برگزیده های پرشین تولز

میزان درآمد ماهیانتون چقدره و بزرگترین هدفتون چیه؟

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
شما کارت طیف وسیعی در بر میگرفته از ما بهتر بوده خودت میگی خوابیده , چه برسه ما
من برش کار چوب بودم , گاهی هم فرز کاری چوب کردم اما نه زیاد
ولی اصل کارم و مهارتم همون برش کاری چوب بود
دیگه آخر آخر شغل من میشه برش لیزری دستگاهی - دیگه گذشت دوره سی ان سی لیزر که سود آور بود ! بقل هر بقالی هم بری یکی گذاشتن از فتوکپی ها تا مهرسازی ! لوستر فروش ها ( باهاش لوستر چوبی میزنند ) تا تابلو سازها و نجارها و....

هر کی میگه مهارت یاد بگیر خودش یه پولی داشته یه کسب کامل زده یا پارتی داشته رفته تو یه اداره ای - نمیدونه اصلا دنیا دست کیه
مثل قضیه همون 2 معتادس که معتاد اولی به دومی میگه : فهمیدی انقلاب شده , من تازه فهمیدم
دومی میگه یعنی مصدق رفت؟!!!!
جریان این کارها واقعن بد بیریخت شده باید یه فکری براش بکنن چرخه کار بهم ریخته، مثلن شبیه همین جریان شما مثال مغازه دارها و کاسب کارها هرکی میتونسته یه وانت خریده برا خودش کارهاشو خودش انجام میده اینجوری میشه وانت ها باید برن دم چهارراها وایسن یا اینکه برن وانت تلفی الاف بشن و الان جدیدن مود شده راننده ها رو میگن برید بازاریابی اگه چیزی فروختید انقد ماله خودتون، خب این مثل یه چرخه میمونه دیگه مردم خودشونم به فکره خودشون نیستن هرکی فکره خودشه فقط

net711

Registered User
لایک‌ها
38
درآمد ماهیانه: 600 هزار تومن
هدف: کمک به جوان هایی که مث خودم بخاطر نداشتن بضاعت مالی نمیتونن ازدواج کنند و زندگیشون را شروع کنند.

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
درآمدم بد نیست
هدفم جهانگردی
برج ایفل پاریس
دیوار چین
برج پیزا
مجسمه آزادی
لاس وگاس
پکن و شانگهای
فرانسه و شانزلیزه
انگلستان
آلمان
کانادا

عاشق دیدن همشونم

همزمان یه موسسه داشته باشم همه کودکان کار رو پوشش بده
برن مدرسه و بتونن مثل همسناشون بازی کنن
مجبور نباشن کار کنن
روی اون چیزایی که نوشتی عشقتن خط بکش
تا بتونی به هدفت برسی
این ها با هم تناقض دارن
دیدن برج پیزاو ایفل و ... هیچ جذبه ای نداره؛ این ها چیزاییه که تو فکر مردم کردن که دیدن این تکه آجرا و آهنا جالبه
تا شما از اون هدف قشنگت که نشون از قلب پاکِت داره بیفتی و پولت بره تو جیب کسایی که این جذبه های توهمی رو ایجاد کردن.
به راحتی و با هزینه ی کمتر و به همراه خانواده و دوستان ایرانگردی کنید و سعی کنید حس انسان دوستانه که دارید باعث لذت بردن بشه
نه چند تا آهنپاره و آجر و ... این که این ها هنر و صنعت هستن جای خودش، اما این که مردم از راه دور برن برای دیدن اینا، جاهلیته.
روی حالا عشق و هدفت رو همونی کن که هدفت نوشتی. هدف خوبی داری و معلومه قلب پاک و مهربان و همنوع دوستی داری، موفق باشی در این مسیر.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
جریان این کارها واقعن بد بیریخت شده باید یه فکری براش بکنن چرخه کار بهم ریخته، مثلن شبیه همین جریان شما مثال مغازه دارها و کاسب کارها هرکی میتونسته یه وانت خریده برا خودش کارهاشو خودش انجام میده اینجوری میشه وانت ها باید برن دم چهارراها وایسن یا اینکه برن وانت تلفی الاف بشن و الان جدیدن مود شده راننده ها رو میگن برید بازاریابی اگه چیزی فروختید انقد ماله خودتون، خب این مثل یه چرخه میمونه دیگه مردم خودشونم به فکره خودشون نیستن هرکی فکره خودشه فقط

کلا همینه بهتر نمیشه , اقتصاد که کلا از بین رفته و همینطوریه هر روز بدتر میشه وضع
وقتی کار نیست پول نیست و ........... مردم مجبورن
یکی رو میشناسم تو بازار کیف برای خودش کسی بود - انقدر بازار کساد بود ( میدونی چندین مقطع طولانی کساد بود ) و کلی ضرر کرد مجبور شد با ضرر حجره رو جمع کنه تو بازار تهران ( تکیه رضا قلی , اونجام شریک داشت ) - رفته با یکی تو کرج کافه شریک شده
اونم نمیگرده با اینکه دم دانشگاه و مدرسه اس و جاش خوبه
الان اون آدم با دب دبه و کب کبه شده شاگرد مشاور املاکی ( هنوز کافه هست اما فوق فوقش خرج خودشو در بیاره ن سود دهی )
از اون ور این آشنا یه بچه 3 ماهه هم داره کلی خرج داره - خونه اشم اجاره ایه

Last edited:

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
کلا همینه بهتر نمیشه , اقتصاد که کلا از بین رفته و همینطوریه هر روز بدتر میشه وضع
وقتی کار نیست پول نیست و ........... مردم مجبورن
یکی رو میشناسم تو بازار کیف برای خودش کسی بود - انقدر بازار کساد بود ( میدونی چندین مقطع طولانی کساد بود ) و کلی ضرر کرد مجبور شد با ضرر حجره رو جمع کنه تو بازار تهران ( تکیه رضا قلی ) - رفته با یکی تو کرج کافه شریک شده
اونم نمیگرده با اینکه دم دانشگاه و مدرسه اس و جاش خوبه
الان اون آدم با دب دبه و کب کبه شده شاگرد مشاور املاکی ( هنوز کافه هست اما فوق فوقش خرج خودشو در بیاره ن سود دهی )
از اون ور این آشنا یه بچه 3 ماهه هم داره کلی خرج داره - خونه اشم اجاره ایه
اینجا داداشه من برا یکی کار میکرد کار پخش، طرف خداد ملیون سرمایه خوابیده بود توی سولش 48 تومن چکاش برگشت خورده بود چکایی که گرفته بود از سوپری ها جمع کرد کارشو رفت گفت میرم هایپر میزنم هم سودش بیشتره هم پولش نقده و بی دردسر ...
نه میشه که درست بشه ولی قانون میخواد، باید قانون بذارن، با گوشی گرفتن و جنس گرفتن و له کردن و این حرفا درست بشو نیست بابا یه قانون درست و حسابی برای خونه دارها نمیذارن راجبه اجاره، صابخونه ها پدره مردمو در اوردن بخدا طرف هرچی دلش میخواد قیمت میگه ما الان خدا شاهده بعده چندین سال مجبور شدیم از شهر بزنیم بیرون اومدیم ده الان سه ساله، تازه همینجا هم کم کم داره گرون میشه، یاد میگیرن دیگه از هم هرچی زندگی فشار میاره بهشون اونا به مستاجر نگاه میکنن

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
اینجا داداشه من برا یکی کار میکرد کار پخش، طرف خداد ملیون سرمایه خوابیده بود توی سولش 48 تومن چکاش برگشت خورده بود چکایی که گرفته بود از سوپری ها جمع کرد کارشو رفت گفت میرم هایپر میزنم هم سودش بیشتره هم پولش نقده و بی دردسر ...
نه میشه که درست بشه ولی قانون میخواد، باید قانون بذارن، با گوشی گرفتن و جنس گرفتن و له کردن و این حرفا درست بشو نیست بابا یه قانون درست و حسابی برای خونه دارها نمیذارن راجبه اجاره، صابخونه ها پدره مردمو در اوردن بخدا طرف هرچی دلش میخواد قیمت میگه ما الان خدا شاهده بعده چندین سال مجبور شدیم از شهر بزنیم بیرون اومدیم ده الان سه ساله، تازه همینجا هم کم کم داره گرون میشه، یاد میگیرن دیگه از هم هرچی زندگی فشار میاره بهشون اونا به مستاجر نگاه میکنن

خودم که خسته و نامیدم , تو فکرشم با پول چند غازی که دارم , یکمی کار کنم بیشتر شد یه زمین کشاورزی تو شمالی جایی بگیرم
روش ار کنم حالا چه کشاوری - چه پرورش زالویی - چه پرورش نمیدونم خرگوشی و ........... هم یه واحد بسازم برای خودم تو زمین راحت زندگیمو کنم - حداقلش اینه هم آرامش دارم هم کار با گل و کیاه و حیوانات روحیه بخشه

اون که بله اجاره بخصوص تو تهران سنگینه - داداشم یه مدت دانجور بود تو قزوین با 2 میلیون پیش ماهی 200 هزار تومن یه خونه 50 متری براش گرفته بودیم -با همین پول تهران اتاق 12 متری بدون هیچی هم نمیدن

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
خودم که خسته و نامیدم , تو فکرشم با پول چند غازی که دارم , یکمی کار کنم بیشتر شد یه زمین کشاورزی تو شمالی جایی بگیرم
روش ار کنم حالا چه کشاوری - چه پرورش زالویی - چه پرورش نمیدونم خرگوشی و ........... هم یه واحد بسازم برای خودم تو زمین راحت زندگیمو کنم - حداقلش اینه هم آرامش دارم هم کار با گل و کیاه و حیوانات روحیه بخشه

اون که بله اجاره بخصوص تو تهران سنگینه - داداشم یه مدت دانجور بود تو قزوین با 2 میلیون پیش ماهی 200 هزار تومن یه خونه 50 متری براش گرفته بودیم -با همین پول تهران اتاق 12 متری بدون هیچی هم نمیدن
ایشالا که بتونی از اب و گل درای، نا امیدم نباش بلاخره یا اینوری میشه یا اونوری

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ایشالا که بتونی از اب و گل درای، نا امیدم نباش بلاخره یا اینوری میشه یا اونوری

با یه نامزد چجوری میشه از آب و گل درآومد
با یکی شریک شدیم مغازه زدیم اونم نگشت و ...........

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
با یه نامزد چجوری میشه از آب و گل درآومد
با یکی شریک شدیم مغازه زدیم اونم نگشت و ...........
مغازه زدن تو این وضعیت خیلی اشتباهه، اومدن هایپرها زیادی ساخت پاساژای بیش از حد ، صدور مجوزهای الکی، ساخت بازارهای دولتی مثل بازار روزها و بازار گوشت و ماهی ها و از این قبیل که بدبختانه دولتی هم هستن یا مثلن میسازه و میفروشه .. همه اینا باعث میشه چرخه ی کار و کاسبی خراب بشه شاید مثلن هایپر به نفع مردم باشه ولی مثلن هر یه هایپری که بیاد نون پنجاه تا سوپری اجر میشه یا مثلن هر پاساژی که ساخته بشه پنجاه تا کاسبی مثل هم توش وا میشه، قیمت اجناس خیلی مهمه مثلن الان هرکیو میبینی رفته یه فست فودی زده یه دستگاهم گرفته پیتزا میزنه خودش میده دونه ایی پنج تومن از اون طرف مثلن کباب دستی هشت نه تومن تازه ما حداقل رو میگیم، که سه تا سیخ کوچیک کباب و یه سیخ گوجه داره خب اون پیتزا فروشیه کار چند نفرو این وسط خراب میکنه اول اون فست فودی که پیتزای حسابی به قیمت میده دوم این کبابی خب یارو میگه چرا برم ده تومن بدم کباب پنج تومن بر فرض مثال میدم پیتزا دستگاهی هم خوشمزس هم ارزونه، ولی اگه پیتزا و کباب توی رنج قیمت باشه طرف این وسط به سلیقش نگاه میکنه نه به جییبش برا همینه جیگرکی مثلن دیگه خیلی کم پیدا میشه، الان توی اصفهان یه نون سنگک درست حسابی نمیشه پیدا کرد برا یه نون سنگک باید از این کله شهر بری اون کله شهر، همه شده از این ماشینی ها که فقط جای سنگ میندازه ولی نه طعم داره نه مزه در عوض تا دلت بخواد نون فانتزی های شیک و شکیل اینا همه تاثیر میذاره نه فقط تو کاسبی ها حتی تو سبک زندگی مردم و سلامت و .... اینا باید روش فکر بشه بخدا نباید سری سری گرفته بشه و خیلی چیزای دیگه که بخوای بگی حسابش در میره الان توی دیوار برو شما ببین همه کاسبی داره جمع میشه

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
درامد متغیر بین ۷ تا ۱۰ میلیون،بزرگترین هدف مالیم درامد ۱۵ تومن و رویای بزرگم درامد ۳۰ تومن هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
درآمد بین 6 تا 6.5
حدودا نصفش از شغلم هست و مابقی سود سرمایه ی بانکی از پس انداز خودم و پولی که خانواده بهم دادن.

هدف افزایشش با تغییر شغل یا پیدا کردن شغل دوم و یا اگر خدا بخواد سرمایه گذاری...
یه هدف دیگه هم کنترل هزینه هاست. تا پارسال بین 700 تا یک بود. جدیدا رفته روی دو میلیون :general210:
البته چه میشه کرد مثلا برای ارتودنسی 6 میلیون دادم:general207: یا وقتی کلاس زبان ثبتنام میکنی برای ترم یه ماهه 250 می افته. باشگاه هم همین حدود.
یا کوچکترین تفریح کلی هزینه داره. خیلی هم نمیشه کنترل کرد. مگر اینکه تفریح نکنی و کلاس هم نری.
قبلا کمتر از این خرجا میکردم ولی خب آدم تا کی جوونه. الان که توان استفاده دارم باید خرج کنم و به خودم برسم.

Last edited:

mostafa.exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
درآمد : 1 تومن
هدف: از تجربیاتم استفاده کنم و در آینده یه جایی درست کنم واسه کودکان بی سرپرست
اکانت قبلیه من مال سال 1385 بود و اونموقع از نت شروع کرده بودم به پول درآوردن که تحریم شدیم همه چی به هم ریخت . چون پشتوانه نداشتم مجبور شدم برم شرکت و مدتی کار کنم
الانم باز برگشتم و دوباره به عشقم که کار نتی هست رسیدم.
درآمد یک سال بعد هدف گذاریم : حداقل 10 تومن در ماه

RolandE-56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درآمد: ماهی 2.5 - 3 میلیون تومن
هدف: با توجه به اینکه تنها زندگی می کنم و معمولا در حال کار کردنم، حال غذا درست کردن برام نمی مونه همش حاضری می خورم :general208: پس هدفم استخدام یه آشپز خوب که هر روز برام غذاهای خوشمزه درست کنه هست...:rolleyes:

pouryano1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ماهی 1500 تا 2 متغیر هستش
هدفم خرید یه خونه برای مادرم
البته یه هدف دیگه هم دارم رفتن از ایران
البته اینا هدف های اولیست برای که ادم راحت زندگی کنه هدف اصلیم اینه که مدیر یه شرکت بزرگ بشم که مخصوصا توی حوزه تکنولوژی یه سری نو اوری ها صورت بدم یه چیز تو مایه های جابز و گیتس
Sent from my E6533 using Tapatalk

Last edited:

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
درآمد ماهیانه:600 هزار تومن(400 هزار تومن نقد)منهای 100 تا 150 هزار هزینه تهیه قرص ها
هزینه چکاب 3 یا شش ماه به کنار...هزینه کولونوسکوپی سالیانه که واویلا:general304::general304::general304:
هدف:افزایش درآمد و تهیه لوازم دیجیتال روز مثل تی وی،گوشی،سیستم شخصی،کنسول های بازی و تبدیل شدن به یکی از منابع مالی خانواده:cool:

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
بدرد چی‌میخوره بگن درامد چقدره؟

کمکی به کسی‌نمیکنه که

باید گفت درامد از چیه که همه میترسن هیچکس نمیگه درامدش از چیه

بنظرم نظر ندید بهتره یا اگه میدید بگین دلال ماشینم ماهی ۳ ت . یا کارمند اموزش پروشم ۳ ت . یا کارگره فلان جا .

وگرنه یگی درامدت چقدره بدرده چیمون میخوره ! ولی میگمپخیلیا میترسن نمیگن شغلضونو با درامدشون .

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
اقا چه ملت پولداری داریما نه؟؟؟؟؟
بعد همینا غر میزنن بدبختیم.پسر جون ماهی یه تومنم داشته باشی خدارو شکر کن که هزار تومن هم برای بعضی افراد آرزوست

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
بدرد چی‌میخوره بگن درامد چقدره؟

کمکی به کسی‌نمیکنه که

باید گفت درامد از چیه که همه میترسن هیچکس نمیگه درامدش از چیه

بنظرم نظر ندید بهتره یا اگه میدید بگین دلال ماشینم ماهی ۳ ت . یا کارمند اموزش پروشم ۳ ت . یا کارگره فلان جا .

وگرنه یگی درامدت چقدره بدرده چیمون میخوره ! ولی میگمپخیلیا میترسن نمیگن شغلضونو با درامدشون .

شما خودت استارت بزن شاید بقیه هم شروع کردن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
شما خودت استارت بزن شاید بقیه هم شروع کردن

aiqunq6eh6dfiaij1k69.jpg

بالا