• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

reza1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين برنامه iranian calendar version 1.02 مال شهاب حميدي راد انگاري بد نيست هم تاريخ شمسي داره
هم appoinment و هم ديكشنري هم كيبورد
اينم لينكش

http://www.shahabonline.com/FarsiPack
من خودم دارم استفاده ميكنم ولي قسمت appointment و كي بوردش 30 روزس

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همه سروران ودوستان گرامي
من گوشي I-Mate مدل Phone Edition رايكسال پيش خريدم و پس از يكماه در اثر ضربه پورت usb آن خراب شد ومجبور شدم بدليل عدم سرويس دهي در ايران چند ماهي را دنبال تعميراربگردم ونهايتا بفرستمش دبي براي تعمير.
القصه چون كسي سردر نمي آورد ديگه داشتم از انتخابم پشيمان ميشدم ولي به هرحال حالا با ديدن اين فروم و اساتيدي چون شما(آقايان اميد و ...) واقعا از اون لذت ميبرم.

دستتان درد نكنه الهي پير شيد. ;) :rolleyes:
راستي آيا ميشه مستقيما از روي گوشي به اينترنت وصل شد چون هركارميكنم مودم ميخواد. :(

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MMS :
سلام بر همه سروران ودوستان گرامي
من گوشي I-Mate مدل Phone Edition رايكسال پيش خريدم و پس از يكماه در اثر ضربه پورت usb آن خراب شد ومجبور شدم بدليل عدم سرويس دهي در ايران چند ماهي را دنبال تعميراربگردم ونهايتا بفرستمش دبي براي تعمير.
القصه چون كسي سردر نمي آورد ديگه داشتم از انتخابم پشيمان ميشدم ولي به هرحال حالا با ديدن اين فروم و اساتيدي چون شما(آقايان اميد و ...) واقعا از اون لذت ميبرم.

دستتان درد نكنه الهي پير شيد. ;) :rolleyes:
راستي آيا ميشه مستقيما از روي گوشي به اينترنت وصل شد چون هركارميكنم مودم ميخواد. :(
بله مي تونيد وصل شيد فقط بايد سرويس ديتا از مخابرات بگيريد كه ماهي 5 هزار تومان مي گيرن و سرعت پاييني داره(9600) و فقط به درد ايميل چك كردن مي خوره(دست كم براي من)

dontsee

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من میتونم برراتون یه upload center با فضای زیاد آماده کنم. یه اسکریپت لازم داره و یه هاست .. هاست دارم unlimited خیلی راحت هم میشه راش بندازم. تاچند روز دیگه ایشالا.....

dontsee

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از FARGO :
حسب الامر دوستمون كه گفتن شما هم نرم افزار معرفي كنين، من از سري نرم افزارهاي همون شركت spb كه نرم افزار ساعتش را معرفي كردن نرم افزار خوب benchmark را معرفي ميكنم كه براي benchmark گرفتن از پاكت پي سيها استفاده ميشه و نسبتا نرم افزار خوبيه.
بعنوان مثال سايت http://pocketpcdubai.com اغلب مطالب و مقايسه هاش با استفاده از اين نرم افزاره. مثلا سري به اين لينك هم بزنين: http://pocketpcdubai.com/i-mate_PPC/PDA2K/review_page3.html

01.gif

The first step
The first step of Spb Benchmark wizard. Here you can choose a group of tests to perform.​

02.gif

Test list
After you select the group of tests to carry out you can review the list of tests in this group to enable or disable some individual tests​

04.gif

Benchmark progress
After the benchmark starts a window containing information on the tests in progress is displayed. Here you are able to see the currently performed tests, their results and estimated time remained. If any errors occur, a corresponding message appears​

و براي داونلود اينجا را ببينين.
سلام من میتونم برراتون یه upload center با فضای زیاد آماده کنم. یه اسکریپت لازم داره و یه هاست .. هاست دارم unlimited خیلی راحت هم میشه راش بندازم. تاچند روز دیگه ایشالا.....

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از dontsee :
من مي خوام upload center را روي سايت خودم داشته باشم فضا هم 2 گيگ دارم

reza1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره !!!
واسه خدمات ديتا كدوم isp رو معرفي ميكنين ؟؟؟ من الان دو ماهي هست كه كم و بيش connect ميشم
ولي سرعت افتضاحه !!!!!!!!!!!
شنيدم امروز يه سري خدمات مخابراتي افتتاح شده اميدوارم ما هم بتونيم از gprs و سرعت بالا يه روزي استفاده
كنيم .
در ضمن كسي لينك http://www.shahabonline.com/FarsiPack رو چك كرد ؟؟؟
ميخواستم نظر شما رو در موردش بدونم ؟

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اميد جان ممنون
آيا ارزشش رو داره؟ چون من دائم تو سفرم

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رضاجان- من نصبش كردم خوبه وراستش ميخوام چندروزقبل از تموم شدن زمانش رجيستر بشم.

راستي اميدجان- قراربود بعضي از برنامه ها رو روي سايتت بگذاري كه من هرچي گشتم چيزي نديدم.

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MMS :
اميد جان ممنون
آيا ارزشش رو داره؟ چون من دائم تو سفرم
اگه فقط مي خواهي باش ايميل هاي معمولي بفرستي و بگيري بد نيست ولي اگه مي خواهي با هاش وب گردي بكني نه به درد زياد نمي خوره

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MMS :
رضاجان- من نصبش كردم خوبه وراستش ميخوام چندروزقبل از تموم شدن زمانش رجيستر بشم.

راستي اميدجان- قراربود بعضي از برنامه ها رو روي سايتت بگذاري كه من هرچي گشتم چيزي نديدم.
روي كجا نديدي من كه هنوز سايت را باز نكردم و فقط فايل ها را روي اون آپلود مي كنم و لينكش را اينجا مي گذارم

mamadoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza1354 :
سلام دوباره !!!
واسه خدمات ديتا كدوم isp رو معرفي ميكنين ؟؟؟ من الان دو ماهي هست كه كم و بيش connect ميشم
ولي سرعت افتضاحه !!!!!!!!!!!
شنيدم امروز يه سري خدمات مخابراتي افتتاح شده اميدوارم ما هم بتونيم از gprs و سرعت بالا يه روزي استفاده
كنيم .
در ضمن كسي لينك http://www.shahabonline.com/FarsiPack رو چك كرد ؟؟؟
ميخواستم نظر شما رو در موردش بدونم ؟

سلام آقا جان منم نسبش كردم خيلي خوب منم ميخوام چند وقت ديگه رجيسترش كنم.

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم همينه كه سايت درحال ساخته آخه من يه خورده هول شدم, ميدوني كه- گفتم - يكسال از داشتن آي ميت بدون ساپورت شاكي بودم و حالا نميخوام هيچ فرصتي را از دست بدم.
كسي از دوستان راجع به Windows Mobile 2005 چيزي ميدونه؟

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد win mobile 5 شركت i-mate اعلام كرده نميده rom upgrad فقط روي گوشي هاي جديد ميده ولي من 2-3 تا دوست روسي دارم گفتن شايد بتونن كمكي كنن ولي قول 100% ندادند

حالا كسي اگه خبري داره و يا لينكي سراغ داره بگه چون من با دوستان صحبت كرم خيلي رازي بودن از اين ورژن 5

reza1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان !!
ورژن جديد rom imate jam اومده !!! ظاهرا بهتر شده اينم توضيحاتش !!
ExtROM version 1.11.132 (WWE)
Fixes:
ROM builds with radio versions 1.05.00 and 1.10.00 all include audio enhancements for voice calls. Radio build 1.11.00 includes improved support for Cell Broadcast and SIM Toolkit applications.

All new builds contain the improved camera driver and fix for "No Bluetooth Hardware" bug. ROM builds 1.11.00 also includes a new MMS client for improved network compatability and an upgrade to the Operating System.
اينم لينكش
http://www.clubimate.com/t-device_jam_upd.aspx

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ابتدا مي خواهم بگم كه i mate قرارداي امضا كرده با يك شركت anti virus الان اسمش يادم نيست فقط گفتم يه سري به سايت www.clubimate.com بزنيد كه اگه اماده بود براي download ,روي ppc نصب كنيد.
در ضمن اين rom upgrade فكر نكنم جديد باشه( ;) ) من حدود 2 ماه نصبش كردم.
در اخر يك برنامه خوب براي حرفه اي ها .
با اين برنامه مي توانيد به راحتي و با امكانات زياد, ip ,ping ,trace را استفاده كنيد اگه با network كار مي كنيد اين برنامه اي است كه حتما لازم داريد.من با i mate jam امتحانش كردم نگران نباشيد.
ftp://ftp.cam.com/cambridge/win/vxUtil.zip

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tamoochin :
سلام
ابتدا مي خواهم بگم كه i mate قرارداي امضا كرده با يك شركت anti virus الان اسمش يادم نيست فقط گفتم يه سري به سايت www.clubimate.com بزنيد كه اگه اماده بود براي download ,روي ppc نصب كنيد.
در ضمن اين rom upgrade فكر نكنم جديد باشه( ;) ) من حدود 2 ماه نصبش كردم.
در اخر يك برنامه خوب براي حرفه اي ها .
با اين برنامه مي توانيد به راحتي و با امكانات زياد, ip ,ping ,trace را استفاده كنيد اگه با network كار مي كنيد اين برنامه اي است كه حتما لازم داريد.من با i mate jam امتحانش كردم نگران نباشيد.
ftp://ftp.cam.com/cambridge/win/vxUtil.zip
سلام دوست عزيز و خوش آمدي در ضمن دستد هم به خاطر برنامه درد نكه (يه بر نامه هم اگه دقت كرده باشي من شبه به اين معرفي كرده بودم)

درضمن رم جديدي هم كه اومده براي PDA2K اومده

reza1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اين رم كه گفتم اميد جان با 2 ماه پيش فرق ميكنه
اونو منم نصب كردم ظرفيتش هم فرق كرده
10600_110_10500

ولي اين جديده 11100-132-1100

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
بخوام گوشيمو هارد ريست كنم بايد چه كار كنم imate pocket pc

m_jahangiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکمه powerرا همزمان باsoft reset(با مداد داخل سوراخ ریزی که زیر دستگاه هست)چند ثانیه نگه دار

بالا