• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ناصر خان حجازی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چرا فکر میکنی که با این کار خودمونو کوچیک میکنیم ؟؟؟؟ من که نمیتونم این تفکرتون رو درک کنم ؟ مگه چی شده که میگید خودمونو کوچیک میکنیم؟؟؟

اتفاقا به نظر من کار خیلی خوبیه .... ما با این کارمون نشون میدیم که این شخص چقدر برامون ارزشمند بوده و بش احترام میذاریم .... مطمئنا اونا حجازی رو نمیشناسن ولی چه اشکالی داره اگه این کارو انجام بدن؟
شاید من اشتباه میکنم
اصراری روی درست بودن نظرم ندارم

ولی فکر میکنم اگه میخوایم نشون بدیم ایشون برامون بزرگ بوده باید خودمون یه کاری براشون بکنیم
نه اینکه کسایی رو که اصلا ایشون رو شاید نشناسن رو مجبور به چنین کاری کنیم
که مسلما تماشاگران این بازی تو سراسر دنیا منظور این کار رو درک نخواهند کرد
اگه قرار باشه هر کشوری تا یکی از بزرگای فوتبالش میمیره بخواد فینال چنین بازی 1 دقیقه واسش سکوت کنه که نمیشه

من درک میکنم که ایشون چقدر برای فوتبال دوستای ما عزیز بودن ولی به نظرم اینکارشون درست نیست و شان ایشون رو پایین میارن
چون مطمئن باشید که اینکار انجام نخواهد شد

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
هاشمي رفسنجاني درگذشت ناصر حجازي را تسليت گفت
تهران - رييس مجمع تشخيص مصلحت **** روز سه شنبه در پيامي درگذشت تاصر حجازي دروازه ‌بان سابق تيم ملي فوتبال ايران را تسليت گفت.

به گزارش ايرنا، متن پيام تسليت حجت الاسلام 'اكبر هاشمي رفسنجاني' به مناسبت درگذشت ناصر حجازي به شرح زير است:
'انالله وانااليه راجعون'
خبر درگذشت آقاي ناصر حجازي موجب تاسف و تاثر خاطر گرديد.
مصيبت وارده را به جامعه ورزشي ايران بويژه خانواده آن مرحوم تسليت مي ‌گويم. از درگاه خداوند متعال براي آن مرحوم مغفور كه از پيشكسوتان و چهره‌هاي ماندگار فوتبال ايران بود علو درجات و براي بازماندگان و خانواده محترم صبر و اجر مسالت مي‌كنم.

////

جالبه که پارس فوتبال خبر تسلیت رفسنجانی رو پاک کرده!!!!!

http://news.parseek.com/Url/?id=4559298

Last edited:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
فکر نمیکنم این کارا خیلی درست باشه
همه جا پر شده
تو همه جا من دیدم دارن اینجوری اسپم میکنن
تو فیس بود
تو فورومای خارجی
حالا هم به ایمیلشون

اگه براشون مهم باشه فقط خبرو یک بار بشنون کفایت میکنه
فکر نمیکنم ایشون محتاج 1 دقیقه سکوت بوده باشن که اینجوری با کوچیک کردن خودمون بخوایم بدستش بیاریم

موافقم.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان این متن رو برای هر کسی که می شناسید بفرستید، تا ایمیل بشه

به احترام اسطوره فوتبال ایران ، ناصر حجازی عزیز لطفاً متن زیر رو به آدرس باشکاه منچستر یونایتد [email protected] با سابجکت a moment silence request ارسال کنید تا در ابتدای بازی با بارسلونا در مسابقات جام باشگاه های اروپا به یاد این اسطوره فوتبال یک دقیقه سکوت بشه
we would like to request a moment of silence before the final match of the European League in honor of Iran's legendary goalkeeper, Naser Hejazi, who passed away in the early morning of May 23, 2011

یه متن بهتر اماده میشد خیلی بهتر بود :eek:
نه سلامی .... :D
یهو بیای درخواست بدی که نمیشه :wacko:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=v_bzNT2f17I&feature=share"]YouTube - ‫مصاحبه جنجالی ناصر حجازی در جولای ۲۰۱۰ Naser Hejazi Iran‬‎[/nomedia]

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من هم با 2 روز تاخیر تسلیت میگم. خیلی ناراحت شدم..

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا ورزشگاه واسه تشیع جنازه اینقدر شلوغه ؟
الان از دم اونجا اومدم
قیامته
کل خیابون اتوبوسه
تمام پارکینگ ورزشگاه پر ماشینه
اندازه یه پادگانم مامور وایساده

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
پيام تسليت سپ بلاتر به مناسبت درگذشت ناصر حجازي
سرويس: ورزشي - فوتبال
1390/03/04
05-25-2011
12:50:42
9003-03089: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

رئيس فدراسيون جهاني فوتبال،‌ فيفا با ارسال نامه اي به علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال ايران، در گذشت ناصر حجازي را تسليت گفت.

به گزارش ايسنا و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، متن نامه بلاتر به شرح زير است:

از شنيدن خبر فوت ناصر حجازي-بازيکن سابق تيم ملي فوتبال ايران، با قلبي مالامال از غم، اين نامه را براي شما مي نويسم. او به عنوان دروازه بان تيم ملي ايران خدمات زيادي را انجام داد. او دو بار در جام ملتهاي آسيا، در بازيهاي المپيک 1976و بازيهاي جام جهاني آرژانتين 1978 قهرماني را براي ايران رقم زد.

از طرف فيفا و خانواده جهاني فوتبال، مايلم پيام تسليت خودم را به جامعه فوتبال ايران به خصوص دوستداران و طرفداران ناصر حجازي ابراز کنم و به آنها بگوئيد که امروز جامعه فوتبال در کنار آنهاست.

اميدوارم با اين پيغام خود، کمي باعث تسکين و آرامش خاطر در اين زمان غم و اندوه شوم.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
hejazi-tashee_b.jpg

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: باور نمي‌كنم كه حجازي از بين ما رفته و تحمل چنين موضوعي بسيار مشكل است.

علي پروين در خصوص تشييع پيكر ناصر حجازي تصريح كرد: روز بسيار تلخي براي فوتبال ايران بود. اين روزها براي تمام ما اتفاق مي‌افتد، اما مردم با حضور پرشمارشان، به همگان ثابت كردند كه قدر اسطوره‌ها را مي‌دانند.

وي ادامه داد: مردم ثابت كردند با عشق و علاقه اسطوره‌ها را دوست دارند و هر چه بخواهيم در اين مورد صحبت كنيم كم است. اتفاقات امروز غيرقابل وصف است و فوتبال كشورمان امروز را در تاريخ خود ثبت خواهد كرد. از تمام مردم كمال تشكر را مي‌كنم كه با استقبال گرم خود ما را روسفيد كردند. خانواده حجازي قدر اين مردم را مي‌دانند.

پروين تاكيد كرد: باور نمي‌كنم كه حجازي از بين ما رفته و تحمل چنين موضوعي بسيار مشكل است. بي‌دليل حجازي محبوب نشد و به علت رفتار و منش خوبش در دل مردم جاي داشت. او خوبي‌هاي فراواني داشت و حق زيادي به گردن فوتبال ايران دارد.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
خطاب من به کسانی یه که این ور و اون ور سخنانی درباره "اسطوره " بودن میگن ..
بعله ! من یه ایرانی یه مرده پرستم که دنیام اونقدر کوچیکه که ناصر خان حجازی اسطورمه ، اونقدر هم کلاسم بالا نیست که تی شرت با عکس چه گوارا بپوشم ، ته ریش بذارم ، چهار تا جمله قشنگ قشنگ هم حفظ کنم و فکر کنم شدم خدای فلسفه و منطق و اسطوره شناسی

اسطوره بودن رو قانون و فرمول و جملات و من و شما تعین نمیکنیم ، تعریف اسطوره خیلی راحت تر از اونی که دوستان فیلسوف خودشون رو برای فهمیدنش تو دردسر میندازن !
اسطوره کسی یه که اون توانائی رو داره که خودشو تو قلب مردم جا کنه ! و مردم حالا به هر علتی دوستش داشته باشن ..
خواهشا نخواین دنیای کوچیک ما رو با جملات بزرگ خودتون نقد کنید ! شما رو به خیر و ما رو به سلامت..

سفر آرام با بدرقه پرشور مردم؛ به‏درود دروازه‌بان طلايي

gvoqzcy48cy0iuh79v8p.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پيكر ناصر حجازي، دروازه‌بان پيشين تيم ملي فوتبال و استقلال صبح امروز با حضور جمع انبوهي از طرفداران و دوستدارانش تشييع شد.
پيكر حجازي ابتدا در ورزشگاه آزادي در حضور 20 هزار هوادار دور افتخار زد و پس از آن به بهشت زهرا(س) منتقل شد تا در خانه ابدي آرام گيرد.

در زير حاشيه‌هاي اين مراسم را مي‌خوانيد:

* از همان دقايق ابتدايي صبح امروز هواداران مرحوم ناصر حجازي در ورزشگاه آزادي مستقر شدند و صوت قرآن در استاديوم طنين‌انداز شد. بنر بزرگي از حجازي در ورزشگاه نصب شده بود.

* عكس‌هاي ناصر حجازي ميان هواداران عزادار توزيع شد. عده‌اي از هواداران با شعار "حجازي كاپلو "، " حجازي مردمي "، "رو قلب ما نوشته ناصر سلطان عشقه "، عشق و محبت خود را به مرحوم ناصر حجازي نشان دادند و برخي ديگر نيز با شعار "عزا عزاست امروز ناصر خان حجازي، پيش خداست امروز "، "ناصرخان بلند شو، اس‎اسي بي‌قراره " به عزاداري پرداختند.

* محلي مقابل جايگاه به بانوان اختصاص داده شده بود تا آنها نيز بتوانند در اين مراسم حضور يابند.

* با وجودي كه از قبل اعلام شده بود كه مردم مي‌توانند از طريق درهاي 2 و 12 وارد ورزشگاه آزادي شوند؛ اما باز عده زيادي مقابل در اصلي ورزشگاه تجمع كردند.

* بيش از 400 خبرنگار نوشتاري و تصويري در ورزشگاه آزادي براي پوشش مراسم خاكسپاري ناصر حجازي حضور پيدا كرده بودند، اما جايگاه پشت دروازه را براي مستقر شدن آنها در نظر گرفتند كه اين امر با توجه به اينكه مردم و خانواده حجازي در ضلع شمالي ورزشگاه حضور داشتند اصلاً براي پوشش اخبار مناسب نبود و همين موضوع اعتراض خبرنگاران و عكاسان را در پي داشت كه سرانجام با مساعدت نبي دبير فدراسيون، حسيني روابط عمومي فدراسيون فوتبال و اصغر حاجيلو خبرنگاران و عكاسان توانستند در داخل زمين حضور پيدا كنند.

* علي فتح الله‌زاده كه شور و حال مردم را در تشويق ناصر حجازي مي‌ديد با در دست گرفتن ميكروفن براي هواداران سخنراني كرد و گفت: امروز براي ناصر حجازي هيچ‏چيز كم نگذاريد و با صداي بلند نام او را فرياد بزنيد. او را طوري صدا بزنيد كه بشنود. او امروز در ورزشگاه آزادي حاضر است. فكر كنيد كه حجازي روي تك تك اين صندلي‌ها نشسته است و براي حجازي صلوات و فاتحه بفرستيد!

* وقتي در آمبولانس حامل پيكر ناصر حجازي باز شد حدود 200 عكاس براي عكس گرفتن مقابل در آمبولانس حضور پيدا كردند.

* آتيلا حجازي وقتي وارد ورزشگاه آزادي شد براي تشكر از حضور هواداران در مراسم خاك‏سپاري پدرش به سمت آنها رفت. او ابتدا به سمت هواداران خانم كه در جايگاه روبه‎رو مستقر بودند رفت. هواداران حاضر نيز با مشاهده او با شعار "آتيلا باغيرت تسليت تسليت " به وي درگذشت پدرش را تسليت گفتند.

* نكته جالب در مراسم امروز اين بود كه در ورزشگاه آزادي همه سياه‌پوش بودند و بين آنها مي‌توان طرفداران پرسپوليس را هم ديد.

* در ورزشگاه آزادي بنر‌هايي از شهرستان‌هاي مختلف با نام و ياد حجازي نصب شده بود كه روي برخي از آنها نوشته بود: "حجازي هرگز نمي‌ميرد " يا "اسطوره هميشه زنده مي‌ماند ".

* اسكور بورد ورزشگاه آزادي صحنه‌هاي حضور ناصر حجازي در بيمارستان را پخش مي‌كرد.

* مراسم تشييع جنازه مرحوم ناصر حجازي از ساعت 9 در ورزشگاه آزادي آغاز شد. در ابتدا علي دايي به سمت آتيلا حجازي رفت و او را در آغوش گرفت و دقايقي گريه كرد. دايي سپس به سمت پيكر حجازي رفت و بر تابوت وي بوسه زد.

* پيش‎كسوتان استقلال، پرسپوليس و تيم ملي هريك با اتوبوس جداگانه‌اي به ورزشگاه آزادي آمدند اما به علت ازدحام پشت در غربي اين ورزشگاه نتوانستند به موقع خود را براي تشييع پيكر ناصر حجازي به ورزشگاه برسانند.

* بازيكنان استقلال از جمله وحيد طالب‌لو و مهدي امير‌آبادي به شدت گريه مي‎كردند. كادر فني استقلال نيز در حال تشييع پيكر حجازي بودند. يورگن گده كه اين همه محبوبيت را تا به حال نديده بود با تعجب اين مراسم را دنبال مي‎كرد.

* علي دايي،‌ كريم باقري، بهرام افشارزاده، مهدي رحمتي، نامجو مطلق، حميد رمضاني، مراغه‎چيان، كربكندي، محمد نوازي، فرامرز ظلي، همايون بهزادي، جلالي، طالبي، غلامحسين مظلومي، عبدالرحمن شاه‎حسيني، كنگاني، حسن روشن، علي اميري، محمد نبي، منصور پورحيدري، بيژن طاهري، محمود ياوري و محمد پنجعلي از جمله افراد حاضر در ورزشگاه بودند.
بين جمعيت هنرمندان هم حضور داشتند. پرستو صالحي و آناهيتا همتي و ايرج نوذري از جمله اين نفرات بودند. عليرضا منصوريان، مهدي تاج، بهروز رهبري فرد، دكتر سيار، كاظم محمودي، حسين فركي، ابراهيم آشتياني، حجت الاسلام علي‎پور، محمد خرمگاه، منصور رشيدي، ماركار آقاجانيان، نيما نكيسا، اميرحسين پيرواني، علي خسروي، صادق ورمزيار هم در ورزشگاه حضور داشتند.

* اعضاي تيم فوتبال اميد همگي در ورزشگاه آزادي حضور داشتند.

* يكي از فواره‎هايي كه چمن را آب مي‎داد خراب شده بود و همين موضوع باعث خيس شدن مردم شد.

* در هنگام تشييع پيكر ناصرخان شعار "خداحافظ ناصرخان حجازي " و "حجازي بلند شو، ايراني بي‎قراره " سر داده مي‌شد.

* همسر ناصر حجازي قبل از شروع مراسم به طور ناخودآگاه روي نيمكت مربيگري نشست و هواداران در همين زمان شعار "حاجي يادت باشه، آتيلا بايد باشه " را سر دادند و به همسر حجازي تسليت گفتند.

* هواداران استقلال عادل فردوسي‎پور را تشويق كردند و مي‎گفتند: " عادل عشق ناصر " و او براي تشكر از هواداران به سمت آنها رفت.

* هواداران استقلال در نوشته‎اي ياد حجازي را گرامي داشتند. آنها با پلاكاردي كه روي آن نوشته شده بود: "هرگز جلوي كسي غير از خدا سر خم نمي‎كنم اگر سقف آسمان كوتاه‎تر از قامتم باشد " ارادت خود را به حجازي نشان دادند.

* خبرنگاران به سمت علي كريمي رفتند تا با وي در مورد حضورش در تشييع پيكر حجازي مصاحبه كنند، اما او با لحني عصباني خطاب به آنها گفت:‌ الآن زمان مصاحبه نيست!

* پس از اتمام مراسم در ورزشگاه آزادي مردم مقابل در غربي ورزشگاه تجمع كردند و مشغول عزاداري شدند. آنها عكس حجازي را در دستان خود داشتند و به عزاداري مشغول شدند. همچنين آمبولانس حامل پيكر ناصر حجازي بين هواداران و آتيلا حجازي نيز با آنها مشغول عزاداري بود.

*جمعيت زيادي بيش از 10 هزار نفر در بهشت زهرا حاضر شدند تا در مراسم به خاك سپردن پيكر ناصر حجازي شركت كنند. مردم از ورزشگاه آزادي با اتوبوس‌هايي به سمت بهشت زهرا رفتند. هواداران در اين مسير در داخل اتوبوس‌ها مشغول به عزاداري بودند. بي‎نظمي و هرج و مرج نيز به چشم مي‎خورد.

* مردم شعار "اسطوره مردمي همينه همينه " را سر دادند. تشويق‎هاي ناصر حجازي بي‎امان ادامه داشت و قطع نمي‎شد.

* به‎افتخار ناصر حجازي مردم حاضر در بهشت زهرا دست زدند. يكي بين جمعيت از مردم خواست تا حجازي تشويق شود و هواداران نيز به تشويق پرداختند.

* آتيلا حجازي بار ديگر در بهشت زهرا براي مردم به صحبت پرداخت و گفت: "از همه تشكر مي‎كنم. فقط نظم را رعايت كنيد و به تشويق‎هاي خود ادامه دهيد. يك روز اين زحمت را جبران مي‎كنم ". بعد از صحبت‎هاي آتيلا مردم به‌شدت با شعارهاي خود ناصر حجازي را تشويق كردند.

* هواداران به اصغر حاجيلو يار هميشگي حجازي تسليت گفتند.

* خيلي از مردم كه در ورزشگاه آزادي حضور نداشتند زودتر خود را به بهشت زهرا رسانده بودند تا در مراسم خاك‎سپاري حجازي حاضر باشند.

* مردم بار ديگر عادل فردوسي‎پور را تشويق كردند و شعار "عادل باعدالت " را سر دادند.

* هنگامي كه قرار بود ساعت 11:15 ناصر حجازي در قبر قرار داده شود، ازدحام جمعيت بسيار زياد بود و بي‌نظمي‌هايي بين مردم ديده مي‌شد. همه افراد تلاش مي‌كردند به قبر حجازي برسند و اين امر باعث شد خانواده حجازي براي رسيدن به قبر با مشكل مواجه شوند.

* سرانجام پيكر حجازي پس از برپايي نماز ميت به امامت حجت‌الاسلام علي خاتمي، امام جمعه شهريار در قطعه 255 رديف 58 شماره 22 قطعه نام‌آوران و هنرمندان به خاك سپرده شد و بدين ترتيب ناصرخان در خانه ابدي آرام گرفت.
حجازي در 28 آذر 1328 چشم به جهان گشود و 2 خرداد 1390 در سن 62سالگي درگذشت.

electronic1387

Registered User
لایک‌ها
538
انا لله و انا اليه راجعون
من هم اين ضايعه رو به همه تسليت عرض ميكنم.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
همیشه از صلابت و اقتدار این مرد بزرگ خوشم می آمد،

انصافا رفتنش ضایعه ای سخت و سنگین برای فوتبال ما بود،

روحش شاد و قرین رحمت و غفران الاهی باد...

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
تشکر خانواده ناصر حجازی از مردم

خانواده زنده یاد ناصرحجازی، با انتشار پیامی از حضور باشکوه هواداران گلر افسانه ای فوتبال ایران در مراسم "وداع آخر" تشکر کردند.

به گزارش خبرآنلاین در این پیام تشکر که با امضای آتیلا حجازی منتشر شده، آمده است: "بی شک پدرمان دیروز خوشحال و همراهمان بود و تا همیشه با ما می ماند. با ما فرزندانش و با شما مردم عزیز کشورمان که همیشه دوستش داشتید و دوستتان داشت. ما خانواده حجازی تا همیشه حضور گرمتان را دریاد خواهیم داشت و سپاس گذاریم."

در ادامه این پیام آتیلا با دعوت از مردم برای حضور در مراسم یادبود ناصرخان نوشته است: "به یاد او فردا جمعه، مورخ 6 خرداد 1390 از ساعت 11 تا 1 بعد از ظهر، در مسجد جامع شهرک غرب، به نشانی شهرک غرب، خیابان صیف، مسجد جامع چشم انتظارتان هستیم."

گفتنی اینکه مسجد جامع شهرک غرب روبروی مرکز خرید میلاد نور واقع شده است.

======

مراسم ترحيم ناصر حجازي فردا در مسجد جامع شهرك غرب

فارس: مراسم ترحيم ناصر حجازي فردا (جمعه) ساعت 10 صبح در مسجد جامع شهرك غرب تهران برگزار خواهد شد.

مراسم ترحيم ناصر حجازي اسوره فوتبال ايران فردا (جمعه) ساعت 10 صبح در مسجد جامع شهرك غرب تهران برگزار خواهد شد.

اين اسطوره فوتبال كشورمان 2 خردادماه به رحمت خدا رفت و پيكرش روز گذشته در ميان ده‌ها هزار علاقه‌مند پس از تشييع از ورزشگاه آزادي در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) تهران به خاك سپرده شد.

=======

26244_240.jpg

Last edited:
بالا