برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت جدید mid term جهت سرمایه گذاری با سود 8 درصد روزانه در 15 روز - clarvin

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
دیروز به توصیه و اصرار یکی روی powerprofit.biz پول گذاشتم

امروز Scam شد
Poker%20Face-pokerface-poker-pf.png
Facepalm.png

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دیروز به توصیه و اصرار یکی روی powerprofit.biz پول گذاشتم

امروز Scam شد
Poker%20Face-pokerface-poker-pf.png
Facepalm.png
خیلی متاسفم ولی اون بنده خدایی که پیشنهاد داده بهتون تجربشو نداشته و بهتون حتما نگفته ریسکش بالا رفته.چون این نوع سایت کوتاه مدته باید همون اولا پول بذاری چند وقت بعدش خیلی دیره احتمالا ضرر میدی.من صفحه قبل چند تارو معرفی کردم تو اونا بذارید...

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوستان امروز کلاروین پرداختی نداشته اگر قصد سرمایه گذاری دارین حتما صبر کنین تکلیفش روشن بشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوستان این لیست سایت هایی هست غیر از کلاروین که من سرمایه گذاشتم :

https://lucrativa.biz/index.php?ref=ArashMiniStar
این مورد تازه راه اندازی شده - سود متغیر از 1 درصد تا 3 درصد میده هر موقع بخواین میتونین پول بذارید و بردارید - حداقل سرمایه گذاری 20 دلار

https://www.rockwell-partners.com/?agent=17785
سایت راک ول هم شبیه بالایی هست با این تفاوت که قدمت بالاتری داره ولی چیزی ازش کم نمیکنه . حداقل سرمایه گذاری 20 دلار

http://forexghq.biz/?ref=ArashMiniStar
این سایت هم سایت خوبی هست من خودم 2 ماهی هست توش پول گذاشتم و الان هم اکتیو دپازیت دارم - سود از روزی 2.6 درصد به بالا برای 30 روز میده ، اصل پولتون هم بر میگردونه.حداقل سرمایه گذاری 10 دلار

و اما یک سایت عالی جدید با سود بالا - شدیدا پیشنهاد میکنم اگر میخواین همین الان سرمایه بذارید و تا 1 هفته حداکثر نگه دارید و بعدش کامل بکشین بیرون.سودی که میده 9 تا 14 درصده.من پشنهاد میکنم حداقل 75 دلار در پنل FERRE که روزی 14 درصد سود میده بذارید واقعا ارزش داره.ولی چند روز دیگه دیره همین الان بذارید چند روز دیگه بردارید.شک نکنید که سود خوبی میکنید.اصل پولتون هم هر موقع بخواین قابل برداشته و اگر سوالی براتون پیش اومد در این مورد بگید راهنماییتون میکنم.
https://terra-elegance.com/lp?ref=irmonitor

موفق باشید

امشب همه سایت ها جز کلاروین برای من پرداختی داشتن.کلاروین هم این آخر شبی به چند نفر ریخته معلوم نیست چی شده اگر برای من ریخت خبر میدم.ولی احتمالا PAYING هست و اسکم نمیکنه به این زودی چون یه فیلم هم تازگی ساخته برای دیوید نیوز...;)

The amount of 0.46 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6970908->U4760727. Memo: API Payment. Invoice 32346, matrixx2264.. Date: 20:23 09.06.14. Batch: 59896994.(همون ترا الگانس)
The amount of 0.26 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6807573->U4923736. Memo: API Payment. Withdraw to ArashMiniStar from ForexGHQ - Your Best Practice.. Date: 20:07 09.06.14. Batch: 59895532.
The amount of 1.07 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6913276->U4923736. Memo: API Payment. Withdraw to ArashMiniStar from Lucrativa Limited.. Date: 19:28 09.06.14. Batch: 59892389.
The amount of 1.23 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6970908->U4923736. Memo: API Payment. Invoice 32362, irmonitor.. Date: 20:27 09.06.14. Batch: 59897366. (همون ترا الگانس)
The amount of 1.24 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6860978->U4923736. Memo: API Payment. Withdraw to arashministar from Rockwell Partners.. Date: 20:28 09.06.14. Batch: 59897378.

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
*************سایت CLARVIN ELEMAN INC اسکم شده سرمایه گذاری نکنید! برای اطلاع از دیگر سایت های خوب سرمایه گذاری به پست های آخر مراجعه کنید******************

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
*************سایت CLARVIN ELEMAN INC اسکم شده سرمایه گذاری نکنید! برای اطلاع از دیگر سایت های خوب سرمایه گذاری به پست های آخر مراجعه کنید******************
این انگلیس انقدر بی صحابه ؟
images.php
همه این سایت ها توی انگلیس هستن اکثرا هم جواز دارن و شرکت ثبت شده هستن

چطوری این همه پول رو به راحتی بالا میکشن و کسی جلوشونو نمیگیره!؟
images.php

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
الان کلاروین رو چک کردم ساپورتشون جواب میده !! میگم کلاهبردار هستید میگه نه شرکت ثبت شده داریم ، گفتم ببم جان دوستام از دیروز پرداختی نداشتید براشون گفت

Withdrawal lasts from 1 hour to 3 days. This is the rule!

images.php

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
الان کلاروین رو چک کردم ساپورتشون جواب میده !! میگم کلاهبردار هستید میگه نه شرکت ثبت شده داریم ، گفتم ببم جان دوستام از دیروز پرداختی نداشتید براشون گفت

Withdrawal lasts from 1 hour to 3 days. This is the rule!

images.php
جالبه ساپورتشون به شما جواب میده به ما نمیده!! در هر حال از خیر کلاروین بگذرین 4 تا سایت بالا معرفی کردم اونا بذارید.کلاروین برای خیلی ها ساعت هاست که نریخته برای تک و توک ریخته.حتی دیوید نیوز هم Not Paying زده براش از بس شکایت شده.اصلا بهشون اعتماد نکنید.
در مورد مجوز ها هم من فکر کنم مال یکی دیگه باشه یعنی اینا از اسمش دارن سو استفاده میکنن وگرنه انگلیس فوق العاده کشور قانونمندیه و رد خور نداره اجرای قانوناش...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اینم اضافه کنم تلفشون جواب نمیده قبلا زنگ زدم call back داشتن ولی الان اگه زنگ بزنی صدای مودم دیال اپ میشنوی!! حتما یه زنگ بزن خودت خندت میگیره!!

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
درود
تموم این مجوزهایی که می بینید وهمچنین ویدیو ها کلا ساختگی هستن وکلا تو این پروژه ها غیر ازروس ها هیچ کس دیگه ایی دخیل نیست والبته تا حدود خیلی کمی ویتنامی ها وهندیها
شما یک نفر نمی تونید ازکشورهای اروپای غربی ببینید تو این سایت ها
تموم کلاهبردارن ووامگیرندگان قسمت وام سایت پرفکت مانی رو ببینید بازم روس ها وهندی ها هستن
خالا ازاین کلاهبرداران بزرگ بتونی پول دربیاری درنوع خودش هنریه
کلاروین هم به رحمت الهی رفت من که خدا روشکرفقط دوروزازپرداخت هام مونده بود وتو اینجا با یک سود کم به پایان رسوندم
تنها فقط یک سایت بین همه هایپ ها وجود داره که یک فرق های اساسی با بقیه داره که اونم البته حداقل سرمایه گزاریش 300دلاره وبه شما ماهی 22دصد می ده یکساله با بازگشت سرمایه اولیه کسی اهل ریسک باشه جای خوبی برای سرمایه گزاری هستش

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
اونایی که روزانه سود متفاوت میدن تو کار فارکس هستن به نظرم میشه بیشتر بهشون اعتماد کرد البته اگه شرکت درست درمون داشته باشن مثل Rockwell

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
درود
تموم این مجوزهایی که می بینید وهمچنین ویدیو ها کلا ساختگی هستن وکلا تو این پروژه ها غیر ازروس ها هیچ کس دیگه ایی دخیل نیست والبته تا حدود خیلی کمی ویتنامی ها وهندیها
شما یک نفر نمی تونید ازکشورهای اروپای غربی ببینید تو این سایت ها
تموم کلاهبردارن ووامگیرندگان قسمت وام سایت پرفکت مانی رو ببینید بازم روس ها وهندی ها هستن
خالا ازاین کلاهبرداران بزرگ بتونی پول دربیاری درنوع خودش هنریه
کلاروین هم به رحمت الهی رفت من که خدا روشکرفقط دوروزازپرداخت هام مونده بود وتو اینجا با یک سود کم به پایان رسوندم
تنها فقط یک سایت بین همه هایپ ها وجود داره که یک فرق های اساسی با بقیه داره که اونم البته حداقل سرمایه گزاریش 300دلاره وبه شما ماهی 22دصد می ده یکساله با بازگشت سرمایه اولیه کسی اهل ریسک باشه جای خوبی برای سرمایه گزاری هستش
کاملا تایید میشه...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اونایی که روزانه سود متفاوت میدن تو کار فارکس هستن به نظرم میشه بیشتر بهشون اعتماد کرد البته اگه شرکت درست درمون داشته باشن مثل Rockwell
کلا فاکتور های مختلفی در پایداری ها$یپ ها تعیین کننده هستند/در مورد راک ول معلومه یه آدمین خوب و باتجربه پشتشه.متاسفانه وضعیت ها#یپ ها نسبت به 2013 بدتر شده و قبلا بهتر میشد در آورد.الان هر کی از راه میرسه یه سایت میزنه همون اول اسکم میکنه نمیذاره که کسی سود کنه:D

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
کلا فاکتور های مختلفی در پایداری ها$یپ ها تعیین کننده هستند/در مورد راک ول معلومه یه آدمین خوب و باتجربه پشتشه.متاسفانه وضعیت ها#یپ ها نسبت به 2013 بدتر شده و قبلا بهتر میشد در آورد.الان هر کی از راه میرسه یه سایت میزنه همون اول اسکم میکنه نمیذاره که کسی سود کنه:D
fuuthatshi.png
اره واسه منم تعجبه طرف میاد یه سایت خیلی خوشگل و خوب طراحی میکنه میره رو یه سروری که کم کم ماهی 150$ هزینه اشه SSL درست درمون میگیره ، ولی قصدش کلا کلاه برداریه !! بعد از 5 روز اسکم میشه !!بگو لاعقل میخوای کلاه برداری کنی خب نکبت یه چندماه تحمل کن پولا درشت شد بعد فلنگ رو ببند
Melvin.png

amin-dl

Registered User
لایک‌ها
14
fuuthatshi.png
اره واسه منم تعجبه طرف میاد یه سایت خیلی خوشگل و خوب طراحی میکنه میره رو یه سروری که کم کم ماهی 150$ هزینه اشه SSL درست درمون میگیره ، ولی قصدش کلا کلاه برداریه !! بعد از 5 روز اسکم میشه !!بگو لاعقل میخوای کلاه برداری کنی خب نکبت یه چندماه تحمل کن پولا درشت شد بعد فلنگ رو ببند
Melvin.png
البته اگه روی هایپ های تازه تاسیس مثلا یک یا دو روزه که ssl و یک حساب تایید شده و اسکریپ درست و درمون داشته باشه و پرداختش هم انی باشه و پنل یک روزه هم داشته باشن با سود معقول اگه بذاری و بعد بکشی بیرون سود خوبی داره.
پ ن: کی میره این همه راهو:):):):)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
fuuthatshi.png
Melvin.png
خوب نکته همینحاست بستگی به آدمین داره.بطور کلی زمانی که دیگه پولی تو سایت نیاد / به نسبت برداشت ها اون موقع هست که آدمین قصد اسکم کردن سایتو میکنه وگرنه تا وقتی که پولا داره جمع میشه همچین کاری نمیکنن...

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
خوب دوستان یک خبرخوب البته بازم هایپه نگید نگفتی واما خبر
https://in-india.in دقیقا بعد یک سال اومده دقیقا کاری که unitedhyipleague.com بعد یک سال فعالیت انجام داد رو انجام داده یعنی پلن های جدید دقیقا مشابه همون سایتی که خدمتون عرض کردم طراحی جدید ساپورت 24 ساعته وغیره اگه اتفاق خاصی نیفته به نظر می شه سود خوبی کسب کرد پیشنهاد بنده طرح روزانه 2.6 درصد برای 77روزه
اگه با لینک بنده ثبت نام کردید اعلام کنید rcb تقدیم شود حداقل سرمایه گزاری 25 دلاره
https://in-india.in/?ref=babak2005

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
این کلاروین خیلی پرو هست با ساپورتش صحبت میکنم هی میگه تا 3 روز ممکنه طول بکشه!! :general710: آدم از این نا بی# شعور ندیدم تا عمرم فکر میکنن من مثلا خرم :general711::p
میگه درخواست های برداشتمون خیلی زیاده!!

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
پرداختی
Rockwell Partners

ForexGHQ

gulfearn ( اینجا پیشنهاد نمیشه ، یه مقداری مشکوکه , تا بهشون ایمیل نزدم که میخوام دوباره سرمایه بریزم پرداخت نداشتن بیش از 14 ساعت ، به محض ایمیل پرداخت کردن)

images.php

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
سایت های به قول خودمون کوتاه مدت یا همون short-term معمولا وقتی واقعا می خوان کار کنند دیگه تند تند نمی ریزن ومنظم معمولا هر12 ساعت پرداختی دارن این گلف هم سایت خوبیه
اخرین اخبارهم اینکه originalincome.com ازدیروز خوب گذاشت تو کاسه ملت حسابی روزاولی پول ملت رو جمع کرد وامروزدیگه پرداخت نکرد
دیروز5 دلارسود کردم 10دلارضرر:)
راستی ارش جان کلاروین رو دیگه بیخیال شو این سایت هایی که بعد کلاهبرداری هم ول نمی کنند رو دیگه اصلا نباید بهشون امید بست

بالا