برگزیده های پرشین تولز

نمیخوام دیگه کارمند باشم

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
@sab20
اقا خارج از بحث ببخشید شما سایت شرط بندی داری یا فعالیتی میکنی در این مورد ؟

mmad68

Registered User
لایک‌ها
83
ببخشید ک اینو میگم ولی خوشی زده زیر دلتون!!
کار دارید و حقوق بالای 2 میل دارید
دلیلی نداره کارتون ول کنید. اصلا نمیدونم چطور این فکر به مغزتون خطور کرده تو این وضع کار و مالی این مملکت داغون کشور
من جای شما بودم همین کارو نگه میداشتم
دوره ور ضایعات یا کار تولید نرو ک اشتباهه
تو این مملکت کسی بره سمت تولید چیزی گور خودشو کنده

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
نه.رو چه حسابی همچین فکری کردی که من باید چنین چیزی داشته باشم؟
نه دوست عزیز من با اون یکی دوستمون بودم که اسمش رو تگ کردم. شما که گفتید فیلد فعالیتتون چی هست.

sab20

Registered User
لایک‌ها
106

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان یه سوال : کارمندای قراردادی زیر نظر دولت ( شرکت ها منظورم نیس ) بعد از یکسال قرارداشون چه قدر احتمال داره تمدید نکنن قراردادش برای سال دیگه ؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
شما نگفتید به کارهای کشاورزی علاقه دارید یا خیر؟ بعد شما اهل تهران هستید و معمولا این جور کارها رو فکر نکنم بپسندید.
این نیاز به علاقه به کارهای کشاورزی و از کم شروع کردن ، حوصله و پشتکار داره.
اگه تو اینترنت بررسی کنید و طرحهای اقتصاد مقاومتی رو نگاه کنید آدمهایی رو می بینید که از یه جای کوچیک با سرمایه کم شروع کردند و می تونید از تجربه هاشون استفاده کنید.
طرحهای اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی رو نگاه کنید.
به کانالهای پرورش دهنگان دام و یا طیور بپوندید . بعضی از این تولید کنندگان آدمهای مومن و خوبی هستند که خیرخواهانه راهنمایتون میکنند.
از طریق این کانالها با اون شغل مورد علاقتون آشنا می شید . درآمد ، هزینه ها و مشکلات اون رسته.
البته علاقه خیلی مهمه.
لطفا نگاهی به این لینکها بندازید:

http://www.sazandegi.ir/main/index.php?Page=detailnewsarchive&UID=4948050
http://www.sazandegi.ir/main/index.php?Page=definition&UID=3679273
http://www.sazandegi.ir/main/index.php?Page=detailnewsarchive&UID=4680392
درآمدزايي با پرورش ماكيان در حياط منزل در خراسان شمالي: http://www.sazandegi.ir/main/index.php?Page=detailnewsarchive&UID=4003095

مطالب لینکهایی که دادید رو خوندم
این کارها که توش کعرفی کرده برای کسی مناسبه که خودش ساکن روستا هست کشاورزی وآب و زمین داره در کنار کارش میاد چهارتا مرغ و بوقلمون هم برای درامد جانبی پرورش میده نه منی که خونه زندگیم تهرانه کجا برم؟؟کدوم دهات برم؟زمین از کجا بیارم؟کشاورزی بلدم مگه؟مسلما برای من جواب نمیده.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
دسوتان یه وانتهایی هستن که برای شرکت بازیافت هستند و ضایعات جمع میکنن قضیه اینها چیه؟از کجت مجوز میگیرن کسی میدونه شرایطشون چیه؟

بصروت شخصی کار کنم میترسم به مشکل بخورم؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
این تاپیک رو کع استارترش بودم بعد 6 سال پیدا کردم از اون موقع میخواستم بزنم بیرون از کارمندی ولی 6 ساله دیگه ادامه اش دادم اون موقع جوون تر و پر انرژی تر بودم الان ترسم از بیرون امدن بیشتر شده

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
اولین مشکل همون خانواده است
که دوستمون به کتاب کیوساکی اشاره کردن
الان تو خانواده دوستام هرکدوم کاسب بودن باباعه مغازه داشته یا اصلا اجاره ای بوده 90 درصد کارو شما رفتی. من و شما تازه باید بریم شاگردی ببینیم دنیا دست کیه
من خودم پیمانی بودم نرفتم اخراجم کردن الان به غلط کردن افتادم

street design

Registered User
لایک‌ها
555
نشون دادی که پسر کو ندارد نشان از پدر ..
من هم پدرم کارمند بوده و هیچ وقت تو زندگیش ریسک نکرد .. طبیعیه که منم نتونم ریسک کنم .. چون همش بازی ذهن .. ذهن ادمی که چیزیو لمس نکرده باشه و حس نکرده باشه .. همیشه یه بن بست جلوشه ..
کاش منم بتونم یه روزی کارمند خودم باشم ..
هر روز با ناراحتی میرم سر کار .. چندین ساله همینم ...

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
الان چکار میکنی؟
من کارم سخت بود. محیط بانی بودم
یه ساله میرم شاگردی حالا
منتهی یکی اینکه سرمایه میخواد که مقداریش جور شده. دو اینکه ترس اینو دارم کار نگیره
چون ممکنه تو کسب ادم موفق نشه اونموقع مصیبته

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من کارم سخت بود. محیط بانی بودم
یه ساله میرم شاگردی حالا
منتهی یکی اینکه سرمایه میخواد که مقداریش جور شده. دو اینکه ترس اینو دارم کار نگیره
چون ممکنه تو کسب ادم موفق نشه اونموقع مصیبته
سلام
کارت به کجا کشید؟

من که هنوز چسبیدم به کارمندی سنم هم داره زیاد میشه از این میترسم انقد خودم نزنم بیرون تا یه روز بیرونم کنن

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
سلام
کارت به کجا کشید؟

من که هنوز چسبیدم به کارمندی سنم هم داره زیاد میشه از این میترسم انقد خودم نزنم بیرون تا یه روز بیرونم کنن
برا کارمندیه بازرسی شکایت کردم برام نوشتن بررسی موضوع در سازمان مورد تردید می باشد 😐😐
فعلا با ترس و لرز یه کاری راه انداختم نمیدونم خوب میشه یا نه
اینقدر وضع کار بد شده که ریسک تغییر شغل فوق العاده زیاد شده

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
داداش هفت سال از تاپیکت گذشت هنوز شک داری که کارمند باشی یا نه ؟ یه مقدار کند عمل کردی به نظرم دیگه بیخیال شو همین کارمندی رو ادامه بده به عنوان شغل اصلی .

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
داداش هفت سال از تاپیکت گذشت هنوز شک داری که کارمند باشی یا نه ؟ یه مقدار کند عمل کردی به نظرم دیگه بیخیال شو همین کارمندی رو ادامه بده به عنوان شغل اصلی .

والله چاره ای نداشتم خب هنوزم ندارم

کارمندی نمیکردم نون از کجا در میاوردم

من هر روز آرزو مکینم که بتونم ی کار برا خودم داشته باشم ولی عقلم به هیچ جا قد نمیده دور و بریام هم همه در حد حرفن هر کی یه روز یه چیزی میگه فردا یادش میره یعنی روی هیچکس هم نمیتونم حساب باز کنم..مثلا یه بار بصورت جدی میخواستم یه پروژه راه بیندازم:

از سه سال پیش بصورت جدی به راه اندازی اتاق فرار علاقمند شدم هفته ای یه بار میرفتم که بیشتر آشنا بشم با زوایای این کار کلی تحقیق کردم کلی فیلم و مطلب فارسی و خارجی دراوردم برای نکات این کار..بر اورد هزینه کردم دنبال جا هم رفتم..حتی سناریوی بازی رو طراحی کردم معما طرح کردم کلی طرح روی کاغذ اوردم با چند نفر از اعضای فامیل هم مشورت کردم مخشون رو زدم شریکی با هم راه بیندازیم اولش همه موافق بودن و خوششون امد ولی وقتی بحث داشت جدی میشد یکی کی در رفتن..منم خودم تنهایی زورم نمیرسید به تامین هزینه های راه اندازی این کار..گذاشتم کنار

تازه اون شرایط نسبتا خوبی که چند سال پیش داشتم رو دیگه با این تورم وحشتناک ندارم با اینکه سمت هم گرفتم یه درصدی هم حقوقم بیشتر شده ولی احساس پس رفت میکنم اون موقع شرایط بهتر بود میشد یه پولی جمع کرد یه ماشینی عوض کرد خونه ای عوض کرد الان که دیگه هیچی..

بالا