منتخب بازارچه

نرم افزار SmartCom GPS برای GPS داخلی (N95,N82,...)+ کاملترین نقشه شهرها

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
در ضمن

یک سری نقشه (اعم از جدید و قدیمی , ماهواره ای و اسکن شده ) که در 4Shared آپلود شدند در پست 1 قرار گرفت

MOSA_ZAHANY

کاربر تازه وارد
جديد ترين نقشه هاي مشهد به صورت نقشه ماهواره اي و همچنين نقشه اسکن شده جديد مشهد:rsc:

1 - نقشه به صورت هيبريت يعني نقشه ماهواره اي بعلاوه مشخصات خيابانها

Last edited:

sadeghspiderman

کاربر فعال
جديد ترين نقشه هاي مشهد به صورت نقشه ماهواره اي و همچنين نقشه اسکن شده جديد مشهد:rsc:

1 - نقشه به صورت هيبريت يعني نقشه ماهواره اي بعلاوه مشخصات خيابانها

دانلود مستقيم
ممنون

البته تو نقشه ماهواره ای مشخصات خیابان نیست.
اسم این لینک هم لینک غیر مستقیم هست

MOSA_ZAHANY

کاربر تازه وارد
چرا اسم خيابونها هم هستش فايل
Mashhad-googleHybird-zoom15.zip
رو دانلود کن
---------------------
و منظورم از دانلود مستقيم اين بود که خودتون به
صورت مستقيم از پوشه هر چي که دوست داريم رو دانلود کنيد

MOSA_ZAHANY

کاربر تازه وارد
نقشه مشهد با زوم 17 هم آپ لود شد مي تونيد به همون لينک قبلي بريد و دانلود کنيد.

kasandan25000

کاربر تازه وارد
[سلام

نرم افزار اسمارت کام که برای دانلود گذاشتین روی گوشی من نصب نمیشه(گوشی ان95) علتش چیه؟؟؟؟؟

lvlp4

کاربر تازه وارد
سلام
ببخشید من با یه مشکل مواجه شدم...اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون...
با استفاده از اون نرم افزارهایی(Google Earth و SmartCom OGF2 converter وOziExplorer) که گفتید نقشه گرفتم و کالیبره کردم با همون روش و دقتی که ذکر کرده بودید...
متاسفانه نرم افزار SmartCom GPS در شناسایی مختصاتی که من بش دادم دچار مشکل شده و هر جا که می ایستم مکان فعلیمو اشتباه نشون میده....
در ضمن من با SmartCom GPS موقیت فعلی رو که میسنجم درجه و دقیقه ای که میده با درجه و دقیقه ای که از دو نرم افزار دیگه (garmin & nokia map) میگیرم فرق داره در ضمن با google earth نیز چک کردم و به همین ترتیبه...
من نقشه هامو از google earth می گیرم و با دقت کالیبره میکنم اما این مشکل برام مفهومی نداره...
ببخشید من یه کوهنوردم که زیاد پیش میاد به جاهای دور افتاده و بکر میرم بنا بر این این قضیه برام خیلی مهمه و باید بگم از این پستی که گذاشتید خیلی خوشم اومد و امیدوارم که با کمک شما این مشکلم حل شه
راستی گوشیمم 5800
ممنون از لطفتون و از پست قشنگتون
آرزوی موفقیت برای همتون دارم...

meisam360

کاربر تازه وارد
سلام من ميثم به همه دوستان سلام ميگم و همه تون دوست دارم
من يه 5800 دارم و به راحتي برنامه رو گوشيم نصب شد و setting هم رو connect هست و معمولا ديدم سمت راست بالا يه عكس ماهوراه مياد و لي اين شكل رو در اين ورژن نمي بينم و satellite هم اين گار نه اينگار
در صورتي كه در ovi map خود گوشي داره به خوبي كار ميكنه
ممنونم

sadeghspiderman

کاربر فعال
سلام
ببخشید من با یه مشکل مواجه شدم...اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون...
با استفاده از اون نرم افزارهایی(Google Earth و SmartCom OGF2 converter وOziExplorer) که گفتید نقشه گرفتم و کالیبره کردم با همون روش و دقتی که ذکر کرده بودید...
متاسفانه نرم افزار SmartCom GPS در شناسایی مختصاتی که من بش دادم دچار مشکل شده و هر جا که می ایستم مکان فعلیمو اشتباه نشون میده....
در ضمن من با SmartCom GPS موقیت فعلی رو که میسنجم درجه و دقیقه ای که میده با درجه و دقیقه ای که از دو نرم افزار دیگه (garmin & nokia map) میگیرم فرق داره در ضمن با google earth نیز چک کردم و به همین ترتیبه...
من نقشه هامو از google earth می گیرم و با دقت کالیبره میکنم اما این مشکل برام مفهومی نداره...
ببخشید من یه کوهنوردم که زیاد پیش میاد به جاهای دور افتاده و بکر میرم بنا بر این این قضیه برام خیلی مهمه و باید بگم از این پستی که گذاشتید خیلی خوشم اومد و امیدوارم که با کمک شما این مشکلم حل شه
راستی گوشیمم 5800
ممنون از لطفتون و از پست قشنگتون
آرزوی موفقیت برای همتون دارم...
هخب اشتباه شما در کالیبره کردن نقشه بوده که جابه جا نشون میده. باید دقت کار را بالاتر ببرید

بالا