برگزیده های پرشین تولز

معرفی سایت جدید mid term جهت سرمایه گذاری با سود 8 درصد روزانه در 15 روز - clarvin

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوستان عزیز در سایت forexghq اگر قصد سرمایه گذاری دارید بنظرم نذارید این آخر کاریا یکمی شکایت شده ازش (با اینکه خودم همین دیشب پرداختی داشتم ازش) و تو سایت های دیگر بذارید.
موفق باشید:)

h_no

Registered User
لایک‌ها
22
ما که هیچ وقت از هایپ سود نکردیم این کلاروین هم که به نظر درست حسابی تر میومد فقط یک پنجم اصل سرمایه رو از توش در اوردیم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
profitlender.com
Facepalm.png
100 دلار گذاشته بودم ! 2 روز مونده بود به پرداخت ، مثل اینکه Scam شده !!
no.png

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
profitlender.com
Facepalm.png
100 دلار گذاشته بودم ! 2 روز مونده بود به پرداخت ، مثل اینکه Scam شده !!
no.png
زیاد گذاشتیا ریسک بدی کردی.من خودم تو همین چند تا سایت فعلی 100 تومن سود کردم البته زیاد ضرر دادم وگرنه خیلی بیشتر سودم بود به بدشانسی خوردم.در حال حاضر همه پولام تو حسابمه تو هیچ هایپی فعلا ندارم.امشب نگاه کن باز هایپ خوبی باشه اینجا معرفی میکنم.

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ما که هیچ وقت از هایپ سود نکردیم این کلاروین هم که به نظر درست حسابی تر میومد فقط یک پنجم اصل سرمایه رو از توش در اوردیم
شما اگه سرمایتو پخش میکردی سودم میکردی کاری که من انجام دادم.ادمین کلاروین هم خیلی بی پدره بعد اسکم شدنم ول کن نیستن.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
زیاد گذاشتیا ریسک بدی کردی.من خودم تو همین چند تا سایت فعلی 100 تومن سود کردم البته زیاد ضرر دادم وگرنه خیلی بیشتر سودم بود به بدشانسی خوردم.در حال حاضر همه پولام تو حسابمه تو هیچ هایپی فعلا ندارم.امشب نگاه کن باز هایپ خوبی باشه اینجا معرفی میکنم.

شما اگه سرمایتو پخش میکردی سودم میکردی کاری که من انجام دادم.ادمین کلاروین هم خیلی بی پدره بعد اسکم شدنم ول کن نیستن.

پرداختی داشتن ، الانم دارن ولی ساپورت جواب نمیده تلفن جواب نمیدن یه سایت فقط اسکم زده
اینجوری که بوش میاد تا 2 روز دیگه فکر نکنم دیگه کلا پرداختی داشته باشن ! شایدم من مشکوک شدم ! ولی حسم اشتباه نیست .....
sadtrollface.png

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
پرداختی داشتن ، الانم دارن ولی ساپورت جواب نمیده تلفن جواب نمیدن یه سایت فقط اسکم زده
اینجوری که بوش میاد تا 2 روز دیگه فکر نکنم دیگه کلا پرداختی داشته باشن ! شایدم من مشکوک شدم ! ولی حسم اشتباه نیست .....
sadtrollface.png
هیچ وقت تو این سایت های کوتاه مدت پلن های چند روزه نزارید حداکثر همون سه روزه بازمبلغ کم باشه امیدی هست طرف پرداخت کنه اما وقتی ملغ بالاست سود پرداختی بالا باشه طرف زورش می یاد پرداخت کنه البته 100 دلار بازم جای امیدواری زیادی داره بخصوص تو هایپ هایی که هنوزقصد کارکردن دارن اما اگه شروع به پرداخت های انتخابی کرده باشه متاسفانه مشکل بوجود می یاد که امیدوارم برای شما این جور نشه
اگه هم درخواست پرداخت دادید و ازموعد قانونی پرداخت گذشت ابتدا مودبانه ازش علت پرداخت نکردن رو بپرسید ازطریق ایمیل بعد چند تاعکس از پنلتون وقسمت هایی ازاکانتتون که نوشن می ده به شما پرداخت نشده تهیه کنید بعد تهدید ش کنید با عکس می رید تو همه مونیتورها وفوروم ها برای رای دادن وریپورت اسکم بودن که اگه طرف هنوزقصد ادامه کلاهبرداری رو داشته باشه احتمال اینکه باهاتون راه بیاد زیاده
موفق باشید

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
دوستان عزیز در سایت forexghq اگر قصد سرمایه گذاری دارید بنظرم نذارید این آخر کاریا یکمی شکایت شده ازش (با اینکه خودم همین دیشب پرداختی داشتم ازش) و تو سایت های دیگر بذارید.
موفق باشید:)
ohgod.png
رسما دهنم سرویس شد ! اینا هم مثل اینکه اسکم شدن
Facepalm.png
images.php
images.php
تلفن ها غیر فعال ، چت انلاین هم برداشتن
images.php

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ohgod.png
رسما دهنم سرویس شد ! اینا هم مثل اینکه اسکم شدن
Facepalm.png
images.php
images.php
تلفن ها غیر فعال ، چت انلاین هم برداشتن
images.php
چند روز قبل بوش میومد که میخواد اسکم بشه.تو دیوید نیوز یکی دیدم اخطارشو داده بود.به هر حال من چند روز پیش سر به سر شدم فرقی به حالم نمیکنه.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
چند روز قبل بوش میومد که میخواد اسکم بشه.تو دیوید نیوز یکی دیدم اخطارشو داده بود.به هر حال من چند روز پیش سر به سر شدم فرقی به حالم نمیکنه.

Facepalm.png
کلی قسم شون دادم پولمو پس بدن قبول نکردن ! ولی به محض اینکه درخواست واریز پوسانت امروز رو دادم فوری واریز کردن ! قبلا چند ساعتی طول میکشید

Rockwell هم همچنان عالی پرداختی داره ! با این وضع میگم کل پولم هم از Rockwell بیارم بیرون ! به ریسکش نمیارزه ! :(

images.php

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
Facepalm.png
کلی قسم شون دادم پولمو پس بدن قبول نکردن ! ولی به محض اینکه درخواست واریز پوسانت امروز رو دادم فوری واریز کردن ! قبلا چند ساعتی طول میکشید

Rockwell هم همچنان عالی پرداختی داره ! با این وضع میگم کل پولم هم از Rockwell بیارم بیرون ! به ریسکش نمیارزه ! :(

images.php
من از راک ول اوردم بیرون چون احتمال اسکم شدنشو دادم با lucrative
این lucrative هم روند منفی رو در پیش گرفته اگه اینجوری جلو بره حتما اسکم میکنه ادمین چاره ای نداره.
منظورم از روند منفی اختلاف دپازیت ها توی سایت و مقدار برداشتی ها هست.ثابت مونده.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
rockwell رو واقعا فکر میکنم که حالا حالا ها به کارش ادامه میده

ولی فعلا درخواست بیرون کشیدن کل رو پول رو زدم تا ببینم چی پیش میاد

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
هیچ چیز تو هایپ قابل پیش بینی نیست میبینی راک ول فردا رفت یا سال دیگه همین موقع رو پا هست هنوز...

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
Facepalm.png

images.php
رفیق چند دلارگذاشتی تو اینجا که روزی 10دلار داری سود می گیری اخه این سایت روزی 2.6 درصد داره می ده که باید مبلغ زیادیگذاشته باشی
اخه چرا فدات شم این جوری سرمایه گزاری کردی تو سایتی که بیشتزازیک ساله داره کارمی ده وهرلحظه احتمال اسکم شدنش هست کلا بعد اومدن inindia خیلی ازسایت ها به مشکل خوردن

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
رفیق چند دلارگذاشتی تو اینجا که روزی 10دلار داری سود می گیری اخه این سایت روزی 2.6 درصد داره می ده که باید مبلغ زیادیگذاشته باشی
اخه چرا فدات شم این جوری سرمایه گزاری کردی تو سایتی که بیشتزازیک ساله داره کارمی ده وهرلحظه احتمال اسکم شدنش هست کلا بعد اومدن inindia خیلی ازسایت ها به مشکل خوردن
اره مقداری زیاده ، نمیدونم فکر میکردم درست و حسابی دارن کار میکنن این سایت به نظرم خوبه thaimonetaryfund روی فارکس طلا و نقره کار میکنن همه چی هم به سرمایه گذارا نشون میدن که چقدر سود و ضرر کردن ، به نظرم خوبه گرچه سود کمی میدن ولی اینجور شفاف کار کردن خوبه
https://www.thaimonetaryfund.com/en/reports/

روی سرمایه گذاشتن روی inindia یه مقداری شک دارم هنوزم روی rockwell نظرم مثبته
images.php

babak2009

Registered User
لایک‌ها
301
اره مقداری زیاده ، نمیدونم فکر میکردم درست و حسابی دارن کار میکنن این سایت به نظرم خوبه thaimonetaryfund روی فارکس طلا و نقره کار میکنن همه چی هم به سرمایه گذارا نشون میدن که چقدر سود و ضرر کردن ، به نظرم خوبه گرچه سود کمی میدن ولی اینجور شفاف کار کردن خوبه
https://www.thaimonetaryfund.com/en/reports/

روی سرمایه گذاشتن روی inindia یه مقداری شک دارم هنوزم روی rockwell نظرم مثبته
images.php
شما بازداری تکرار اشتباه می کنی عزیزم این سایت تایلندیم مدت هاست داره کارمی کنه هرلحظه امکان اسکم شدنش هست همین طورکه برای سایت قبلی که گذاشتی پیش امد اتفاقا inindia استقال ازش عالی بوده واگه اتفاق خاصی نیفته مدت زیادی کار خواهد کرد مطمئن باش ریسکش خیلی کمتره اگه خواستی بگو تا پیغام خصوصی بگم با چه لینکی ثبت نام کنی تا یک rcb توپی گیرت بیاد
والبته یک سری جاهای متفاوت هم هست که اگه قصد سرمایه گزاری بالا داشتی بگو تا بهت بگم چه کنی

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اینکه میگن تو فارکس و این چیزا کار میکنن چرته محضه بحث فقط سر دست به دست کردن پوله گول نخورید.امروز سایت های جدید مد نظرمو معرفی میکنم.سابقه سایتم هر چی بیشتر باشه همیشه ریسکش بالاتر میره مخصوصا اونایی که سود بالاتری میدن.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سایت ترا الگانس اسکم شد...
من و یکی از دوستان که در این سایت سرمایه داشتیم 2 روز پیش خارج کردیم.همون 2 روز پیش پیش بینی کردم که داره عمرش خیلی بالا میره و به ریسکش نمیارزه.حتی یکی از عزیزان هم پ.خ دادن برای سرمایه گذاری در این سایت که من بهشون عرض کردم الان موقع خوبی برای سرمایه گذاری نیست و عمرش بالا رفته.کلا هر کی تو این سایت از اولش سرمایه داشت مثل خودم سود خوبی برد واقعا هم سود خوبی میداد.:general707:
------------------------------------
FOREXGHQ دیشب برای من پرداختی داشت ولی سرمایه گذاری جدید پیشنهاد نمیشه :
The amount of 0.26 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U6807573->U4923736. Memo: API Payment. Withdraw to ArashMiniStar from ForexGHQ - Your Best Practice.. Date: 22:31 14.06.14. Batch: 60367693.

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ضمنا یه اخطار بدم در مورد سایت lucrativa.biz من دارم مانیتورش میکنم و همچنان اختلاف TOTAL DEPOSITS با TOTAL WITHDRAWAL در حال کاهشه و این به معنی این هست که آدمین داره ضرر میده چرا حالا؟ چند روز پیش 120 هزار تا اختلافشون بود یعنی آدمین 120 هزار تا سودش بوده تا اون موقع (ناخالص) ولی الان شده 116 هزار تا.حواستون باشه یه سایت بیشتر وقتی اسکم میشه که دیگه آدمین ببینه داره ضرر میده و از سودش داره کم میشه.البته ممکنه این سایت رو پا بمونه ولی خوبه احتیاط کنید و فعلا نگاه کنید ببینید سایت به کجا پیش میره.

بالا