برگزیده های پرشین تولز

نکاتی که قبل از سرمایه گذاری باید بدانید

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
شروین جان کسی به سرمایه تو سودهای آنچنانی نمیده مطمئن باش اون سودهایی که تو دیدی سرمایه های شخصی بوده نه سرمایه های مردم من خودم میدونم با فارکس و ناسداکیو و .. میشه سودهای بالا بدست آورد ولی هایپی که با پول تو کار میکنه حتی اگه توی این بازارها 100 درصد سود کنه حداقل نصفش رو برای خودش میزاره و این واقعیته نه گمراه کردن و از این حرف نپختت خوشم نیومد در ضمن میخوای بهت ثابت کنم کی گمراه کنندس؟ و یه چیزی رو هم بدون حتی حرفه ای های فارکس هم 20 تا 30 % احتمال ضرر دارند پس هیچ هایپی نمیتونه ادعای پرداخت سودهای بالا رو بده.
بعدش من میخوام بدونم این سودهای آنچنانی رو کجا دیدی میشه برای من و بقیه دوستان بگید اگه منظورتون وهاب کلاهبرداره آره اون با کلاهبرداریاش خیلی تا حالا سود کرده (میخوای بگم چطوری پول مردم رو خورده؟) یا اون کسایی که پیششون آموزش ناقص دیدی ؟ این رو بدون با 2 یا سه ماه آموزش نمیشی استاد فارکس در ضمن عزیزم تو همیشه عجله میکنی در همه چیز و این خوب نیست مواظب ضررهای بعدیت باش(به اندازه کافی ضرر کردی ).
پس من از شما باید خواهش کنم بدون اطلاع از مفهوم صحبتها و موضوع بقیه رو گمراه نکنید.

در ضمن به وهاب در فروم سرمایه سلام برسون و بگو خوب با هاپی که راه انداختی پول مردم رو زدی به جیب آقای حرفه ای

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
جواب ابلهان خاموشيست.
شما فقط سفسته ميکنيد. پس من ديگه به هيچ عنوان جواب هيچ پستي از شما رو نميدم.
الکي 4 تا اسم از اينور اونور ياد گرفتي ادعاي کشکي ميکني. اونايي که ديدن ميدونن که آموزش ناقص نديدم و از رو بخار معده(مثل بعضي ها) حرف نميزنم.
در مورد آقا وهاب اولا گناه مردمو نشور ثانيا من اصلا منظورم ايشون نبود چون ايشون رو خيلي سطحي ميشناسم منظورم يکي از بهترين دوستان خودم بود.
آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خويش به مقصد برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اولا ابله کسیه که تا حالا پولای میلیونی ضرر داده نه من ، دوما سعی کن همیشه مودب باشی ، سوما اگه تو چیزی بارت بود گیر چند دلار نبودی خوب دیگه قضاوت رو میزاریم برای بقیه چهارم این آقا وهاب شما که میگی گناهش رو نشورم باید بگم که من اگه میخواستم مثل تو درست رو از غلط تشخیص ندم الان ضررهای تو رو کرده بودم پنجماً کسانی که بی ادبند میتونن از شما ادب یاد بگیرن چون شاعر میگه ادب از که آموختی از بی ادبان
من از شما به خاطر کلاس ادبیتون سپاسگذارم
و این رو بدون من هدفم از اومدن به این تالار مبارزه با حقه بازیه ، نمیزارم کسایی مثل تو باعث بشن خیلی ها به خاک سیاه بشینن البته خودت هم بدجوری به فلاکت رسیدی (بی ادب)
البته من از گفتن بعضی چیزها در مورد تو خودداری میکنم چون میخوام بعدا سوپرایزت کنم
در ضمن سفسته رو غلط نوشتی درستش میشه سفسطه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اينو بايد حتما بهت ميگفتم که به شماااااااا هيييييييييچ ربطي نداره که من ضرر دادم يا نه چرا کم مياري اينو بهونه ميکني. دارم ريسک ميکنم ضرر ميکنم. اصلا هم خيالي نيست. حرفيه؟ من به زندگي خصوصي شما کاري ندارم. و اونو هي تو سرت نميکوبم. من دارم ميبينم چيزاي غير واقع به بقيه ميگي ميدوني چند نفر از طريق فارکس(البته با ياد گيري) به کجاها رسيدن؟ ميدوني با خوندن مطلب شما چند نفر ممکنه دلسرد بشن و اصلا دنبالش نرن؟ منکه خودم ميدونم دارم چيکار ميکنم و حرفاتون هيچ ضرري واسه من نداره من واسه اين ميگم که خودم اون ابتدا اگه حتي يک مطلب مخالف ميخوندم عمرا دنبالش نميرفتم. همين .
شما حتي اگه چيزي هم درباره من ميدوني و طبق ادعات منو ميشناسي هيچ حقي تو گفتن مسائل خصوصي من نداريد. نه به شما و نه بههيچ کس ديگه اي ربطي نداره. البته با اين حرفتون بقيه خوب فهميدن که کي کم آورده که اينجوري برميگرده تحديد ميکنه. البته خوشبختانه من مشکل نداشتم که با گفتنش بخواي منو ضايه کني فقط ميگنم ربطي به تو نداره. اگرم فکر کردي مثلا چند تا چيز بگي که ثابت کني منو ميشناسي اولا واقعا چه افتخاري نسيبت شده که منو ميشناسي ثانيا نياز به اثبات نيست من حرفتو قبول دارم چون خيلي ها اينجا تو بيرون با من دوستن.
ميدوني بحث شما چجوريه؟ انگار بگي ماست سياهه چيزي که همه ميدونن و واقعيته رو داري انکار ميکني و فقط شما اينجوري ميگي.
نه فارکس مال باباي منه نه طلا واسه عمم. مگه من گفتم توش ضرر نداره؟ مگه من گفتم پول ريختن فقط نيازمند يه پاروه؟ اگه اينجوري بود خودم 6 ماه نميرفتم تمرين کنم. من گفتم اين پتانسيل رو داره.
محض اطلاعتون ميگم يه دوستي که من ايشون رو ميشناسمو تو ههمين فوروم هم هستن ميگفتن که يه روز حساب کردن اگه فقط روي يک جفت ارز هه ي نوسانات يک روزشو بگيري اين امکان هست که پولتون 10 برابر کني فقط و فقط در يک روز. نميگم اين کار آسونه وگرنه الان همه در جزاير ماداگاسکار به سر ميبرديم ميگم اين قابليت هست. حالا بستگي به عرضت داره سود کني يا ضرر. ولي شما با حرفات ميگي الا امکان نداره. اين فقط مال يک جفت ارز بود.
ضمنا من با هيچ بروکري قرارداد ندارم که اگه کسي بهش پول داد به من درصد بده که بخوام بقيه رو راغب کنم به فارکس. اصلا آقا اينا دروغه نيايا . خيالت راحت شد؟

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من با این حرفهای زشتی که زدی قصد نداشتم جواب بدم ولی ..
شروین جان اولا من با زندگی خصوصی شما کاری ندارم فقط میخواستم چیزایی بگم که برات سوپرایز بشه دوماً خدایان فارکس هم (اونهایی که در ریاضیات استادن و در محاسبات مشکلی ندارند) همیشه احتمال ضررشون رو قبول دارن حتی ضرر هم میکنند اگه من این حرفها رو میزنم بخاطره اینه چون دلم برای بقیه میسوزه و میدونم ایگولد چه بلایی سرشون آورده حالا نمیخوام فارکسم بشه دومیش و ای رو هم بدون که فارکس با پیشنهاد دادن یکی دیگه برای خرید یا فروش (افراد یا همون سایتهایی که بهشون پول میدن برای تحلیل که البته بعضیهاش مجانی هم هست) و شما نمیتونی با تصمیمات بقیه درآمد تضمینی داشته باشی و خودت باید تحلیلگر درستی باشی حالا قبول نداری بعدا متوجه میشی و لی هر وقت فهمیدی به یاد این حرفهایی که بهت زدم بیافت در ضمن اینطور که شما داری این بچه ها رو راغب میکنی فکر میکنند ببین فارکس چه خبره و هیمنطوری با چندتا آموزش میان توی بازار و مثل خیلی از کسانی که من میشناسم پولهای کلانی رو ضرر میدن پس این کار شما درست نیست ، شما که یه کم لجباز و عصبی هستی ولی من به بقیه پیشنهاد میکنم که چند چیز رو برای ورود به فارکس بدونند یکی اینکه حتما اگه میخوان وارد بشند باید کاملا به این بازار مسلط باشند وسعی کنند حداقل چندین ماه فقط آزمایشی توی این بازار باشند (البته اگر میخوان ضرر نکنند) دوماً از حرفهایی که در مورد بازار فارکس میشنوند احساساتی نشند چون احتمال ضرر خیلی بیشتر از سوده سوماً مدیریت سرمایه رو یاد بگیرند و مهمتر از همه به دوست و رفیق خود اعتماد نکنند و فقط نظرشون رو گوش بدند و همیشه بدانید که در بازار فارکس برای کسانی که کاملا مسلط نیستند 90 درصد ضرره و 10 درصد بقیه هم شانسه دیگه از ما گفتن بود. در ضمن من از همه خواهش میکنم مباحث مربوط به فارکس رو توی این تالار نزارن
آقا شروین باز هم بهت میگم تندرو نباش و به بزرگتر از خودت هم سعی کن احترام بزاری و من ازت خواهش میکن بزاری این تاپیک روال خودش رو طی کنه و نظرات الکی نده و گرنه من هم مجبور میشه بیام توی تاپیک شما و در در اونجا به تجزیه و تحلیل و دادن نظر بپردازم پس بزار بقیه از این تاپیک استفاده کنند و به بیراهه نرند مچکرم.;)

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حالا چرا عصباني ميشيييييييييييي؟
اِاِاِاِاِاِااااااااااااااااا !!!
نبينم عصبي شدياااااااااااااا !!
خودمو مي كشتونم.
مهم نيست.........شما با اونايي حرف بزن كه حرف حاليشونه...........اين يارو رو بي خيال.
اين كه غصه نداره.

بزار سفسطهكنه.
موفق باشيد.
بدرود.............................................فيورا:f34r:

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!
خسته نباشيد!
شما رو نميشناسم اما كسي رو كه براشون مطلب داديد خيلي خوب ميشناسم.
1_ تا چيزي رو واقعاً ندونه و مطمئن نباشه نميگه....اگر هم بگه خودش توضيح ميده.
2_ شايد عصبي باشه تا زماني كه عصبيش نكنند خيلي آرومه.
3_ توي رياضيات محشره و از بچه هاي المپيادي بوده.
4_ خودم شاهد سود دادنش در فاركس بودم و هستم و البته هيچ كاري نه فقط در بازار بورس و فاركس حتي در باز كردن يك مغازه بي ضرر نخواهد بود و هيچ كس نمي تونه مطمئن باشه كه 100% سود ميده و آقا شروين هم به خوبي بر اين موضوع واقفه و فكر نمي كنم نياز باشه كسي بهش گوشزد كنه.
5_ هميشه به بزرگتر از خودش احترام مي گذاره مگر حرمتش زير سؤال برود.
موفق و پيروز باشيد.
بدرود..............................................FIORA :f34r:

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه آقا ! اِ حالا چرا عصبي ميشييييييييي؟
من كه حرف بدي نزدم......من تازه ميخوام بيام عضو بشم.
شنيدم ديروز ديشدِن ديشدِرِن!!!!!! آره ؟؟؟؟؟؟؟!!!!
مواظب باش ديگه بابا!
من هم شريكماااااااااا ! هر چي سود كردي نصف نصف........ هر چي ضرر كردي به من چه...... مي خواستي نكني.
من كلي ازت دفاع كردم يا پولشو ميدي يا به زور ميگيرم........يالا پول بده پول زور بده.
عصباني نشو.........من كه ميدونم چه قدر هي داري سود ميدي.
هر كسي هم نميدونه بدونه.
ياد تبيان به خير.
بيشتر مواظب باشيد.
موفق باشيد.
بدرود.....................................................فيورا:f34r:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من از مدیر انجمن تقاضا میکنم که 1- کسانی که دو یا چند آیدی دارن لطفا حذف بشوند 2- کسانی که موضوع تاپیک رو به بیراهه میکشونند حذف بشوند
و از کلیه دوستان تقاضا میکنم بدون فکر و از روی احساس تصمیم نگیرنددر ضمن فیورا جان نیازی به یه دستی زدن نیست چون من خودم شروین رو خیلی بهتر از تو میشناسم ( طلای المپیاد :happy: ) در ضمن من مجددا تقاضا میکنم اینجا جای رفیق بازی نیست و گرنه من یه روزه میتونم این تالار رو با رفیق بازی خراب کنم پس بزارید بقیه کار جدی انجام بدند چون همه مثل شما میلیاردر نیستند که پولشون رو بریزند توی آب رودخونه پس نظرات خردمندانتون رو بزارید برای خودتون و رفقاتون مچکرم .;)

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مانند قطره كم باش اما تأثيرگزار.جالبه.........شما فكر مي كنيد الان داريد تعدادي عظيمي از انسانهاي بيگناه رو كه به دام آقا شروين و امثالهم افتادند رو نجات ميديد؟:lol:
خيلي باحاليد بابا!
اولاً شما كه اين قدر ادعاي ادبتونه و از عصبي بودن ايشون صحبت مي كنيد كه خودتون بدتريد.
2_ اگر كسي توي كار تجارت و سرمايه گذاري ضرر نده هيچ وقت نمي تونه طعم پيروزي رو بچشه و سود كنه.
3_ خيلي بد حرف ميزنيد.....
4_ آقا شروين خواسته كلامش خالي از شوخي نباشه وگرنه مطمئن باشيد خودش ميدونسته چه جوري بنويسه كه غلط املائي نداشته باشه.
5_ اگر كسي رو بشناسم و بدونم كه داره به ناحق بهش توهين ميشه ساكت نمينشينم.
من هم هدفم براي اومدن به اين تالار مبارزه با توهين هاي ناحقه.
خوش باشيد و سربلند.
بدرود....................................................................................................FIORA :f34r:

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازهم سلام!
1_ لطفاً شما كه اين هم از ادب و با ادبي صحبت مي كنيد كمي مؤدب باشيد. كسي قصد رفيق بازي نداره.
2_ حرف ناحق نزنيد تا جواب بد هم نشنويد.
3_ كسي يه دستي نزده كه حالا بخواهد عقب بكشه.........اگر گفتم بوده حتماً بوده...شما هم كه ادعاتون ميشه ايشون رو ميشناسيد اگر واقعاً فقط يك ذره دربارشون مي دونستيد اين حرفها رو نميزديد.
4_ دارندگي برازندگي.
5_ شما كه مي خواهيد ديگران رو به راه راااااااااااااست هدايت كنيد ، اول خودتون راست و چپ رو بشناسيد ، بعد.
حرف بد هم نزن عيبه!
ممنونم.
موفق باشيد.
بدرود.....................................................................FIORA :f34r:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اول اینکه این نوشته (مانند قطره کم باش اما تأثیر گذار ) برای من اعتقاده مثل همون شعری که شما توی آیدیت قرار دادی پس من خواهش میکنم هر چقدر هم که عصبانی هستید سعی کنید با اعتقاد دیگران بازی نکنید وگرنه من هم میتونستم این شعر شما رو به یه سوژه خنده تبدیل کنم ولی اونوقت با شما فرقی ندارم. و اگر من و شروین بحث میکنم (البته بیشتر شبیه جنگ شده تا بحث) حداقل باعث میشه دیگران یه چیزایی یاد بگیرند اما من نمیدونم شما چرا این وسط کلا مسیر بحث رو عوض کردی و به جنگ تبدیل کردی ؟! حالا این کار شما ناحقه یا حرف من؟
در ضمن شما حرفاتون خیلی با مزس فکر کردید با کی طرف هستید که مثلا داری چرب زبانی میکنی ولی عزیزم اینجا جای پاچه خواری و رفیق بازی نیست سعی در خراب کردن کار بقیه نکنید بزارید بقیه به سود برسند بقیه بچه پولدار نیستند که ضررهای آنچنانی بدند تا به سود برسند پس بحث نابجا نکنید . اینجا اکثرا از اقشار متوسطند و نمیخواند برای رسیدن به به اصطلاح تجربه ضرر بدند و الان در تجارت مدرن ضرر خیلی مسخرس اینی که تو داری میگی برای بقالیهاست و در تجارت مدرن بی معناست البته من منکر ضرر نمیشم ولی معتقدم میشه با راهکارهای علمی و مدرن تلورانس ضرر رو میشه صفر کرد پس فضای اینجا رو با حرفهای بی ربط خراب نکنید چون ما نمیخوایم بقیه مثل شما 90 در صد ضرر کنند ده درصد سود ( البته اینم برای شما شانسیه ) ما میخوایم احتمال سود بقیه بالای 90 درصد باشه. چون من خودم در بازارهای مختلف با چشمام دیدم که چه کسانی به خاطر یه دنده بودن بدبخت شدند و تا آخر عمر باید تاوان بدند و نبودید ببینید 3 میلیون ، 10 میلون ، 5 میلیون و چه پولهای میلیونی دیگه به باد رفت و آیا میدونی بچه های ایرانی بیش از 1 میلیون دلار توی بازارهای مختلف ضرر دادند؟
من برای آخرین بار میخوام فقط بحث در مورد موضوع این تاپیک باشه چون کسایی که میان توی این تاپیک توقع مطالب آموزشی دارند نه جنگ اعصاب پس بزارید هر کسی به کار خودش برسه .

اگر شما یه نگاهی به فرومهای خارجیها بندازید وقتی بین دونفر بحثی به وجود بیاد دیگران انقدر مودب هستند که هیچگونه دخالتی نمیکنند بلکه حتی سعی در آرام کردن روال میکنند پس من و شما هم سعی کنیم بجای حرفهای چرند مسیر رو به مسیر درستی بیندازیم و کورکورانه در مورد مطالب عنوان شده نظر ندیم.

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم سلام!
1_ من اصلاً اهل 1- رفيق بازي. 2_ پاچه خواري. 3_ بحث بيخود با افراد بي جنبه و خودخواه. 4_ دعواي الكي. نيستم.
2_ جداً انسان خودخواهي هستيد.....در رفتارتون تجديد نظر كنيد.
3_ از آشناييتون خوشحال شدم.
موفق باشيد و سربلند.
اميدوارم هميشه در تمام مراحل زندگي سود كنيد.
در پناه راستي.
بدرود.....................فيورا:f34r:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من اگر خودخواه بودم نمیومدم وقتم رو بزارم و هی پول تلفن بدم نه عزیزم اون خودخواه شمایی اشتباه نکن من میتونستم خودم به کارهام برسم و بی خیال باشم اما من به خاطره بچه های ایرانی هر کاری میکنم اگه تو بیخیالی من نمیتونم مثل تو باشم گفتم که اینجا بچه ها نیاز به کمک و تجربه دارند من وظیفه دارم تا اونجایی که میتونم نزارم ضرر کنند این چرندیات و حرفهای چرت هم نمیتونه جلوی من رو بگیره این خصوصیاتی هم که گفتی خودت بهتر میدونی داری یا نداری چون خودت رو که نمیتونی گول بزنی فیورا .!

منم خوشحال شدم از آشنا یی شما و امیدوار باش که در تمام مراحل زندگیم نه تنها خودم سود میکنم بلکه تا اونجایی که در توانم هست کاری میکنم که بقیه بچه های ایرانی هم سود کنند نه ضرر:happy:

در ضمن فکر نکن که من بچه ام و خدای نکرده دلم میخواد شما یا شروین یا هرکس دیگه ای رو ضررشون رو ببینم من اگه دلم میخواست شروین و کسه دیگه ای ضرر کنه انقدر این تالار برام مهم نبود و اصلا به کسی جوابی نمیدادم و از صمیم قلبم از خدا میخوام این کار شروین هم موفقیت توش باشه و یه چیزی بهت بگم من از بقیه بچه ها بیشتر خوشحال میشم اگه ایشون سود کنه و از بقیه بیشتر ناراحت میشم اگه بفهمم ضرر کرده اگه چیزی هم گفتم خواستم از همه چیز مطمئن بشه. اگه این بچه های گل ایرانی دشمن من هم باشند باز هم میخوام در اوج ببینمشون چون میدونم نسبت به بقیه دنیا چقدر محرومند پس لعنت میفرستم بر کسی که دلش بخواد بچه های ایران زمین ضرر بخورند .

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بابا چرا دعوا میکنید بیخیال.
ولی من فکر نمیکنم اسکم لیست هم بتونه کمکی به کسی بکنه.چون تو هایپ باید روزای اول سایت پول بذاری ولی وقتی معلوم میشه که اسکم شده که دیگه کار از کار گذشته و پول پریده و دونستن یا ندونستنش هم فرقی نمیکنه.
شما اگه سایتهای مطمئن رو بذاری بهتر از اسکم لیسته.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اولا گفتم که برخی از سایتهایی که شما در اسکم لیست میبینید هنوز کلاهبردار نشدند ولی با تجزیه و تحلیلهایی ما پی بردیم که بزودی به جمع کلاهبردارها میپیوندند در ضمن خیلی از دوستانی که تازه وارد این عرصه شده اند اطلاعی از کلاهبردای این سایتها ندارند پس این حداقل برای اونها خوبه . دوم اینکه اسکم لیست مهمترین بخش در تالارهای سرمایه گذاریه من لازم دونستم اینجا هم باشه سوم اینکه هدف من چیزای دیگس البته اگه اسکم لیست رو دیده باشید اونجا بعضی نکات گفته شده که به درد بقیه میخوره (البته نه به درد دوستانی که توی اینکار قدیمیند ) و میدونید چرا میگم مهمه چون برخی از دوستان وارد یه سایت مونیتورینگ میشن و میبینن مثلا فلان سایت در وضعیت پرداخته و حتی داره تبلیغ میکنه ولی در یه مونیتورینگ دیگه در وضعیت ویت یا پروبلم یا پید قرار داره اینجاست که یه مرجع کامل نیازه و شما مطمئن باشید در هیچ جای دیگه ای نمیتونید این اسکمها یا هایپهایی که قراره اسکم بشوند را ببینید.

درضمن من قبلا گفتم برنامهایی دارم که بزودی بقیه بچه ها رو در جریان میزارم اما اجازه بدید بررسیها کامل بشه بعد چشم شروع به کاری خواهم کرد که نظیرش رو جای دیگه ای ندید (البته اگه بقیه باز بهم نگن خودخواه )

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
اقا دعوا چیه:hmm: ؟ بیخیال شین همو ماچ کنین تموم شه بره یه صلواتم بفرستین:D

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
باز که دارین دعوا میکنین
هر کی به کار خودش برسه
شروین داره فارکس کار میکنه خوب برسه به هیچ کسی مربوط نیست داره چی کار میکنه-ضرر میده یا سود
david
هم تو تاپیک خودش هر چی دوست داره میگه هر کی خواست باور میکنه هر کی نخواست باور نمیکنه
به هم کار نداشته باشین
هر کی کاره خودشو بکنه هر کی موافقه گوش بده هر کی هم نیست به سلامت

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا بحث پيش مياد ديگه؟ تو بحثم آدم عصباني ميشه يه چيز ميگه من معذرت ميخوام.
اميدوارم از من دلخور نباشي

بالا