• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

mmhmt

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگر كسي فايل كرك برنامه imaginet را دارد اینجا آپلود کند متشکرم

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza1354 :
سلام اين رم كه گفتم اميد جان با 2 ماه پيش فرق ميكنه
اونو منم نصب كردم ظرفيتش هم فرق كرده
10600_110_10500

ولي اين جديده 11100-132-1100
دوست عزيز اين رم براي PDA2K فقط هست و ورژن اون هم اين هست 14000_169_11200 البته ورژن عربيش

kahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ضمن تشکر از دوستانی که این بلاگ رو راه اندازی کردن و اقای گیاهی عزیز
من تاره با این بلاگ آشنا شدم و حدود یک سالی میشه که pocket pc دارم و بطور مرتب ازش استفاده میکنم
البته من بیشتر باهاش درس میخونم ولی برنامه های زیادی روش دارم
امیدوارم بتونم عضو مفیدی توی این جمع باشم

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز خوش امدي

اگه برنامه اي كهcrack يا regester شده هست دارين بگين البته فعلا مشكل Upload داريم و زحمت زيادي اميد جان ميكشه و بچه ها فيايل هارو براش مايل ميكنن و اون upload ميكنه رو سايت خودش

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من جديدن وقتي ميخوام با blue tooth به pc وصل بشم اين ارور رو ميده فك ميكنين ماله چيه

pleas start bonding with othr bluetooth device which support serial port profil for your outbound com5!

ضمنا به هيچ وسيله ديگه اي هم وصل نيست

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان يه خواهش از همه داشتم بياين اسم PDA هاي شركت I-mate كه ما به هسم هاي PDA2K JAME pocket pc ميشناسيم كه اين گوشي ها با مارك هاي ديگه و اسم هاي ديكه هست اگه ميشه يك به يك اسم گوشي و اسم ههاي مشابه رو بگين ممنون ميشم

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
Wallaby
The Wallaby phone is sold as O2 XDA, T-Mobile MDA, Qtek1010, Siemens SX-56 and many other names

8.gif

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
Himalaya & Andes
The Himalaya phone is sold as XDA II, MDA II, Qtek 2020 and many other names. The Andes is the updated version that has a 1.3 megapixel camera, sold (among other names) as the XDA IIi

9.gif

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
Blue Angel
The Blue Angel is sold as XDA III, MDA III, Qtek 9090, PDA2K and many other names.

10.gif

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
Magician
The Magician is sold as i-Mate JAM and MDA Compact, among other names

11.gif

منبع: سایت xda-developers.com

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از l3ardia :
دوستان يه خواهش از همه داشتم بياين اسم PDA هاي شركت I-mate كه ما به هسم هاي PDA2K JAME pocket pc ميشناسيم كه اين گوشي ها با مارك هاي ديگه و اسم هاي ديكه هست اگه ميشه يك به يك اسم گوشي و اسم ههاي مشابه رو بگين ممنون ميشم

اين كار در چند پست قبلي انجام شد.

توضيح اينكه همانطور كه بارها دوستان گفته اند اين محصولات توليد شركت HTC تايوان مي باشند و نامهايي چون Wallaby, Blue Angel و غيره نامهاي اصلي اين دستگاههاست كه شركت روي آنها گذاشته است.

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول اينكه فارگو جان دستد به خاطر اين اطلاعات درد نكنه

در ضمن يه مژده هم براي PDA2K داران دارم كه ديگه مي تونن به دستگاهاي ديگه بدون پس كي فايل با بلوتوث بفرستند

اين تغييرات هم با نصب ROM جديد انجام ميشه

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
يكي به من كمك ميكنه COM 5 رو POckt PC رو ميزنه با دستگاهي وسله ولي هيچي وصل نيست از كجا ميشه بفهمي وصل هست نيست چون ديگه نميتونم با active sync وصل بشم به PC

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان
من يه مشكل دارم كه يك Blutooth مدل Acer BT-700 دارم و مدتي پيش وقتي ويندوزم را عوض كردم ديگه بطور كامل جواب نميده وبايد فايلها رو تك تك به كامپيوتر ميفرستادم. اما تازگي از http://www.theunwired.net/forum/viewtopic.php?id=992
فهميدم كه اين مشكل از SP2 ناشي ميشود . همه راههاي پيشنهادي را رفته ام ولي بازم پيغام Bluetooth device not found ميزنه در صورتيكه با 6600 ميتونه بخونتش. :(
مشكل از انجا شروع شد كه ميخواستم با بلوتوس اكتيوسينك كنم.
راستي من از روي سايت I-mate clube دستگاهم رو آپديت كردم. ولي مشكلم باقي موند.
دوستتان دارم چه جواب بديد چه نديد.

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
اقا موشکات مسل موشکا منه من امروز نمایندگی بودم گوفتم که همه این کارارو کردم گفت بزار Batry backup نامل خال بشه بعد دوباره Test بكن

MMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
l3ardia جان مشكل من اينه كه اصلا كامپيوترم ميزنه بلوتوسم را نميشناسه ولي وقتي پير ميكنم 6600 را شناسايي ميكنه

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از omidgiahi :
اول اينكه فارگو جان دستد به خاطر اين اطلاعات درد نكنه

در ضمن يه مژده هم براي PDA2K داران دارم كه ديگه مي تونن به دستگاهاي ديگه بدون پس كي فايل با بلوتوث بفرستند

اين تغييرات هم با نصب ROM جديد انجام ميشه
اميد جان ميشه لينك ROM جديد و نحوه اپ ديت كردن ROM رو بگي

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
روي قسمت بلو توت كه سمت راست پايين كليك كن باز شه رو Pocket PC رو ميگمااا بد سه گزينه داري on of يكي ديگه من يادم نيست ولي بايد همينو بزني كه پايينه بعد ok و sarche كن

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
elay جان بورو سايت www.imate.com اونجا تو قسمت Club suport ميزني update/download بعد بايد گوشي تو regester بكني از اون به بعد مي توني اخرين ورژن ها رو بگيري

بالا