برگزیده های پرشین تولز

مقايسه موبايلهاي مختلف ( مقايسه ي روز : Pocket Pc i-mate - Sonyericsson P )

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
حامد خان نخونده تاييد ميشه :D
ولي شايد دوستمون توانايي خريد اين همه چيز رو نداشته باشه و خوب حمل همشون هم يكم سخته . الان پي دي اي هاي
خالي تا 520 مگاهرتز سي پي يو رو هم دارن . مثل همون مدلهايي كه معرفي كردين . من نظرم نظر شماست . يك عدد
پاكت پي سي قوي . يك عدد دوربين پاورشات و همين كا750 . همه عالين ولي حملشون دشواره كه خوب اليته ميشه پاكت پي سي
و دوربين رو آدم بگذاره تو يك كيف و عكسهاي دو فوريت رو هم با كا750 بندازه كه بزنم به تخته مثله يك دوربينه
كاشكي ما هم انقدر پول داشتيم :(

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
تين تين عزيز . دستگاههاي روز دنيا ، از CPU هاي سري PXA270 اينتل استفاده مي كنند كه فعلا بالاترين اين مدل ، داراي سرعت 624 MHZ هستش كه با اوركلاك به بيش از 700 مگاهرتز مي رسه .
درباره دوربين هم بايد بگم كه لازم نيست دوربين ديجيتال همراه داشته باشن .همونطور كه گفتيد ، كافيه يك موبايل مثل K750 و يك PocketPC داشته باشن ، تا كار براحتي راه بيافته . خيلي راحت ، عكس با موبايل گرفته ميشه و سپس از طريق بلوتوث براي PocketPC فرستاده ميشه .
درباره اين كه گفته بوديد يك مقدار سخته حمل كردن اينها ، بايد بگم كه همونطوري كه گفتم ، اگر PocketPC ، يك كيف خوب داشته باشه كه همراه با Belt Clip باشه ، يعني بشه روي كمربند نصبش كرد ، مشكلات حل ميشه . در غير اين صورت ، هم وزن دستگاه و هم اندازه بزرگ دستگاه ، كاربر رو به زحمت مي اندازه .
گفته بوديد كه شايد دوستمون توانايي خريد اين همه چيز رو نداشته باشه . بايد بگم كه من چيز زيادي نگفته بودم . خوشبختانه SE K750 رو كه دارن . كافيه يك PPC خوب ، مثل Dell Axim X50v و يا Hp Hx4700 بخرن .

موفق باشيد.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Pda :
سلام .
تين تين عزيز . دستگاههاي روز دنيا ، از CPU هاي سري PXA270 اينتل استفاده مي كنند كه فعلا بالاترين اين مدل ، داراي سرعت 624 MHZ هستش كه با اوركلاك به بيش از 700 مگاهرتز مي رسه .
درباره دوربين هم بايد بگم كه لازم نيست دوربين ديجيتال همراه داشته باشن .همونطور كه گفتيد ، كافيه يك موبايل مثل K750 و يك PocketPC داشته باشن ، تا كار براحتي راه بيافته . خيلي راحت ، عكس با موبايل گرفته ميشه و سپس از طريق بلوتوث براي PocketPC فرستاده ميشه .
درباره اين كه گفته بوديد يك مقدار سخته حمل كردن اينها ، بايد بگم كه همونطوري كه گفتم ، اگر PocketPC ، يك كيف خوب داشته باشه كه همراه با Belt Clip باشه ، يعني بشه روي كمربند نصبش كرد ، مشكلات حل ميشه . در غير اين صورت ، هم وزن دستگاه و هم اندازه بزرگ دستگاه ، كاربر رو به زحمت مي اندازه .
گفته بوديد كه شايد دوستمون توانايي خريد اين همه چيز رو نداشته باشه . بايد بگم كه من چيز زيادي نگفته بودم . خوشبختانه SE K750 رو كه دارن . كافيه يك PPC خوب ، مثل Dell Axim X50v و يا Hp Hx4700 بخرن .

موفق باشيد.
اولا همينجا 100 پسته شدنتو تبريك ميگم
ثانيا من اشتباه كردم و بله الان ما تا 700 مگاهرتز هم داريم
ثالثا نداريم :D
رابعا اين پاكت پي سي ها چنده ؟
خامسا آقا دعوا داري :blink: :blink: ما بخدا دوستت داريم :D
سادسا يا هر چي كه ديگه مغزم نميكشه ممنون از توضيحات

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
اولا همينجا 100 پسته شدنتو تبريك ميگم
ثانيا من اشتباه كردم و بله الان ما تا 700 مگاهرتز هم داريم
ثالثا نداريم :D
رابعا اين پاكت پي سي ها چنده ؟
خامسا آقا دعوا داري :blink: :blink: ما بخدا دوستت داريم :D
سادسا يا هر چي كه ديگه مغزم نميكشه ممنون از توضيحات
خيلي ممنونم . شما لطف داريد . بنده و دعوا ؟ اگر نوع متنم جوري بوده كه همچين تصوري كرديد ، معذرت مي خوام . :blush:
همه اين دستگاهها ، از جمله Hp hx4700 Series - Dell Axim x50v - Asus A730 Series - Fujitsu Siemens Pocket Loox 700 Series - Dell Axim x30 Series و بسياري ديگر كه اگر بخوام بنويسم مثنوي هفتاد من كاغذ ميشه ، قيمتي زير 600 دلار دارن . البته توي دنيا . بفرمائيد . اين لينك
جالبه كه مثلا سايت كانادايي Dell ، تخفيفهاي خيلي خوبي به خاطر يك سري از مناسبتها ميده . همين Dell Axim X50v رو كه قيمتي نزديك به 500 دلار داره رو ، در اوايل ماه July و به مدت 10 روز ، به قيمت نزديك به 250 دلار به فروش رسوند .
ما هم مي خواستيم ببينيم كسي پيدا ميشه دستگاه رو بياره كه ديديم خير ! تا بخواهيم بگيم بيارن ، از موعدش گذشته .
موفق باشيد.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Pda :
خيلي ممنونم . شما لطف داريد . بنده و دعوا ؟ اگر نوع متنم جوري بوده كه همچين تصوري كرديد ، معذرت مي خوام . :blush:
همه اين دستگاهها ، از جمله Hp hx4700 Series - Dell Axim x50v - Asus A730 Series - Fujitsu Siemens Pocket Loox 700 Series - Dell Axim x30 Series و بسياري ديگر كه اگر بخوام بنويسم مثنوي هفتاد من كاغذ ميشه ، قيمتي زير 600 دلار دارن . البته توي دنيا . بفرمائيد . اين لينك
جالبه كه مثلا سايت كانادايي Dell ، تخفيفهاي خيلي خوبي به خاطر يك سري از مناسبتها ميده . همين Dell Axim X50v رو كه قيمتي نزديك به 500 دلار داره رو ، در اوايل ماه July و به مدت 10 روز ، به قيمت نزديك به 250 دلار به فروش رسوند .
ما هم مي خواستيم ببينيم كسي پيدا ميشه دستگاه رو بياره كه ديديم خير ! تا بخواهيم بگيم بيارن ، از موعدش گذشته .
موفق باشيد.

با تشكر از توضيحات عالي و كامل pda عزيز واقعا خوب بود

خب من با خوندن اينا به اين نتيجه رسيدم كه برم استراليا بعد اونجا بخرم چون 2-3 ماه ديگه ميرم و نزديك كريسمسشون هم هست و معمولا اون موقع هم قيمت كم ميشه هم دستگاه جديدتر release ميشه پس به
نفعم اين كارو بكنم كه گارانتي اون هم اونجا معتبر باشه درست ميگم pda ?

و k750i هم با خودم ببرم و فقط pocket pc بگيرم :D درسته؟

اگه windows اونم mobile 5 باشه بهتره اره؟

راستي من اين مدلهاي dell , hp كه گفته بودي ديدم خيلي عالي به نظر ميان ولي چند سوال

1- اينا كارشون با اينترنت خوبه يعني از لحاظ سرعت مرور و ...
2- اينا فقط با wireless وصل ميشن يا با dial up , adsl هم ميشه وصلشون كرد؟
3- بهتره ادم بره سراغ اينا يا يك لپ تاپ بخره؟
4- windows mobile 5 بهتره روش باشه يا اينا رو هم ميشه update كرد به WM 5 ?
5-تو اينا دستگاههايي هستن كه دوربين هم داشته باشن؟ براي فيلم كوتاه با كيفيت mpeg4 خوب؟ چون فيلم k750i
واقعا افتضاح است

ممنون ميشم جوابم رو بدي :D :blush:

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .

خب من با خوندن اينا به اين نتيجه رسيدم كه برم استراليا بعد اونجا بخرم چون 2-3 ماه ديگه ميرم و نزديك كريسمسشون هم هست و معمولا اون موقع قيمت كم ميشه .... پس به نفعم اين كارو بكنم كه گارانتي اون هم اونجا معتبر باشه .... و k750i هم با خودم ببرم و فقط pocket pc بگيرم....درسته؟

بله . من هم اگر جاي شما بودم ، همين كار رو مي كردم .

اگه windows اونم mobile 5 باشه بهتره اره؟
تا اونجايي كه اطلاع دارم ، براي دستگاههايي كه نام بردم ، Windows Mobile 5.0 تا تابستان 2006 Release نخواهد شد . فعلا مشكلي نيست . شما براحتي مي تونيد از همون Windows Mobile 2003 SE استفاده كنيد .
در ضمن ، قابليتهايي در Windows Mobile 5.0 وجود داره كه به كمپاني هاي توليد PPC ، اين قدرت رو ميده كه دستگاه ها رو از نظر سخت افزاري تقويت كنند . قابليتهايي مثل ، توانايي گنجاندن Hard و يا Microdrive و نظاير آن در خود دستگاه . در اصل ، Windows Mobile 5.0 ، سيستم عامليه كه باعث ارتقا سخت افزاري و نرم افزاري دنياي PPC شد . براي دستگاهي كه شما امروز مي خريد ، شايد اين ارتقا بيشتر نرم افزاري باشه تا سخت افزاري . بايد منتظر دستگاههاي مثل HTC Universal و Samsung i300 و نظاير اونها باشيم . دستگاههايي كه از ابتدا ، براي استفاده حداكثر از قابليتهاي Windows Mobile 5.0 توليد شدن .

1- اينا كارشون با اينترنت خوبه يعني از لحاظ سرعت مرور و ...

سرعت مرور توي اين دستگاهها به چند چيز ربط داره . اندازه صفحه نمايش دستگاه - نوع نرم افزاري كه داريد استفاده مي كنيد - سرعت اينترنت .
درباره راحتي Surf با اين دستگاهها هم بايد بگم كه اگر از Wifi استفاده كنيد ، خيلي راحت مي تونيد از گشت و گذار در اينترنت لذت ببريد .

اينا فقط با wireless وصل ميشن يا با dial up , adsl هم ميشه وصلشون كرد؟

Wifi يكي از اين راه هاست كه به صورت مستقيمه . يعني رابط سومي لازم نداره . كافيه شما به نزديكي (Proximity) محلي كه Access Point هست بريد . اما براي بقيه ، رابط سومي لازمه كه اگر باشه ، ديگه مهم نيست شما از DialUp استفاده مي كنيد يا از Adsl و يا ...
براي برقراري ارتباط از طريق روش هاي بالا ، بعضي وقتها به يك كامپيوتر نيازه ، بعضي وقتها به يك موبايل يا يك Bluetooth Modem و يا يك CF Modem Card و يا يك SDio Modem Card .

- بهتره ادم بره سراغ اينا يا يك لپ تاپ بخره؟

اين دو در يك كلاس نيستند كه بخوان با هم مقايسه بشن . هر كدوم قابليتهاي خاص خودشون رو دارن . بايد ببيند چه فاكتورهايي براتون مهمه . اگر كسي بخواد همه جا Mp3 گوش كنه ، از لپتاپ استفاده مي كنه ؟ آيا لپتاپ هميشه و همه جا قابل استفادست ؟ وزن لپتاپ چقدره ؟ حالا از اين طرف . اگر كسي بخواد نرم افزاري كه سازگار با Windows Xp هست رو روي Pda بريزه ، چيكار مي تونه بكنه ؟ راحتي كار با يك صفحه حداقل 10 اينچي رو ، اون هم با صفحه كليد رو با كار با يك PocketPC ميشه مقايسه كرد ؟ براي اين دستگاهها CD , DVD, ... مطرحه ؟ و سوالهاي نظير اين .

هر چند كه دستگاههايي مثل oqo Model 01 وجود دارن كه در اصل با امكانات Laptop اما با حجم و اندازه PDA هستند ، اما در اكثر مواقع ، دنياي PDA از دنياي Laptop , Notebook جدا بوده . در ضمن ، دستگاهي مثل oqo ، قيمتي نزديك به 2000 دلار داره .

تو اينا دستگاههايي هستن كه دوربين هم داشته باشن؟ براي فيلم كوتاه با كيفيت mpeg4 خوب
خب ! اكثر دستگاه هايي كه نام بردم در كلاس Business User هستند و براي همين دوربين ندارن . دستگاههايي مثل Asus A730 ، Hp rx3700 و... هستند كه اگر چه دوربين دارن ، و فارغ از اينكه دوربينشون خوبه يا بد ، اما قدرت دستگاههايي مثل Hp hx4700 ، Dell Axim X50v , Hp Hx2700 , ... رو ندارن .

اگر باز هم كمكي از دستم بر مياد در خدمتم .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
pda جان واقعا دستت درد نکنه 3:49 دقیقه صبح هنوز داری کار میکنی واقعا چاکرتیم!!
اقا چند تا سوال دیگه
1- اینا هیچ کدوم bluetooth modem یا cf modem card ندارن اصلا؟ به طور داخلی.
2- به نظرت تا بعد از کریسمس چه دستگاههایی release میشه اگه نام ببری یا لینک ممنون میشم
3- نگفتی WM 200CE رو میشه update کرد به WM 5 یا نه؟
4- نظرت راجع به samsung i300 چیه؟
5- اگه يه لينك هم راجع به لپ تاپ ها مثل اون لينك pda ها كه همه توش بودن بدي ممنون ميشم

واقعا شرمنده ام از این که اینقدر بهت زحمت میدم
ممنون

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .

- اینا هیچ کدوم bluetooth modem یا cf modem card ندارن اصلا؟ به طور داخلی.
همونطوري كه گفتم و توي عكس هم ديديد ، Bluetooth Modem يك وسيل External هستش . و يك وسيله External ، نمي تونه داخلي (Internal يا Built-in ) باشه . درباره CF Modem Card هم دقيقا همينطور . اينها وسايلي نيستند كه قاعدتا همراه با دستگاه ارائه بشند و بايد جداگانه خريداري بشند . همونطوري كه گفتم ، شما براحتي با Wifi مي تونيد كار كنيد و نهايتا از خدمات تلفن همراه اونجا هم مي تونيد براي وصل شدن به اينترنت استفاده كنيد .

- به نظرت تا بعد از کریسمس چه دستگاههایی release میشه اگه نام ببری یا لینک ممنون میشم
خب ! كلمه اي هست به نام Rumors كه اصلا براي دنياي موبايل و PDA استفاده ميشه . Rumor به معني شايعه ست . خب ! من بر اساس شايعات و اخبار مي تونم بگم كه تقريبا چه دستگاههايي Release مي شند . اما فقط مسوولين خود كمپاني مي تونن و مي دونن كه چه دستگاههايي رو مي خوان توليد كنن . ;)
خب ! كمپاني HTC فعلا 3 محصول رو ارائه كرده . HTC Apache , HTC Wizard كه نسخه CDMA همون HTC Wizard هست و نهايتا HTC Universal . محصولي هم كه احتمال داره شروع به توليد بكنه ، Treo 670 هستش كه اگر اطلاع داشته باشيد ، Treo از دستگاههاي بسيار محبوبي بود كه با سيستم عامل پالم كار مي كرد و بعد از متوقف شدن Palm ، قرار شد كه از سيستم عامل مايكروسافت استفاده بكنه . درباره Treo هنوز معلوم نيست ، اما تا اونجايي كه مي دونم درباره 3 دستگاه بالا ، FCC certification هم گرفته شده . جالبه كه همه اينه دستگاه Phone Edition هستند .
خب ! Samsung i300 رو كه خودتون مي دونستيد . جز اولين دستگاه هاييه كه از 3 گيگابايت Microdrive استفاده كرده .
درباره شركتهاي ديگه فعلا چيزي نشنيدم .

- نگفتی WM 2003 SE رو میشه update کرد به WM 5 یا نه؟
قبلا درباره اين حرف زدم :
تا اونجايي كه اطلاع دارم ، براي دستگاههايي كه نام بردم ، Windows Mobile 5.0 تا تابستان 2006 Release نخواهد شد . فعلا مشكلي نيست . شما براحتي مي تونيد از همون Windows Mobile 2003 SE استفاده كنيد .
اينجا رو هم ببينيد .

- نظرت راجع به samsung i300 چیه؟
اين دستگاه Smartphone هستش. به جاي TouchScreen از DialPad استفاده مي كنه . براي كسي مثل من كه هميشه قلم دستش بوده و از TouchPad استفاده كرده ، استفاده از دستگاهي كه DialPad داره سخته . من خيلي راحت مي تونم چيزي رو كي مي خوام بنويسم يا نقاشي كنم و .... اما در SmartPhone يا اين كار سخته و يا نشدنيه .
در كل بايد بگم كه نبايد Smartphone با يك PocketPC كه داراي TouchScreen هست ، مقايسه بشه . هر كدوم مشتري هاي خاص خودشون رو دارن . سعي نكنيد دستگاهي مثل Dell Axim X50v رو با Samsung i300 مقايسه كنيد . مقايسه اين دوتا از پايه غلطه .

اگه يه لينك هم راجع به لپ تاپ ها مثل اون لينك pda ها كه همه توش بودن بدي ممنون ميشم
كدوم لينك ؟ توضيح بديد .

موفق باشيد .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اقا من این HTC ها رو که گفتی دیدم عجب به نظر عالی میان میشه یه لینک انگلیسی راجع به اونا بدی که بشه مشخصاتش رو مطالعه کنم نمی دونم این لینک به چه زبونیه!!!! مرسی

بعد ببینم مگه pda با مارک HTC هم داریم؟ یا اون میده به بقیه می فروشن؟
فرق نسخه CDMA با wizard چیه؟
بعد مثل این که این wizard_ه wifi نداره اره؟؟
اگه یه سایتی باشه که توش بشه review راجع به تمام این pda ها دید خیلی خوبه سراغ داری؟

راجع به لپ تاپ ها هم یه لینک میخوام برا قیمت و مقایسه
1000 بار متشکر و ممنون

agha_malek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

امروز توي پايتخت مدل فوق رو با قيمت 860000 تومان پيدا كردم امكانات عين pda2k با يك باطري اضافي داخل پكش و به گفته فروشنده با كيفيت تصويري بالاتر از pda2k .

ميخواستم در مورد قيمت و امكاناتش اگه كسي ديده و ميشناستش جوا ب بده .

ممنون از همگي

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از agha_malek :
با سلام
امروز توي پايتخت مدل فوق رو با قيمت 860000 تومان پيدا كردم امكانات عين pda2k با يك باطري اضافي داخل پكش و به گفته فروشنده با كيفيت تصويري بالاتر از pda2k .
ميخواستم در مورد قيمت و امكاناتش اگه كسي ديده و ميشناستش جوا ب بده .
ممنون از همگي

سلام . فكر مي كنم منظورتون Orange SPV m2000 باشه . اگر منظورتون همينه ، بايد بگم كه فروشنده ها خيلي وقتها حرفهايي مي زنن كه .... :blink: خيلي راحت با تو تا سوال ميشه اينها رو گير انداخت . منظور از كيفيت تصوير چيه ؟ رزولوشن يعني بيش از 320*240 ? تعداد رنگ يعني بيش از 65000 رنگ ؟ يا نه ،منظورش اينه كه نوع صفحه نمايش بهتره و تصوير Crisp تره ؟
درباره باتري اضافه حرفي ندارم . شايد شركت Orange همچين كاري رو بكنه ، اما بدون شك Orange Spv m2000 همون imate Pda2k , Qtek 9090 , T-Mobile MDA III و در كل HTC Blue Angel هست . تنها تفاوتهايي كه مي تونه در اين دستگاهها باشه ، يكي تغييرات خيلي كوچك براي استفاده بهينه از شبكه ، و يا نوع آپديت Rom هستش .

موفق باشيد.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Sony Ericsson!! :
اقا من این HTC ها رو که گفتی دیدم عجب به نظر عالی میان میشه یه لینک انگلیسی راجع به اونا بدی که بشه مشخصاتش رو مطالعه کنم نمی دونم این لینک به چه زبونیه!!!! مرسی

اگه یه سایتی باشه که توش بشه review راجع به تمام این pda ها دید خیلی خوبه سراغ داری؟

1000 بار متشکر و ممنون

PDA جان يه نظري هم به ما كن و جواب ما رو هم بده لطفا :) :)

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
سلام . اين دستگاهها هنوز Release نشدند . هونطوري كه گفتم فعلا موفق به گرفتن FCC Certification شده اند . براي همين چون دستگاه فعلا به توليد انبوه نرسيده ، عملا Review خيلي خوبي توي اين زمينه پيدا نميشه . همونطوري هم كه مي دونيد اكثرا ، سايتهاي غير انگليسي به خصوص سايتهاي كشور چك ، تايوان ، سنگاپور ، روسيه و ... اولين عكس ها رو منتشر مي كنند . نمونش MobileMania.Cz كه سايت غير انگليسيه ، اما GsmArena از منابع اون استفاده مي كنه .
فعلا خلق الله در باره شكل ظاهري و همونطور مشخصاتي كه خود كمپاني از دستگاه اعلام مي كنه ، نظر مي دند . البته بماند كه تك و توك ، سايتهايي مثل Mobile-Review و يا مثلا Brighthand هستند كه قبل از توليد انبوه ، دستگاه رو Review مي كنند .در ضمن ، اين سري كه من نام بردم ، سري PocketPc Phone Edition هستند و گرنه ، HTC ، براي سري Smartphone هم گوشي توليد كرده .

دستگاههاي هاي شركتهايي مثل imate , qtek ,... در اصل دستگاههايي هستند كه طراحي اونها توسط HTC صورت گرفته . خود كمپاني دستگاهي با نام HTC بيرون نميده .

Htc Wizard نسخه GSM هستش و HTC Apache نسخه CDMA . منظورتون از فرق چيه ؟تفاوتهاي ظاهري دو دستگاه ؟ يا اينكه CDMA چيه ؟

اولا تا اونحايي كه ديدم ، داره . دوما اينكه خود اين دستگاه 3 مدله . HTC Wizard 100 - 110 - 200 كه شايد يكي داشته باشه و ديگري نداشته باشه . در ضمن ، اگر فعلا هم Wifi نداشته باشه ، امكان داره در آخر سر اين قابليت گذاشته بشه .

سايتي كه همه دستگاهها رو Review كرده باشه ، من نديدم . سايتهايي مثل Pdagold ، Brighthand , BargainPda , PokcetNow , Geekzone , ... هستند كه سايتهاي خوبيند اما اولا همه دستگاهها رو Review نمي كنند ، دوما فقط نبايد به Review اون ها اكتفا كرد .

از قديم گفتند "تكيه بر جاي بزرگان نتوان زد به گزاف" . تا زماني كه جناب اسفنديار هستند نيازي به بنده نيست . مطمئن باشيد ايشون به مراتب و خيلي بهتر از من اشراف به مسائل مربوط به اين دستگاهها دارن .

موفق باشيد .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
فرق بین GSM با CDMA رو می خوام بدونم
اگه smart phone های HTC هم که قراره بیاد بگی ممنون میشم

اون ادرس سایت های review رو اگه کامل بدی و بگی چرا نباید به اونا اکتفا کرد بگی ممنون میشم اخه خودت همیشه میگی
از review های خارجی استفاده کنید؟؟؟؟

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .

فرق بین GSM با CDMA رو می خوام بدونم
راستش امروز از اون روزهاييه كه چندان حال و حوصله ندارم . فيلترينگ فروم و خلوتي اون ، ناراحتم كرده .
فكر مي كنم اين لينك جوابتون رو بده .

اگه smart phone های HTC هم که قراره بیاد بگی ممنون میشم
من فعلا HTC Faraday رو مي شناسم .

اون ادرس سایت های review رو اگه کامل بدی و بگی چرا نباید به اونا اکتفا کرد بگی ممنون میشم اخه خودت همیشه میگی از review های خارجی استفاده کنید؟؟؟؟
منظورم رو بد گفتم . مي خواستم بگم كه درباره يك دستگاه ، به Review يك يا دوسايت اكتفا نكنيد ولو اينكه اون سايت Brighthand باشه . براي يك دستگاه ، بيش از 5 Review مختلف رو بايد بخونيد و در آخر ، خودتون مطالب رو جمع بندي كنيد .

اين هم آدرس سايتها :
Brighthand , Pdagold , , Pocketnow , ....

و در آخر يك چيز بگم . مطمئن باشيد اگر سوالي بپرسيد ، در حد توان جوابتون رو مي دم . اما از تجربه اي كه دارم ، مي خوام مطلبي رو بگم . شما ، به دليل اينكه تازه با اين دنيا ، به طرز جدي ، آشنا شديد . شديدا دنبال پيدا كردن دستگاه هستيد . با قيافه هاي مختلف ، امكانات مختلف و .... همين امر ، يعني گشتن توي سايتهاي مختلف و همين كمكهاي من ، مي تونه برعكس عمل كنه . يعني كاملا گيج بشيد و آخر سر هم بي خيال ! و نتونيد تصميم بگيريد كدوم دستگاه رو بخريد . اينقدر PPC مي بينيد كه آخر سر ، پايه اي ترين سوال ها رو هم نمي تونيد جواب بديد . من دستگاه رو براي چي مي خوام ؟ مگه چقدر قراره توي اينترنت كار كنم ؟ چقدر Wifi مهمه ، مگه توي سال چقدر اتفاق مي افته كه بخوام فيلم بگيرم و ....
هيچ دستگاهي رو نمي تونيد پيدا كنيد كه از همه جهات شما رو براي خريد راضي كنه . سيستم هاي بهتر ، سيستم هاي گرانتري هم هستند و ....
اينها را گفتم تا بدانيد كه اگر هدفتون از خريد رو مشخص نكنيد ، خيلي راحت سرتون درد مي گيره !! :blink:

و در آخر توصيه اي كه به همه دوستان مي كنم . چه براي خريد PPC و يا هر وسيله ديگه اي .
خواسته هاتون رو به صورت منطقي مشخص كنيد و بر طبق همين خواسته ها ، به دنبال دستگاه مورد نظر بگرديد .

موفق باشيد.

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگي
اول بگم كه خيلي ناوارد هستم پس اگه سوالم ضايع بود ببخشيد
يه سوال داشتم
imate pda2k بدون سيم كارت كار مي كنه
و آيا با سيم كارتهاي ايران مشكلي نداره
ممنون

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از scorpion8108 :
سلام به همگي
اول بگم كه خيلي ناوارد هستم پس اگه سوالم ضايع بود ببخشيد
يه سوال داشتم
imate pda2k بدون سيم كارت كار مي كنه
و آيا با سيم كارتهاي ايران مشكلي نداره
ممنون
بدون سیم کارت کار میکنه چون اول یک کامپیوتره بعد یک موبایل
با هیچ گونه سیم کارتی مشکل نداره

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
بدون سیم کارت کار میکنه چون اول یک کامپیوتره بعد یک موبایل
با هیچ گونه سیم کارتی مشکل نداره

مرسي
يه سوال ديگه
ويندوزش قابل upgrade هست

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بله ولی بستگی به شرکتی که شما ازش گوشی می خرین دارن . بعضی ها ویندوز رو برای پاکت پی سی شون ارائه می دن بعضی ها نه

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
بله ولی بستگی به شرکتی که شما ازش گوشی می خرین دارن . بعضی ها ویندوز رو برای پاکت پی سی شون ارائه می دن بعضی ها نه

سلام
شايد اين سوال رو نبايد اينجا بپرسم
يه جا خوندم نوشته بود كه HP hx4700 داراي USB Host نيست ولي LOOX 720 داره
منظورش چيه
USB Host به چه دردي مي خوره
مرسي

بالا