• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
همه اين ديكشنري ها رو خودم امتحان كردم و اينجا گذاشتم

يك بار ديگه هم چك مي كنم خبر اون را اينجا مي گذارم

MER30
KHEYLI MAMNOON
MAN MONTAZERAM,

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ZEMNAN MAN PISHNEHAD MIKONAM BARNAMEYE WORLDMATE RO HAM BARAYE BACHEHA MOARREFI KON YEKI AZ BEHTARIN BARNAMEHAYE POCKET PC HASTESH CRACK HAM DARE ,KHEYLI KAMELE

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mamadoo :
ZEMNAN MAN PISHNEHAD MIKONAM BARNAMEYE WORLDMATE RO HAM BARAYE BACHEHA MOARREFI KON YEKI AZ BEHTARIN BARNAMEHAYE POCKET PC HASTESH CRACK HAM DARE ,KHEYLI KAMELE
در عصرع وقت

در ضمن لطفا فارسي بنويسيد

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
در عصرع وقت

در ضمن لطفا فارسي بنويسيد
من فارسی نوشتن برام سخت.ولی حتما سعی میکنم این کار و بکنم

منتظر دیکشنری انگلیسی به انگلیسی هستم

ممنون

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از l3ardia :
اگه بازي سراغ دارين با گرافيك خوب و رجيستر شده بگين چون خودايي پوشت ترافيك بازي خيلي حال ميده :p :lol:

من یه بازی خیلی با حال با گرافیک خیلی خیلی بالا دارم که رجیستر هم میشه.فقط چطوری upload کنم؟

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
اميد جان فك ميكنم فكر خوبي باشه واسه دادن ftp
يا اگه ميشه فقط واسه اسن قسمت upload center گذاشت كه بشه نرم افزار گذاشت
اگه مشكل هزينش هم باشه فك ميكنم بچه ها همه كمك كنن مثل سايت www.satsat.net (درمورد رسيور هاست اين سايت) كه با كمك همه دوستان دوباره سايت رو راه انداختن بقيه هم نظر بدن :f34r:

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سوال داشتم و اون اين هست كه چه طور ميشه آپلود سنتر راه اندازي كرد

فقط توضيح كامل بديد

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بر همه دوستان PPC کار !
من يک مدت امتحان داشتم و گرفتار بودم نشد بيام تو سايت، خوب مي بينم که هر روز داره يک نرم افزار جديد به سايت اضافه مي شه.
اول مي خواستم ببينم کسي Age of Empires براي من پيدا نکرد :( ؟
دوم در مورد سوال دوست عزيزم آقا اميد بايد بگم من يک مدت پيش نرم افزار OpenSource ي رو ديدم که فکر کنم اسمش يک چيزي تو مايه هاي PHP File Manager بود، به اعضاي ثبت شده امکان Upload کردن فايل از طريق Browser رو مي داد.
سوم در مورد سوال دوست ديگم در مورد Harrison بايد بگم که من به راحتي روي i-mate نسبش کردم و هيچ مشکلي هم به هم نزد. فقط موقع اجرا مي نويسه : Can not create menu که اونم زياد مهم نيست چون به هر حال نرم افزار run ميشه !
چهارم اينکه من حاضرم يک سايت CMS که حاوي Forum, Gallery, Pages, Categries و ... باشه رو در اختيار تيمي قرار بدم. اين سايت قبلاً طراحي و پياده سازي شده و اسمش هم IranMa.com بوده که البته به علت مشغوليت بيش از اندازه من و نرسيدگي بهش متاسفانه Domain ش از دست رفت :wacko:
ولي خوب پيشنهادم اينه که دامين ir. رو به اين کار اختصاص بديم. از نظر هاست و سايت هم من پشتيباني مي کنم، ولي خوب يک مدير خوب و چندين عضو فعال لازم داره

راستي يک سول عجيب ؟! کسي ميدونه ميشه Apache رو موبايل run کرد ؟ آخه مي خوام وقتي بيکار ميشم بتونم برنامه نويسي کنم که اين هم نيازمند PHP/Apache هست :rolleyes:

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
خوب اول بگم که اين ارسالم مربوط به PPC نيست !
فقط دو مورد هست :

1. کسي Zend Safe Guard Suite داره ؟ البته منظورم نسخه کرک شدش هست !

2. من يک مدت پيش به درخواست يکي از مشتريانم وب سايتي طراحي کردم که سيستم MLM در اون قرار بود به کار گرفته بشه. نمي دونم چند نفرتون بدونيد MLM چيه. خوب MLM يا همون Multi Level Marketing يک سيستم بازاريابي چند مرحله اي (Multi Generations) هست که خاصيت inheritance (وراثت) براي اعضاي جديد نسبت به پدر وجود داره ... يکم گيج شديد نه ؟؟! خوب ببينيد مثل همين GoldQuest و BizNas و GoldMine و از اين صحبتا. گرفتين ؟؟!
خوب اين کار طبق قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران غير قانوني و ممنوع هست :eek: ولي من يک تريک (Trick) بلدم که قانونيش کنم ...
حالا سوال من اينجاست که به نظر شما اصلاً ارزش داره کسي رو دنبال اين کار بفرستم که مجوز هاي قانونيش رو بگيره ؟
سيستم به اين صورت هست که مثلاً وقتي شما با 60 هزار تومان عضو سيستم شديد اگر 2 نفر به زير گروهاتون اضافه کنيد ( Right & Left Leg ) همون مبلغ 60 هزار تومان بهتون به عنوان اولين کميسيون پرداخت ميشه. چطوره ؟
من کد هاي طراحي شده اين نرم افزار رو دارم. اگه کسي بخواد اينو بنويسه اونطوري که ما نوشتيم و همش از الگوريتم هاي حرفه اي و فرمول هاي حرفه اي رياضي استفاده کرديم يک چيزي حدود 5-6 تومن براش آب مي خوره. حالا من تو اين فکرم که خودم هم يک همچين کاري راه بندازم
کسي موافقه ؟
نظرات و پيشنهادات دوستان برام مهمه

hamid skyx2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
FARGO جان از اظهار لطفت و راهنمايي ممنونم من تمام option هاي گوشي را چك كردم براي اس ام اس چيزي نديدم .
ipaq audio هم فقط براي تنظيم بيس و تريبل گوشي است . بازم ممنونم
بقيه دوستانم اگر نظري دارن ممنون ميشم!

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirghasemi :
سلام بر همه دوستان PPC کار !
من يک مدت امتحان داشتم و گرفتار بودم نشد بيام تو سايت، خوب مي بينم که هر روز داره يک نرم افزار جديد به سايت اضافه مي شه.
اول مي خواستم ببينم کسي Age of Empires براي من پيدا نکرد :( ؟
دوم در مورد سوال دوست عزيزم آقا اميد بايد بگم من يک مدت پيش نرم افزار OpenSource ي رو ديدم که فکر کنم اسمش يک چيزي تو مايه هاي PHP File Manager بود، به اعضاي ثبت شده امکان Upload کردن فايل از طريق Browser رو مي داد.
سوم در مورد سوال دوست ديگم در مورد Harrison بايد بگم که من به راحتي روي i-mate نسبش کردم و هيچ مشکلي هم به هم نزد. فقط موقع اجرا مي نويسه : Can not create menu که اونم زياد مهم نيست چون به هر حال نرم افزار run ميشه !
چهارم اينکه من حاضرم يک سايت CMS که حاوي Forum, Gallery, Pages, Categries و ... باشه رو در اختيار تيمي قرار بدم. اين سايت قبلاً طراحي و پياده سازي شده و اسمش هم IranMa.com بوده که البته به علت مشغوليت بيش از اندازه من و نرسيدگي بهش متاسفانه Domain ش از دست رفت :wacko:
ولي خوب پيشنهادم اينه که دامين ir. رو به اين کار اختصاص بديم. از نظر هاست و سايت هم من پشتيباني مي کنم، ولي خوب يک مدير خوب و چندين عضو فعال لازم داره

راستي يک سول عجيب ؟! کسي ميدونه ميشه Apache رو موبايل run کرد ؟ آخه مي خوام وقتي بيکار ميشم بتونم برنامه نويسي کنم که اين هم نيازمند PHP/Apache هست :rolleyes:
غير از PHP باچيز ديگه اي نميشه اين كار را كرد

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان من با دوستانم تو سايت www.satsat.net يكي از بزرگ ترين سايت هاي نرم افزار ححودود 55 هزار userدارد بمن گفتن در صورت درست كردن topic و استقبال به شما و دوستاننتون حق مديريت داده ميشود بد اون سايت قابليت upload هم دارد و و بخاطر كثير بودن بازديد كننده ها فك ميكنم خب جواب بده چون الان قسمت موبايل داره ولي از PDA و WIN 2003 CE خبري نيست اينم لينك سايت قسمت موبايل هستش http://www.satsat.net/forumdisplay.php?f=81 اگه همه موافق هستن شرو كنيم :blink: ولي بنظر من اگه بخايم كاري بكنيم اساسي خودمون بكنيم يا بيايم ژول بزاريم فضا بخريم بهتره حالا همه بگن بهتره

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
اقايو خانوما مموري كارت FAT 32 باشه بهتره يا FAT

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از omidgiahi :
غير از PHP باچيز ديگه اي نميشه اين كار را كرد

من فقط با PHP برنامه نويسي مي كنم و شايد به خاطر همين براي من تنها گزينه همين هست

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از l3ardia :
با سلام به همه دوستان من با دوستانم تو سايت www.satsat.net يكي از بزرگ ترين سايت هاي نرم افزار ححودود 55 هزار userدارد بمن گفتن در صورت درست كردن topic و استقبال به شما و دوستاننتون حق مديريت داده ميشود بد اون سايت قابليت upload هم دارد و و بخاطر كثير بودن بازديد كننده ها فك ميكنم خب جواب بده چون الان قسمت موبايل داره ولي از PDA و WIN 2003 CE خبري نيست اينم لينك سايت قسمت موبايل هستش http://www.satsat.net/forumdisplay.php?f=81 اگه همه موافق هستن شرو كنيم :blink: ولي بنظر من اگه بخايم كاري بكنيم اساسي خودمون بكنيم يا بيايم ژول بزاريم فضا بخريم بهتره حالا همه بگن بهتره
دوست عزيز اينجا هم بد نيست كه ما شروع كرديم(پرشين فورم) فكر هم نكنم رفتن اونجا فرقي هم داشته باشه

در ضمن اگر هم كسي نرم افزاري را معرفي كرده ديگه لزومي نداره كس ديگه اي جاي ديگه معرفي كنه

و اينها هم فقط نظر خودم بود و به كسي بر نخوره

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كرك برنامه هاي WordBook و Lexisgoo اصلاح شد

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
اگه اقا اميد اجازه بدن من لينك برنامه هاي سايت رو اونجاهم بزارم و بهمين صورت برعكس يعني لينك هاي كه اونجا معرفي ميشه اينجا بذارم اگه اجازه بدن بعد فكري نكردين واسه راه انداختن upload center همين قسمت ؟

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
كرك برنامه هاي WordBook و Lexisgoo اصلاح شد

مرسي كه دنبال كرك بودي ولي اينيا رو خودم گرفته بودم كار نمي كنه:))

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mamadoo :
مرسي كه دنبال كرك بودي ولي اينيا رو خودم گرفته بودم كار نمي كنه:))
من خودم باش كار كردم كار هم ميكنه!!!!
اشكالش چي هست؟؟؟

shahr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:
برنامه اي براي ياداوري اس ام اس هست؟

يه سوال ديگه: كسي از دوستان انتي ويروس داره؟

بالا