برگزیده های پرشین تولز

نظرات انتقادات و پيشنهادات بخش عکاسی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من اصرار بر چنین تعاملی را متوجه نمی‌شوم. حتما شما هم اصرار من و برخی دوستان دیگر را متوجه نمی‌شود.

به هر ترتیب، من لیستی از تاپیک‌هایی که باید منتقل شوند را در اینجا می‌آورم....
اصراری که من و علی داریم ، اصرار بر حفظ واقع بینانه ترین حالت ممکنه ، دوست خوب ... و فرضا به این خاطر نیست که تنبلی مون میاد کار درست تر رو انجام بدیم ...
no.gif

فرض کن دو حالت وجود داره : 1. همین جوری این بخش ول بشه تا وقتی که ادمین ها فرصت پیدا کنن و بیان ببینن اینجا چه خبره ؛ 2. دوتا از مدیرها که ارتباط بیشتری (هرچند محدود) با ادمین ها دارن ، سعی کنن که مسایل این بخش رو منتقل کنند به بالا ، تا (هرچند با تاخیر) رسیدگی بشه ...
169.gif

با فرض اینکه انتخاب یه مدیر در آینده نزدیک یه گزینه امکان پذیر نباشه (که ایشالا من اشتباه کنم !) ، مشخصه که چرا ما روی این تعامل اصرار داریم ...
invisible.gif

ممنون و شرمنده اگه ناراحتی واسه شما بوجود اومد ...

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
من اصرار بر چنین تعاملی را متوجه نمی‌شوم. حتما شما هم اصرار من و برخی دوستان دیگر را متوجه نمی‌شود.
به هر ترتیب، من لیستی از تاپیک‌هایی که باید منتقل شوند را در اینجا می‌آورم.
انتقال به مشاوره برای خرید دوربین :
کدوم بهتره h7 یا s5is یا...
××× خريد دوربين ديجيتال تا سقف 500 هزار تومان ×××
رقابت دوربین‌های با زوم 18 برابر در سایت PopPhoto
بهترین دوربینهای دیجیتال کوچک ارزان قیمت از نگاه PCWORLD
قیمت Canon PowerShot G9
همه چيز درباره Canon S5is
، کودم؟ canon S5 IS و canon rebel 350D SLR
Sony syber shot H9
H7 رو بفروشم کانن یا فوجی بخرم؟
راهنمایی برای خرید دوربین با 200 - 300 هزار تومان
شما چه دوربینی پیشنهاد میکنید؟
متاسفانه این تعداد تاپیک، در صفحه‌ی اول دیده می‌شوند. فعلا همین‌ها منتقل بشوند تا به بعدی‌ها برسیم.
این تاپیک هم باید حذف بشه. (کاملا بی ربطه)
دوربین دو چشمی چی بگیرم.

ممنونم.

اصراری که من و علی داریم ، اصرار بر حفظ واقع بینانه ترین حالت ممکنه ، دوست خوب ... و فرضا به این خاطر نیست که تنبلی مون میاد کار درست تر رو انجام بدیم ...
no.gif

فرض کن دو حالت وجود داره : 1. همین جوری این بخش ول بشه تا وقتی که ادمین ها فرصت پیدا کنن و بیان ببینن اینجا چه خبره ؛ 2. دوتا از مدیرها که ارتباط بیشتری (هرچند محدود) با ادمین ها دارن ، سعی کنن که مسایل این بخش رو منتقل کنند به بالا ، تا (هرچند با تاخیر) رسیدگی بشه ...
169.gif

با فرض اینکه انتخاب یه مدیر در آینده نزدیک یه گزینه امکان پذیر نباشه (که ایشالا من اشتباه کنم !) ، مشخصه که چرا ما روی این تعامل اصرار داریم ...
invisible.gif

ممنون و شرمنده اگه ناراحتی واسه شما بوجود اومد ...

لول...
واقعا این موضوع این قدر سخته ؟! :D
اگه مدیران ارشد با این موضوع مشکلی ندارن یه دسترسی مدیریت موفق به سامان داده بشه تا خودش فروم رو یه گردگیری بکنه...
گردگیری هم که تموم شد اون رو از سمت مدیریتش ور دارید
این طوری هم سامان به گردگیریش میرسه هم شما آخرش کسی رو مدیر نکردید در آخر دو طرف هم به کارشون میرسن و خوشحال هستن !

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته گلایه‌ی من بیشتر با مدیریت کل فرومه. واقعا از این دوستان (مدیران سایر بخش‌ها) به خاطر کمک و تلاششون سپاس‌گزارم.
همچنان منتظر حذف یا انتقال تاپیک‌های لیست شده هستم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
لول...
واقعا این موضوع این قدر سخته ؟! :D
اگه مدیران ارشد با این موضوع مشکلی ندارن یه دسترسی مدیریت موفق به سامان داده بشه تا خودش فروم رو یه گردگیری بکنه...
گردگیری هم که تموم شد اون رو از سمت مدیریتش ور دارید
این طوری هم سامان به گردگیریش میرسه هم شما آخرش کسی رو مدیر نکردید در آخر دو طرف هم به کارشون میرسن و خوشحال هستن !
جی.تی جان من الان داشتم نمد می مالیدم توی پست قبلی؟!!
1847.gif
... گفتم که فرض کنید :"انتخاب یه مدیر در آینده نزدیک یه گزینه امکان پذیر نباشه"(و البته گفتم که ایشالا من اشتباه می کنم در این مورد)
البته گلایه‌ی من بیشتر با مدیریت کل فرومه. واقعا از این دوستان (مدیران سایر بخش‌ها) به خاطر کمک و تلاششون سپاس‌گزارم.
همچنان منتظر حذف یا انتقال تاپیک‌های لیست شده هستم.
clover%5B1%5D.gif

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
جی.تی جان من الان داشتم نمد می مالیدم توی پست قبلی؟!!
1847.gif
... گفتم که فرض کنید :"انتخاب یه مدیر در آینده نزدیک یه گزینه امکان پذیر نباشه"(و البته گفتم که ایشالا من اشتباه می کنم در این مورد)

clover%5B1%5D.gif

چرا منو بالد کردی ؟! :blink:
نه واقعا میدونم هدفت واقعا کمک کردنه و به عنوان یک مدیر فعال می خوای بهترین رو انتخاب کنی و یا بهتر بگم چیزی رو انتخاب کنی که برای فروم و کل جمع مفید باشه...
ولی خوب فکر می کردم اگه خودت و liv 4 wat سامان رو واسه مدیریت پیشنهاد بدید این کار زود تر نتیجه بگیره...
در کل من این قضیه رو کامل دنبال نکردم... قطعا خودت هرچی درسته و به صلاحه رو انجام میدی ;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چرا منو بالد کردی ؟! :blink:
نه واقعا میدونم هدفت واقعا کمک کردنه و به عنوان یک مدیر فعال می خوای بهترین رو انتخاب کنی و یا بهتر بگم چیزی رو انتخاب کنی که برای فروم و کل جمع مفید باشه...
ولی خوب فکر می کردم اگه خودت و liv 4 wat سامان رو واسه مدیریت پیشنهاد بدید این کار زود تر نتیجه بگیره...
در کل من این قضیه رو کامل دنبال نکردم... قطعا خودت هرچی درسته و به صلاحه رو انجام میدی ;)
هر راهی که فکرشو بکنی پیشنهاد شده ... آخرین بارش رو علی گفت ، همین 2-3 روز پیش ...
164.gif
... اون بنده خداها هم سرشون شلوغه ... ایشالا درست بشه کل قضیه ...

بالد کردن رو هم همیشه انجام میدم ... به نشانه تاکید و توجه ... trademark منه
man.gif
... (تازه ، بعضی وقتا که بالد نمی کنم ، دوستان میگن " چرا اسم منو بالد نکردی ؟!!! " ... به خدا!
003.gif
)

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ... يه بوهايي اومد !!! تاپيك توسط مدير سايت ، امير عزيز استيكي شد اميدوارم تكليف مديريت بخش هم به زودي مشخص بشه
good.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ایشالا که خیر باشه ... والا در این مورد مدیریت هنوز تصمیمی گرفته نشده ظاهرا ... باز هم اگه درخواستی باشه ، بفرمائید ، ما هم از اونور تاکید می کنیم روش ... ایشالا رسیدگی بشه ...

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
این تاپیک رو هم اگه منتقل کنید به بخش مشاوره برای خرید دوربین"، ممنون میشم.

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
خب منتقل کنید تاپیکو دیگه!!
bored.gif
انگار داریم کاگل لقد مکنیم یه هفته س!
bored.gif

موندن همون تاپیک اینجا باعث میشه بازم هی تاپیک مشاوره خرید بزنن!
bored.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
bored.gif
bored.gif

bored.gif
من متاسفم که این مشکل پیش اومده ... من دوباره به ادمین محترم منتقل کردم قضیه رو ...
hanghead.gif

(من در مورد مدیر هم دوباره صحبت می کنم با ادمین ها)

LEnIn+$

کاربر فعال
لایک‌ها
0
من متاسفم که این مشکل پیش اومده ... من دوباره به ادمین محترم منتقل کردم قضیه رو ...
hanghead.gif

(من در مورد مدیر هم دوباره صحبت می کنم با ادمین ها)
خواهش میکنم سیمور جان . میدونم شما مقصر نیستی
352nmsp.gif
و مسئولیت جوابگویی ای هست که انداختن گردنت!
29.gif

گر چه که با این اوضاع , خودمم دیگه رغبت زیادی ندارم بیام اینجا!
29.gif

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
محمد جان اگر شما فقط روزي يه بار اينجا سر بزنين عاليه ! تاپيكهاي مشاوره براي خريد كه كاملا مشخصه ... حتي اگر بقيه دوستان فراموش كردند ، شما خودتون زحمتشو بكشين
heartshape2.gif

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
bored.gif
bored.gif

bored.gif

خواهش میکنم سیمور جان . میدونم شما مقصر نیستی
352nmsp.gif
و مسئولیت جوابگویی ای هست که انداختن گردنت!
29.gif

گر چه که با این اوضاع , خودمم دیگه رغبت زیادی ندارم بیام اینجا!
29.gif

فرشاد جان، اینقدر حرص نخور. :blush:
اوضاع اینجا اونقدرها هم بد نیست و خیلی نامنظم نیست. بخش خیلی خوبیه و کاربران خوبی داره. بعضی بخشهای دیگه که اگه دو ساعت مدیر اونجا رو چک نکنه، کلا منفجر میشه.
امیدوارم بیشتر توی بخش عکاسی ببینیمت.:)

-------------------------------
سمیور جان از شما هم تشکر میکنم.

javadmjm

Registered User
لایک‌ها
2
یه سوال:
اگر کسی خودش یه ترد بزنه، می تونه پاکش کنه؟
اگر یه POLL درست کنه چی، میشه پاکش کرد؟ اصلاً چرا حذف و اضافه POLL برای ترد ها وجود نداره؟:wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
لنین جان ، ناامید نشو ...
pri.gif

احسان (ادمین) به من گفتش که به زودی واسه مدیریت اینجا اقدام خواهد شد ... میشه یه بار دیگه بگید نظرها روی کی بود نهایتا ؟ ... آخرین گزینه ای که اونور مطرح شده ، سما بود ...
محمد جان اگر شما فقط روزي يه بار اينجا سر بزنين عاليه ! تاپيكهاي مشاوره براي خريد كه كاملا مشخصه ... حتي اگر بقيه دوستان فراموش كردند ، شما خودتون زحمتشو بكشين
heartshape2.gif
این پشینهاد رو دادم بهشون ... ولی ظاهرا نظرشون اینه که یا خود ادمین ها رسیدگی کنن ، یا مدیر جدید ... تمایلی به دولت موقت ندارن (حتما دلایل خاص خودشون رو دارن)
یه سوال:
اگر کسی خودش یه ترد بزنه، می تونه پاکش کنه؟
اگر یه POLL درست کنه چی، میشه پاکش کرد؟ اصلاً چرا حذف و اضافه POLL برای ترد ها وجود نداره؟:wacko:
ویرایش و پاک کردن با مدیر اون بخشه ...

ویرایش poll هم اگه اشتباه نکنم با ادمینه ...

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
سلام به تمام دوستان عزیز

اول از همه یادآوری کنم که نیاز عزیز پسر بود اونم از اون گردن کلفتاش( شوخی) ، دوم به همه تون متذکر بشم که خاصیت فرومها همینه مدتی میایی و کار میکنی ، فعالیت میکنی و بعدش خواه ناخواه باید بری ، من حداقل 3 سال تو فرومهای مختلف بودم و مینوشتم و میخوندم اما الان متاسفانه ... . راستشو بخواید یه زمانی میرسه که فروم از شما جا میمونه و جوابگوتون نیست در همین لحظه هستش که دیگه بی خیال همه چیز میشید. این خاصیت فروم بهترین چیزشه ، اگه تلاش کنی و باهوش باشی میتونی روزی انجمنی که دوستش داری رو مدیریت کنی . در ضمن اینم بگم که نیومدن منو و نیاز و خیلی از دوستانی که شما اصلا" نمیشناسیدشون از سر بی حوصلگی یا کم لطفی نیست بلکه تنها بخاطر مشغله زندگیه ، روزی من دانشجوی دانشگاه اهواز بودم ، صبح ساعت 11 از خواب بیدار میشدم تا 2 بعد از ظهر می نشستم پا اینترنت بعدشم میرفتم کلاس ، الان قضیه فرق میکنه ، کار و درس تو یه شهر دیگه و نبود کامپیوتر و اینترنت بعلاوه هزینه های زیاد این موقعیت رو از ادم میگیره . مطمئن باشید روزی که خودتون هم نمیدونید کی هست ، بدون اینکه بفهمید از اینجا دور میشید ، بدون اینکه بخواید و یا بتونید مقاومتی بکنید . انجمن عکاسی از قدیم یکی از بهترین و با نظم ترین انجمنها بوده و الان هم هست . انشا الله به کمک دوستان بازم اینطور باقی بمونه . به خدا میسپرمتون . ( راستی عکس اواتورم چقدر جون مونده ، من که خیلی از اینی که هستم پیرتر شدم).

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
حلال زاده ای ، ای هم ولایتی عزیز ... چون همین امروز احسان به من گفت که وضعیت بخش عکاسی رو به من خبر بده تا واسه مدیریتش اقدام بشه ... ایشالا که به زودی حل بشه ...

تقاضا از دوستان : درباره مدیریت نظر بدید ... بله ، می دونم ... 10 بار گفتید ... ولی بهرحال بحث انتخاب مدیر نیاز به اطلاعات به روز داره ... شرمنده ... جناب sama ، جناب arkdvi هنوز هستید؟ .. و البته دوستان دیگه ...

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوشحالم که بحث مدیریت این بخش، داره به یک جاهایی می‌رسه.

متاسفانه من از دو ماه پیش، حداقل 12 ساعت از منزل بیرونم و حتی سر زدن به فروم برام مشکله. چه برسه به مدیریت. یکی دو هفته پیش، کلی عکس گرفتم که متاسفانه فقط یکی دو بار فرصت صرفا دیدن آنها را پیدا کردم.
در این مدت هم چندان فرصت نکردم به فروم سر بزنم ببینم کدام یک از دوستان هستند یا نیستند. لذا پیشنهادی هم نمی‌تونم بدم.

موفق باشید.

بالا