برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهي براي كتاب خونه پرشين تولز

persiantools library

• yes

Votes: 6 75.0%
  • no for money

Votes: 0 0.0%
  • no for copyright

Votes: 0 0.0%
  • yes but with membership fee

Votes: 2 25.0%

• Total voters
    8
  • Poll closed .

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به مهرداد: راستش براوردي كه من قبلا و بدون كمك بچه ها كرده بودم چيزي در حدود چهار ميليون تومن بود!!!!!!!!! مي دونم كه خيلي زياده ولي خوب اون چهار تومن خرج يك سال اجاره كردن يه dedicated server البته اون هم از نوع ويندوزيش بود ( كه خوب مي دونيد چقدر قيمتش بيشتر از نوع لينوكسي هستش) و قسمت بعدي پول ها بايد براي جمع آوري ebook ها و يا حتي خريدن ebook ها بود. كه البته توي طرحي كه من در ذهن داشتم نتنها كتاب بلكه يك سري از مجله هاي خارجي معروف و پر طرفدار رو هم در بر ميگرفت كه هزينه اشتراك اونها و به همراه هزنيه جمع آوري كتاب ها چيزي در حدود 500 تا 700 هزار تومن ميشد. كه با هزينه اجاره سرور كه خودش در حدود يك و نيم ميليون بود مجموعا چيزي در حدود 3 ميليون ميشد كه اگر هزينه تبليغات و آپلود و مديريت سايت و البته طراحي سايت در نظر بگيريم نحايتا 4 ميليون ميشد.
اما خوب توي اون كار من تنها بودم و سود و ضررش فقط به من ميرسيد و چون خودم براي ابتدا كار 4 تومن نداشتم و مقدار زياديش رو بايد قرض مي كردم طرحم رو موكول كردم تا اينده نزديك كه.......
اما خوب به نظرم رسيد كه اگر اين كار گروهي انجام بشه خيلي بهتره. چون به غير مسئله سود و زيان ميشه توش از راهنمايي هاي و نظرات همه استفاده كرد و خلاصه يه چند تا فكر بهتر از يه فكر هستش اون هم با وجود اينكه من زياد سابقه ايي از كارهاي ان لاين نداشتم.

اما باز موقعي كه اين طرح رو مطرح ميكردم به نظرم ميرسيد كه حداقل 2 ميليون تومني احتياج باشه. اما خوب وقتي ديدم بعضي بچه ها مثل p30 گفتند كه ما هاستش رو ميديم و يه سري گفتند طراحيش رو به عهده مي گريم و يكي گفت من اپلودش مي كنم به نظرم رسيد كه ميشه حداقل براي شروع كار هم كه شده از كمك بچه ها استفاده كرد. و البته اگر دقت بكنيد من مرتبا مي گفتم كه اين كتاب خونه بايد پولي باشه. و دليلش هم به اين خاطر بود كه حداقل بتونه با به دست آوردن يه مقداري پول بتونه روي پاي خودش بايسته و متكي به كمك هاي حرفي مردم نباشه.

بعد هم يه مسئلي هست كه شما ظاهرا بهش توجه نميكنيد و اون اينكه كسي كه اصولا عضو كتاب خونه ميشه نميره همه كتاب هاي كتاب خونه رو يه جا بگيره و مطالعه بكنه چون بالاخره اگر محدوديتي هم از سوي كتاب خونه نباشه اون ادم بي كار نيست كه..... و در اكثر موارد ادم به يه مكاني احتياج داره تا هر وقت كه لازم شد بهش مراجعه بكنه.
البته اگر كسي دوست داشت كل كتاب خونه رو دانلود بكنه ديگه اون مشكل خودش هست اما اگر ادم اينترنت پر سرعت هم داشته باشه اين همه كتاب هيچ به دردش نمي خوره و بنا به علاقه يا احتياجش هميشه به تعداد محدودي كتاب نياز داره.

با اين وجود مقدار فضايي كه در حال حاضر من فكر مي كنم حداقل يك گيگابايت به بالا هستش و ترانسفر اطلاعات هم گرچه كه خوب بستگي به تعداد كاربر ها داره ولي به نظر من كمتر از 25 تا 30 گيگ در ماه نبايد باشه.
اما چون با وجود كمك هاي ظاهري كه بعضي ها گفتند ما ميكنيم. من باز هم چيزي در حدود يك ميليون تومن رو براي شروع كار لازم مي بينم كه حداقل اين طرح بتونه كم كم به استقلال مالي برسه. حالا ممكنه كه اين مقدار به شكل پول نباشه و با راه هاي ديگه بدست بياد. كه ميشه همه اين كار ها رو از طريق سهام فروختن حل كرد كه بعدا براي كسي مشكلي بوجود نياد و بشه براحتي سود لازم براي اين كار رو تقسيم كرد.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بعد هم اصولا كسي كه دنبال خوندن كتاب خارجي اون هم از نوع اي بوكش هست حتما يه راهي رو براي بدست آوردن اينترنت پر سرعت داره و بالاخره براي رسيدن به كتاب مورد نظرش يه راهي رو داره.
بعد هم دسترسي انلاين براي شهر هاي ديگه خيلي بهتره چون اين جوري فقط كافي مثلا ما يه شماره حساب سيبا رو به عنوان شماره حساب معرفي بكنيم و طرف مقابل به راحتي با ريختن پول به طور مثال از مشهد ميتونه خيلي سريه تر به كتاب مورد نظرش دسترسي داشته باشه تا از راه پست و.... بعد هم اين جوري اگر كتاب ها به روز رساني بشه لازم نيست مرتبا پول شفارش سي دي و ........بده
تازه خيلي از كتاب ها حجمشون به يه چهارم سي دي هم نميرسه و ديگه لازم نيست طرف براي اينكه سي ديش پر بشه كتاب اضافي سفارش بده.

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
منم موافقم اگه خواستين ميتونم چندتا ebook هم بهتون بدم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
احتیاجی به پر کردن سی دی نیست و همونای رو که خاست رو براش رایت می کنن!!!!!! هزینه این کار که من گفتم فوق العاده کمتره! این که شما می گین رو در اینده میشه راه انداخت و درصورت استقبال زیاد! خوب میشه همین اول کار به روش من جلو برید و اگه استقبال زیاد شد اونقت از اون روش خودتون استفاده کنید! در هر حال این نظر من هست تا بقیه چی کار بخوان بکنن

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
بابا بالاخره من چه کنم؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
بابا توام مثل اينکه تو باغ نيستيا. قرار بود سيستمشو با من باشه. مي پرسم من چه غلطي بنمايم؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kami :
بابا توام مثل اينکه تو باغ نيستيا. قرار بود سيستمشو با من باشه. مي پرسم من چه غلطي بنمايم؟
تو هم که انگار تو چاه؟؟!!:D نیستی!!! اول بزار هاست و شیوه کار معلوم بشه و کیا و چقدر حاضر پول بدند و بعد!!!!! اول باید چاهو کند و بعد منارو دزدید :D :D :D

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا من پيشنهاد مي دم براي شروع كار يه دور مجاني كار بكنيم تا ببينيم اصلا چند نفر مياند و بعد پوليش بكنيم. يا اينكه مثل بعضي از سايت ها اول براي يه مدت مجاني باشه و بعد...

ولي خودمونيم ها اوصلا تا كسي براي چيزي پول نده زياد سراغش نميره.

به كامي: عزيز جان من جواب هاي شما رو خوندم ولي نفهميدم كه شما دقيقا قراره چه كار بكنيد؟

راستش من مي خواهم يه سري ليست از اون چيزي هايي كه فكر مي كنم اول توي سايت بزاريم بهتره رو بگزارم. البته شايد يه خورده طول بكشه. ولي از شما هم مي خواهم كه كتاب ها و به طور كلي فايل هايي رو كه فكر مي كنيد در سايت قرار بديم بهتره بنويسيد تا ببينيم ليست كدوممون بهتره

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اينو ببينين

http://irhosting.com
http://behzadonline.com

اينا مال رفيقم بهزاده بچه هاي قديمي ميشناسنش

دو تا 30 گيگ با 300 گيگ ترانسفر مخ زدنش با شما ولي فعلا بيكاره

اگه بتونين بخرين بهتره چون داره ميره قبرس

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب عزیز جان یه تاپیک بزن و یه لیست از اونارو بزن و بپرس هرکی حداکثر چقدر میتونه اشتراک بده تا ببینی چی کار میشه کرد
اونموقع تعداد افراد و اینکه رو چه مقدار میشه حساب کرد رو میشه حدودشو فهمید

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
وی ام اف جان نگفتم!!! اگه من اینو از اعماق ارشیو بیرون نمی کشیدم می پوسید
سنگ بزرگ شما علامت نزدن هست
اگه واقعا علاقه دارید به این کار ! جز راهی که من گفتم راهی نیست
البته شاید بتونید دراینده به اون صورت هم دربیارید ولی ابتدا به ساکن غیر ممکنه

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مهراد جان راستش اين چند روزه من اصلا وقت نكردم كه با اينترنت كار كنم البته يكي دو بار به قول شما در اعماق ارشيو جستجوش كردم تا ببينم كه كسي چيز جديدي گفته يا نه كه .........
البته فعلا مشغول ريختن يه طرح كوچيك و جمع اوري اطلاعات و صحبت كردن با دوستان هستم تا ببينم اون كساني كه به ما گفتند (بله) تا چه حد بله گفتنشون واقعي بوده.
در مورد طرح تو هم باز هم بيشتر فكر مي كنم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب عزیز دلم!!!!!!!! همه تو زرد انگاری در اومدن :D :D :D :D

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خوب شد اين تاپيك رو نبش قبر كرديد !

چي شد ؟!؟!؟! مگه قرار نشد راه بيفته ! مگه همه موافق نبودن ؟!

الان تو چه وضعيتيه ؟ يعني كي بايد تصميم بگيره ( يا كاري انجام يده )

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
از طرف من:
سيستم تقريبا حاضره. خواستيد متاب ها براي فروش باشه نخواستيد مفتي بذاريد ملت دانلود کنند. جفتش حله.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
پولي كه نه ! ولي مجاني هم نه ! ميشه يه جور باشه كه فقط كسائي كه عضو هستن بتونن داملود كنن ... ولي همه بتونن ليست كتاب هارو ببينن ؟!؟!

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
اونم ميشه. اين طوري که فهرست عمومي باشه. ولي لينک دانلود فقط براي اعضا نشون داده بشه.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از kami :
اونم ميشه. اين طوري که فهرست عمومي باشه. ولي لينک دانلود فقط براي اعضا نشون داده بشه.
بعد اگه لينك دانلود رو يه جايي بذارن ، ميتونن از بيرون دانلود كنن ؟!

نميشه كاري كرد كه هر كس كه لاگين كرده فقط دانلود بتونه بكنه ؟!

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
دو جور راه داره. که اگه بتونم کاري مي کنم که جفتش اجرا بشه. يکي همين که گفتي. يکي هم اين که براي هر کس يه لينک يگانه بسازه.

بالا