برگزیده های پرشین تولز

میخوام برم **** ! نیرو انتضامی چطوره ؟ بیا تو تجربیاتت رو بگو

nokia5310

Registered User
لایک‌ها
1

deathdarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دانشکده افسری هر سال اعلام میکنه کسایی که میخوان اونجا تحصیل کنند اقدام کنند
دوره 4 ساله اش 90 درصد اموزش های نظامی هست و 10 درصد تئوری مثل این میمونه شما دوره اموزشی سربازی رو به جای 2 ماه 4 سال ادامه بدی اینو از خودم نمیگم چون دوستم داره تو دانشکده افسری درس میخونه خبر دارم اوضاعش چطوریه
اصلا هم محیط دانشگاهی نیست دقیقا یک پادگان هست که بیشتر روزای هفته رو باید اونجا باشی نگهبانی بدی پاسداری ح حمالی و...
رفتار ها هم بسیار بسیار بد و خشونت امیز هست هر روز صبح بعد از بیدار باش باید یه محوطه خیلی بزرگی رو تمیز کنید
یه مدت بعد از اینکه وارد شدید یه حقوق مسخره ای هم میدن بهتون
ولی شرایطش خیلی سخته رفتی اونجا دیگه فکر نکنم بتونی بیرون بیای دیگه خوب فکراتو بکن
حقیقتش زیاد با اموزشاش مشکل ندارم میدونم خیلی سختن ولی میشه تحمل کرد,چهار سالم میشه تحمل کرد,بعدش وارد نیرو انتظلمی شی چجوریه شرایطش؟چه درجه ای به فارغ التحصیلای دانشکده افسری میدن؟اگه مدرک کارشناسی داشته باشی چجوریه؟منظورم اینه کسایی که با کارشناسی میرن دانشکده افسری بعدش تو نیرو انتظامی چجوری میشه براشون؟با توجه به روند تاپیک میدونم همه میگن مگه بیکاری با کارشناسی بری نیروانتظامی,ولی خوب میخوام همه راه ها رو بدونم!شرایط ورود به دانشکده چجوریه؟

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
چند وقت پلیس پیشگیری میگرفت میگن تا سال بعد میخواد نیرو بگیره و گزینش میکنه
من چون از نظر جسمی ضعیف بودم مردم گفت بخیال شو ....... قبل پزشکی من رد کرد
ولی این بابام کلید کرده برو تو .....
البته میگن اگر استخدام دولتی بشی بعد چند سال میتونی جابه جا بشی یعنی مثلا کلا بیای بیرون از کار نظامی یه کار ساده تر بگیری تو یه سازمان دیگه

اموزش من پرسیدم 1 سال تو شهرستان گفتم سخت گفت سخت سخت سخت :blink: کلا فکر کنم چیزی نمیمونه از ادم :rolleyes:

deathdarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مثل چی پشيمون خواهی شد . من دوره آموزشيش رو رفتم . روزگارت سياههه

Sent from my HUAWEI G510-0010 using Tapatalk 4
شنیدم که اموزشاش چطورین تو برفو....میخوام بدونم مزایاش پیه و کلا سوالایی که بالا پرسیدم

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
یکی از دوستان داخل نمیدونم نیرو انتظامی یا ارتش بود با دیپلم رفته چند سال پیش میگفت ماهی 1.500 میگیره واقعا راسته؟

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
اگر خوب پول می دن رنج حقوق رو یکی بگه منم برم:D

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
یکی از دوستان داخل نمیدونم نیرو انتظامی یا ارتش بود با دیپلم رفته چند سال پیش میگفت ماهی 1.500 میگیره واقعا راسته؟
زیاد دیدم با مدرک دبستان حتی 3 4 تومن یا حتی چک هم بگیرن،ولی یا لبنانی و... بودن یا فرزند یکی از سران بودن

DRSaeid

Registered User
لایک‌ها
44

قطعا ارتش نبوده .
حقوق درجه دار توی ارتش با دپیلم و درجه گروهبانیکمی 400 تومن به زور میرسه .
سرهنگ با جایگاه سازمانی سرتیپی داره 1200 میگیره دیگه خودت حساب کن

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
قطعا ارتش نبوده .
حقوق درجه دار توی ارتش با دپیلم و درجه گروهبانیکمی 400 تومن به زور میرسه .
سرهنگ با جایگاه سازمانی سرتیپی داره 1200 میگیره دیگه خودت حساب کن

تایید میشه! 100 %

shahrooz_lp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجانب ستوان سوم وظیفه نیروی هوایی ارتش همدان هستم 6/92 و خواستار جابجایی با شهر تهران هستم. با 1 میلیون مژدگانی 0912498085509126206377

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
دوستان از استخدام توی **** خبری نشد. حالا ناجا یا ارتش یا **** فرقی نمیکنه. من شدید به این کار نیاز دارم تا از مزایاش استفاده کنم:hmm:
الان ناجا لیسانس استخدام نداره ولی نیروی دریایی ارتش داره 5 ساله نیرو میگیره

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان از استخدام توی **** خبری نشد. حالا ناجا یا ارتش یا **** فرقی نمیکنه. من شدید به این کار نیاز دارم تا از مزایاش استفاده کنم:hmm:
الان ناجا لیسانس استخدام نداره ولی نیروی دریایی ارتش داره 5 ساله نیرو میگیره
بیخیال شو من که بیخیال شدم

ps3baz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
9
به نظره من همش مثل هم هستش فقط دستورها و لباسها با هم کمی فرقدارن

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
بیخیال شو من که بیخیال شدم

خونوواده ما نیاز شدید مالی داره و احتمالا یه چند سالی باید با فلاکت زندگی کنیم مگه اینکه معجزه ای بشه:(
منم باید برم 2 سال سربازی مثل خر جون بدم بدون حقوق . برم **** یه پولی دستمو بگیره بهتره که!

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
خونوواده ما نیاز شدید مالی داره و احتمالا یه چند سالی باید با فلاکت زندگی کنیم مگه اینکه معجزه ای بشه:(
منم باید برم 2 سال سربازی مثل خر جون بدم بدون حقوق . برم **** یه پولی دستمو بگیره بهتره که!
اگه اینطوره پس چاره ای نیست

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
تو هر مجموعه ای میرید برید اما اگر در آینده میخواید سفرهای خارجی داشته باشید و ... سمت **** نرید .

میبینید که بی شرافت ها حتی تا مرز قرار دادن نام **** در لیست تروریست ها پیش رفتند و ممکنه خدای ناکرده براتون در مسافرت ها مشکلات سیاسی درست بشه .

نیروی انتظامی خیلی خوبه . ارتش چندان مزایایی نداره .

نیروی انتظامی باید جنبه داشته باشید چون براحتی وسوسه میشید و براحتی هم میشه پول های باد آورده بدست آورد .

چند نفری رو میشناسم که متاسفانه از نیروی انتظامی اخراج شدند با اینکه بهترین شرایط و حقوق رو داشتند نتونستند جلوی وسوسه و پول های کلان داوم بیارند . ناگفته نماند از بچه های معتقد بودند .

بالا