نداشتم تا این دو روز پیش که باز شروع شد . . .
کسی دیگه‌ای این مشکل رو داره؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا