برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی، انتخاب کارگزاری

کدام کارگزاری رو پیشنهاد می دهید؟

• Total voters
    72

..0..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
دوستان الان ما بخوایم یه کارگزاری دیگه هم ثبت نام کنیم باید احراز بشم باز؟ کارگزاری هست که نیاز نباشه دوباره احراز هویت بشیم؟
درحال حاضر همه کارگزاریها احراز هویت دارن البته با روشهای مختلف
ولی بنظرم باوجود احراز هویت سجام، احراز هویت کارگزاریها دیگه بی معناست و اضافه کاریه

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
دوستان من 20 روز از ثبت نام کارگزاری مفیدم گذشته هنور یوزر نیم پسورد ندادن . یک هفته پیش به هزار زحمت زنگ زدم گفتن دو روزه دیگه ارسال میشه که خبری نشد . کلا نا امید شدم ازشون .

کسی کارگزاری بورسیران رو میشناسه ؟ میخام برم اونجا ثبت نام کنم . اگر کسی میشناسه ممنون میشم بگه عملکردشون چه جوریه ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان کسی با کارگزاری بانک ملی و سرمایه گذاری ملی (ونیکی) کار کرده؟
پاسارگاد چطوره یا رفاه؟

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
با سلام خدمت عزیزان

بنظرم هرکسی از کارگزاری خوب استفاده میکنه به همراه یه اسکرین از پنل کارگزاری و نرم افزارهای استفاده شده بزاره تو تاپیک

تا هرکسی بتونه بهترین تصمیم بگیره برای انتخاب کارگزاریش

تا این یه کمکی باشه برای همه عزیزان

با تشکر

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
سلام.دوستان توی ایزی تریدر مفید نمودارها به یه اسمی سیو میکنم اما دوبارهنمیشه لودشون کردن.جریان چیه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
امروز حساب کارگزاری پاسارگاد رو فعال کردم. گزینه تغییر کارگزار ناظر اضافه شده .. تصویر برگه سهام رو از ddn بگیریم؟
1597860552839.png

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
امروز حساب کارگزاری پاسارگاد رو فعال کردم. گزینه تغییر کارگزار ناظر اضافه شده .. تصویر برگه سهام رو از ddn بگیریم؟
مشاهده پیوست 1193988
آره از قسمت گزارش دارایی ها سایت ذینفعان فایل pdf برگه سهام رو دانلود کن بعد با برنامه تبدیل فرمت pdf تبدیلش بکن به یکی از فرمت هایی که میپذیره و با حجم مجاز فایلی که تعیین کرده.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
کارگزاری پاسارگاد حدود یک هفته طول کشید تا رمز سامانه بفرسته
نکته جالبش اینه که مجموعه پاسارگاد که معمولا در خدمات الکترونیک پیشرو هست ،در‌بحث تغییر کارگزار ناظر به طرز احمقانه ای عقب مونده است و باید حضوری با برگه سهام مهر شده توسط کارگزار قبلی مراجعه کنید برای تغییر کارگزار ،خیلی برام عجیب بود این قضیه ،من سالهاست مشتری این بانک و بیمه هستم و همه چیش خوبه نسبت به بقیه اما اینجا مشکل داره
نکته دیگه اینکه نمیشه در ساعت غیر اداری پول واریز کرد و سیستم واریز بسته میشه
در مجموع از بقیه خدماتشون ضعیف تره

پاسارگاد بجز این 2 مورد مشکل دیگه ای نداره؟ تغییر کارگزار ناظر اضافه شده.

واریز آنی الان امتحان کردم گفت ممکن نیست. مگه به سپرده ويژه معاملات آنلاين سهام وصل نیست، خوب باید مستقیم از حساب برداشت کنه .. اینطور نیست؟ اگه اینطور باشه فقط کافیه حساب بانکی رو شارژ کرد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
دیده بان پاسارگاد چطوریه. به نظرم دیده بان رایان تدبیر بهتره. اونجا روی هر نماد کلیک کنی جزئیات نماد و ارسال سفارش ، پایین صفحه هست. اما اینجا برای جزئیات نماد و ارسال سفارش باید روی دکمه های جلوی نماد کلیک کنی. جزئیات نماد اطلاعاتش کمه آستانه قیمت فردا ، میزان بازده و ... نداره

1597912778899.png

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
کمپین ها راه افتاد درست و غلطش رو نمیدونم ولی باید یکی جوابگو باشه و دست رو دست هم گذاشتن رو هم باهاش مخالفم

پاسارگاد بجز این 2 مورد مشکل دیگه ای نداره؟ تغییر کارگزار ناظر اضافه شده.

واریز آنی الان امتحان کردم گفت ممکن نیست. مگه به سپرده ويژه معاملات آنلاين سهام وصل نیست، خوب باید مستقیم از حساب برداشت کنه .. اینطور نیست؟ اگه اینطور باشه فقط کافیه حساب بانکی رو شارژ کرد

بله من مشکلی ندارم و از کارگزاری قبلی بهتره
سپرده ویژه حداقل برای من کار نمیکنه و البته پیگیری هم نکردم بابتش

دیده بان اپ موبایل خیلی خوبه ،در کل در بین ۳ کارگزاری بهترین هست برای من

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
بله من مشکلی ندارم و از کارگزاری قبلی بهتره
سپرده ویژه حداقل برای من کار نمیکنه و البته پیگیری هم نکردم بابتش

دیده بان اپ موبایل خیلی خوبه ،در کل در بین ۳ کارگزاری بهترین هست برای من
تو بانکداری مجازی گزینه مجوز برداشت از حساب رو فعال کرده بودی؟

Last edited:

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
اون حساب ویژه رو زوری باز می‌کنن برای مشتریان ولی با وجود دادن مجوز برداشت هم هیچ استفاده‌ای ازش نمی‌شه کرد... (دوبار با صرف زمان زیاد با پشتیبانیشون هم صحبت کردم ولی نتیجه‌ای نداشت!)
درگاه بانکی‌ش هم که شبانه‌روزی قابل استفاده نیست!
نمودار تکنیکالش هم (تا آخرین باری که چک کردم) یک روز عقبه و به‌روز نیست!

=====

بنظرم هرکسی از کارگزاری خوب استفاده میکنه به همراه یه اسکرین از پنل کارگزاری و نرم افزارهای استفاده شده بزاره تو تاپیک

با تشکر

به جز تعداد انگشت‌شمار کارگزاری که از پنل اختصاصی استفاده می‌کنن، مابقی کارگزاری‌ها یا از «اکسیر» و یا از «آنلاین‌پلاس» استفاده می‌کنن.
تو هم‌چین حالتی اسکرین‌شات چه سودی می‌تونه داشته باشه؟

=====

دوستان کسی با کارگزاری بانک ملی و سرمایه گذاری ملی (ونیکی) کار کرده؟
پاسارگاد چطوره یا رفاه؟
کارگزاری بانک ملی، نزدیک ۱۰ روز فعال‌سازیش زمان‌ می‌بره...بعد از اون هم به امان خدا ولتون می‌کنن...
از آنلاین‌پلاس استفاده می‌کنن که به نظر «من» خیلی روون و سریعه. (اما برای سفارش‌گذاری سریع و سرخطی روش حساب نکنید)
به هیچ وجه تلفنی پاسخگو نیستن.
تغییر کارگزار ناظرشون هم رو هواست!

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اون حساب ویژه رو زوری باز می‌کنن برای مشتریان ولی با وجود دادن مجوز برداشت هم هیچ استفاده‌ای ازش نمی‌شه کرد... (دوبار با صرف زمان زیاد با پشتیبانیشون هم صحبت کردم ولی نتیجه‌ای نداشت!)
درگاه بانکی‌ش هم که شبانه‌روزی قابل استفاده نیست!
نمودار تکنیکالش هم (تا آخرین باری که چک کردم) یک روز عقبه و به‌روز نیست!

=====

به جز تعداد انگشت‌شمار کارگزاری که از پنل اختصاصی استفاده می‌کنن، مابقی کارگزاری‌ها یا از «اکسیر» و یا از «آنلاین‌پلاس» استفاده می‌کنن.
تو هم‌چین حالتی اسکرین‌شات چه سودی می‌تونه داشته باشه؟

=====

کارگزاری بانک ملی، نزدیک ۱۰ روز فعال‌سازیش زمان‌ می‌بره...بعد از اون هم به امان خدا ولتون می‌کنن...
از آنلاین‌پلاس استفاده می‌کنن که به نظر «من» خیلی روون و سریعه. (اما برای سفارش‌گذاری سریع و سرخطی روش حساب نکنید)
به هیچ وجه تلفنی پاسخگو نیستن.
تغییر کارگزار ناظرشون هم رو هواست!
الان بین مبین سرمایه و پاسارگاد کدوم بهتره؟ میخوام جایگزین مفید کنم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
با سلام خدمت عزیزان

با تشکر
نرم افزارهای بعضی از کارگزاری ها مثل مفید بعد از ثبت نام (بدون احراز) هم قابل مشاهده هست و کامله ولی نمیشه خرید و فروش کرد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
@amir aqa
امیرجان شما از کارگزاری بانک پاسارگاد راضی هستی ؟ واسه سرخطی میشه روش حساب کرد یا مثل مفیده ؟
اپ موبایلش هم کامله ؟

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
@amir aqa
امیرجان شما از کارگزاری بانک پاسارگاد راضی هستی ؟ واسه سرخطی میشه روش حساب کرد یا مثل مفیده ؟
اپ موبایلش هم کامله ؟

سلام
من راضی هستم ازش
تا حالا سر خطی نزدم و اطلاع ندارم از عملکردش در این زمینه ، کلا تا الان هیچوقت سر خطی نزدم با هیچ کارگزاری
اپ‌ موبایلش ساده است نسبت به بقیه و من به خاطر این سادگی دوستش دارم ،مهم ترین نکته اپ، دیده بانشه که خیلی خوبه ،نمودارشم ابزار های خوبی داره ولی یک روز تاخیر داره
در مجموع نمره قبولی میگیره به نظرم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
با سلام خدمت عزیزان

با تشکر
Untitled.jpg

این تدبیرگران فردا هست, فقط زرق و برقش از مفید بیشتره , کسایی هم که با مفید کار کردن این براشون اول به نظر پیچیده میاد

دوبار راس ساعت 8:30 سرخطی زدم که هر دفعه ردیف چندهزار نصیبم شد

بالا