برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهي براي كتاب خونه پرشين تولز

persiantools library

• yes

Votes: 6 75.0%
  • no for money

Votes: 0 0.0%
  • no for copyright

Votes: 0 0.0%
  • yes but with membership fee

Votes: 2 25.0%

• Total voters
    8
  • Poll closed .

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
كتگوري ها چي؟ نظرتون رو در مورد كتگوري ها هم بگيد.

به نظر من كه خوب اول موضوعات مرتبط با كامپيوتر و بعدش موضوعات مهندسي و بهدش هم شاخه اي علمي ديگه چون بالاخره بايد حساب كنيم كه اصولا كسي كه دنبال خوندن ebook هستش بيشتر دنبال چنين موضوعاتي هست تا اينكه بخواهد يه كتاب هايي مثل رمان و داستان و.... بخونه.
راستي فكر كنم بعد از اينكه كارمون يه خورده راه افتاد بريم سراغ كتاب هاي پزشكي بد نباشه چون يه سري از اين كتاب هاي پزشكي هستند كه به اين راحتي گير نمياند و خيلي حاضر براي خوندش كلي پول بدند.

راستي بچه ها اسم روز نت رو شنيديد؟ اگه شنيده باشيد خوب مي دونيد كه خيلي ها دنبال چنين بانك اطلاعاتي هستند و حاضرند هر جوري كه شده بهش دسترسي پيدا بكنند. گرچه كه متاسفانه دسترسي بهش بيشتر مربوط به دانشگاه ها هست اما اگه بتونيم يه جوري ازشون كش بريم كتاب خونه مون كلي مشتري خواهد داشت

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اگر تو پرشين تولز زده شد ... يكي از مدير هاي PT ( احسان ... امير ... ممدرضا ) مدير بشه ... ( حتي اگر كاره خاصي هم نكرد ! :D )

بعد كارهاشو چرخوندنش رو خودمون انجام ميديم !

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا هنوز نه به باره و نه به داره شما داريد مدير انتخاب مي كنيد!!!!!!!!! يه خورده صبر كنيد بعدش.....اما با اينكه مدير هاي اينجا مديريت كتاب خونه رو به عهده داشته باشند من هم موافقم اما بايد قبلش يه سري چيز ها معلوم بشه. مثلا اين كه خوب اين كسي كه مدير ميشه حالا چه قدر حقوق يا سهم مي خواهد. چون بالاخره مفتي مفتي كه نميشه.

اما با اين وجود لطف كنيد زياد از بحث خارج نشيد و بيشتر در مورد كارهاي اساسي تر بحث كنيد

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بابا ديگه پرشين تولز كه نبايد پول بگيره !!! اين همه كار داريم براش ميكنيم !!! بايد هاست و ساب دامين مجاني هم بده !!!

همه از خوداشونه يه همچين چيزي تو سايتشون راه بيفته !!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
بابا ديگه پرشين تولز كه نبايد پول بگيره !!! اين همه كار داريم براش ميكنيم !!! بايد هاست و ساب دامين مجاني هم بده !!!

همه از خوداشونه يه همچين چيزي تو سايتشون راه بيفته !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به شايان : عزيز جان وقتي پاي پول وسط باشه كه همين جوري نميشه كه!!!!!! درسته كه اگر اين كار كنار پرشين تولز راه بيفته بازار پي تي گرم ميشه اما اگر قرار باشه سودي از اين كار برده بشه بايد سهم همه در نظر گرفته بشه حتي سهم دوماين يا ساب دوماين پي تي رو هم بايد حساب كرد.
در هر صورت اين طرح فقط در مرحله فكر هستش و عملي نشده و اگر هم قرار باشه عملي بشه هر كسي ميتونه خودش هم به تنهايي اين طرح رو اجرا كنه ولي اگر قرار كار گروهي انجام بشه بايد همه چيز از اول روشن بشه تا بعدا مشكلي بوجود نياد.

خوب جدا از بحث پول تكليف كتاب ها چي شد؟ از چه راهي قراره كتاب ها تامين و به روز رساني بشند؟
چه طور بريم كل كتاب هاي شرلوك رو بخريم؟؟؟؟؟؟ ولي بي شوخي بايد كار مون مستقل باشه و نميشه به اميد اينكه فلاني قراره به ما كمك بكنه پيش بريم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شایان از من به تو نصیحت که داخل مدیریت اونجا نشو که برا من دردسر درست میشه!!!!!!! و فردا میگن این ای دی دست ساز مهرداد ال کرد و بل کرد و......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
تازه اگه قرار باشه بچه ها پولی بابتش بدن صد سال دیگه هم این جا راه نمی افته ;) تا حرف پول میاد همه در میرن!
همین شایان خودشو کشته هنوز سایت خودش رو نتونسته راه بندازه :wacko: اگه این هخا اومد!!!!!!!!! :lol: :lol: بچه ها هم حاضر میشن بابت اینا پول بدن!!بیخود خودتونو علاف نکنید کسی بابت ای بوک های انگلیسی که با چندتا سرچ انواع مختلفشو میتونن پیدا کنن پولی نمی ده ! حالا اگه فارسی بود شاید بعضی ها پول می دادن! ;)
بچه های تو پرشین تولز اکثرا فقط حرف می زنن و زود جو می گیردشون ولی پا عمل نه!!
مگه احسان اینا متقبل این خرج و مخارج بشن و در عوض یک سری اگهی از گوگل و... بگیرن و خرجشو به این صورت دربیارن ((داوطلب مدیریت هم که از زمین و زمان می باره)) و اگرنه هیچ راه دیگه ای برای راه اندازی این مجموعه نیست(((((((یا اینکه چیزی برا دانلود نزارن و فقط لیست ای بوک ها رو بزارن و یه توضیح در مورد اون و هرکی خواست اونا رو انتخاب کنه و بعد اونارو رایت کنن و براش بفرستن و اگرنه دانلود کردن اینا با توجه به سرعت اینترنت مقرون به صرفه نیست و حالا هزینه پهنای باند و فضا هم یک طرف
هزینه رو هم به صورت = هزینه هر یک ای بوک*تعداد ای بوک های درخواستی+هزینه رایت +هزینه پست
حساب بشه .در این صورت به پهنای باند یا فضای زیادی هم احتیاج نیست ;)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
مهرداد آخه من و تو رو هم اندازه كل PT پست داريم !!! چه طوري 2 تا آي دي ماله نفر ميتونه باشه !!؟!؟؟! :D :D :D

من با اين كه كتاب ها رو از شرلوك بگيريم موافقم كاملا ... ميشه به شرلوك يه درصدي بديم ... مثلا 20% ... 30% ... نميدونم چه قدر ! ولي يه درصدي بديم ... به جاش كل كتاب ها پاي شرلوك باشه !

حالا ميخواد بره بخره بياره ... ميخواد بدزده ! :D

خوبه ؟!؟!

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
بابا اگه از PT هاست بگيريم كه نميتونيم كپي رايت رو زير پا بزاريم

پي سي گفته بود من هاست ميدم . از اون باقلوا ها

پي سي بيا اينجا . سالي چقد برات در مياد؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
مهرداد آخه من و تو رو هم اندازه كل PT پست داريم !!! چه طوري 2 تا آي دي ماله نفر ميتونه باشه !!؟!؟؟! :D :D :D

من با اين كه كتاب ها رو از شرلوك بگيريم موافقم كاملا ... ميشه به شرلوك يه درصدي بديم ... مثلا 20% ... 30% ... نميدونم چه قدر ! ولي يه درصدي بديم ... به جاش كل كتاب ها پاي شرلوك باشه !

حالا ميخواد بره بخره بياره ... ميخواد بدزده ! :D

خوبه ؟!؟!
خدا امواتت رو بیامرزه!!!!!! پریروز شرلوک به من پی ام زده که ایدی کریم کورانی رو یه چند روز به من قرض بده!!!!!! یه مدت پیش هم یکیهم ایدی تورو از من می خواست!!!!!!
من امریکای پی تی شدم و هر اتفاقی که اینجا بیفته یک سرش رو وصل می کنن به من!!!!!!! تو که جو اینجا رو بهتر میدونی!!!!!!!
تازه چطوری می خواهی ثابت کنی که ایدی تورو من نساختم؟؟؟؟؟ در حالی که خودم دارم می گم که ایدی تو رو من ساختم؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
حالا ميخواد بره بخره بياره ... ميخواد بدزده !
شایان دزد!!!!!!! شریک دزد!!!!!!! مال خر!!!!!!!!!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا مهرداد لطفا سم پاشي نفرماييد!!!!!!! البته توصيه اينكه كسي براي اين جور چيز ها پول نميده بد نيست اما اين حرف بستگي به محتويات كتاب خونه و حق اشتراكش داره. من خيلي ها رو ميشناسم كه براي اينكه مشكلشون حل بشه حاضرند كلي هم پول بدند.

تازه اگر با پول هم راه نيفته من بالاخره راه مي ندازمش چه پولي باشه و چه غير پولي و چه با كمك ديگران و چه بدون كمك ديگران اما خيلي دوست داشتم كه اين كار به شكل گروهي پيش بره كه هم زودتر و هم بهتر بوجود بياد.
تازه بچه هاي اينجا كه حداقل در حال حاضر موافقند و خيلي ها هم حاضرند كه كمك كنند.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستي چرا شرلوك نمياد اينجا؟ نكنه فكر مي كنه چيزي بهش نميرسه. ولي خداكنه كه زودتر بياد تا ما هم از تجربه هاش استفاده بكنيم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اینو من بهت قول میدم که که به تعداد انگشتای یک دستت هم کسی پول بده نیست (یعنی دانلود و گردوندن اونهم مقرون به صرفه نیست مگه اینکه همون طور که گفتم فقط لیست و یه توضیح کوتاهی برای هر ای بوک باشه و هرکی خواست سفارش بده تا اونو براش رو سی دی رایت و براش فرستاده بشه!و برای این کار هم او اس کو امریک (که فارسیش هم هست ) به کار می یاد و گردوندنش هم خیلی کم خرج در میاد تا اینکه یک حجم عظیمی رو رو هاست بفرستین و بخواهید نگه داری کنیدو... که اصلا به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست
و بهتره همونطور که گفتم مشخصات رویه سایت و ای بوک ها پهلوی یک نفر باشه (مثلا شرلوک) و اون بنا به درخواست رایت کنه و اینجوری هرکی خواست مجبوره پول بده ولی اینکه کسی ابونمان بده نه!!
افراد تنها برا چیزای که به دردشون بخوره پول میدن نه برا باد هوا!! که معلوم نیست ایا کی یه یه چیزی به کارشون بخوره
شما اصلا جنبه اقتصادی رو درنظر نمی گیرید و فقط و فقط خیال بافی می کنید و هزینه گردوندن این تشکیلات رو درنظر نمی گیرید! اول حساب کنید و تعداد افراد رو درنظر بگیرید و بعد حرف بزنید
این روشی که من گفتم با یه هاست 20 مگی و یک دامین هم کارش راه میوفته!! (حتی 10 مگ هم براش زیاده!) و اگه خیلی اقتصادی بخواهید کار کنید کافیه یه بخش تو همین فروم ایجاد کنید که یک نفر مثل شرلوک بگردنتش و لیست ای بوکها رم اینجا بزاری و هرکی درخواستشو برا مدیر بخش ایمیل کنه و هزینه رو بده و سی دی رو رایت کرده تحویل بگیره!
این خط و این نشون!!!! جز این راه که من گفتم امکان عملی شدن هیچ راه دیگه ای نیست و اگه بقیه روی این کار vmf پافشاری کنن کار به جای نمی رسه و کتر از دو هفته این تاپیک هم به اعماق ارشیو پی تی میرهچون اعضای پی تی اکثریت دانشجو و بنیه مالی ضعیفی دارند و قادر به پرداخت هزینه سنگین این طرح نیستن((((اگه هزینه ها رو حساب نکردین بهتره حساب کنید تا به حرف من برسید)

vmf حرف تا عمل فاصله زیادی داره!!!!!!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مهرداد جان بحث سر پافشاري و يا غيرتي شدن و احساساتي شدن نيست. چون بالاخره همين جو كوچيك پي تي رو هم كه ببينيد هميشه به يك سري مراجع براي حل مشكلات خودشون نياز دارند. حالا چه سي دي باشه و چه ان لاين و روي اينترنت.
دعوا اصلي بر سر يه نياز همگاني هستش كه هنوز هيچ كدوم نتونستيم راهي رو براش پيدا بكنيم. چون بالاخره كار كم خرجي نيست. اما اگر بتونيم يه تقسيم كار گروهي بكنيم و هر كسي هر چقدر كه از عهدش بر مياد بزاره تا كار راه بيفته و البته براي ادامه دادنش هم بايد تلاش بشه تا اينكه راه حلي رو پيدا بكنيم.

البته فروش از طريق سي دي هم ميتونه يك راه براي كسب درامد و كمك به اين طرح باشه و بد نيست اما خوب اگر قرار باشه كل طرح همين باشه خيلي بدرد نمي خوره. اغلب اوقات ادم وقت نمي كنه همه اين كتاب ها رو بخونه و فقط كافي خيالش جمع باشه كه مثلا اگر هزار تومن پول داده تا سال يعد هم ميتونه ازش استفاده بكنه و هر وقت كه لازم شد كتاب مورد نظرش رو دانلود مي كنه وگرنه هيچ كس بي كار نيست كه كل كتاب خونه و يا حالا بعضي از قسمت ها رو بخره.
البته در مورد كتاب هايي كه حجمشون بالا هست شايد فروختن سي دي كار بدي نباشه.
بعد هم شما در مورد پول دادن فكر كنم يه خورده اشتباه مي كني. چون يه دفعه يادم help يه برتامه كامپيوتري مهندسي رو فقط 20 هزار تومن خريد و فروش مي كردند در حالا ديگه چه برسه به اي بوك و ....... به خاطر همين هم هست كه من مرتبا مي گم كتگوري ها و موضوعات كتاب خونه رو زود تر مشخص بكنيد تا يه طرح كلي از اين مجموعه بدست بياد

مهرداد جان با اين وجود شما هم هرچي به ذهنت ميرسه بگو تا ما هم استفاده بكنيم. چون هرچي نباشه اين يه طرح جديده و احتياج زيادي به نظرات گوناگون داره.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستي لزومي نداره همه محتويات اين كتاب خونه ebook باشه و مي تونه شامل برنامه هاي كامپيوتري خاص و يا پلاگين هاي مناسب هم باشه كه اون طوري فكر كنم طرفدارهاي بيشتري پيدا بكنه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب شما چه براوردی از حجم هاست و پهنای باند اون دارید؟؟؟؟؟؟؟؟هزینه اونو رو برای شروع کار چقدر براورد کردید ؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
این روشی که من گفتم حداکثر 25000 هزار تومن (هاست+دامین البته اگه از اینجا بخواهید بگیرید و اگرنه با 15000 هم هاست و دامین -20 مگ میشه گرفت)
یا اگه مجانی بخواهین تموم کنید مایه اش یه فروم تو همین جاست
یا یکی از بچه ها این او اس کمریک رو نصب کنه و مشخصات ای بوک و... رو توش بزارید و...(من خودم رو ایرونی کید یا سایت خودم میتونم این کارو بکنم)
در این روش هم دیگه مشکل سرعت پاین دانود لحجم بالای اونا مطرح نیست و هزینه کمی در حد رایت و پست (حساب کن اگه کسی بخواد 200-300 مگ رو با این سرعت دانلود کنه چه مدت طول میکشه ...) و اون سی دی هم براش برای همیشه میمونه!
تازه اگه کسی برنامه خاصی رو خواست و تقاضا براش بود اونو کسی که داره به مسئول پروژه میده و اونم اون برنامه رو به افرادی که می خوان رایت میکنه همراه باقی چیزا!!
به نظرم این پیشنهاد خیلی راحت تر عملی میشه تا یه کار دیگه
در هر حال خود دانید

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
راستي چرا شرلوك نمياد اينجا؟ نكنه فكر مي كنه چيزي بهش نميرسه. ولي خداكنه كه زودتر بياد تا ما هم از تجربه هاش استفاده بكنيم.

شرلوك اگه جا داشت اي بوك هاشو مجاني ميداد . خيلي ادم گليه . ولي ديگه از همه چي بريد مثل اينكه

بالا