• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
کل اين صفحات خوندم با وجود اينکه 90 درصد دوستان به شدت شما رو از اين اشتباه نهي کردند مثل اينکه عزم و اراده شما براي نابود کردن زندگي و جواني و ايندتون خيلي جدي تر از اين حرفاست
ّبذار بیشتر برات توضیح بدم

من خودم سربازيمو سال 89 شروع کردم و با مدرک ديپلم رفتم 05 کرمان اموزشي..اينکه با مدرک زير ديپلم و ديپلمو و فوق ديپلم بري خدمت چه حماقت بزرگي هست و چطور پدر صاحبه ادمو در ميارن به کنار حوصله توضيح دادنشو ندارم شما هم الان مشکلتون اين نيست فقط اينو بدون که اگه خداي نکرده به حرفاي من گوش کردي و قيد اين اشتباه رو زدي حتما ليسانستو بگير و برو خدمت که شرايط برات خيلي راحت تر باشه.
در مورد پرسنل کادر که اونجا(****) ديدم يه نکته بهت بگم اين که اونا بدبخت ترين و بي عرضه ترين و بيهوده ترين موجودات روي زمين بودند...البته معدود استثناهايي هم بودند که ادماي خوبي بودن...فرمانده گروهانمون ادم سالخورده اي به نظر ميرسيد که بعدا متوجه شديم ايشون 26 سالشون بوده!!ايشالا شما هم تشريف ببريد **** تا دو سه سال ديگه هم سن و سال پدربزرگ محترمتون نشون ميديد..البته در صورتي که همه وظايف و مسوليت ها رو به نحو احسن انجام بديد و يه وقت از کاري که کردي پشيمون نشي و سر از زندان حشمتيه در نياري..راستي يه سر به دادسراشون بزن ببين چه ادماي ساده اي مثل خودت وارد اين باتلاق شدند و خودشون رو بيچاره کردند بعدش کمر به نابودي اينده خودت ببند
من یگان تو تهران در بهترین پادگان بودم ولی شرایط هیچ فرق نداشت حقوق درجه دار ها تا سال 90 که ترخیص شدم 450 هزار و حقوق افسران 550-600 هزار بود در ازای صبح تا شب جون کندن و ماهی چند بار نگهبان وایسادنو 2 ماه یه بار یه هفته با سربازا اردوگاه رفتن چند ماه یه بار دو تا دونه مرغ و روغن میدادن بهشون در حالی که دوستام اون موقع کار پاره وقت بازاریابی میکردند حقوق ثابتشون با دیپلم 450 هزار بود
خیلی از پرسنل یه دفعه به جای دیگه ای منتقل میشدن طرف زن و بچه داشت یه دفعه از پادگان انتقالش دادن تلو که هیچ امکانات اولیه ای هم نداشت 90 روز کامل اونجا بود 10 روز مرخصی میدادن بهش و این روال تا چند سال ادامه داشت
عده ای از پرسنل هم در حین خدمت به شهادت رسیدند که زیاد اتفاق نادری نیست حتی در پرسنل کادر هم فراری وجود داشت که اگر گیر دژبان بیفتند که صبح تا شب دنبالشونه فاتحشون خوندست
همه این چیزایی که گفتم در برابر سختی های اونجا 1 از 10 هم نیست تو نیروی انتظامی شدیدا شرایط بدتره بعضی چیزا رو باید ببینی که امیدوارم کارت به اونجا ها نرسه

اگه از این کار پشیمون شدی منو اد کن شاید بتونم فرصت های شغلی خوبی بهت پیشنهاد بدم با مزایای به مراتب بیشتر از ****.

تایید میشه! دمت گرم دادش ! شما رفتی تجربه کردی اومدی خدا بهت رحم کرده که بلایی سرت نیومده یا سر از زندان در نیاوردی

مضخرفترین قانون ها رو **** داره ! مثلا ارشدتر شمارو بفرسته بازداشتگاه یا زندان نباید جیکتون هم در بیاد فقط بعد 24 ساعت می تونید کتبا گزارش کنید! اونم صدتا دلیل از قبیل عدم رعایت شئونات نظامی و سستی در انجام امور محوله و کلی از این

دری وری ها بارت میکنه وشما نباید جیکتون در بیاد ! چون تو قوانین هست که زیر دست نباید با ارشدتر بحث کنه!

از در دژبانی که رد میشید دژبان از نوک پا تا کلاه بررسی میکنه اگه واکس کفشتون و ارم علایم و خیلی از موارد ایراد داشت برا وظیفه ها اضافه خدمت و برای کادری ها نگهبان تنبیهی میزنن!

تازه گوشی و فلش و لبتاپ ممنوعه و بگیرنت خشتکت رو پر چ م می کنن :D و هدفت چی بودو می خواستی ج ا س و سی کنی و از این دری وری ها! و در کل یه برده ای و ارتباطتت از دنیای بیرون قطعه!یادمه همدوره ایمو گوشیش رو گرفتن نگو کو س خ ل رمشو هم پرکرده بوده از xxxx :D خلاصه حدودا یه ماهی تو زندان و برو بیا و تعهد و امضا بود اخرش هم یه شش ماه اضاف زدن و رفت تو پروندش!!!

و در نهایت صبح که میری سرکار معلوم نیست بعدظهرش برگردی خونه یا نه!! و این برا متاهلا یعنی فاجعه!!

یکی از رفیقام منتقل شده بود چابهار ! خانومش بعد چند ماه التماس و خونه جور کردنش با اون هواپیمایی که رفته بود برگشت تا پاش رسیده بود اونجا ...

Last edited:

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
تایید میشه! دمت گرم دادش ! شما رفتی تجربه کردی اومدی خدا بهت رحم کرده که بلایی سرت نیومده یا سر از زندان در نیاوردی

مضخرفترین قانون ها رو **** داره ! مثلا ارشدتر شمارو بفرسته بازداشتگاه یا زندان نباید جیکتون هم در بیاد فقط بعد 24 ساعت می تونید کتبا گزارش کنید! اونم صدتا دلیل از قبیل عدم رعایت شئونات نظامی و سستی در انجام امور محوله و کلی از این

دری وری ها بارت میکنه وشما نباید جیکتون در بیاد ! چون تو قوانین هست که زیر دست نباید با ارشدتر بحث کنه!

از در دژبانی که رد میشید دژبان از نوک پا تا کلاه بررسی میکنه اگه واکس کفشتون و ارم علایم و خیلی از موارد ایراد داشت برا وظیفه ها اضافه خدمت و برای کادری ها نگهبان تنبیهی میزنن!

تازه گوشی و فلش و لبتاپ ممنوعه و بگیرنت خشتکت رو پر چ م می کنن :D و هدفت چی بودو می خواستی ج ا س و سی کنی و از این دری وری ها! و در کل یه برده ای و ارتباطتت از دنیای بیرون قطعه!یادمه همدوره ایمو گوشیش رو گرفتن نگو کو س خ ل رمشو هم پرکرده بوده از xxxx :D خلاصه حدودا یه ماهی تو زندان و برو بیا و تعهد و امضا بود اخرش هم یه شش ماه اضاف زدن و رفت تو پروندش!!!

و در نهایت صبح که میری سرکار معلوم نیست بعدظهرش برگردی خونه یا نه!! و این برا متاهلا یعنی فاجعه!!

یکی از رفیقام منتقل شده بود چابهار ! خانومش بعد چند ماه التماس و خونه جور کردنش با اون هواپیمایی که رفته بود برگشت تا پاش رسیده بود اونجا ...

به این نتیجه رسیدم که همون درس خوندن بهتره حتی بیکار هم بشی :))) :D

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
ادم اجتماعی هستی ؟ اگه نیستی رو خودت کار کن بشی و بعد چند تا کتاب بخون و مهارتهای بازاریابیت رو ببر بالا ....

در نهایت پیشنهاد من اینه که در رشته ای که دوست داری شروع به تحصیل کن و کنارش شغل بازاریابی رو هم شروع کن ، هیچ لطمه ای به تحصیلت نمیزنه درامدش هم بسیار عالیه . یه 4 سال دیگه هم سرمایه جمع کردی هم یه اقا مهندسی اونوقت دیگه هر شغلی دلت بخواد میتونی داشته باشی . میتونی بازیابی رو در سطح وسیعتر ادامه بدی ، میتونی در راستای تحصیلت فعالیت کنی و ....

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
ادم اجتماعی هستی ؟ اگه نیستی رو خودت کار کن بشی و بعد چند تا کتاب بخون و مهارتهای بازاریابیت رو ببر بالا ....

در نهایت پیشنهاد من اینه که در رشته ای که دوست داری شروع به تحصیا کن و کنارش شغل بازاریابی رو هم شروع کن ، هیچ لطمه ای به تحصیلت نمیزنه درامدش هم بسیار عالیه . یه 4 سال دیگه هم سرمایه جمع کردی هم یه اقا مهندسی اونوقت دیگه هر شغلی دلت بخواد میتونی داشته باشی . میتونی بازیابی رو در سطح وسیعتر ادامه بدی ، میتونی در راستای تحصیلت فعالیت کنی و ....

والا زیاد رابطه ی اجتماعیم خوب نیست ! باید همین درس رو ادامه بدیم ببینیم چیکار میکنیم ! از بازاریابی خوشم نمیاد :( میدونم پول زیاد داره ولی وقتی خحوشت نیاد .....

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,500
احسنت همه چیزایی که فرمودید درسته مشخصه که مثل من بهترین روزای زندگی تون رو تو این **** لعنتی گذروندید
باورتون میشه طرف 20 سال تو ارتش خدمت کرده بود توبیخش کردند که چرا موهاتو کوتاه نکردی!!چون هر هفته رژه داری و همه این چیز ها رو چک میکنند!من نمیدونم ادم چه دلیلی داره تو این دوره زمونه برای 2زار پول که واقعا هیچ چی نیست تن به اینکارا بده!
من تو شعبه اداری با یه گروهبان کار میکردم طرف از این پیمانیا بود که 5 سال باید خدمت میکرد بعد اینکه 5 سالش تموم شد سریع فلنگ و بست و در رفت تازه طرف زن و زندگی داشت و خب رو این پول حساب کرده بود
بعدا که دیدمش باور کنید چند سال جوونتر شده بود گفت الان یه ذره بیشتر کار میکنم هم حقوقم خوبه هم اعصاب و روحیم خیلی بهتر شده!!
اقا یه ذره مهارت ها بهتر کنی راحت کارای خوب پیدا میشه من چند روز دیگه میخوام برم بیمه پاسارگاد واسه کار.اونجا یه دختر جوانی رو دیدم که با مدرک دیپلم ماهی 12 میلیون تومن درامد داره از محل فروش و تمدید کردن.باور کنید راسته.خب شما کارای خوب دیگه ای هم میتونی پیدا کنی.
اگه به زبان علاقه داری برو دنبالش تا موقعی که درست تموم شده باشه این اپشنم به خودت اضافه کن تا سطح کارایی که پیدا میکنی بالاتر بره
چند تا کتاب هم در زمینه بازاریابی و روانشناسی موفقیت بخونی بد نیست کلا از این فازا درمیارتت

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,500
ببین دوست عزیز منو همه این بزرگوارایی که اومدن اینجا نصیحتت کردند که این کارو نکنی یه وجه اشتراکی داشتیم هممون خدمت رفتیم و از نزدیک شرایط رو دیدیم و میدونیم ته این مسیر چی میشه
اون کسایی که دارند تو رو تشویق میکنند به اینکار هم هیچ تجربه ای تو این زمینه ندارند و صرفا دارند چرندیاتی که یه عده بهشون گفتند رو بازگو میکنند اخه من نمیدونم الان بانک های دولتی هم 70 میلیون وام نمیدند به کارمنداشون بعد تو **** همچین پولایی داده میشه؟؟؟؟چقدر ادم باید بی مسولیت باشه که انقدر راحت هر حرفی رو بزنه و با اینده و سرنوشت یه جوان بازی کنه؟
در هر صورت ما ملت زود باوری هستیم هر بلایی که سرمون میاد هم تقصیر خودمونه..شما هستی که باید تشخیص بدی کی حرف درست رو میزنه و کی داره زر میزنه
خیلی حرف زدم از بدیه **** ولی بازم خیلی چیزا موند مثل خودکشی پرسنل خود زنی زیر اب زنی و هر چیزی که فکرشو بکنی..
اخرشم بذار یه خاطره تعریف کنم
یه بنده خدایی میشناختیم تو کرمانشاه خدمت میکرد یه بار نصف شب که سر پست نگهبانیش بود دید یه پیرزن با دو تا بچه دارند بهش نزدیک میشند بعد از اینکه دقت کرد فهمید که اینها از ما بهترون هستند جیغ زد و از محل پستش فرار کرد گریه میکرد و میگفت من دیگه سر پستم نمیرم و به خاطر ترک پستش توبیخ سختی شد....دوستام هم که تهران تو تلو بودن بارها جن و ال دیدند و تا مرز دیوانگی پیش رفتندو و ........
حالا تصمیم گیری با خودته....

amir.movafagh

Registered User
لایک‌ها
334
دوست عزیز اگر که خیلی به **** علاقه داری و فقط میخوای بری تو ****
برو **** از نیرو انتظامی بهتره

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
از همه ی دوستان بابات راهنمایی هاشون ممنونم :x مرسی که زحمت کشیدین یه دنیا تشکر:)

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگه اهل حرووم خوری و مفت خوری از بقیه هستی!!!برو که درآمد خوبی داره وگرنه فقط زجر میکشی و نامردی و دزدی بقیه را میبینی و عقده ای میشی!!!دقیقا مثل خدمت که هرکی پاکتره بیشتر زجر میکشه ومسخره میشه

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
اگه اهل حرووم خوری و مفت خوری از بقیه هستی!!!برو که درآمد خوبی داره وگرنه فقط زجر میکشی و نامردی و دزدی بقیه را میبینی و عقده ای میشی!!!دقیقا مثل خدمت که هرکی پاکتره بیشتر زجر میکشه ومسخره میشه
خدارو شکر حروم خور نبودیم و نیستیم

deathdarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کسی شرایط دانشکده افسریو میدونه؟یعنی کلا توضیح بده چجوریه و چکار باید بکنن و دورش چجوریه و اموزشش!وقتیم فارغ التحصیل شدی چه مزایایی داره

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,500
دانشکده افسری هر سال اعلام میکنه کسایی که میخوان اونجا تحصیل کنند اقدام کنند
دوره 4 ساله اش 90 درصد اموزش های نظامی هست و 10 درصد تئوری مثل این میمونه شما دوره اموزشی سربازی رو به جای 2 ماه 4 سال ادامه بدی اینو از خودم نمیگم چون دوستم داره تو دانشکده افسری درس میخونه خبر دارم اوضاعش چطوریه
اصلا هم محیط دانشگاهی نیست دقیقا یک پادگان هست که بیشتر روزای هفته رو باید اونجا باشی نگهبانی بدی پاسداری ح حمالی و...
رفتار ها هم بسیار بسیار بد و خشونت امیز هست هر روز صبح بعد از بیدار باش باید یه محوطه خیلی بزرگی رو تمیز کنید
یه مدت بعد از اینکه وارد شدید یه حقوق مسخره ای هم میدن بهتون
ولی شرایطش خیلی سخته رفتی اونجا دیگه فکر نکنم بتونی بیرون بیای دیگه خوب فکراتو بکن

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
رفیق من دیپلم داشت کاردانیشو نصفه ول کرد رفت استخدام شد الان تو یگان ویژه هست

نیرو انتظامی هروقت نیرو بخواد از روزنامه اعلام میکنه

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
یه مدت تو تهران رفت واسه آموزش

خوب بنظر میرسه چون زن نداشت الان داره ماشین نداشت الان پراید داره:دی

اوه پراید :D میشه بیشتر ازش سوال کنی چطوریه و... اطلاعات ازش بگیری ؟

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
اوه پراید :D میشه بیشتر ازش سوال کنی چطوریه و... اطلاعات ازش بگیری ؟

الان بش دسترسی ندارم رفته تو یگان تهران داره سعی میکنه انتقالش بدن اصفهان
گوشیشم اکثر اوقات خاموشه
چه اطلاعاتی میخوای بگو سرفرصت ازش میپرسم

sagtule

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من تاپیک رو کام نخوندم یک سری اطلاعات فقط به شما می دم که شاید به دردتون بخوره

1- اول فراخوان میزنن که بیاین ما مثلا یک سری رشته با یه معدل خاص رو می خوایم

2- یه امتحان ورودی الکی میگیرن که 99 درصد قبولین

3- زنگ میزنن میگن بیاین یک سری فرم به شما میدن مثلا تعهدنامه محضری که با ید یکی امضاش کنه که اگر تو 5 سال منصرف شدی خسارت بدی بعد تو ده ساله اخیر کجتهت بودین بابات کیه کلا تا ده 15 سال اخیر رو ازت میکشن بیرون

4- معاینه پزشکی اولیه میبرن تویه اتاق تک تک بازرسیتون میکنن اگر موردی داشته باشی مثلا دکر میکه برو پیش فلان دکتر چکت کنه مثلا صافی کف دکتر مرکز فکر کنه داری میفرستت پیش ارتوپد که 99 درصد رو میفرسته(خوب پول ذاره براشون)

5- بعد مصاحبه هست مثلا نماز جمعه میری اصول دین چیه فروع دین چیه تولی تبری ... یا فلان روز چیه اگه بیفتی میگنم برو اماده شو چند وقت دیکه بیا

6-بعد معاینات ثانویه مثل رادیولوژی نوار قلب ....

7- امتحان قرآن

9- امتحان ورزش

10- میان محلتون تحقیق

11-به جهنم خوش امدید

البته با اوضاع فعلی برو استخدام شو چون اصلا کار نیست یارو فوق لیسانس برق داشت میخواست بیاد

هم درست و اونجا بخون هم کارتو بکن

من مدرکت چیه ولی اگر دیپلمه هستی میتونی درس بخونی و حقوقم بگیری

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
سلام من تاپیک رو کام نخوندم یک سری اطلاعات فقط به شما می دم که شاید به دردتون بخوره

1- اول فراخوان میزنن که بیاین ما مثلا یک سری رشته با یه معدل خاص رو می خوایم

2- یه امتحان ورودی الکی میگیرن که 99 درصد قبولین

3- زنگ میزنن میگن بیاین یک سری فرم به شما میدن مثلا تعهدنامه محضری که با ید یکی امضاش کنه که اگر تو 5 سال منصرف شدی خسارت بدی بعد تو ده ساله اخیر کجتهت بودین بابات کیه کلا تا ده 15 سال اخیر رو ازت میکشن بیرون

4- معاینه پزشکی اولیه میبرن تویه اتاق تک تک بازرسیتون میکنن اگر موردی داشته باشی مثلا دکر میکه برو پیش فلان دکتر چکت کنه مثلا صافی کف دکتر مرکز فکر کنه داری میفرستت پیش ارتوپد که 99 درصد رو میفرسته(خوب پول ذاره براشون)

5- بعد مصاحبه هست مثلا نماز جمعه میری اصول دین چیه فروع دین چیه تولی تبری ... یا فلان روز چیه اگه بیفتی میگنم برو اماده شو چند وقت دیکه بیا

6-بعد معاینات ثانویه مثل رادیولوژی نوار قلب ....

7- امتحان قرآن

9- امتحان ورزش

10- میان محلتون تحقیق

11-به جهنم خوش امدید

البته با اوضاع فعلی برو استخدام شو چون اصلا کار نیست یارو فوق لیسانس برق داشت میخواست بیاد

هم درست و اونجا بخون هم کارتو بکن

من مدرکت چیه ولی اگر دیپلمه هستی میتونی درس بخونی و حقوقم بگیری

دیپلم هستم اره میتونی مدرک بگیری بعد درجه اون مدرک رو بهت میدن

بالا