برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم های جیبی و رومیزی (دست دوم و صفر) Huawei 4G

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
منبع تغزیه فقط باتری هست یا با برق شهری هم کار میکنن؟ دسته دوم معلوم میشه که چه مدت کار کردن؟
با باطری هست عزیز منتها میشه کاری کرد با یه شارژر اصلی بدون باطری هم استفاده کرد( قبل سفارش برای این مورد هماهنگ کنید)

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
با سلام
دوستانی که قصد سفارش دارند و تو مدتی که نبودم پیام دادن در تگلرام یا پیغام خصوصی جهت خرید هاهنگ کنند
از صبر و شکیبایتون ممنونم

sana2000

Registered User
لایک‌ها
28
قیمت مودم E5372 تمیزش 150 تومنه
انتن برای هر مدل متفاوته انتنی که به این مدل بخوره میتونید در لینک زیر ببنید قیمتش حدود 120-130 تومنه
https://www.4gltemall.com/4g-lte-mimo-antenna.html

و

http://www.store4g.com/dual-connector-4g-antenna/
عزیز من یدونه مودم ازین مدل 5372 میخام.شرایط و شماره کارت رو پیام خصوصی کنین برام. فقط تمیز باشه یه چند سال کار بده.ممنون

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
این مدل مودم همراه Huawei E5372s-32:
110 هزار تومانی تر و تمیز هستند . رنگ دیگه هم داره ؟ با برق هم کار می کنه ؟
من روزی حداقل 10 الی 12 ساعت استفاده دارم ؟
تهران حضوری چگونه است خرید ؟

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام
این مدل مودم همراه Huawei E5372s-32:
110 هزار تومانی تر و تمیز هستند . رنگ دیگه هم داره ؟ با برق هم کار می کنه ؟
من روزی حداقل 10 الی 12 ساعت استفاده دارم ؟
تهران حضوری چگونه است خرید ؟
تمیز این مدل بدوت خط و خش ۱۵۰ تومنه هزینش
رنگ فقط سفید داره
میتونم براتون استفاده با برق رو فعال کنم
مودم های دست دوم رو باید پستی بفرستم مودم های نو رو میتونم تهران پاساژ نور تحویل بدم

nihilnigritude

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
یه توضیح درمورد نحوه استفاده با برق و باتری میدید
مثلا شارژر همراهش هست؟ ساعاتی که خونه هستم و در طول شب میشه بزنم به برق استفاده کنم در طول روز با باتری؟

sana2000

Registered User
لایک‌ها
28
مودم 5372 از ایشون خریداری شد.هم خیلی تمیز بود هم کیفیت عالی.ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتن برام

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام
یه توضیح درمورد نحوه استفاده با برق و باتری میدید
مثلا شارژر همراهش هست؟ ساعاتی که خونه هستم و در طول شب میشه بزنم به برق استفاده کنم در طول روز با باتری؟

ببنید استفاده بدون باطری و با باطری توسط ما برنامه ریزی میشه شما باید یکی از این دو نوع استفاده رو مشخص کنید قبل ارسال البته میتونیم هر وقت خواستید این برنامه ریزی رو تغییر بدیم و از حالت استفاده بدون باطری به حالت استفاده با باطری تغییر بدیم ولی وقت گیر هست و همیشه این امکان وجود نداره اینکارو از دور براتون انجام بدیم
تنها اقلام همراه دستگاه دست دوم شارژر هست
و امکان سفارش باطری نو اضافه در صورت موجود بودن مقدور هست
سوال دیگه ای بود در خدمتم

nihilnigritude

Registered User
لایک‌ها
42
ببنید استفاده بدون باطری و با باطری توسط ما برنامه ریزی میشه شما باید یکی از این دو نوع استفاده رو مشخص کنید قبل ارسال البته میتونیم هر وقت خواستید این برنامه ریزی رو تغییر بدیم و از حالت استفاده بدون باطری به حالت استفاده با باطری تغییر بدیم ولی وقت گیر هست و همیشه این امکان وجود نداره اینکارو از دور براتون انجام بدیم
تنها اقلام همراه دستگاه دست دوم شارژر هست
و امکان سفارش باطری نو اضافه در صورت موجود بودن مقدور هست
سوال دیگه ای بود در خدمتم

یعنی وقتی به شارژر وصل میشه مثل گوشی موبایل نیست که بشه ازش استفاده کرد؟
مودم رومیزی که 4g و 3g ساپورت کنه قیمت پایین ندارید؟

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
یعنی وقتی به شارژر وصل میشه مثل گوشی موبایل نیست که بشه ازش استفاده کرد؟
مودم رومیزی که 4g و 3g ساپورت کنه قیمت پایین ندارید؟
به صورت پیش فرض میشه همینکارو کرد ولی عمر باطری کم میشه اینکه همیشه تو شارژ باشه و استفاده کنید ، پیشنهاد بنده اینه که اگه همراه بودن مودم براتون مهم نیست و مودم رو ثابت نگه میدارید بهتره که این امکان استفاده بدون باطری رو براتون فعال کنیم اگه هم براتون مهمه و گاها مودم رو به صورت همراه میخواید استفاده کنید فوقش باطریتون رو عوض میکنید هر چند واقعا هواوی تو مودم کارش عالیه و دستگاهاش مرگ ندارن
در مورد رومیزی خیر
یه دونه دست دوم رومیزی مدل tp link archer mr200 دارم میتونید در تلگرام پیام بدید جهت قیمت و عکس مودم

Last edited:

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
سلام استار تر محترم ببینید من دنبال مودمی هستم که برق مستقیم باشه در واغع پاور بانک دارم برقش ازهمون میخام تامین بشه ایا این مدل با برق نستقیم کار میکنه یا باطری؟ Huawei E5372s-32

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام استار تر محترم ببینید من دنبال مودمی هستم که برق مستقیم باشه در واغع پاور بانک دارم برقش ازهمون میخام تامین بشه ایا این مدل با برق نستقیم کار میکنه یا باطری؟ Huawei E5372s-32

سلام دوست عزیز
شما هر مدلی که مد نظر دارید بفرمایید ما براتون استفاده با برق مستقیم رو روش فعال میکنیم توجه کنید که وقتی این فعال سازی انجام بشه عملا باطری دیگه از طریق دستگاه شارژ نمیشه و شما فقط قادر به استفاده از برق شهری هستید مورد دیگه اینکه حتما باید از شارژر های اصلی جهت استفاده از دستگاه استفاده کرد و اینکه شما میخوای منبع تغزیه رو پاروبانک قرار بدید مشخص نیست مانند برق شهری و شارژر اصلی جوابگو باشه

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوست عزیز
شما هر مدلی که مد نظر دارید بفرمایید ما براتون استفاده با برق مستقیم رو روش فعال میکنیم توجه کنید که وقتی این فعال سازی انجام بشه عملا باطری دیگه از طریق دستگاه شارژ نمیشه و شما فقط قادر به استفاده از برق شهری هستید مورد دیگه اینکه حتما باید از شارژر های اصلی جهت استفاده از دستگاه استفاده کرد و اینکه شما میخوای منبع تغزیه رو پاروبانک قرار بدید مشخص نیست مانند برق شهری و شارژر اصلی جوابگو باشه
عزیز من باطری برام مهم نیست میخام از طریق برق مستقیم فقط استفاده بشه این مورد رو هم تست کنید خبرشو بدین و اینکه مودم اگر خط خش داشت اما از نظر سخت افزاری سالم باشه مشکلی نداره میخرم ازتون

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
عزیز من باطری برام مهم نیست میخام از طریق برق مستقیم فقط استفاده بشه این مورد رو هم تست کنید خبرشو بدین و اینکه مودم اگر خط خش داشت اما از نظر سخت افزاری سالم باشه مشکلی نداره میخرم ازتون

سلام
برای من هم جالب بود که با پاور بانک تست کنم 10 دقیقه ای که وصل بود مشکلی نداشت
مدل پاوربانک Remax Proda 30000mah

photo_2017_09_29_12_36_11.jpg

بالا