برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی، انتخاب کارگزاری

کدام کارگزاری رو پیشنهاد می دهید؟

• Total voters
    72

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
سمت آگاه اصلا نیایید بعد از 7 روز دارا یکم رو به پرتفوی ــیم اضافه کرد !

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
حساب ویژه معاملات آنلاین همونیه که میشه حساب بانکی رو مستقیم به کارگزاری وصل کرد؟
تقریبا همچین چیزیه.
اون حسابها رو باید به یه کارگزاری وصل کرد، ولی این با افتتاح حساب تو بانک دیگه لازم نیست برای احراز هویت به کارگزاری یا دفاتر پیشخوان مراجعه کرد . اون فرمها رو پر میکنی مدارک رو ارسال می کنی
ولی انگار پاسارگاد کارگزاری جالبی نیست

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
با افتتاح حساب تو بانک دیگه لازم نیست برای احراز هویت به کارگزاری یا دفاتر پیشخوان مراجعه کرد . اون فرمها رو پر میکنی مدارک رو ارسال می کنی
چندتا کارگزاری تماس گرفتم و سوال کردم. برای مبالغ بالای 50 م نه خبری از این روشی بود که شما گفتین، نه امکان اتصال مستقیم حساب بانکی به کارگزاری رو داشتن
خودتون کارگزاری رو میشناسید که بشه به این شکل ثبت نام کرد؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
چندتا کارگزاری تماس گرفتم و سوال کردم. برای مبالغ بالای 50 م نه خبری از این روشی بود که شما گفتین، نه امکان اتصال مستقیم حساب بانکی به کارگزاری رو داشتن
خودتون کارگزاری رو میشناسید که بشه به این شکل ثبت نام کرد؟
اتصال مستقیم کدوم حساب؟ این حساب ویژه معاملات آنلاین که گفتم برای کارگزاری پاسارگاد هست.

اون حسابهای سامان و ملت هست میشه مستقیم به کارگزاری ها وصل کرد. روش وصل کردن حساب ملت به مفید تو سایتشون هست.

اون بالای ۵۰ میلیون رو متوجه نشدم

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
اون حسابهای سامان و ملت هست میشه مستقیم به کارگزاری ها وصل کرد. روش وصل کردن حساب ملت به مفید تو سایتشون هست.

اون بالای ۵۰ میلیون رو متوجه نشدم
تو آگاه تنها روش اتصالش به درگاه بانکی اینطوری بود که با گزینه پرداخت شتابی میتونستیم فقط روزی 50 میلیون(سقف خرید) برداشت و به حساب کارگزاری اضافه کنیم(یعنی صرفا خرید غیرحضوری و اینترنتی)، برای مبالغ بالاتر هم راهی جز رفتن به بانک و پر کردن فیش واریزی به حساب کارگزاری نبود! نمیدونم شایدم بوده و درست راهنماییم نکردن.. مدتهاست که از همین طریق انتقال وجه داشتم
امروز راجع به اتصال مستقیم حساب بانکی و حساب ویژه معاملات آنلاین از چند تا کارگزاری سوال کردم، ولی مرکز تماسشون انگار تا حالا اصلا به گوششونم نخورده بود! وقتی براشون توضیح دادم گفتن چنین چیزی نداریم. فقط اپراتور یه کارگزاری وقت گذاشت و رفت سوال کرد وقتی برگشتم جوابش همون بود

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
تو آگاه تنها روش اتصالش به درگاه بانکی اینطوری بود که با گزینه پرداخت شتابی میتونستیم فقط روزی 50 میلیون(سقف خرید) برداشت و به حساب کارگزاری اضافه کنیم(یعنی صرفا خرید غیرحضوری و اینترنتی)، برای مبالغ بالاتر هم راهی جز رفتن به بانک و پر کردن فیش واریزی به حساب کارگزاری نبود! نمیدونم شایدم بوده و درست راهنماییم نکردن.. مدتهاست که از همین طریق انتقال وجه داشتم
امروز راجع به اتصال مستقیم حساب بانکی و حساب ویژه معاملات آنلاین از چند تا کارگزاری سوال کردم، ولی مرکز تماسشون انگار تا حالا اصلا به گوششونم نخورده بود! وقتی براشون توضیح دادم گفتن چنین چیزی نداریم. فقط اپراتور یه کارگزاری وقت گذاشت و رفت سوال کرد وقتی برگشتم جوابش همون بود
انگار سقف خرید و انتقال وجه شده ۵۰ میلیون تومن شاید برای این باشه.
اتصال حساب بانکی سرچ کردم مفید غیرفعال شده.

تدبیرگران اتصال بانکی داشته.

مثل اینکه یکی از کاربرا حساب بانک ملتش به کارگزاری متصل هست. @ms368

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
تدبیرگران اتصال بانکی داشته
چند وقت قبل تماس گرفتم سوال کردم، گفتن این خدماتو نداریم!
بهتره این کارگزاری ها یه فکری واسه اپراتورای روابط عمومیشون بردارن یهو ورشکستشون نکنن:rolleyes:
از راهنمایی و وقتی که گذاشتین واقعا ممنونم

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,174
دوستان سهمی تو ضرر باشی میانگین کمی از مقدار ضرر کمی میکنی
برعکسش توی پرتفو به چه شکلی میشه. مثلن هزار خریدی توی 50درصد سودی و حالا توی 1500 سهم اضافه میکنی مثلن به تعداد خرید اولیه ات. مقدار سود توی پرتفو به چه شکلی میشه؟
تماس مماس رو ول کنید . یه حساب بانک سامان باید باز کنید تو اینترنت بانکش هست کاملا غیر حضوری
بانک ملت فقط با کاغذ بازی ( فرم پر کردن ) میشه اونم باید ببری دفتر کارگزاری که الان به خاطر کرونا راه نمیدن

1594148673868.png

Last edited:

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
دوستان من هشت روزه برای کارگزاری مفید ثبت نامه کردم ( از طریق دفاتر پیشخوان ) هنوز رمز سامانه رو نداده . در صورتی که اس ام اس اومد 5 روزه رمز ارسال میشه . کسی جدیدا مفید ثبت نام کرده ؟ چه قدر طول میکشه ؟

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان من هشت روزه برای کارگزاری مفید ثبت نامه کردم ( از طریق دفاتر پیشخوان ) هنوز رمز سامانه رو نداده . در صورتی که اس ام اس اومد 5 روزه رمز ارسال میشه . کسی جدیدا مفید ثبت نام کرده ؟ چه قدر طول میکشه ؟
من برج 3 ثبت نام کردم برای خودم و مادرم تو یک روز به فاصله 10 دقیقه تعیین هویت شدیم.......رمز مادرم روز بعد اومد مال خودم دقیقا 5 روز طول کشید تا بیاد

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
من برج 3 ثبت نام کردم برای خودم و مادرم تو یک روز به فاصله 10 دقیقه تعیین هویت شدیم.......رمز مادرم روز بعد اومد مال خودم دقیقا 5 روز طول کشید تا بیاد
ممنون ، خب غیر طبیعی نیست برای من اینقدر طول کشیده ؟ تلفن های مفید هم که خداروشکر یه سره مشغوله آدم نمیدونه از کی بپرسه

tana_2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
منم چند وقت پیش که میخواستم بگیرم 12 روز طولش دادن زنگ زدم بهشون همونروز تماس رمز فرستادن و اکانت ایجاد شد
باهاشون تماس بگیر
معمولا بین 8 تا 8.5 صبح جواب میدن

miladst

Registered User
لایک‌ها
529
اينطور كه من متوجه شدم بعضي كارگزاري ها كلا جايگاه لحظه اي در صف رو نشون نميدن درسته؟
آگاه از وقتي اختلال خورد اين آپشن رو حذف كرده
الان كدوم كارگزاري ها اين آيتم رو داره؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اينطور كه من متوجه شدم بعضي كارگزاري ها كلا جايگاه لحظه اي در صف رو نشون نميدن درسته؟
آگاه از وقتي اختلال خورد اين آپشن رو حذف كرده
الان كدوم كارگزاري ها اين آيتم رو داره؟
مفید چند روزه کلا نشون نمیده، انگار نه انگار که نه انگار s507.gif

miladst

Registered User
لایک‌ها
529

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
من اخرین بار که صف بودم شنبه بود برای وپویا که جایگاه لحظه ای نشون داد کارگزای مفیدم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
امروز رفتم بانک پاسارگاد و حساب ویژه معاملات آنلاین باز کردم، تو سایت فرمها رو پر کردم و مدارک رو آپلود کردم، منتظر تأیید کارشناسا هست
از نرم افزار داتکس استفاده می کنن. زیر مجموعه هلدینگ فناپ. که خودشم وابسته به گروه مالی پاسارگاد هست

ببینم کارگزاری پاسارگاد چطوریه
هنوز خبری نشده.
اون دفعه اقتصاد بیدار ظهر احراز هویت کردم عصر برام رمز رو فرستادن. ولی اقتصاد بیدار چنگی به دل نزد.
صادرات، مبین ، تجارت بین اینا کدوم ؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
کارگزاری پاسارگاد بعد از یک هفته sms زده اطلاعات شما نیاز به تکمیل یا ویرایش داره (همه اطلاعات تکمیل بود) ثبت نام مجدد انجام بده. کد آنلاین شما بعد از چند روز صادر میشه ....
ثبت نام مجدد نمیکنم کلا بیخیال پاسارگاد شدم

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان الان ما بخوایم یه کارگزاری دیگه هم ثبت نام کنیم باید احراز بشم باز؟ کارگزاری هست که نیاز نباشه دوباره احراز هویت بشیم؟

بالا