برگزیده های پرشین تولز

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
پست ویرایش شد.
برای اطلاع از نحوه بهینه سازی سایت به لینک زیر بروید

Last edited by a moderator:

ho3inn

Registered User
لایک‌ها
49
nemonehat hichkodomesh rank khobi nadaran ke 99 hezartoman ghimat dadi

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

پخ شد براتون.

یا حق

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
حيف كه من بلد نيستم اين كارا رو . وگرنه ميومدم ارزون ميگفتم مشتريم زياد ميشد . نمونه كارام ميرفت بالا . 99درصد اين ملت كه ميبيني تو انجمن هستند بيكار و دانشجو هستند و 100 تومن هم شايد اكثرشون ماهانه از پدرشون نميگيرن . به هر حال ارزون كار كنيد ولي از اين مايه دارا سوبل بگيريد .

samyar1

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان میخوام سایتمو سئو کنم

به کدوم تیم بدم wedesign.ir یا seomoz.ir لطفا هر کسی اطلاعی در مورد این دو سئو کار داره بگه ممنون میشم

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
با wedesign کار کردم و راضی بودم ، امین یکی از دوستای خوبمه ، seomoz هم از بچه های همین فروم هست،من خودم خیلی با مقالاتشون حال میکنم پیداست که یه سر و گردن از اونایی که ادعا میکنن بیشتر بلدن (چی گفتم :دی)

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
قبلا همین داش پویا یه توصیه به من کرد : "خودت سئو رو یاد بگیر"
اما اون موقع به حرفش گوش ندادم، اما الان به حرفش رسیدم
اگه شما خودتون یه سری نکات رو رعایت کنید و از یه قالب اصلی(ریپ نشده) استفاده کنید می تونید سئو مناسبی داشته باشید
در عوض پولی که می خواید برای سئو بدید خرج بک لینک کنید

البته قصد من به چالش کشیدن کار هیچ کدوم از این دو عزیز نیست

همین%

Last edited:

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
بده به سئو موز حداقل بهت موز مجانی میده : دی شوخی.

seomoz کارش درسته اگه یه سر بری تو سایتشون مقالاتشون بخونی و سوالاتی که پرسیده شده و جواب داده شده رو بخونی خودت متوجه میشی

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
در مورد امین ، کاراش مخصوصا کد نویسی و طراحیش خیلی حرفه ایه و حد اقل از نظر سئو مشکلی توشون ندیدم (حداقل از خیلی از طراحای هم سطحش خیلی حرفه ای تر کار میکنه) ، مشکل شمارو نمیدونم در چه حدی بوده ولی من ازشون راضی بودم

در مورد اینی که میگید مشتر مدار نیستن ، من گاها شده بود تماس های نیم ساعتی برقرار میکردم باهاشون و درمورد سئو و طراحی و ... صحبت میکردیم و تمام سوال های منو جواب میداد (حدود 2 سال پیش که روی یه سایت دانلود به اسم "فایل بگیر" کار میکردیم ایشون راهنمایی های زیادی بهم کردن که تونستم توی خیلی از مراحل موفق بشم ولی خوب به سری مشکلاتی برخوردم که مجبور شدم کل پروژه رو واگذار کنم)

دوستشون هم آقای عبدالعلی من باهاشون تماسی نداشتم که در موردشون اظهار نظر کنم ...

قبلا همین داش پویا یه توصیه به من کرد : "خودت سئو رو یاد بگیر"
اما اون موقع به حرفش گوش ندادم، اما الان به حرفش رسیدم

پس بالاخره به حرفم رسیدی :دی

هزینه کردن اونم هزینه های بیشتر از نیم میلیون برای کارای ساده و نصب پلاگین و غیره واقعا بیخوده!

ولی خوب هستن کسایی که شاید نتونن خودشون روی این مسئله کار کنن ، اونوقت میتونن کار رو به افرادی بسپارن که به قولی کاردان هستن .. مثله همین سئو موز ویا وی دیزاین .

در حدی که پول میگیرن کار میکنن و حرفه ای هم کار میکنن ولی تعجب میکنم که یه سری شرکت هایی هست که برای سئو بیشتر از یک و نیم میلیون میگیرن که این ینی سو استفاده از عدم دانش وبمسترا !

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نمونه کارهاشون رو مقایسه کنید

pupak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با سلام به همه
وقتی از این همه لطف و ارادت در مورد میهن سئو تعریف و تمجید شد نتونستم شاهکارهایی که آقای معیری مدیریت میهن سئو برای اینجانب انجام داده نگم
ایشون برای من یک سایت ورد پرسی با هاست 20.000 تومان نصب کردند و مبلغ رو همون اول کار دریافت کردند . و چون قرار شده بود سئو هم انجام بشه به ایشون اطلاع دادم که سئو سایت منو فعلا انجام ندهند و از بابت سئو هم 400.000تومان دریافت کرده بودند .به قول برادر عزیزمون ورد پرس سئو کردن نمیخواد . من هم مبتدی بودم و چندان سر در نمیاوردم یه روز زنگ میزد میخوام بک لینک بدم سایتت بالا بیاد و آمارت بره بالا میگفتم چشم بده بیاد 50.000 تومان .
بالاخره بعد چند ماهی که مشکلات کاری دیگه ای داشتم به میهن سئو زنگ زدم که آقای معیری پولی که بابت سئو خدمتتون دادم بهم برگردونید منصرف شدم که ایشون با کمال متانت گفتند نمیتونم برگردونم چون هم پولی نمونده .از 400.000 تومان ایشون 70.000 تومان برام حساب در آورد که اونم اگه ساییتون رو میخواهید سئو کنید 300.000 تومان هم انتقال بدید تا بقیه پولتون اونجا حساب بشه . منم دیگه از خیر سئو گذشتم و گفتم آقای معیری یا میهن سئو زهرمارتون بشه .
این آقا هم اینجا مطلب تعریف و تمجید نوشته شاید خود آقای معیری هست که این کارها رو در میاره .

با تشکر .

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
با سلام به همه
وقتی از این همه لطف و ارادت در مورد میهن سئو تعریف و تمجید شد نتونستم شاهکارهایی که آقای معیری مدیریت میهن سئو برای اینجانب انجام داده نگم
ایشون برای من یک سایت ورد پرسی با هاست 20.000 تومان نصب کردند و مبلغ رو همون اول کار دریافت کردند . و چون قرار شده بود سئو هم انجام بشه به ایشون اطلاع دادم که سئو سایت منو فعلا انجام ندهند و از بابت سئو هم 400.000تومان دریافت کرده بودند .به قول برادر عزیزمون ورد پرس سئو کردن نمیخواد . من هم مبتدی بودم و چندان سر در نمیاوردم یه روز زنگ میزد میخوام بک لینک بدم سایتت بالا بیاد و آمارت بره بالا میگفتم چشم بده بیاد 50.000 تومان .
بالاخره بعد چند ماهی که مشکلات کاری دیگه ای داشتم به میهن سئو زنگ زدم که آقای معیری پولی که بابت سئو خدمتتون دادم بهم برگردونید منصرف شدم که ایشون با کمال متانت گفتند نمیتونم برگردونم چون هم پولی نمونده .از 400.000 تومان ایشون 70.000 تومان برام حساب در آورد که اونم اگه ساییتون رو میخواهید سئو کنید 300.000 تومان هم انتقال بدید تا بقیه پولتون اونجا حساب بشه . منم دیگه از خیر سئو گذشتم و گفتم آقای معیری یا میهن سئو زهرمارتون بشه .
این آقا هم اینجا مطلب تعریف و تمجید نوشته شاید خود آقای معیری هست که این کارها رو در میاره .

با تشکر .

کاش آدرس سایت ها رو میزاشتید

mihanseo

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام به همه

با تشکر .
درود

دوست عزیز چرا الکی شایع درست میکنی ؟ میخوای تخریب کنی ؟ اصلا شما رو نمیشناسم و چنین مشکلی هم به هیچ وجه با مشتری هامون نداشتیم.

جالب اینجاست که ما اصلا بک لینک هم نمیخریم برای مشتری هامون تا بخوایم ازشون پول بابت بک لینک دریافت کنیم.

کار ما با شایع ایجاد کردن خراب نمیشه و هم چنین لطمه هم به ما زده نمیشه.

ولی رسم رقابت صحیح این نیست

Last edited:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
سلام دوستان میخوام سایتمو سئو کنم

به کدوم تیم بدم wedesign.ir یا seomoz.ir لطفا هر کسی اطلاعی در مورد این دو سئو کار داره بگه ممنون میشم

قبلا هم گفتم بهتره از همین اول برای سئو هزینه نکنید،
مطمئن باشید اگر همون آموزش هایی که توی سئوموز هست رو بخونید میشه یک استارت قوی برای کارتون و یکم وقت بزارید و تلاش کنید میتونید از خیلی از سئوکار (!) هایی که این همه ادعا دارند جلو بزنید،
سئوموز همه جوره از طرف من تضمین شده هست و علم ایشون رو خیلی قبول دارم،
وی دیزاین، تا اون جایی که من میدونم کارشون طراحی هست نه سئو
در ضمن (رک میگم) کار ایشون رو از نظر ولید بودن قبول ندارم، قالب هایی که طراحی میکنند از نظر گرافیک عالی هستند اما از نظر کدنویسی مشکل دارند و ولید نیستند،
اگر باز هم خواستید قالب طراحی کنید من بهتون پورعلی رو پیشنهاد میکنم.

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
بالا