• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ملت چه جوری مهاجرت میکنن؟!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
در مورد ویزاهای استارتاپی کسی چیزی میدونه؟
انگلیس یک چیزی داره. کانادا پروسه اش ظاهرا سه سال طول میکشه! استونی داره. همچنین هلند و ...
آسون ترینش کدومه. میشه رفت اونجا و همزمان کار کرد و مثلا بریم مک دونالد لباس عروسکی بپوشیم و وایسیم دم در که اجاره و خورد و خوراک دربیاد

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
در مورد ویزاهای استارتاپی کسی چیزی میدونه؟
انگلیس یک چیزی داره. کانادا پروسه اش ظاهرا سه سال طول میکشه! استونی داره. همچنین هلند و ...
آسون ترینش کدومه. میشه رفت اونجا و همزمان کار کرد و مثلا بریم مک دونالد لباس عروسکی بپوشیم و وایسیم دم در که اجاره و خورد و خوراک دربیاد

بیشتر کشورهای اروپایی دارن ،تعداد ویزاهاشون در سال برای استارتاپ یه عدد مشخصیه
یکم رقابت سخته ، اما بنظر خودم از ویزاهای دیگه می تونه راحت تر هم باشه ، پروسه ش شسته رٌفته و کوتاه هستش
فاند برای استارتاپ ها هم میدن اینش یکم جذاب میکنه
مورد بعدی تعداد افرادیه که می تونن بواسطه اون استارتاپ ویزا بگیرن گاها یه تیم 4-5 نفره می تونه با یه پروژه ویزا بگیره ..
من خودم می خواستم یه پروژه راه بندازم برای استارتاپ هلند و دانمارک اقدام کنم ، نیاز به برنامه نویسی و یه سری موارد دیگه داره که متاسفانه دوستی که قرار بود کار برنامه نویسیش
رو انجام بده وسط کار ول کرد رفت و تقریبا منم بی خیال شدم ، یه کلیپ تو یوتوب دیده بودم که فکر میکنم یکی از سایت های دولتی مربوط به مهاجرت
دانمارک لینک داده بود ،داشت یه نمایشگاهی رو نشون میداد که استارتاپ های مختلف توش بودن ، یکی اومده بود اسباب بازی لِگو رو یکم خلاقانه تر کرده بود ازش یه طرح
استارتاپی در اورده بود ، یا یکی دیگه یه اپ اموزش یوگا زده بود و از این جور موارد منظور اینه برای گرفتن استارتاپ قرا نیست یه طرح بلندپروازانه ی رویایی داشته باشی
اکثرا وقتی صحبت از ویزای استارتاپ می شه تقریبا تارگتشون کانادا هستش اونم بخاطر تبلیغات زیاد شرکت های مهاجرتی هستش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
ضمنا من به بیزی هم گفتم که آلمان به نظر روش های مختلفی برای مهجارت داره. مثلا یک ویزای جستجوی کار داره که فقط یک لیسانس میخواد و یک زبان آلمانی. میری اونجا و باید خودت بیفتی دنبال شغل. 6 ماه هم وقت داری برای پیدا کردن شغل

متاسفانه من لیسانس ندارم وگرنه کارو جمع میکردم و مینشستم زبون آلمانی یاد میگرفتم. برنامه نویسی هم میذاشتم تنگش و علی علی
اینجا رو بخون

تمکن مالی
مومن من اگه پولدار بودم نونم میخوارید برم؟

1705507020389.png

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
بیشتر کشورهای اروپایی دارن ،تعداد ویزاهاشون در سال برای استارتاپ یه عدد مشخصیه
یکم رقابت سخته ، اما بنظر خودم از ویزاهای دیگه می تونه راحت تر هم باشه ، پروسه ش شسته رٌفته و کوتاه هستش
فاند برای استارتاپ ها هم میدن اینش یکم جذاب میکنه
مورد بعدی تعداد افرادیه که می تونن بواسطه اون استارتاپ ویزا بگیرن گاها یه تیم 4-5 نفره می تونه با یه پروژه ویزا بگیره ..
من خودم می خواستم یه پروژه راه بندازم برای استارتاپ هلند و دانمارک اقدام کنم ، نیاز به برنامه نویسی و یه سری موارد دیگه داره که متاسفانه دوستی که قرار بود کار برنامه نویسیش
رو انجام بده وسط کار ول کرد رفت و تقریبا منم بی خیال شدم ، یه کلیپ تو یوتوب دیده بودم که فکر میکنم یکی از سایت های دولتی مربوط به مهاجرت
دانمارک لینک داده بود ،داشت یه نمایشگاهی رو نشون میداد که استارتاپ های مختلف توش بودن ، یکی اومده بود اسباب بازی لِگو رو یکم خلاقانه تر کرده بود ازش یه طرح
استارتاپی در اورده بود ، یا یکی دیگه یه اپ اموزش یوگا زده بود و از این جور موارد منظور اینه برای گرفتن استارتاپ قرا نیست یه طرح بلندپروازانه ی رویایی داشته باشی
اکثرا وقتی صحبت از ویزای استارتاپ می شه تقریبا تارگتشون کانادا هستش اونم بخاطر تبلیغات زیاد شرکت های مهاجرتی هستش
اینطور که پیداست این نوع ویزا زیاد سخت نیست و فقط یک زبان میخواد و یک مقدار پول
اکثراً حتی رو ایده ویزا میدن.
خدایی خیلی حرفه مثلا ماهی هزار یورو بخوای اجاره خونه بدی.
البته میشه کار کرد ولی خب اونم بدبختی خودشو داره. معلوم نیست کار گیر بیاد یا نه؟! زبون غیرانگلیسی‌ هم برای کشورهای غیر انگلیسی زبان خودش یه بدبختی هست.

تو با زبان دانمارک و هلند میخواستی چی کار کنی؟
البته می‌دونم که هلند انگلیسی رو کافی می‌دونه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
چاهکش یعنی تو پنج هزارتا نداری؟
دارم. ذخیره روز مباداست. اگر همین ریسکی کنم باید تو کارتن بخوابم
این ریسک برای کسیه که پول اضافه داره وقتی از دست رفت بگه فدای سرم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
اینطور که پیداست این نوع ویزا زیاد سخت نیست و فقط یک زبان میخواد و یک مقدار پول
اکثراً حتی رو ایده ویزا میدن.
خدایی خیلی حرفه مثلا ماهی هزار یورو بخوای اجاره خونه بدی.
البته میشه کار کرد ولی خب اونم بدبختی خودشو داره. معلوم نیست کار گیر بیاد یا نه؟! زبون غیرانگلیسی‌ هم برای کشورهای غیر انگلیسی زبان خودش یه بدبختی هست.

تو با زبان دانمارک و هلند میخواستی چی کار کنی؟
البته می‌دونم که هلند انگلیسی رو کافی می‌دونه.

دانمارک و هلند زبونشون مذخرفه و یکی از مشکلات همینه ، انگلیسیم خوبه ، در هر صورت مهاجرت بدون سختی نیست ، زبون رو باید یکاریش کرد ، قطعا کشورهای انگلیسی زبان
گزینه های بهترین

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
دانمارک و هلند زبونشون مذخرفه و یکی از مشکلات همینه ، انگلیسیم خوبه ، در هر صورت مهاجرت بدون سختی نیست ، زبون رو باید یکاریش کرد ، قطعا کشورهای انگلیسی زبان
گزینه های بهترین
یک چیزی که ظاهراً هلند داره وجود یک تسهیل گره که هم برای کارهای خود استارتاپ و هم جاگیر شدنت تو هلند راهنماییت می‌کنه. یه همچین چیزی برای کشورهای دیگه من ندیدم نوشته باشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
دارم. ذخیره روز مباداست. اگر همین ریسکی کنم باید تو کارتن بخوابم
این ریسک برای کسیه که پول اضافه داره وقتی از دست رفت بگه فدای سرم
اگر بشه کار گیر آورد و استخدام شد، یک ساله هر چی خرج کردی در میاد

بالا