برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی، انتخاب کارگزاری

کدام کارگزاری رو پیشنهاد می دهید؟

• Total voters
    72

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
اکثرا در کارگزاری مفید این مشکل رو داشتن که بر فرض مثال 5 میلیون گذاشتن برای خرید عرضه اولیه / خریداری که نشده هیچ ( احتمال رشد و ضرر مشتری ) و ریال هم بلوکه شده ( عدم پاسخگویی و احتمال ضرر زیاد ) به دلیل گرفتن این امکان که مشتری در روزهای آینده سفارش خرید ثبت کنه و به اصطلاح ممکنه از بازار عقب بمونه...

پ.ن: در مورد صحبت های شما هم کاملا موافقم در اکثر بیزنس ها هست متاسفانه.

آقا اصلا کارگزاری مفید به نظرم من نرید .... هزینه داره سجامش ..... و محاسبات مالی رو با تاخیر بعد ساعت معاملات انجام می ده ... درش هم بستن به خاطر کرونا .. جواب هم نمی دن !!!!. سر داستان جواب ندادن حدود 400 ملیون ازشون کشیدم بیرون ... کلا نمی شه که !
کارگزاری فارابی عرضه اولیه قبلی رو نخریده کلا داغان ...

بقیه کارگزاری ها رو نمی دونم . خودم دارم امتحان می کنم .. حتما بهتر هم هست .... چندین کارگزاری رفتم نتیجه خوبی نگرفتم ... کلا بعضی روزا اکثرشون خاموش می شن !! هیچی !
اما اصلا کارگزاری که درش بسته هست نرید ... یعنی چی آخه !؟ کارگزاری که سایتش یا باشگاهش هم خرابه دیگه بدتر

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اقتصاد بیدار چند هفته پیش تو پیج اینستاگرام شون چند تا سوال کردم هنوز جواب ندادن
قبلاً روزای تعطیل ارتباط قطع بود و جستجوی نماد هم کار نمی کرد. الان وصله

..............
مبین سرمایه تو قسمت ارتباط با ما سوال پرسیدم فرداش جواب دادن.. بدیش اینه تو شهر ما جایی برای احراز هویت نداره اون هفته هم رفتم شهر دیگه برای احراز هویت دفتر پیشخوان گفت مبین سرمایه قطعه احراز هویت نشدم

احتمالا کلا اقتصاد بیدار رو مثل سامان از لیست حذف کنم. هفته آینده میرم برای بانک پاسارگاد و مبین سرمایه
...............
بانک ملی مثلا ثبت نام غیر حضوری رو اضافه کرده اما از دیروز این پیام رو نشون میده

بنا بر اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، کلیه سامانه های ثبت نام و احراز هویت این شرکت در تاریخ 99/03/14 از ساعت 8:00 تا 13:00 جهت بهینه سازی از دسترس خارج می باشند

Last edited:

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
نرم افزار اگاه کار می کنم خوبه

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
نظرتون راجب گنجینه سپهر پارت چیه

..0..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
من عضو مفید و آگاهم ولی تا حالا آفلاین معامله کردم
- برای تقاضای معاملات آنلاین همین که تو یکی از این دو تا کارگزاری درخواست بدم خودکار واسه اون یکی هم فعال میشه یا برای هر کدوم جداگانه باید اقدام کرد؟
- اگر تعداد کارگزاری ها بیشتر بشه چطور؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
تدبیر گران فردا رو هم حواستون باشه ... تیکت اصلا جواب نمیدن ... حداقل برای من 2 تا تیکت با 2 تا اکانت زدم جواب نداده ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مفید باز میشه؟

اپ و تحت وب ــش

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام
من مفید دارم
خداروشکر کارم به پشتیبانی گیر نکرده هنوز
ولی مشکل داره نرم افزار ایزی تریدر
مثلا همین الان چک کردم
من کلا مبلغی توی گیف پولم نداشتم و همرو سهم خریده بودم که الان دیدم ۱ملیون تومن توی کیف پولم هست.
رفتم توی پرتفوی دیدم کلا ۲ تا سهاممو نشون میده
امار گرفتم از دوستان گفتن مشکل داره کلا

نرم افزار هم خارجیه و ادقام شده ۲تا نرم افزاره و فارسیش کردن مثل اینکه

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان لطفا در مورد کارگزاری صبا تامین که زیرمجموعه خود تامین اجتماعی هست و عرضه اولیه 12درصدی سهام هم داشته،تحلیل کنید.الان من 2ماهه رفتم توی فکر صبا،وقتی تامین اجتماعی خودش به همین راحت صف فروش رو سرخطی میزنه جمع میکنه پس حتما سرور قدرتمندی کارگزاری صبا تامین داره،درسته؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
مفید دیروز پیام گذاشته تو کانالش که

"
در راستای بهبود هرچه بیشتر خدمات به شما مشتریان گرامی، ساعت 14:00 پنجشنبه 5 تیرماه سایت به علت ارتقاء زیرساخت‌ها به مدت چند ساعت از دسترس خارج خواهد شد

"

چند ساعت دیگه نهایت میشه تا 23:59 دقیقه درسته؟ :D :D درسته بازار تعطیله ولی شاید کسی لازم داشته باشه تاریخچه سفارشات و کلا اطلاعات حسابش رو چک کنه، اینکه چپ و راست اینا تعطیل هستند اصلا حس خوبی به آدم نمیده ..

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
خیلی از دوستان قبلا آگاه رو خیلی تعریف و تمجید میکردن . واسه شستا و پدیده توش عضو شدم شستا رو که متاسفانه اینقدر توافقنامه گذاشته بود و گیج کننده بود اصلا نفهمیدم باید چیکار کنم به پشتیبانی هم زنگ زدم گوشی رو گذاشتن زمین ، حضوری رفتم بیرون ــمون کردن ! واسه همین شستا رو نتونستم بخرم !
واسه چهاشنبه هم عرضه اولیه رو با کمک یکی از دوستان ثبت نام کردم و حسابم رو شارژ کردم اونم از شانس من سرور ــش ترکید :دی
چهارشنبه گفته بودن واسه شنبه مشکلات رو اکی میکنن ولی اینطور که معلومه تا چهار پنج روز مشکل پابرجاست !
به هر چی دست میزنیم نابود میشه :دی

..0..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
- تو سایت سئو تا جاییکه من دیدم وضعیت پذیرش تمام کارگزاری ها «ثبت شده پذیرفته نشده» است. معنی ش چیه؟

- یه سوال دیگه؛

تو قسمت حوزه فعالیت کارگزاری ها بعضیهاشون نوشته شده تالار اختصاصی، برخی دفتر پذیرش، بعضی شعبه، برخی هم شعبه(ایستگاه) در تالار منطقه ای و...

هر کدوم از اینها چه معنی داره و برا اینکه بتونیم کارگزاری رو انتخاب کنیم که در همه زمینه ها فعال باشه لازمه نوع فعالیتش چی باشه؟

Last edited:

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
امروز هم آگاه مشکل ـــش حل نشد ! از کار و زندگی انداخته ما رو
لطفا یه کارگزاری مطمئن معرفی کنید البته به غیر مفید . مفید رو چند تا از دوستان عضو ــن میگن زیاد جالب نیست

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان تو این کارگزاریها کسی هست و تجربه ای داره لطفا بگه
1- کارگزاری آپادانا
2- کارگزاری مهرآفرین

راستی امروز که سیستم کارگزاریا اکثرا مشکل داشت؛ کدوم کارگزاریا بدون مشکل سرویس دادن ؟ لطفا اسم کارگزاری رو بگین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
مفید، برداشت وجه زدم خطا زد، خواستم دارا یکم بخرم گفت موجودی کافی نیست، غشهداب خریدم افتاد تو منفی

----------------------------

3 ماه از نظرسنجی گذشته فقط 40 نفر شرکت کردن. 19 نفرشون مفید رو پیسنهاد دادن 8 نفر هم اگاه رو

Last edited:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
مفید نرم افزار خیلی خوبی داره و اختصاصی هست اما چون مشتریهاش خیلی خیلی زیاده جواب نمیده و کم میاره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
صبح اقتصاد بیدار رو چک کردم قیمتاش تاخیر داشت. مفید اخرین قیمت عوض میشد 2 تا قیمت میزد، اما اقتصاد بیدار کلا قیمتاش مال قبل بود.

کارگزاری پاسارگاد کسی چک کرده؟

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
,نظرم نسبت به آگاه عوض شد خیلی داغونه

• Like
Reactions: hsn

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
از دوستان کسی با کارگزاری سهم آشنا کار کرده ؟
یه صندوق به نام امین آشنا هم دارن که چند ساله باهاشون کار میکنم

بالا