برگزیده های پرشین تولز

میزان درآمد ماهیانتون چقدره و بزرگترین هدفتون چیه؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
چه رفیقیه این:D
خیانت که نکردی.شرایط تصمیم گیریا ممکنه خیلی سخت باشه.رفاقت بنظرم این حرفارو نداره شاید برای اون تعریف رفاقت فرق بکنه
درس خوندن بدی که داره اینه که اگر کاری خوساتی بکنی هی میگی کسر شانه و از این حرفا
نمیدونم چن سالتونه ولی هنوزم دیر نیست.برید تو کار از صفر شروع کنید
شده من(یا ما)از زیر صفر هم شروع کردم/الانم ناراضی نیستم.میدونم با حقوق کارمندی نمیتونستم به اینجا برسم(مگر یه سری حرکات خاص میزدم:D)

28 الی 29 سالمه :D از زمان از صفر شروع کردن گذشته :general304:
خوب بیا دست ماهم رو بگیر :p

اینارو خودت میکشی؟
از کجا میاری:general304:

در مورد هر موضوعی بخوای من برات کاریکاتور و ترول میارم :general304::general304::general304::general304:

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
عجب با ماهی 16 میل درامد آخرش ته چاه؟
خیلی عجیبه برام
حتما جایی اشتباهی کردی وگرنه الان همه چی باید داشته باشی
کسایی هستن که میلیارد واسشون پول خورده یهو میبینی یه جور میخورن زمین که هیج جوره نمیشه جمشون کرد
خدا جماعت طلبکارو نصیب گرگ بیابونم نکنه
به قول یکی از همکارای قدیم:مهم نیست کی هستی و چقد داری فقط کافیه دورت طلبکار جمع شه
زندگیت در بهترین حالتش میشه صحرای کربلا
*این طلبکارایی که من ازشون حرف میزنم اونایی نیستن که تا تقی به توقی بخوره برن با مامور بیانا نه....."راه و روش" خودشونو دارن

Sent from My Galaxy

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
کسایی هستن که میلیارد واسشون پول خورده یهو میبینی یه جور میخورن زمین که هیج جوره نمیشه جمشون کرد
به قول یکی از همکارای قدیم:مهم نیست کی هستی و چقد داری فقط کافیه دورت طلبکار جمع شه
*این طلبکارایی که من ازشون حرف میزنم اونایی نیستن که تا تقی به توقی بخوره برن با مامور بیانا نه....."راه و روش" خودشونو دارن

Sent from My Galaxy

عزیز من کاسبی ریسکه.به قول شما میلیاردر یا میلیونر یا خرده پا فرقی نداره
قبول دارم بعضی مواقع شرایط بازار ممکنه بر علیه ادم باشه ولی وقتی اصولی جلو بری همه چی درست پیش میره
تعجبمم همین بود شما با این درامد طلبکار از کجا اومد؟اگر خروجیتون 16 تومن بود ماهیانه بله من میگفتم شما بدهکارم هستی
به هر حال امیدوارم موفق باشید

28 الی 29 سالمه :D از زمان از صفر شروع کردن گذشته :general304:
خوب بیا دست ماهم رو بگیر :p

در مورد هر موضوعی بخوای من برات کاریکاتور و ترول میارم :general304::general304::general304::general304:

اقا دوسال از من بزرگتری که.با این حرف از سر ما گزشته خودتو گول نزن.یهو بخودت میای میبینی شدی 38 39
آستین بالا بزن شروع کن.خدارو چه دیدی شاید شانست زد تو سال اول گلو زدی

یکی میخواد دست خودمونو بگیره:D

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
Sent from My Galaxy

تو ماهی 16 میلیون بده به من , برات آدم میکشم :general404::general108::general304::D

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
اقا دوسال از من بزرگتری که.با این حرف از سر ما گزشته خودتو گول نزن.یهو بخودت میای میبینی شدی 38 39
آستین بالا بزن شروع کن.خدارو چه دیدی شاید شانست زد تو سال اول گلو زدی
یکی میخواد دست خودمونو بگیره:D

مشکلات زیاده اگر مثل من هر چی داشتی خرج درمان پدرت میکردی آخرش فوت میکرد - اگر خونه پیش خریدی که 200 میلیون دادید الان دو دره بازی شده بی صاحب شده چند ساله پروژه خوابیده و ...........
دق میکردی نه اینکه بیایی از صفر شروع کنی :p
از قدیم گفتن شاید کاشتن هیچی سبز نشد :D:p

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
عزیز من کاسبی ریسکه.به قول شما میلیاردر یا میلیونر یا خرده پا فرقی نداره
قبول دارم بعضی مواقع شرایط بازار ممکنه بر علیه ادم باشه ولی وقتی اصولی جلو بری همه چی درست پیش میره
تعجبمم همین بود شما با این درامد طلبکار از کجا اومد؟اگر خروجیتون 16 تومن بود ماهیانه بله من میگفتم شما بدهکارم هستی
به هر حال امیدوارم موفق باشید

عزیزی
اون پولی که من درمیاوردم که از آسمون نمیومد
به واسطه کارم بود.....کار منم یه حالت پروژه ای یا به قول خودمون دوره ای داشت
گاهی وقتا واسه یه پروژه که خیلی بش مطمئنی و متاسفانه هزینه انجامشو نداری مجبوری به "کسایی" رو بندازی
تو این وضعیتی که بخای از خانوادتم پول بگیری باید چک و سفته بدی دیگه از کسی که بالا دستته بگیری دیگه چی میشه
مثه منو خیلیای دیگه اگه اون پروژه شکست بخوره
تو میمونی و یه جیب خالی که همشو دادی برا کار و چنتا طلبکار
از اونجاییم که من پروژم و کلا کارم جوری بوده که نمیشد طلبکارم از طرق قانونی! وارد عمل شه پس از راه خودش وارد میشه
ای بابا دارم برا کی میگم......یکیم نیست بشینم باش درودل کنم خالی شم.....این افسردگی لعنتی

Sent from My Galaxy

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
نگو اینجور
شوخیشم قشنگ نیست
Sent from My Galaxy

joke4u-terol93-new-17.jpg

برای من ماهی 1.5 آرزوه :D تو ماهی 16 ملیون بده همون موقع میشه بله قربان :p

Hamed7710

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درآمد صفر
هدف یه زندگی که آقای خودم باشم حداقل
من لیسانس نرم افزار هستم و حدود سه ساله سربازیم تموم شده، ماهای آخر سربازیم همه ش تو فکر کار بودم. وقتی سربازی تموم شد خجالت میکشیدم تو خونه بشینم، دنبال شاگردی هم بودم ولی تو شهرستان کوچک ما سخت بود کار پیدا کردن، بالاخره رفتم تو یه کافی نت شاگردی، حدودا دو سال اونجا بودم یکم پول جمع کردم. دیدم تو کافی نت وقتم داره هدر میره نشستم خونه و شروع کردم به برنامه نویسی و طراحی سایت،یک سال شب و روز پا سیستم بودم و برنامه می نوشتم ولی درآمدش اصلا نسبت به وقتی که گذاشتم به صرفه نبود. چندتا سایت هم زدم ولی متاسفانه قبل از اینکه به درآمدزایی برسه توان پرداخت پول سرورش رو نداشتم و تعطیل میشد
یه رفیق هم دارم قشم دلم میخواد برم پیشش مغازه ای چیزی بزنیم ولی کرایه خونه و مغازه خیلی بالاس، سرمایه ای هم که دارم نهایتا 10 تومنه
الان هم شب و روز تو فکر کار هستم و شبا از فکر خواب نمیرم، نمیدنم واقعا چکار کنم، دنبال کار استخدامی هم نیستم اصلا
انصافا اگه میدونستم بعد از اونهمه سختی تحصیل آخرش اینقدر پوچ و سردرگمی هست مدرسه هم نمیرفتم چه برسه دانشگاه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
عنوان این تاپیک یک مقداری مشکل داره، درآمدِ ماهانه فقط برای کارمندها هر ماه ثابت هست برای مشاغل آزاد حتی نمیشه معدل 12 ماه را هم معیار گرفت باید معدل حداقل 3 سال اخیر و در حالت واقع بینانه 5 سال اخیر را در نظر گرفت.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
عنوان این تاپیک یک مقداری مشکل داره، درآمدِ ماهانه فقط برای کارمندها هر ماه ثابت هست برای مشاغل آزاد حتی نمیشه معدل 12 ماه را هم معیار گرفت باید معدل حداقل 3 سال اخیر و در حالت واقع بینانه 5 سال اخیر را در نظر گرفت.
عزیز آمار اقتصادی یا تراز و صورت حساب مالی و...که قرار نیست از این تاپیکها بیرون بیاد بیشتر این سایت جنبه فان داره

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
ماهیانه حدود 3 تومان
هدف : سیر کردن شکم زن و بچه + پرداخت به موقع اجاره خونه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
شانست گرفته پس

:p من ازدواج کن نیستم :D
با اینکه 29 سالمه همه میگن واقعا ازدواج نکردی :general304:
ولی خوب حتی پول خرید یه مسکن مهر بدرد نخور پرند هم رو ندارم :general503: که با 30 تا میدن

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
:p من ازدواج کن نیستم :D
با اینکه 29 سالمه همه میگن واقعا ازدواج نکردی :general304:
ولی خوب حتی پول خرید یه مسکن مهر بدرد نخور پرند هم رو ندارم :general503: که با 30 تا میدن
تا وقتی حداقل 30 پس انداز و درامد ثابت حداقل بالای 2 م نداری اصلا سمت ازدواج نرو

بالا