برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهي براي كتاب خونه پرشين تولز

persiantools library

• yes

Votes: 6 75.0%
  • no for money

Votes: 0 0.0%
  • no for copyright

Votes: 0 0.0%
  • yes but with membership fee

Votes: 2 25.0%

• Total voters
    8
  • Poll closed .

Asef

Registered User
لایک‌ها
21

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mohsenmx :
شعبه اسكان :lol:
شعبه 97 بانك احسان
شعبه احسان بانك 97
شعبه اسكان بانك كشاورزي
شعبه تهران بانك مركزي
شعبه پي تي بانك سرند پي تي

به هر كدوم كه واريز كنيد ميرسه به VMF

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Asef :
شعبه 97 بانك احسان
شعبه احسان بانك 97
شعبه اسكان بانك كشاورزي
شعبه تهران بانك مركزي

راستي گفتي سرندي پيتي كسي نمي دونه كارتونشو ميشه از كجا گير آوورد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از vmf :
و همچنان اين تاپيك مظلومانه منتظر مي ماند تا صبح دولتش بدمد!!!!!!!!!!!!!
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم
وی ام اف جان بیا دست وردار!! این ره که تو میروی به ترکستان هم نمی رود!! کی میاد اینهمه برا چیزی که هنوز مشخص نیست خرج کنه
با یک چیز کوچولو و ایده من شروع کن تا بقیه واقعا ببین که به درد میخوره اصل ایده ات بعدا میتونی سرمایه هم جذب کنی و اونطور که می خواهی اجراش کنی

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mehrdad1355 :
وی ام اف جان بیا دست وردار!! این ره که تو میروی به ترکستان هم نمی رود!! کی میاد اینهمه برا چیزی که هنوز مشخص نیست خرج کنه
با یک چیز کوچولو و ایده من شروع کن تا بقیه واقعا ببین که به درد میخوره اصل ایده ات بعدا میتونی سرمایه هم جذب کنی و اونطور که می خواهی اجراش کنی

مرد مومن اون كاري كه تو ميگي كه شرلوك داره انجامش ميده. و فكر هم نكنم تعداد زيادي ازش كتاب خريده باشند. بعد اين ايده جنابعالي اصلا بدرد سرمايه جمع كردن نميخوره. فقط بدرد كار في سبيل الله ميخوره :blink: :lol:
خلاصه ما كه بي خيال طرح خودمون نميشيم ولي والا غيرتا خودت بي خيال اون طرحت بشو ....

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Asef :

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
پس به گور کنی و نبش قبرت ادامه بده که من مزاحمت نمی شم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب امروز 12 روز از اخرین گور به گر کردن این تاپیک گزشته و برای تازه کردن داغ VHS جان اون دوباره از زیر خاک می کشم بالا :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ظاهرا انگار خودت از همه بیشتر برای این کار پایه هستی ها! فکر اگر یک روزی کتاب خونه راه افتاد بد نیست شما رو به عنوان مدیر روابط عمومی اش انتخاب بکنیم یا اینکه حداقل بشی مدیر بخش انتقادات. چون این جوری خیال همه راحته که همه یک مخالف تمام عیار شده به عنوان مدیر بخش انتقادات و بالاخره انتقاداتشون به جایی میرسه
میبینی چقدر پست های خوبی توی این کتاب خونه برات سراغ دارم اما تو هی بگو تهرون بدجایی هست و.... ساز مخالف بزن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از vmf :
ظاهرا انگار خودت از همه بیشتر برای این کار پایه هستی ها! فکر اگر یک روزی کتاب خونه راه افتاد بد نیست شما رو به عنوان مدیر روابط عمومی اش انتخاب بکنیم یا اینکه حداقل بشی مدیر بخش انتقادات. چون این جوری خیال همه راحته که همه یک مخالف تمام عیار شده به عنوان مدیر بخش انتقادات و بالاخره انتقاداتشون به جایی میرسه
میبینی چقدر پست های خوبی توی این کتاب خونه برات سراغ دارم اما تو هی بگو تهرون بدجایی هست و.... ساز مخالف بزن
کفتر رو تو هوا و شتر رو تو بیابون نمی فروشن!!!!!!!!! اول درست کن بعد بذل و بخشش کن!! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
مثل اینکه این بار سه هفته طول کشید تا من اینو از لاخاک بیارم بیرون!!!!!!!!!
آی سه پایه! چهار پایه!! صندلی شکسته خریداریم!!!!!!!!!!!!!(سمساری پی تی )!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عجب پشت کاری! هنوز خسته نشدی؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا راستی این کتابخونه به کجا رسید پس؟ محمدرضا در موردش گفته بود و منم گفتم میشه امکانات به شما و بقیه دوستان تا حد ممکن بدیم. البته خب اصل قضیه (کتابها) مهم هستن.
خلاصه اینکه به نتیجه ای رسیدین یا نه؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ehsan :
آقا راستی این کتابخونه به کجا رسید پس؟ محمدرضا در موردش گفته بود و منم گفتم میشه امکانات به شما و بقیه دوستان تا حد ممکن بدیم. البته خب اصل قضیه (کتابها) مهم هستن.
می بینی که سنگ بزرگ برداشتن!!!!!!! و تنها من هستم که به وظیفه ام در گور به گور کردن تاپیک و نبش قبرش عمل می کنم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
راهی جز اونی که من گفتم نیست!! گمونم خودم باید دنبال عملی کردن راه خودم برم و صد البته چیزهای رو که به کار خودم بخوره جمع می کنم!!!!!!!! :happy:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
یعنی به یک فرم دیگه فعلا دارم می کنم که ای بوک نیست!!! و فقط مطالب و چیزهای کاربردی هست که رو سایتم می زارم!!فعلا خود ای بوک روش کار نکردم!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :

عزیز جان فعلا مشکل اصلی کتاب ها نیستش. الته شما که زیاد اینجا نمی یومدی و نظر بدی
اما
من که ماجرا رو پیگیری کردم و به هرکسی که گفته بود کمک می کنم پیغام خصوصی فرستادم و ازش خواستم که بیاد و به طور علنی یا خصوصی اون کمکی رو که می تونه بکنه با شرح و تفصیل بگه. اما متاسفانه هیچ کس به درستی کاری انجام ندادش. و حتی وضع به شکلی شد که معلوم نشد کسی در مورد هاستینگ به ما کمک می کند یا نه
ولی مشکل بعدی که مهم هستش باز هم کتاب ها نیستند بلکه این هست که هنوز دو چیز اصلی رو نمی دونیم و یکی نیاز کاربران هست که چند نفر که در رشته های مختلف دارند باید پیگیرش باشند و بعدی نحوه تامین مالی این پروژه هستش. البته چون هنوز افرادی که می خواهند کمک بکنند معلوم نیست با این وضع نمی شود طرح مشخصی برای تامین مالی پروژه داد

خلاصه این هم از ماجرای کتاب خانه از اول تا آخرش. حالا دیگه نمی دونم چه کسی و از کجا باید طرح رو شروع بکند.ولی خوب با این وضع معلوم هست که کار به جایی نمیرسد مگر اینکه حداقل معلوم بشه کی میتونه هاست این کار رو تقبل بکنه. و البته چون محاسبه میشه که نیاز به حجم بالا و ترانسفر بالایی داشته باشیم قاعدتا یا یک هاست خفن باید این کار رو راه بندازه یا مجموعه ایی از سرور ها و یا یک پول قلمبه که همه مشکلات رو حل کنه ;)

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mehrdad1355 :
می بینی که سنگ بزرگ برداشتن!!!!!!! و تنها من هستم که به وظیفه ام در گور به گور کردن تاپیک و نبش قبرش عمل می کنم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
راهی جز اونی که من گفتم نیست!! گمونم خودم باید دنبال عملی کردن راه خودم برم و صد البته چیزهای رو که به کار خودم بخوره جمع می کنم!!!!!!!! :happy:
اي مهرداد گور كن !!!!!!!

بالا