برگزیده های پرشین تولز

معرفی WD HD Media player ، دستگاه جدید پخش HD

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
آخرین Firmware بریزید احتمال زیاد مشکل حل میشه .. عجیب مملکتی .. این مدل 1TB قیمت اش بوده 320 تومان قبل از عید خریدم .. الان شده 530 تومان .. فقط در چند روز ... واقعا عجب وضعیتی ..

• Like
Reactions: hsn

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
آخرین Firmware بریزید احتمال زیاد مشکل حل میشه .. عجیب مملکتی .. این مدل 1TB قیمت اش بوده 320 تومان قبل از عید خریدم .. الان شده 530 تومان .. فقط در چند روز ... واقعا عجب وضعیتی ..

میشه بگید از کجا بگیرم آخرین فریمورو؟ لینک دارین؟
مستقیم باهاش کانکت بشم آپدیت میشه؟؟؟

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
میشه بگید از کجا بگیرم آخرین فریمورو؟ لینک دارین؟
مستقیم باهاش کانکت بشم آپدیت میشه؟؟؟

بله خودش هم توانایی به روز کردن خودش رو داره فقط کافی است که اینترنت بهش متصل باشه اگر Firmware جدید براش باشه که پیغام میده Update کنم ؟

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
ممنون دوست .آره دیدم.
زدم آپدیت بشه
فکر کنم یه نمه طول بکشه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
سلام شما چند خریدید ؟ 530 تومان ؟

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
سلام شما چند خریدید ؟ 530 تومان ؟
نه بابا من ازون مدل قبلیا سفارش داده بودم 230 گرفتم (هفته قبل تو سایتشون 210بود ولی موجود نداشتن)
امروز گفتن سازگار این مدلو داره 230 میده لینک دادن منم گرفتم ولی تو سایتشون نیست

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
دوستان بلوری با پسوند ISO پخش میکنه ؟
3D ش رو چطور؟

ممنون.

yashar23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يه مشكلي با دستگاه wd tv live دارم و اونم اينه كه با كابل اچ دي به تلويزيون كه وصلش مي كنم هيچ تصوير يا صدايي نداره و فقط با كابل كامپوننت به تي وي وصل ميشه و
مي خواستم بپرسم چيكار كنم تا بتونم اين دستگاه رو با كابل اچ دي به تي وي وصل كنم
ال سي ديم lg هستش دستگاه رو با كابل اچ دي به مانيتور وصل كرديم تصوير اومد ولي توي تي وي نمياد
از چي ميتونه باشه و چطور ميشه حلش كرد
ممنون ميشم

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
سلام
من يه مشكلي با دستگاه wd tv live دارم و اونم اينه كه با كابل اچ دي به تلويزيون كه وصلش مي كنم هيچ تصوير يا صدايي نداره و فقط با كابل كامپوننت به تي وي وصل ميشه و
مي خواستم بپرسم چيكار كنم تا بتونم اين دستگاه رو با كابل اچ دي به تي وي وصل كنم
ال سي ديم lg هستش دستگاه رو با كابل اچ دي به مانيتور وصل كرديم تصوير اومد ولي توي تي وي نمياد
از چي ميتونه باشه و چطور ميشه حلش كرد
ممنون ميشم

یه بار Factory Reset کن دستگاه رو بعد با HDMI وصل کن احتمالا رو 1080P میره و TV شما 1080 نیست ..

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
3D ش رو چطور؟

ممنون.

پخش کردن که پخش میکنه .. فیلم 3D دو مدل داره .. یه مدل که تصویر حالت معمولی هست و فقط در Edge تصاویر حالت مات داره .. یه مدل دیگه که نیازمند تلویزیون 3D هست و دو تصویر کنار هم پخش میشه که اگر TV توانایی پخش سه بعدی نداشته باشه خوب با عینک و اینها نمیتونید این 3D رو ببینید ..

yashar23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بار Factory Reset کن دستگاه رو بعد با HDMI وصل کن احتمالا رو 1080P میره و TV شما 1080 نیست ..

lممنون از جوابتون ولي من we element player 1tb دارم كه با كابل اچ دي به ال سي دي وصل ميشه و مشكلي اصلا ندارم
امروز هم بزور يه لحظه با كابل اومد ولي رنگها و اينا قرو قاطي بود
دستگاه رو ريست هم كردم از دكمه بغلش ولي فرقي نكرد اپديت هم شده
راه ديگه اي سراغ ندارين
من قبلا مدل plus اين دستگاه رو داشتم كه راحت با اچي دي وصل ميشد ومشكلي نداشت
ممنون ميشم دوباره راهنمايي كنيد

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
پخش کردن که پخش میکنه .. فیلم 3D دو مدل داره .. یه مدل که تصویر حالت معمولی هست و فقط در Edge تصاویر حالت مات داره .. یه مدل دیگه که نیازمند تلویزیون 3D هست و دو تصویر کنار هم پخش میشه که اگر TV توانایی پخش سه بعدی نداشته باشه خوب با عینک و اینها نمیتونید این 3D رو ببینید ..

tv مدل lw98000 الجی هستش که 3d هم هست.
خود tv حتی sbs ها رو پخش میکنه ولی فایلهای بلوری iso رو شک دارم. یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه ...

این دستگاه وسترن هم همینطور . یه فروشنده ای به من گفت بی خیال iso شو , یکی هم گفت با دنگ و فنگ اجرا میشه.
گفتم از شما که استفاده میکنید بپرسم تونستید فایلهای نسبتا سنگین بلوری 3d رو با پسوند iso که صداش هم dts هست پخش کنید یا خیر.

ممنون.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
tv مدل lw98000 الجی هستش که 3d هم هست.
خود tv حتی sbs ها رو پخش میکنه ولی فایلهای بلوری iso رو شک دارم. یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه ...

این دستگاه وسترن هم همینطور . یه فروشنده ای به من گفت بی خیال iso شو , یکی هم گفت با دنگ و فنگ اجرا میشه.
گفتم از شما که استفاده میکنید بپرسم تونستید فایلهای نسبتا سنگین بلوری 3d رو با پسوند iso که صداش هم dts هست پخش کنید یا خیر.

ممنون.

والا مال ما که اجرا میکنه ولی این Element ها خیر .. چون CPU اش ضعیفه .. من خودم از خروجی Optical دستگاه استفاده میکنم و صدای Dolby دارم بدون مشکل پخش میکنه

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
3D ش رو چطور؟

ممنون.

مدلایی که اینجا هست هیچ کدوم خروجی HDMI 1.4 نداره و پخش Full Resolution 3D Bluray بدون این خروجی منتفیه ...
مگر این که فایل و عینک Anaglyph باشند یا Half Resolution تماشا کنید ...
اینجا ورژن hdmi مدلای مختلف رو نوشته و اینجا هم رسما گفته که سه بعدی پشتیبانی نمیشه ...

Last edited:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
مدل جدیدها که تو بازار هست همه HDMI 1.4 هستند و برای دستگاههای قدیمی فایل 3D Bluray رو راحت با DVDFab میشه تبدیل کرد تا دستگاههای قدیمی هم پخش کنه ..

ولی مشکل سر قیمته :(

صوتی و تصویری :: پخش کننده مالتی مدیا :: پخش کننده مالتی مدیا WD TV Live HD Streaming Media Player - New - چاره: فروشگاه اینترنتی

صوتی و تصویری :: پخش کننده مالتی مدیا :: پخش کننده مالتی مدیا WD TV Live Hub Media Player PAL 1TB - NEW - چاره: فروشگاه اینترنتی

525 تومانی قبل از عید 320 بود !!!

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام؛

روشی برای دیدن ویدئوهای یوتیوب در Live وجود داره؟

خیلی ممنون.

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
سلام؛

روشی برای دیدن ویدئوهای یوتیوب در Live وجود داره؟

خیلی ممنون.

من خودم یه پراکسی با CCProxy رو دستگاهم تعریف کردم و با Access Point ام Broadcast کردم و با Live بهش وصل شدم ...
یه راه دیگه اینه که فریمور غیر رسمی رو نصب کنین و بعدش این پکیج رو ... ولی یکم حوصله میخواد و باید آموزشاش رو کامل بخونین ...

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
من خودم یه پراکسی با CCProxy رو دستگاهم تعریف کردم و با Access Point ام Broadcast کردم و با Live بهش وصل شدم ...
یه راه دیگه اینه که فریمور غیر رسمی رو نصب کنین و بعدش این پکیج رو ... ولی یکم حوصله میخواد و باید آموزشاش رو کامل بخونین ...

خیلی ممنون. امتحانشون می کنم.

acmilan308

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
1-دوستان با زیرنویسهای فارسی که مشکلی نداره؟؟؟؟؟
2-تنظیمی برای عقب و جلو کردن زیرنوس داره؟؟ چون بعضی زیرنویسها چندثانیه با فیلم اختلاف دارن
و اینکه این دوتا لینک پایین به جز در اینترنت دیگه چه تفاوتی دارن؟؟در پخش فیلمها که تفاوتی ندارن؟؟
صوتی و تصویری :: پخش کننده مالتی مدیا :: پخش کننده مالتی مدیا WD TV Live HD Streaming Media Player - NEW - چاره: فروشگاه اینترنتی
صوتی و تصویری :: پخش کننده مالتی مدیا :: پخش کننده مالتی مدیا WD TV Live Hub Media Player PAL 1TB - NEW - چاره: فروشگاه اینترنتی

ممنون

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
خیلی ممنون. امتحانشون می کنم.

اکثر مودم ها V P N میگیرن PPTP یا IPSEC شما میتونی مودم رو به صورت PPPoE ستاپ کنید و به صورت مستقیم از V P N استفاده کنید.. یعنی V PN رو داخل خود مودم تعریف کنید ..

بالا