برگزیده های پرشین تولز

معرفی سیستم پاپ پاپ و زیگ زیگ

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
مبلغ من رو امروز واریز کردند

radio

Registered User
لایک‌ها
23
برای ما هم واریز شد !!من همون اولش هم گفتم که صبر کنید شاید مشکلی براشون پیش اومده باشه!!!
چقدر تو این تاپیک به این بنده خدا تهمت زدند !!
مثلا ما مسلمان هستیم !!!

azizamsalam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من که خیلی وقته کدهارو برداشتم خبر مرگش نمیخوام واریز کنه ...
آدم باید خیلی هالو باشه دیگه با این سیستم کار کنه
الان باید سودشم واریز کنه !

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
برای ما هم واریز شد !!من همون اولش هم گفتم که صبر کنید شاید مشکلی براشون پیش اومده باشه!!!
مثلا ما مسلمان هستیم !!!
چه ربطی به مسلمان بودن داره چرا چرت و پرت میگی عزیز.
وقتی کسی یه مدت غیب میشه اونم تو این وضع اینترنت ایران 99 درصد کلاه برداره حالا 1 درصد ایشون پرداخت کردن. :general211:

ahmad0461

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
فعلا پاپ پاپ واریز شده
هنوز زیگ زیگ واریزی نداشته ؟

behtoop

Registered User
لایک‌ها
29
منم تو پاپ پاپ یه مقداریشو واریز کردن هنوز بیشترش مونده :general606: فک کنم حدودا نود و خرده ای ریختن به حسابم یه 35 تومن ک چک کردم یه 57 تومن ک خودشون زدن واریز هنوز چک نکردم :D

به امید تسویه کامل :cool:

0123654

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
تقریبا همه ی 200 تومن من رو واریز کردن
درسته حواشی زیادی پیش اومد و حتی خود من شکایت کردم و بعدش پس گرفتم شکایتم رو
ولی من میگم زیگ زیگ ارزش همکاری دوباره رو داره ، این آقا با واریزش ثابت کرد ماجرای تصادفشون راست بوده و با توجه به عمل های زیادی که داشتن این پول ما میتونسته خیلی براشون ضروری باشه یا هر برداشت دیگه ای
از نظر من احساس مسئولیت خوبی دارند و این یه امتحان براشون بود

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
واریز هم اگر بشه . این سیستم دیگه ارزش کار کردن نداره ....

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
مشکل واسه همه هست.
ممکنه برای هر کسی مشکلی پیش بیاد.
مهم اینه مدیر سایت برگشت و نشون داد که نونی که درمیاره حلاله . . .

Gsupport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام طبق درخواست مدیر سایت در اینجا این مطلب را مینویسم و مسئول واریز و قسمت مالی هر دو سایت هستم.
پیام مدیر:بابت دیرکرد در واریز مبالغ هر دو سایت پوزش خواسته و از همه شما دعای برای عمل جراحی بعدی خودم دارم سایت و حساب بانکی به دست یکی از همکاران داده شد و تمامی واریزی ها را انجام میدهند و سایت مانند سابق فعالیت دارد و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت از همه دوستان و وب مستران نیز دعوت به همکاری مجدد داریم.امیدوارم همه دوستان بابت این تاخیر عذر ما را قبول کنند.حادثه ای بود که اتفاق افتاد و هیچ کسی دسترسی به حساب های مالی من در مدتی که در کما و بیمارستان بودم نداشت
با ارزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان و وب مستران
از امروز تمامی واریزی ها به نوبت انجام میشود و هیچ درخواست واریزی تا قبل از 20 در سایت نیست و همه واریز شده است

starv

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام طبق درخواست مدیر سایت در اینجا این مطلب را مینویسم و مسئول واریز و قسمت مالی هر دو سایت هستم.
پیام مدیر:بابت دیرکرد در واریز مبالغ هر دو سایت پوزش خواسته و از همه شما دعای برای عمل جراحی بعدی خودم دارم سایت و حساب بانکی به دست یکی از همکاران داده شد و تمامی واریزی ها را انجام میدهند و سایت مانند سابق فعالیت دارد و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت از همه دوستان و وب مستران نیز دعوت به همکاری مجدد داریم.امیدوارم همه دوستان بابت این تاخیر عذر ما را قبول کنند.حادثه ای بود که اتفاق افتاد و هیچ کسی دسترسی به حساب های مالی من در مدتی که در کما و بیمارستان بودم نداشت
از امروز تمامی واریزی ها به نوبت انجام میشود و هیچ درخواست واریزی تا قبل از 20 در سایت نیست و همه واریز شده است
سلام
لطفا همه ی مبالغ رو واریز کنید .
برای بنده تقریبا 15 درصد واریز شده است .

starv

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
لطفا همه ی مبالغ رو واریز کنید .
برای بنده تقریبا 15 درصد واریز شده است .
دوستان خوشبختانه بیش تر از 80 درصد مبلغ رو امشب واریز کردن .
دوستان بدونن که مبلغ بیش تر از 2 میلیون بود و بنده با اعتمادی که نسبت به آقای علیجانی داشتم شکایتی نکردم که خوشبختانه ایشون جواب اعتماد رو داد و فلن 80 درصد مبلغ واریز شده .

zoro1364

Registered User
لایک‌ها
49
شما تا چند ماه قبل کجا بودی برادر ؟
مثلا ما مسلمان هستیم !!!
تهمت ؟ شما خیال می کنی ایشون خیلی مسلمونی کرده ؟ همون خانم فلانی که آمد نوشت فلان نمی تونست پرداخت ها رو به همین مسئول مالی بالایی بسپاره ؟ شما خیال می کنی دنیای تجارت نوین اون هم از نوع اینترنتی ربطی به مسلمان بودن و نبودن داره ؟ آدم باید اصول تجارت الکترونیکی را بشناسه و بدونه اون کاربراش هستند که باید بهش اعتماد کنند
از اول هم من گفتم سیستمی که به کاربرش احترام نذاره باید جمع کنه بره
ولی باز هم ایشون واریز رو انجام داد پورسانت هم می بره بالا یک مدتی دوباره همون آش و همون کاسه
کاربر ایرانی یاد نداره به کسی که کوچکترین اشتباهی نشون میده بفهمونه در این دنیای پر رقابت جای اشتباه برای برند ها وجود نداره
شما کافیه یک سری به سایت تریپ ادوایزر بزنی ببینی برند های بزرگ هتل داری دنیا چقدر تلاش می کنند نظرات مثبتی توی این سایت داشته باشند!
مشکل واسه همه هست.
ممکنه برای هر کسی مشکلی پیش بیاد.
مهم اینه مدیر سایت برگشت و نشون داد که نونی که درمیاره حلاله . . .
آره خیلی حلاله که این همه که از این کس اون کس خورد از این تصادف ازش زد بیرون
حیف که آدم نمیتونه دهنش رو باز کنه

Raeisi_78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پشتیبانیون عالیه
حرف نداره
در عرض 1:30 حدودا همین اطراف جواب منو دادن یه تیکت دادم کف کردم با سرعتشون

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
شما تا چند ماه قبل کجا بودی برادر ؟

تهمت ؟ شما خیال می کنی ایشون خیلی مسلمونی کرده ؟ همون خانم فلانی که آمد نوشت فلان نمی تونست پرداخت ها رو به همین مسئول مالی بالایی بسپاره ؟ شما خیال می کنی دنیای تجارت نوین اون هم از نوع اینترنتی ربطی به مسلمان بودن و نبودن داره ؟ آدم باید اصول تجارت الکترونیکی را بشناسه و بدونه اون کاربراش هستند که باید بهش اعتماد کنند
از اول هم من گفتم سیستمی که به کاربرش احترام نذاره باید جمع کنه بره
ولی باز هم ایشون واریز رو انجام داد پورسانت هم می بره بالا یک مدتی دوباره همون آش و همون کاسه
کاربر ایرانی یاد نداره به کسی که کوچکترین اشتباهی نشون میده بفهمونه در این دنیای پر رقابت جای اشتباه برای برند ها وجود نداره
شما کافیه یک سری به سایت تریپ ادوایزر بزنی ببینی برند های بزرگ هتل داری دنیا چقدر تلاش می کنند نظرات مثبتی توی این سایت داشته باشند!

آره خیلی حلاله که این همه که از این کس اون کس خورد از این تصادف ازش زد بیرون
حیف که آدم نمیتونه دهنش رو باز کنه

تجارت نوین ؟ برند ؟ دوست عزیز توقع داشتی طرف وقتی کما بوده بیاد به سایتش برسه ؟ :general710: چند چندی آخه :general210:

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
با سلام خدمت همه شما دوستان و وب مستران
از همه دوستان به خاطر تاخیر این واریزی که به صورت عمدی نبوده عذر خواهی میکنم و محتاج دعای همه شما هستیم.
کسانی نیز که در گذشته به هر نحوی از من دلخور هستند پیام شخصی بدهند تا انشالله حلالیت بگیرم و مشکل همه حل بشه
در مورد واریزی ها نیز توسط دوست عزیز حسین و پیام ها توسط مهندس نیکبخت انجام شده است.
بابت تاخیر نیز من حدود 1 ماه و نیم در کما بودم و الان هم حال مصاعدی ندارم و انشالله از حدود 10 روز دیگر در خدمت همه شما هستم.
در نهایت به همه دوستان حق میدهم اما از برخی از حرفا که دیدم کمی دلگیر شدم اما باز همه حق داشتند.فقط کسی که در بیهوشی و حالت فراموشی بعد از ان هست قادر به خیلی امور نیست.
امیدوارم اگر در گذشته به هر دلیلی هر شخصی از من دلخور هست حلال کنه و اگر مشکلی هست که بتونم حل کنم پیام خصوصی بزنه
سایت های پاپ پاپ و زیگ زیگ ما همچنان مثل گذشته کار میکند و واریزی ها هر هفته واریز میشود و خوشحال میشویم با شما دوستان همکاری کنیم
در فروم نیز انلاین احتمالا نمیشوم و هر شخصی کاری داشت یا هر موردی داخل سایت www.poppop.ir پیام با عنوان مدیریت قرار بدهد
با ارزوی سلامتی و باز سلامتی و باز سلامتی برای همه شما که بالاترین نعمت هست و تا به مشکلی مبتلا نشویم قدر ان را نمیدانیم

zoro1364

Registered User
لایک‌ها
49
تجارت نوین ؟ برند ؟ دوست عزیز توقع داشتی طرف وقتی کما بوده بیاد به سایتش برسه ؟ :general710: چند چندی آخه :general210:
برای هر شخصی یک مشکل پیش میاد در این شک نیست.
ولی کسی که در عرصه اینترنت یک فعالیت گسترده داره و این همه کاربر باید بدونه داره تجارت میکنه اوکی ؟ کسی هم که تجارت میکنه باید یک پشتیبان برای تمام کارهاش داشته باشه
متوجه هستی شما ؟ کسی که بتونه به عنوان نایب رییس در نبود رییس همه کار ها رو بکنه
ولی زمانی که یک بچه ( روی سخنم با سجاد نیست که از خودش خانواده ای داره ) میاد یک سایت میزنه و از سایت داری هیچی نمیدونه این چیزا خیلی جای تعجب نداره
شما الان خیال می کنی سایت های بزرگی نظیر فلان و فلان هم یک نفر بمیره سایت باید بره قاطی باقالی ها ؟ اون هم سایت هایی که تمام هستی شون کاربراشون هستند ؟
موفق باشید.
----
این آخرین پست من توی این تاپیک بود و تمام.

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
مبعث پیامبر اکرم را به همه وب مستران گرامی تبریک عرض میکنم
سایت ها به مانند قبل کار میکند و درامد ها هفتگی واریز میگردد
خوشحال میشویم همانند گذشته با شما دوستان همکاری داشته باشیم
علیجانی

• Like
Reactions: mrl

mrl

کاربر تازه وارد