برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت جدید mid term جهت سرمایه گذاری با سود 8 درصد روزانه در 15 روز - clarvin

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
اره مقداری زیاده ، نمیدونم فکر میکردم درست و حسابی دارن کار میکنن این سایت به نظرم خوبه thaimonetaryfund روی فارکس طلا و نقره کار میکنن همه چی هم به سرمایه گذارا نشون میدن که چقدر سود و ضرر کردن ، به نظرم خوبه گرچه سود کمی میدن ولی اینجور شفاف کار کردن خوبه
https://www.thaimonetaryfund.com/en/reports/

روی سرمایه گذاشتن روی inindia یه مقداری شک دارم هنوزم روی rockwell نظرم مثبته
images.php

اساس کار همه این سایت ها روش Ponzi هست و سرانجام همه اونها اسکم شده. پس پول خودتون را به باد ندید.

liberty_dollar

Registered User
لایک‌ها
37
یه سایت هست مطمئن هست .. سودی و درصدی اینا نیست .. طبق یه قاعده عمل میکنه ... خودم مرحله 5 هستم 108 دلار گرفتم ... پس از مرحله 8 فرد از سیستم حذف میشه ولی هرکی میتونه بارها ثبت نام کنه ... مرحله اول پولت را پس میده و فقط مرحله 4 و مرحله 8 بهت پول میده... کسی خواست پیام بده براش اسم سایت را بفرستم.....

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
یه سایت هست مطمئن هست .. سودی و درصدی اینا نیست .. طبق یه قاعده عمل میکنه ... خودم مرحله 5 هستم 108 دلار گرفتم ... پس از مرحله 8 فرد از سیستم حذف میشه ولی هرکی میتونه بارها ثبت نام کنه ... مرحله اول پولت را پس میده و فقط مرحله 4 و مرحله 8 بهت پول میده... کسی خواست پیام بده براش اسم سایت را بفرستم.....
از کجا میفرمایید مطمعنه؟ دقیقا چیه چرا پ.خ بدیم همینجا معرفی کنید

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
profitlender.com
Facepalm.png
100 دلار گذاشته بودم ! 2 روز مونده بود به پرداخت ، مثل اینکه Scam شده !!
no.png
پرداختی داشتن ، الانم دارن ولی ساپورت جواب نمیده تلفن جواب نمیدن یه سایت فقط اسکم زده
اینجوری که بوش میاد تا 2 روز دیگه فکر نکنم دیگه کلا پرداختی داشته باشن ! شایدم من مشکوک شدم ! ولی حسم اشتباه نیست .....
sadtrollface.png
همونجور که حدس میزدم دیوثا پرداخت نکردن
Dude-dude-meh.png
فقط به مانیتورینگ ها دارن پول میدن !!
هرچی ایمیل و زنگ زدم کسی جواب نمیده
تف به شرف نداشتتون ، انگلیسی های لعنتی
yahya.png

h_no

Registered User
لایک‌ها
22
این یدونه دو روز راه افتاده ولی سود ساعتی می ده من از دیشب تاحالا اصل پولمو که 10 دلار بود در آوردم.. همون موقع هم پرداخت آنی می کنه
پیشنهاد می کنم اگر ریسک یه روزه می خواین این تا داغ پول بذارید توش.. ولی طمع نکنید همه این سایتها کلاهبردارن...

https://games-of-investors.com/?ref=Hannan

The amount of 5.4 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U5178585->U120xxx. Memo: API Payment. Withdraw to Hannan from games-of-investors.com.. Date: 23:38 18.06.14. Batch: 60765986.

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
خب به سلامتی این دوتا هم به جرگه اسکم ها پیوستند lucrativa.biz و rockwell-partners.com
امیدوارم ازدوستان اینجا دیگه کسی پولی نداشته باشه تو این دوتا سایت

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خب به سلامتی این دوتا هم به جرگه اسکم ها پیوستند lucrativa.biz و rockwell-partners.com
امیدوارم ازدوستان اینجا دیگه کسی پولی نداشته باشه تو این دوتا سایت
اتفاقا من صفحه قبل اخطار داده بودم بابت این دو تا سایت و خودم هم بیرون کشیدم.امیدوارم اگر کسی پستم رو دیده پولش رو برداشته باشه...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من از راک ول اوردم بیرون چون احتمال اسکم شدنشو دادم با lucrative
این lucrative هم روند منفی رو در پیش گرفته اگه اینجوری جلو بره حتما اسکم میکنه ادمین چاره ای نداره.
منظورم از روند منفی اختلاف دپازیت ها توی سایت و مقدار برداشتی ها هست.ثابت مونده.

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY
اینم پست چند روز پیش بنده در مورد این 2 تا سایت ;)

بالا