• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ملت چه جوری مهاجرت میکنن؟!

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
من خودم از سایت سفارت آلمان چک کردم. فکر کنم این چیزی که میگی یک ویزای دیگه است؟ لینکی داری بفرستی؟ راهی برای من هست؟ من دیگه به غا رفتم و اگر ببینم میشه رفت عین سگ آلمانی میخونم و میرم.
گوته کجاست؟

ویزای آوسبیلدونگ آلمان​

در میان روش‌های مهاجرت به آلمان روش آوسبیلدونگ (Ausbildung) یکی از راحت‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید. آوسبیلدونگ آلمان یک روش آموزش فنی‌وحرفه‌ای که در طول دوره تحصیل درآمد دارید. نیاز به تحصیلات دانشگاهی و سابقه کار ندارید و با کمترین هزینه ممکن می‌توانید برای کار در آلمان آماده شوید
18 سال و حداکثر سن وجود ندارد.
(زیر 32 احتمال ویزا شدن بیشتر است

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
مشاهده پیوست 1329087

دوستان منظور بیزی طفلک اینه که این تاپاله ها چطوری میرن فرنگ؟

خدا وکیلی اگه اینا حتی 2 کلمه انگلیسی بلد باشن یا 2 زار پول تو جیبشون باشه یا حتی سواد خوندن نوشتن داشته باشن :D
دقیقا همین مادر خنده

ضمنا من به بیزی هم گفتم که آلمان به نظر روش های مختلفی برای مهجارت داره. مثلا یک ویزای جستجوی کار داره که فقط یک لیسانس میخواد و یک زبان آلمانی. میری اونجا و باید خودت بیفتی دنبال شغل. 6 ماه هم وقت داری برای پیدا کردن شغل

متاسفانه من لیسانس ندارم وگرنه کارو جمع میکردم و مینشستم زبون آلمانی یاد میگرفتم. برنامه نویسی هم میذاشتم تنگش و علی علی
یادمه، کاری هم که گفتی گذاشتم توی وظایفم برم دنبالش
ولی اونقدر کار سرم ریخته که وقت نکردم
کلی سایت جلوم هست که باید سئو کنم
شدم کارگر کامپیوتر :(

sanaka

Registered User
لایک‌ها
967
من خودم از سایت سفارت آلمان چک کردم. فکر کنم این چیزی که میگی یک ویزای دیگه است؟ لینکی داری بفرستی؟ راهی برای من هست؟ من دیگه به غا رفتم و اگر ببینم میشه رفت عین سگ آلمانی میخونم و میرم.
گوته کجاست؟
بله باید از طریق اوسبیلدونگ اقدام کنید
گوته آموزش و آزمون زبان آلمانی زیر نظر سفارت آلمان هست
فقط باید زرنگ باشید و کارفرما پیدا کنید و مدرک b2 تو دستتون باشه

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
ولی اونقدر کار سرم ریخته که وقت نکردم
کلی سایت جلوم هست که باید سئو کنم
شدم کارگر کامپیوتر :(
اینکه یه حرفه بلدی اون هم حرفه ای که حداقل تو کل دنیا میتونی باهاش کار کنی خیلی خوبه ...

بستگی داره هدفت از مهاجرت چی باشه ...
خیلی ها رو میشناسم اینجا خیلی بیشتر ار حداقل ها (مسکن، خوراک، پوشاک، اتومبیل خوب و ...) رو دارند ولی اقدام کردند برای مهاجرت ...

خیلی ها دیگه پول براشون مهم نیست ... طرف میخواد یجا باشه حداقل بچه هاش تو یه سیستم آموزشی درست درس بخونند ... یه جا باشه حداقل برای شعور آدم ها ارزش قائل باشند ...

به نظر من شما که کار سئو میکنی و تو دیجیتال مارکتینگ مهارت داری اتفاقاً با توجه به اینکه کشور های دیگه محدودیت های اینترنتی ندارند (سرویس های گوگل حداقل توشون تحریم نیست.) اگر زبانت خوب باشه (قرار نیست تدریس زبان انگیلیسی بکنی یا ادبیات انگیلیسی بخونی .... زبان باید برات یه ابزار باشه تا بتونی ارتباط برقرار کنی) میتونی اونجا زندگی قابل قبول و منطقی داشته باشی تا یواش یواش جا پات رو محکم کنی ...

توی کشور های دیگه خیلی مدرک تحصیلیت براشون اهمیت نداره (نمیگم اصلاً اهمیت نداره ها) ولی توانایی هات خیلی براشون بیشتر اهمیت داره و اینکه چقدر توانمندی که بتونی 1000$ شون رو بکنی 1100$ یا 2000$

بنظرم اگر سنت خیلی زیاد نیست (زیر 35-40) و میتونی یه مدرک زبان آکادمیک بگیری و توانایی مالی داری که حداقل یه سال درس بخونی و اونجا زندگی کنی (بگردی تو نت سایت هایی هست که میزان هزینه 1 نفر رو ماهیانه برای یک کشور خاص بهت بگه) از طریق دانشجویی اقدام کن ... میتونی هم درس بخونی هم کار کنی (ساعت های کاری مجاز در طول دوران دانشجویی تو بعضی از کشور ها داری - بستگی به قوانین کشور ها داره) و با توجه به اینکه طبیعت کارت طوریه که میتونی هر جا دلت خواست کار کنی خیلی نباید برات سخت باشه.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288

ویزای آوسبیلدونگ آلمان​

در میان روش‌های مهاجرت به آلمان روش آوسبیلدونگ (Ausbildung) یکی از راحت‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید. آوسبیلدونگ آلمان یک روش آموزش فنی‌وحرفه‌ای که در طول دوره تحصیل درآمد دارید. نیاز به تحصیلات دانشگاهی و سابقه کار ندارید و با کمترین هزینه ممکن می‌توانید برای کار در آلمان آماده شوید
18 سال و حداکثر سن وجود ندارد.
(زیر 32 احتمال ویزا شدن بیشتر است
اینو فکر کنم تازه باید برم اونجا یکی دو سال درس بخونم. دیگه چیزی نمی‌مونه برام
یک سال اینجا زبان یاد بگیرم بعد برم اونجا با این سن و سال درس فنی بخونم ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
من بعد ۷ سال کار ی تیگو ۷ دارم

سال دیگه بشه 8 سال کار یه تیگو 8 میگیری
283.gif

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
بله باید از طریق اوسبیلدونگ اقدام کنید
گوته آموزش و آزمون زبان آلمانی زیر نظر سفارت آلمان هست
فقط باید زرنگ باشید و کارفرما پیدا کنید و مدرک b2 تو دستتون باشه
قبلا در موردش خونده بودم. البته نمی‌دونستم با حقوقه. ولی خب هرچی میدن خرج هزینه ها میشه.
این روش به درد کسی با سن و سال من نمیخوره. من دیگه وقتی ندارم. تازه نوشته بالای ۳۱ احتمال قبولی درخواست خیلی کمه!

ضمن اینکه اطلاعات توی اینترنت هم خیلی متناقضه. یکی زده حداکثر سن ۲۵ یکی زده هزینه رایگانه و یکی دیگه زده شهریه هفصد تا هزار یورو داره که شرکت میده که معلوم نیست از همون حقوق میشه یا نه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
سئو یه سایت دفتر ترجمه دستمه
حجم مهاجرت ها بشدت زیاد شده
آمارش رو از روی زیاد شدن تعداد درخواست های ترجمه رسمی میشه فهمید

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
گوته کجاست؟
سن چقدر است ؟قوانین جدید زیر 30سال باشی ، مدرک زبان داشته باشی،میتوانی خارج از جرمنی اقدام برای ویزا کنی !!

به نظرم بیخیال این نوع ویزا بشو : دنبال جاب افر باش : مدرک زبان هم نیاز نیست، دست کم قبل از ورود به آلمان خودتون درگیر این زبان نمیکنی ( اگر توانایی ارتباط انگلیسی داری و سابقه کار داری ) مستقیم برای ویزاکار اقدام کن! به دنبال آوسبیلدونگ سه ساله نباش

اینو فکر کنم تازه باید برم اونجا یکی دو سال درس بخونم. دیگه چیزی نمی‌مونه برام
یک سال اینجا زبان یاد بگیرم بعد برم اونجا با این سن و سال درس فنی بخونم ؟

برای اقدام به این ویزا ، خارج از المان : سن بالای 30 سال هم مورد قبول نیست )

Last edited:

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,834
سئو یه سایت دفتر ترجمه دستمه
حجم مهاجرت ها بشدت زیاد شده
آمارش رو از روی زیاد شدن تعداد درخواست های ترجمه رسمی میشه فهمید

بدون فوت وقت بشین زبان بخون با یه 7یا7.5 ایلتس و
مدرک تحصیلیت اقدام کن و اپلای کن ، بپیچ برو.
انرژی منفی و نا امیدی رو از خودت دور کن.نگران کارت هم نباش ، هم صنف هات دارن خوووب درمیارن تو جهان اول .
بیشتر نمیگم.

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
من خودم خیلی برای مهاجرت تلاش کردم ، متاسفانه اون جوری که میخوام بدون پول نمیشه ، واقعیت هم باید قبول کنم که از پس هزینه ش بر نمیام
حالا شاید یه سری ها به شانس اعتقادی نداشته باشن ، اسمش رو شانس می ذاریم فرصت یا هر چیزی به هر حال بعضی وقت ها شانس هم باید به ادم رو کنه

واسه فاند گرفتن که اصلا معلوم نیست ساز و کارش چطوریه ، بالای صدها ایمیل به اساتید مختلف تو دانشگاه های مختلف زدم ؛ تقریبا بالای 80 درصد اصلا جواب نمیدن
چند تاشون هم گفتن که به ما مربوط نیست ، خیلی حرفه اسم استاد توی سایت دانشگاه برای همین کار ثبت شده اما راحت میگن از دست ما کاری بر نمیاد
یه چیز دیگه هم هست حالا امیدوارم که من اشتباه کنم و برداشتم درست نباشه ، دخترها هم برای فاند هم ویزا راحت پذیرفته میشن ، میگن تبعیض جنسیتی نداریم
اما عملا تو آماری که از اطرافیان دارم تعداد پذیرش دخترها بشدت بالاتر از پسرها هستش

یکی از دوست هام که دختره ، با مدرک ارشد زبان ، فول فاند دانشگاه کلورادوی آمریکا رو گرفت ! رزومه ش رو ببینید خنده تون میگیره که چطوری یه دانشجو میتونه با این رزومه
فاند TA تو مقطع دکترا بگیره ، اونم تو یکی از این رشته های من دراوردی مهندسی هوش مصنوعی !!
تنها کاری که کرد با یه استاد خارجی آشنا شد یکم باهاش لاس زد ، مخش رو زد معرفی نامه و باقی ماجرا... بعد میاد میگه من روز و شب تلاش کردم تا تونستم این پوزیشن رو بگیرم !
کارش تو دانشگاه جالبه ، یه ربات اختصاصی دانشگاه داره این میاد عملکرد ربات رو به دانشجوهای ترم پایین تر توضیح میده !! چس ناله که بخشی از کار این جماعته تا دلت بخواد میکنه
البته که خیلی ها با زحمت و بدبختی تونستن فاند رو بگیرن و حقشون هم بوده و منکرش نیستم ،

خودم برای فاند بسیار تلاش کردم نشد ، سن هم یه فاکتور مهمه برای ویزا گرفتن که اونم دیگه بعید میدونم با 39 - 40 سال بتونم کاری بکنم ،
کیس سیاسی هم دارم که دوست ندارم ازش استفاده کنم ، میخواستم اون جوری برم که چند سال پیش میرفتم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
کَنَدا به درد نمی خوره دیشب دوستم وضعیت هوای اونجا رو فرستاد ساعت 2 بعدازظهر 22- درجه بعد احساس 36- درجه. گفت هیچ کدوم از مدارس تعطیل نشدن
دمای اینجا رو براش فرستادم ساعت 12 شب بود 6+ درجه. گفت یخ نکنی D:

حالا شرق و ونکوور بهتره
1704963342471.png

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
سن چقدر است ؟قوانین جدید زیر 30سال باشی ، مدرک زبان داشته باشی،میتوانی خارج از جرمنی اقدام برای ویزا کنی !!

به نظرم بیخیال این نوع ویزا بشو : دنبال جاب افر باش : مدرک زبان هم نیاز نیست، دست کم قبل از ورود به آلمان خودتون درگیر این زبان نمیکنی ( اگر توانایی ارتباط انگلیسی داری و سابقه کار داری ) مستقیم برای ویزاکار اقدام کن! به دنبال آوسبیلدونگ سه ساله نباش

برای اقدام به این ویزا ، خارج از المان : سن بالای 30 سال هم مورد قبول نیست )
33!!!
جاب آفر که فکر کنم خیلی سخته و به این راحتی ها نیست! کی رو مثلا پیدا کنیم که بیاد بگه شما پاشو بیا اینجا برای ما کار کن!!! غیرممکنه

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,483
کارفرمایی میوفته دنبال کار جابجایی و ویزات که بشناستت و براش سود داشته باشی..
مثلا از طریق فریلنسری با نرخ پایینتر براش کار مورد قبولشو تحویل داده باشی و برای گسترش همکاری حضوری بخواد بیارتت
33!!!
جاب آفر که فکر کنم خیلی سخته و به این راحتی ها نیست! کی رو مثلا پیدا کنیم که بیاد بگه شما پاشو بیا اینجا برای ما کار کن!!! غیرممکنه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
مشاهده پیوست 1329087

دوستان منظور بیزی طفلک اینه که این تاپاله ها چطوری میرن فرنگ؟

خدا وکیلی اگه اینا حتی 2 کلمه انگلیسی بلد باشن یا 2 زار پول تو جیبشون باشه یا حتی سواد خوندن نوشتن داشته باشن :D

کانادا محبوب‌ترین مقصد مهاجران پاکستانی

گفتنیست عوامل مختلفی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری و مهارت‌های زبانی در روند جذب این مهاجران جدید موثر بوده است.

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
کَنَدا به درد نمی خوره دیشب دوستم وضعیت هوای اونجا رو فرستاد ساعت 2 بعدازظهر 22- درجه بعد احساس 36- درجه. گفت هیچ کدوم از مدارس تعطیل نشدن
دمای اینجا رو براش فرستادم ساعت 12 شب بود 6+ درجه. گفت یخ نکنی D:

حالا شرق و ونکوور بهتره
کدومشی ؟ شایدم هردو 😄
اینایی که بد میگن از کانادا ۲ حالت بیشتر نداره
۱ - ساندیس خور هستن به صورت هدفمند خراب میکنن
۲- ادمای متوهم هستن میخان اونجا تو ناز و نعمت باشن که میرن اونجا پراشون میریزه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
کدومشی ؟ شایدم هردو 😄
چلغوز از نظر آب و هوا به درد نمی خوره. ساعت 2 بعدازظهر دمای 26-
حالا شاید بعضیا ، مثل این دوست من سرما رو به گرما ترجیح میدن و این براشون عیب نیست. ولی من نه.
ونکوور و تورنتو و شارلوت تاون رو ترجیح میدم که گرمتر هستن.

برای تو یلونایف خوبه 42- تا یونت یخ بزنه.

1704973501789.png

بالا