• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

میشه جلوی مسدود شدن فیسبوک رو گرفت؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
شما باید شماره مجازی دائمی بگیری
فرض کنیم شماره مجازی یا شماری سیمکارت و ایمیل ورفای کردی و اسم و عکس فیک بدیم که نتونه بفهمه و به عنوان چهره واقعی تایید کنه
isp و ip رو چی کار میکنی؟
شما خودت فیسبوک داری تست کردی؟
فیسبوک در کنار Gmail بزرگترین ابزار جاسوسیه برای همین میخواد اطلاعت دقیق و صحیح جمع آوری کنه مگرنه راحت میشد اکانت ساخت

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
فرض کنیم شماره مجازی یا شماری سیمکارت و ایمیل ورفای کردی و اسم و عکس فیک بدیم که نتونه بفهمه و به عنوان چهره واقعی تایید کنه
isp و ip رو چی کار میکنی؟
شما خودت فیسبوک داری تست کردی؟
فیسبوک در کنار Gmail بزرگترین ابزار جاسوسیه برای همین میخواد اطلاعت دقیق و صحیح جمع آوری کنه مگرنه راحت میشد اکانت ساخت

شاید اگر سال 2005 بود هویت کاربران برای فیس بوک مهم نبود میتوانستی صد اکانت فیک بسازی

در سال 2014به بعد که سیستم مالی هم راه اندازی کرده و قانونی تر از هر زمان شده است فیس بوک ! با یک کلیک میشود پول جابه جا کرد

باید بداند مخاطبش هویتش واقعی است یا خیر

شما پروکسی هم بزنی متوجه میشه ایران هستی که اکانتت مسدود میشه

من گروه های صد هزار کاربری داشتم به فنا رفته است

تجربه من اینه

شماره مجازی دائمی با نرم افزار هاشد خریدم

و یک سرور مجازی که با توجه به شمارم امریکا بود ز امریکا خریدم

حالا هرچقدر هم اسپم میکنم بسته نمیشود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
شماره مجازی دائمی با نرم افزار هاشد خرید
از کجا خریدید؟
یک سرور مجازی که با توجه به شمارم امریکا بود ز امریکا خریدم
یعنی isp مهم نیست؟ پس فقط آی پی کشور و پیش شماره کشور مهمه؟ اگر آی پی کشور, رنج پراکسی باشه چطور؟(v*p*n)

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
از کجا خریدید؟

یعنی isp مهم نیست؟ پس فقط آی پی کشور و پیش شماره کشور مهمه؟ اگر آی پی کشور, رنج پراکسی باشه چطور؟(v*p*n)

من با هر پروکسی عمومی استفاده کردم بسته شده

سالی 30دلار

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
فیسبوک با این شماره ایرانی 09225165493 اس ام اس ورفای میفرسته! این کار چه معنی میده؟ برای آخرین باز و با v-p-n پولی تست کردم ولی باز هم کار همیشگی... برام جالب بود شماره ایرانی در اختیار فیسبوک چی کار میکنه؟ کسی بخواد سیمکارت بخره باید کامل اهراز هویت بشه با شناسنامه و کارت ملی یا اگر شرکت باشه با مدارک شرکت خب حالا فیسبوک و شماره ایرانی! این سیمکارت به نام کیه؟ جریان چیه؟!
برادرا کار خودشونو راحت کردن. سیستم طراحی کردن smsهای تایید هویت اول به جای اینکه دست صاحب اصلی خط برسه تو دیتابیس اونا ذخیره میشه، بعدش از طریق خط دیگه برای صاحب خط ارسال می کنن.
اینجوری هر وقت بخوان اکانت یکی رو هک کنن راحت میزنن فراموشی رمز عبور و بعد درخواست کد میدن و کد sms براشون میاد. صاحب خط هم متوجه نمیشه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
فیسبوک با این شماره ایرانی 09225165493 اس ام اس ورفای میفرسته!
این کار چه معنی میده؟
برای آخرین باز و با v-p-n پولی تست کردم ولی باز هم کار همیشگی...
برام جالب بود شماره ایرانی در اختیار فیسبوک چی کار میکنه؟ کسی بخواد سیمکارت بخره باید کامل اهراز هویت بشه با شناسنامه و کارت ملی یا اگر شرکت باشه با مدارک شرکت
خب حالا فیسبوک و شماره ایرانی! این سیمکارت به نام کیه؟ جریان چیه؟!
این که فقط یه شماره هست که خریدنش زیاد سخت نیست ,الان سایت شرط بندی خارجی هست که میتونی از طریق کارت به کارت حسابت رو شارژ کنی
به نظرت اون سایت خارجی چطور تو ایران حساب بانکی شخصی داره ؟
همه چیز با شیتیل شدنیه ;)

نمیدونم داستان اکانت تو چیه که مسدود میشه ولی من از 2009 اکانت فیسبوک دارم , سالی یکبار هم بزور لاگین میکنم ولی هیچ وقت این داستان مسدود شدن رو نداشتم

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
این که فقط یه شماره هست که خریدنش زیاد سخت نیست ,الان سایت شرط بندی خارجی هست که میتونی از طریق کارت به کارت حسابت رو شارژ کنی
به نظرت اون سایت خارجی چطور تو ایران حساب بانکی شخصی داره ؟
همه چیز با شیتیل شدنیه ;)

نمیدونم داستان اکانت تو چیه که مسدود میشه ولی من از 2009 اکانت فیسبوک دارم , سالی یکبار هم بزور لاگین میکنم ولی هیچ وقت این داستان مسدود شدن رو نداشتم
فقط همین یه شماره نیست. برای من یه بار از دو تا شماره پشت سرهم sms اومد بعد که تو تویتر سرچ کردم دیدم شماره های دیگه ای هم هست. بعیده شرکت های خارجی بتونن این همه شمارۀ ایران بخرن
InkedScreenshot_120200126-080506_LI.jpg

جالب اینجاست که با وجودی که زبون سایت موقع ثبت نام انگلیسی بود تو sms به فارسی نوشته کد! تو smsهای اصلی اولا شماره نمیفته و اسم شرکت جای فرستنده نشون داده میشه بعد هم شرکت خودش رو معرفی می کنه (مثلا می نویسه از گوگل یا یاهو) ولی اینجا فقط کد رو نوشته.
یه بار دیگه sms یاهو از همون شماره ای برام اومد که قبلش sms گوگل اومده بود. اونو اسکرین شاتشو پیدا نکردم بفرستم. در کل تابلوه کار خودشونه.

اون سایت قمار خارجی هم اگه منظورت همین 1xbet هست که با فرهاد اکسچنج قرارداد داره
1580013610804.png

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
اون سایت قمار خارجی هم اگه منظورت همین 1xbet هست که با فرهاد اکسچنج قرارداد داره
مشاهده پیوست 1163510
درسته همین 1xbet هست ولی چیزی به اسم فوچرز نداره , کد فوچرز رو اگر اشتباه نکنم برای سایت وین پارس ابدا کردن
که من حدس به یقین دارم وین پارس مال خود فرهاد اکسچنج هست

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
میگفتن با اکانت اینستاگرام میشه وارد فیسبوک شد, داخل سایت اینستاکرام رفتم گزینه اتصال به فیسبوک وجود نداشت, با اپلیکیشن رفتم اتصال به فیسبوک زدم دیدم هیچ فرقی نداره در هر حال باید اکانت فیسبوک ساخته بشه و باز هم مشکل همیشگی...
مارک زاکربرگز جاسوس فقط مونده نمونه DNA هم بگیره!

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
یک بار بیشتر عکس نمیخواد وقتی هم عکس رو بزاری میفهمه عکس خودت نیست کامل مسدود میشه
از کجا میفهمه عکس خودت نیست؟ :rolleyes: مگه تو ور میشناسه؟
.
.
.
.
بعد هم شما میخواید از فیسبوک استفاده تبلیغاتی بکنید که بن لایک و بن کامنت میشید بعد به بیچاره فوش میدید؟
مگه مایی که داریم بصورت عادی و نه اسپم از فیسبوک استفاده میکنیم تا به امروز به مشکل خوردیم؟ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
از کجا میفهمه عکس خودت نیست؟ :rolleyes: مگه تو ور میشناسه؟
یه فرد عادی هم میتونه با سرچ عکس مشابه توی گوگل بفهمه این عکس قبلا کجا استفاده شده فیسبوک جاسوس که بماند
ولی خب میشه یه عکس معمولی رو ویرایش کرد قابل شناسایی نباشه
بعد هم شما میخواید از فیسبوک استفاده تبلیغاتی بکنید که بن لایک و بن کامنت میشید بعد به بیچاره فوش میدید؟
هنور اکانت رو باز هم نکردم بسته میشه ، کاری به اسپم نیست
مگه مایی که داریم بصورت عادی و نه اسپم از فیسبوک استفاده میکنیم تا به امروز به مشکل خوردیم؟
بدون ورفای شماره اصلا نمیزاره اکانت ساخته بشه
مگرنه با ورفای شماره و یه عکس غیر کپی میشه موقتی یه اکانت ساخت اگر بعدا مسدود نشه.

بیخیال ، من که دیگه کاری با فیسبوک ندارم چه آزاد باشه یا مسدود

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,493
لامصب سگ شده..
اکانت همیشگی و اصلی منو که باش هیچ حرکت اسپمری نزدم رو بخاطر چندبار تعویض آی پی بلاک کرده..میگه عکس پاسپورت بفرست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
من که فعلا با ورفای شماره و عکس فیک تونستم وارد فیسبوک بشم
هیچ لینکی هنوز نگذاشتم برای عادی جلوه دادم چند تا مطلب معمولی گذاشتم
آی پی هم با برنامه ای رفتم که کمتر استفاده میشه
برای اینکه مثل آب خوردن اکانت رو نبنده (مسدود نمیکنه که بیای بعدا بازش کنی، کلا حذف میکنه میگه گمشو برو!) یه روش هایی قبلا بود که مثلا فرند قابل اعتماد بهش معرفی کنی توی قسمت تنظیمات امنیت ولی یادم نیست دقیقا چی کار انجام میشد و برای این مورد هم جواب میده یا بی تاثیره.
میگه عکس پاسپورت بفرست
عکس خرطومت رو بفرس بگو با همین میام ترتیبت رو میدم :D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
فیسبوک هیچ حریم خصوصی رعایت نمیکنه :mad: ، چون واتس اپ هم مال خود فیسبوک هست مخاطبین واتس اپ به راحتی میتونن پروفایل فیسبوک طرف مقابل رو پیدا کنن و ببینن، چطور میشه جلوی این مشکل رو گرفت؟ پروفایل عمومی باشه ولی مخاطبین و هر کسی که شماره من رو داره نتونه روی فیسبوک پیدام کنه
داخل تنظیمات فیسبوک گزینه Who can look you up using the phone number you provided بر روی only me تنظیم شده ولی همچنان مخاطب واتس اپ میتونه من رو پیدا کنه :mad:

500.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
این کار چه معنی میده؟
برام جالب بود شماره ایرانی در اختیار فیسبوک چی کار میکنه؟ کسی بخواد سیمکارت بخره باید کامل اهراز هویت بشه با شناسنامه و کارت ملی یا اگر شرکت باشه با مدارک شرکت

اینها همه چیز رو تحریم کردن , یک مدت پلی استور اجازه دانلود یه بازی یا نرم افزار ساده به ایرانیا نمیداد , نزدیک 7-8 ساله که گوگل ایران رو حتی بابت لوگو مناسبتی هم تحریم کرده , ولی وقتی پای فیس بوک و جمع آوری اطلاعات و تهاجم فرهنگی و . . . باشه هیچ محدودیتی قائل نیستن حتی اگر لازم باشه با سیمکارت ایرانسل و همراه اول دسترسی به فیس بوک رو برات فراهم کنن .

این عکسه یادمه یه زمانی خیلی معروف شده بود

512178_104.jpg

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اکانت های قدیمی مشکلی ندارن اما اکانت های جدید به علت اینکه ایران از فیسبوک برای نشر اخبار توی زبان انگلیسی استفاده میکرد و این اخبار از نظر اونا ( چه درست چه غلط ) کذب بود , اکانت های ایرانی رو مسدود میکنن و به همین علت محدودیت های شدیدی برای ساخت اکانت های جدید ایجاد شده که در واقع ساخت اکانت رو تا 99% غیرممکن کرده

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
این کار چه معنی میده؟
این شماره برای پیدا کردن صاحب اکانت هایی که احتمالا محتواشون به مذاق آغایون خوش نمیاد:p و میزنه رمز عبور یادم رفته و برادران هم که مخابرات دستشونه میبینن به کی پیام اومده و میبرنش هتل آب خنک بخوره :D
فیسبوک هم که سابقه درخشانی توی حریم خصوصی داره.
در کل بهتره برای اکانت های فضای مجازی شماره نزارین و با ایمیل برید.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
برای اکانت های فضای مجازی شماره نزارین و با ایمیل برید.
فیسبوک بدون شماره نمیشه اکانت ساخت
الان با شماره مشکل ندارم عکس پروفایل گذاشتم اکانت نبست
ولی میخوام اکانت های دیگه بسازم تست کردم بدون ورفای شماره نمیشه اکانت ساخت!
چطوری فقط با ایمیل اکانت بسازم؟ البته با پراکسی تست کردم
با vps هم برسی میکنم شاید شد ولی در کل نمیشه هدفش جمع آوره اطلاعاته حتما شماره میگیره

بالا