برگزیده های پرشین تولز

میزان درآمد ماهیانتون چقدره و بزرگترین هدفتون چیه؟

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
بدرد چی‌میخوره بگن درامد چقدره؟

کمکی به کسی‌نمیکنه که

باید گفت درامد از چیه که همه میترسن هیچکس نمیگه درامدش از چیه

بنظرم نظر ندید بهتره یا اگه میدید بگین دلال ماشینم ماهی ۳ ت . یا کارمند اموزش پروشم ۳ ت . یا کارگره فلان جا .

وگرنه یگی درامدت چقدره بدرده چیمون میخوره ! ولی میگمپخیلیا میترسن نمیگن شغلضونو با درامدشون .
کاملا موافقم بیان میزان درامد همراه با منبع درامد خوبه

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
درآمد بین 6 تا 6.5
حدودا نصفش از شغلم هست و مابقی سود سرمایه ی بانکی از پس انداز خودم و پولی که خانواده بهم دادن.

هدف افزایشش با تغییر شغل یا پیدا کردن شغل دوم و یا اگر خدا بخواد سرمایه گذاری...
یه هدف دیگه هم کنترل هزینه هاست. تا پارسال بین 700 تا یک بود. جدیدا رفته روی دو میلیون :general210:
البته چه میشه کرد مثلا برای ارتودنسی 6 میلیون دادم:general207: یا وقتی کلاس زبان ثبتنام میکنی برای ترم یه ماهه 250 می افته. باشگاه هم همین حدود.
یا کوچکترین تفریح کلی هزینه داره. خیلی هم نمیشه کنترل کرد. مگر اینکه تفریح نکنی و کلاس هم نری.
قبلا کمتر از این خرجا میکردم ولی خب آدم تا کی جوونه. الان که توان استفاده دارم باید خرج کنم و به خودم برسم.
سود حاصل از سپرده بانکی اسمش درآمد نیست در خوش بینانه ترین حالات ارزش پول شما را ثابت نگه می داره وقتی تورم 20درصده سود بانکی 15یعنی هر سال 5درصد شما دارید به بانک سود می دهید نه اینکه شما درآمد داشته باشید .البته چه میشه کرد خودم و اکثر افراد 2ریال پولم داشته باشیم تو بانک نگذاریم چیکار کنیم !!!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
22604252737488162071.jpg

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
در آمد صفر
دارایی صفر
طلبکار تا دلت بخاد
حیف شد اگه از همون اول به جای درس نمیرفتم تو کارای آزاد الان ایقد ته چاه نبودم
اون زمانا ماهی شاید ۱۶ تام در میآوردم‌ ولی نمیدونستم که تهش چی میخاد بشه
باز خوبه الان نشستم به درس
هدف:قبولی در رشته مورد علاقه (دندانپزشکی) و البته جان سالم بدر بردن از طلبکارا

Sent from My Galaxy

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
در آمد صفر
دارایی صفر
طلبکار تا دلت بخاد

Sent from My Galaxy

نمیدونم چه تناقضی هست بین کسانی که درس خوندن و کسانی که از بچگی تو کار آزاد بودن.
برای نمونه پدر خودم، از بچگی تو کار آزاد بوده و موفق بوده، اما این مرد انگار خلاء درس داره. من تو وجودش می بینم که حاضره همه چیز رو بده و از دوباره برگرده به دوران بچگیش تا درس بخونه. از شرایط درس خونده ها هم خبر داره ها ولی از این موارد برای من زیاد اتفاق افتاده که بازاری ها خیلی هاشون دوست دارن از دوباره به جای کار کردن از بچگی به ادامه تحصیل می پرداختن.

قبولی تو دندان پزشکی خیلی سخته ولی گمون می کنم خرید تجهیزات دندون پزشکی + اجراه مطبش از اون سخت تر باشه.

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
نمیدونم چه تناقضی هست بین کسانی که درس خوندن و کسانی که از بچگی تو کار آزاد بودن.
برای نمونه پدر خودم، از بچگی تو کار آزاد بوده و موفق بوده، اما این مرد انگار خلاء درس داره. من تو وجودش می بینم که حاضره همه چیز رو بده و از دوباره برگرده به دوران بچگیش تا درس بخونه. از شرایط درس خونده ها هم خبر داره ها ولی از این موارد برای من زیاد اتفاق افتاده که بازاری ها خیلی هاشون دوست دارن از دوباره به جای کار کردن از بچگی به ادامه تحصیل می پرداختن.
دوست عزیز اسم رمزش اینه: علاقه
دیدی به بچه ها میگن دوست داری چی کاره بشی سریع میگن دکتر ، مهدنس، فضانورد یا خلبان
هیچکس نمیاد بگه میخام بزنم تو کار آزاد!
البته بچه چه میدونه کار آزاد چیه¡¡¡¡
یا مثلا 'پول زنده کن' شم(دوست ندارم اون یکی اسمشو بگم)(رسما به خودم تیکه انداختم)
ولی خوب این علاقه تو یه سریا میمونه و واسش تلاش میکنن و بهش میرسن یه سریام تا میتونن ازش فاصله میگیرن،به هزارو یک دلیل بعد آخرشم تو خلوت خودشون مثه من به فکر اون علایق قدیمیشون (که همشونم با درس محقق میشه) میفتن و خیلیم تعداد کمی شاید باز براشون تلاش کنن

Sent from My Galaxy

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
در آمد صفر
دارایی صفر
طلبکار تا دلت بخاد
Sent from My Galaxy

اشتباه نکن , من خودم سال ها ساله کار میکردم همون دیپلمم بزور گرفتم با هزار تا تجدید که انقدر شبانه امتحان دادم تا قبول شدم با معدل 11
چون سرکار میرفتم - رفتم خدمت برگشتم رفتم سرکار - بعد از مدتی فهمیدم باید درس خوند - هم درس خوندم هم کار کردم کاردانی و کارشناسی گرفتم
الان میگم کاش عمرمو و پولمو و وقتمو پا درس هدر نداده بودم
از قدیم گفتن مرغ همسایه غازه
تازه من رشته ای خوندم که متخص شهرداری بود - تو دانشگاه شهرداری - پدر خدا بیامرزم تو شهرداری - بازم نتونستم با واسطه کلی آدم برم تو شهرداری
با همین مدرکم کار ها ساده هم به زور بهم میدن - اونایی که شما دیدی آشنا گرد کلفت داشتن مدرکم بدردشون خورده

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
اشتباه نکن , من خودم سال ها ساله کار میکردم همون دیپلمم بزور گرفتم با هزار تا تجدید که انقدر شبانه امتحان دادم تا قبول شدم با معدل 11
چون سرکار میرفتم - رفتم خدمت برگشتم رفتم سرکار - بعد از مدتی فهمیدم باید درس خوند - هم درس خوندم هم کار کردم کاردانی و کارشناسی گرفتم
الان میگم کاش عمرمو و پولمو و وقتمو پا درس هدر نداده بودم
از قدیم گفتن مرغ همسایه غازه
تازه من رشته ای خوندم که متخص شهرداری بود - تو دانشگاه شهرداری - پدر خدا بیامرزم تو شهرداری - بازم نتونستم با واسطه کلی آدم برم تو شهرداری
با همین مدرکم کار ها ساده هم به زور بهم میدن - اونایی که شما دیدی آشنا گرد کلفت داشتن مدرکم بدردشون خورده
خدا رحمت کنه پدرتونو
برادر
یه وقتایی آدم راه پس و پیش نداره
به همین سادگی

Sent from My Galaxy

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز اسم رمزش اینه: علاقه
دیدی به بچه ها میگن دوست داری چی کاره بشی سریع میگن دکتر ، مهدنس، فضانورد یا خلبان
هیچکس نمیاد بگه میخام بزنم تو کار آزاد!
البته بچه چه میدونه کار آزاد چیه¡¡¡¡
یا مثلا 'پول زنده کن' شم(دوست ندارم اون یکی اسمشو بگم)(رسما به خودم تیکه انداختم)
ولی خوب این علاقه تو یه سریا میمونه و واسش تلاش میکنن و بهش میرسن یه سریام تا میتونن ازش فاصله میگیرن،به هزارو یک دلیل بعد آخرشم تو خلوت خودشون مثه من به فکر اون علایق قدیمیشون (که همشونم با درس محقق میشه) میفتن و خیلیم تعداد کمی شاید باز براشون تلاش کنن
Sent from My Galaxy

من از اول دوست داشتم برم تو کار آزاد :D تو بچگی فرفره - شانسی و ........ میفروختم :p
تا دلت بخواد دست فروشی کردم کتک خوردم :D:D
من اشتباه کردم درس ادامه دادم - عمرم هدر رفت - اگر ادامه کار آزادمو کرده بودم الان یه خونه و ماشین داشتم
رفیقمو که باهم کار میکردیم با هم شروع کرده بودیم تنها گذاشتم رفتم سراغ درس و کارا پاره وقت - الان من هیچ گو...هی نشدم اون 3 تا مغازه و ........
بهش گفتم دستمونو بگیر - بهم گفت اون موقع که باید پیشم میموندی به کمکت نیاز داشتم رفتی سراغ درس و منو تنها گذاشتی الان برو دنبال کاری که انتخاب کردی و پا لرزش بشین

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
من از اول دوست داشتم برم تو کار آزاد :D تو بچگی فرفره - شانسی و ........ میفروختم :p
من اشتباه کردم درس ادامه دادم - عمرم هدر رفت - اگر ادامه کار آزادمو کرده بودم الان یه خونه و ماشین داشتم
رفیقمو که باهم کار میکردیم با هم شروع کرده بودیم تنها گذاشتم رفتم سراغ درس و کارا پاره وقت - الان من هیچ گو...هی نشدم اون 3 تا مغازه و ........
بهش گفتم دستمونو بگیر - بهم گفت اون موقع که باید پیشم میموندی به کمکت نیاز داشتم رفتی سراغ درس و منو تنها گذاشتی الان برو دنبال کاری که انتخاب کردی و پا لرزش بشین

مگه چند سال درس خوندی؟ 4 سال دیگه! تو این چهار سال دوستت 3 تا مغازه خرید؟ :confused:o_O

طرف یه عمر کار می کنه آخرش یه دونه مغازه می خره. میدونی قیمت مغازه چه قدره الان؟:general712:

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331

چه رفیقیه این:D
خیانت که نکردی.شرایط تصمیم گیریا ممکنه خیلی سخت باشه.رفاقت بنظرم این حرفارو نداره شاید برای اون تعریف رفاقت فرق بکنه
درس خوندن بدی که داره اینه که اگر کاری خوساتی بکنی هی میگی کسر شانه و از این حرفا
نمیدونم چن سالتونه ولی هنوزم دیر نیست.برید تو کار از صفر شروع کنید
شده من(یا ما)از زیر صفر هم شروع کردم/الانم ناراضی نیستم.میدونم با حقوق کارمندی نمیتونستم به اینجا برسم(مگر یه سری حرکات خاص میزدم:D)

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331

اینارو خودت میکشی؟
از کجا میاری:general304:

در آمد صفر
دارایی صفر
طلبکار تا دلت بخاد

Sent from My Galaxy

عجب با ماهی 16 میل درامد آخرش ته چاه؟
خیلی عجیبه برام
حتما جایی اشتباهی کردی وگرنه الان همه چی باید داشته باشی

intel-inside

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
من از اول دوست داشتم برم تو کار آزاد :D تو بچگی فرفره - شانسی و ........ میفروختم [emoji14]
من کلا اینطور متوجه شدم که منظور از کار آزاد همون دلالیه!! درسته?
تو کل کامنتا به جای دلالی از واژه کار آزاد استفاده میکنن دوستان!! خیلی شیک و مجلسی همه حسرت دیر وارد شدن به کار دلالی رو میخورن!!
یادم میاد تو دهه های قبل دلالی شغل محسوب نمیشد نهایتا به عنوان کار کاذب مقطعی ازش نام میبردن!! حالا چی به سر ما اومده که مهندس و تحصیل کرده حسرت دلالی رو میخوره??!! اخه چرا شخصیت خودتون رو از بین میبرید دوستان??!!
کارآزاد تو ذهن دوستان= کالا یا خدماتی رو از کسی بگیری و به قیمت بالاتر به شخص دیگری تقدیم کنی!!! پس دلالی چیه? اگه کار ازاد اینه??

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
مگه چند سال درس خوندی؟ 4 سال دیگه! تو این چهار سال دوستت 3 تا مغازه خرید؟ :confused:o_O
طرف یه عمر کار می کنه آخرش یه دونه مغازه می خره. میدونی قیمت مغازه چه قدره الان؟:general712:

من 89 درس شروع کردم سال 94 تموم کردم
خوب از وضعیت بازار خبر نداری دیگه - یه مثال میزنم یه زمانی غذا ساز مجیک بولت 21 آکبند مغازه دارا میدادن 200 هزار - قیمتش بعد از مدت ها افت کرد 150 هزار
خوب ما از یه وارد کننده به اسم آقای آذری مجیک بولت 21 پرچه رو مریخریدم - درجه 1 بود 25 هزار درجه دومش 20 هزار بود
ما میخریدیم تو جمعه بازار همشهری آگهی ویژه میکردیم 30 هزار تومن
مینوشتیم غذا ساز مجیک بولت 21 و ....... فقط و فقط 120 هزار زیر قیمت بازار , همراه با ارسال سریع و رایگان درب منزل
ما درجه 1 میخریدیم 25 هزار + 7 هزار تومن پیک = 32 هزار تومن
مثلا هر پنجشنبه حداقل 10 تام میفروختیم یعنی880 هزار تومن سود خالص

اون زمانا محصولات تی وی شاپینگی فروش نوجومی داشت
تازه اون موقع ها مغازه ها قیمتی نداشتن - یادمه عموم قبل از سال 80 یه مغازه 10 متری داشت فروخت با پولش یه پزو 405 جی ال آی خرید

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
تو کل کامنتا به جای دلالی از واژه کار آزاد استفاده میکنن دوستان!! خیلی شیک و مجلسی همه حسرت دیر وارد شدن به کار دلالی رو میخورن!!
یادم میاد تو دهه های قبل دلالی شغل محسوب نمیشد نهایتا به عنوان کار کاذب مقطعی ازش نام میبردن!! حالا چی به سر ما اومده که مهندس و تحصیل کرده حسرت دلالی رو میخوره??!! اخه چرا شخصیت خودتون رو از بین میبرید دوستان??!!
کارآزاد تو ذهن دوستان= کالا یا خدماتی رو از کسی بگیری و به قیمت بالاتر به شخص دیگری تقدیم کنی!!! پس دلالی چیه? اگه کار ازاد اینه??

کلا شما درست متوجه شدی
این یه تعریف جهانیه و شما نمیتونی تغییرش بدی.اینکه بدت میاد یا خوشتون میاد چیزه شخصیه
دکتر مهندس کارمند و ... همه آرزو دارن بیزینس داشته باشن در کنار کارشون
مگه کار آزاد(یا بقول شما دلالی:D)چشه که شانش از دکتر مهندس پایینتره؟
عجب روزگاریه ها
فک کنم یبار دیگه سر همین موضوع با شما بحث کردم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

اسمش بیزینسه :D خوبه همه جا دنیا میزن بیزینس من :p

بالا