برگزیده های پرشین تولز

مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حرف برای دفاع بسیار هست اما نه برای کسی که با قاطعیت آمار و ارقام 100درصدی ارائه می ده که در صحتش بسی جای شک هست. همچین می گید انگار مرکز آمار ایران شخص شما هستید...
اقلا توی شهر ما نزدیک به 90 درصد برنامه نویسانی که من می شناسم از این قاعده ای که شما تصویب کردی مستثنا هستند .

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
حرف برای دفاع بسیار هست اما نه برای کسی که با قاطعیت آمار و ارقام 100درصدی ارائه می ده که در صحتش بسی جای شک هست. همچین می گید انگار مرکز آمار ایران شخص شما هستید...
اقلا توی شهر ما نزدیک به 90 درصد برنامه نویسانی که من می شناسم از این قاعده ای که شما تصویب کردی مستثنا هستند .

امین جان من نه مرکز امارم نه هیچ...
من فقط صحبتهای خوشبینانه شما و دیگر دوستان رو با مثال عملی و عینی نقض کردم . کاری که شما نتونستی انجام بدی ...چون شما از شایدها -آمال و آرزوها-آینده مطلوب و ..صحبت میکنی ، من از واقعیت . من از چیزی میگم که هم اکنون در جامعه ما حکمفرماست . شما هر قسمت از حرفهای من که برات مشکوک و غیر قابله درکه ، عنوان بفرمایید تا من به شما دقیقترین لینکها-آمارها-آدرسها و .. رو راجع به همون بخش ارائه کنم تا خودتون ببینید .

من به تک تک سوالات شما جواب دادم و مثال اوردم اما شما نتونستی جواب سوالات بنده رو بدی و ثابت کنی

من می تونم لینکی بدم که :
بی اعتبار بودن مدارک دانشگاهی مارو ثابت کنه
می تونم مجمعی رو معرفی کنم تا در مورد پیشرفت و اخذ تخصص ، شمارو راهنمایی کنن و حرفهای بنده ثابت بشه
در مورد عدم اجرای قانون کپی رایت و متضرر شدن اکثر شرکتهای تولید کننده و مبتکر داخلی
.....

n.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ...
منم با شماها تقریبا موافقم ...:happy: ( حالا کی از من نظر خواست ؟؟؟)
خوب منم باید از یه جایی شروع کنم و اعلام وجود کنم دیگه ... به بزرگی خودتون ببخشید ...:blink:
منم تازه وارد این رشته شدم ...یعنی نرم افزار ...و علاقه چندانی ندارم ...رشته دبیرستانیم هم فنی بود
واسه کنکور درس نخوندم که قبول نشم و برم علمی کاربردی که با شرط معدله IT بخونم ...
ولی خدا خواست و نمیدونم چطوری قبول شدم اونم سراسری و روزانه ...:wacko:
من که It رو خیلی دوست دارم و به شخصه تمام سختیاشم تحمل میکنم ولی نرم افزار نه
الان به هر کی میگی رشتت چیه ؟؟؟ چی خوندی ؟؟؟ همه یه کلام ...کامپیوتر - نرم افزار
البته تو ایران به قول یکی از دوستان مدرک هوا و فضا هم که داشته باشی بازم هیچی حسابت نمیکنن ...
و اینایی هم که میخونیم همش دل خوش کنکه که ما هم یه مدرکی داریم که بزاریم در کوزه آبشو بخوریم ...
:whistle: البته علمی کاربریم همچین آش دهن سوزی نیست ولی خوب دیگه چه کنیم ...
موفق باشین همتون :D:lol:

n.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید یه چیزی یادم رفت ...
به نظر شما ... من 4 ترم نرم افزار بخونم کارشناسی رو IT بدم ...؟؟؟
یا همین یه ترم رو بخونم برم دنبال IT ؟؟؟

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ببينيد دوستان، خوشبختانه يا متأسفانه (با اولي موافق ترم) الان تو كشورمون آروم آروم بازار كار داره بيشتر تخصص محور مي شه تا مدرك محور. الان كم نيستن كسايي كه مدرك سيكل دارن و حقوقشون از يه استاد دانشگاه بيشتره.

رشته كامپيوتر هم به نظر من عين رشته هاي ديگه بايد كار كني توش. منتها اينجور كه به نظر مياد اگه بخواي به درسش بسنده كني هيچ ...ي نمي شي (پوزش) و بايد خودتم تلاش كني.

من خودم الان اطلاعاتم تا حدي هست كه يه مهندس كامپيوتر بياد از من سؤال بپرسه (و پرسيده) (البته من ميون بر و بچ PT يه در پيتم!) فقط اومدم تو رشته نرم افزار (آزاد كرج) تا در راستاي اون سوادمو بيشتر كنم و هم - بي رودرواسي - يه مدركي داشته باشم.

كلام آخر اگه علاقه و استعداد و تخصص كمي تو كامپيوتر داري يا علي و گر نه مصيبتيست آقا!

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
قربون آدم چیز فهم !!
من از اول تاپیک منظورم همین بود . ( نمیدونم تونستم بگم یا نه :D )
ممنون از نظرتون
یا علی

afshin_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من رویه این موضوع که کامپیوتر خوبه یا بده بحثی ندارم (هر کسی یه نظری داره ، و محترم هست نظرش)
ولی خوب اگه قرار باشه بین سخت افزار - نرم افزار - it یکی رو انتخاب کنم ، نظرم روی نرم افزار چون نسبت به اون دوتا شاخه دیگه علمی تره و مباحثشم جذاب تر (مخصوصا نسبت به سخت افزار)
در ضمن یک مهندس نرم افزار واقعی لازم نیست برنامه نویس باشه ، مهندسی نرم افزار خیلی گستره فعالیتش بیشتر از نوشتن خطوط تکراری برنامه هاست ، مهندسی نرم افزار یه علمه نه یاد گیری زبان های برنامه نویسی .

تو بازارم هیچ کس به برنامه نویس پول خوب نمیده ، چون کاره مهمی انجام نمیده ! ولی یه مهندس نرم افزار واقعی خیلی می تونه موثر باشه تو یه شرکت به خاطر همین هم چندین برابر برنامه نویس پول می گیره .
( پی نوشت : با کلاس های بیرون فقط آدم برنامه نویس میشه ! )

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من رویه این موضوع که کامپیوتر خوبه یا بده بحثی ندارم (هر کسی یه نظری داره ، و محترم هست نظرش)
ولی خوب اگه قرار باشه بین سخت افزار - نرم افزار - it یکی رو انتخاب کنم ، نظرم روی نرم افزار چون نسبت به اون دوتا شاخه دیگه علمی تره و مباحثشم جذاب تر (مخصوصا نسبت به سخت افزار)
در ضمن یک مهندس نرم افزار واقعی لازم نیست برنامه نویس باشه ، مهندسی نرم افزار خیلی گستره فعالیتش بیشتر از نوشتن خطوط تکراری برنامه هاست ، مهندسی نرم افزار یه علمه نه یاد گیری زبان های برنامه نویسی .

تو بازارم هیچ کس به برنامه نویس پول خوب نمیده ، چون کاره مهمی انجام نمیده ! ولی یه مهندس نرم افزار واقعی خیلی می تونه موثر باشه تو یه شرکت به خاطر همین هم چندین برابر برنامه نویس پول می گیره .
( پی نوشت : با کلاس های بیرون فقط آدم برنامه نویس میشه ! )
دقيقاً تأييد ميشه.

با استادمون حرف مي زدم. پرسيدم استاد ما php مي خونيم؟ گفتن: نه. كارداني ها مي خونن ولي شما نه.

پرسيدم: چرا اونايي كه از ما پايينترن مي خونن؟

گفتن: چون شما سالهاي بعد مي فهميد پست ترين كاري كه شما به عنوان مهندس كامپيوتر مي تونيد انجام بديد برنامه نويسيه...

و اونجا بود كه تفاوت مهندس كامپيوتر و برنامه نويس رو فهميدم.

hexasystem

Registered User
لایک‌ها
6

* دانلود كتاب های و جزوات رشته عمران

* دفترچه شماره 1 ارشد سال 1390

* سوالات ارشد آی تی سال 1389

* کتاب ذخیره و بازیابی اطلاعات پارسه

* کتاب نظریه زبان ها و ماشین استاد صفایی

* نظریه زبان ها و ماشین پورحاجی کاظم

* تست های VLSI از سال 81 تا 87

* معماری کامپیوتر از سال 79 تا 87