برگزیده های پرشین تولز

نکاتی که قبل از سرمایه گذاری باید بدانید

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
عزیزان اشتباه نکنید اینجا دعوایی صورت نگرفته من خواهش میکنم جداً از این حرفها نزنید این فقط بحثهایی بود که تموم شد و رفت اما بیاین سعی کنیم به همدیگه کمک کنیم و باعث پیشرفت هم باشیم نه باعث شکست همدیگه ، بخدا قسم من دوست دارم همه سود ببرند چون همونطور که میدونید مملکت ما کار قحطیه پس این شانسی که خدا به همه ماهایی که اینجا هستیم داده بیایید باهم ازش استفده کنیم و سود ببریم و شکر گذار باشیم البته گفتم که من با شروین رفیقم و اگه هر حرفیم زدم فقط و فقط بخاطر این بود که نگرانشم نه چیز دیگه و معتقدم اگه سفره ای باز شد همه باید ازش استفاده کنند . مخلص شروین عزیز هم هستیم .;)
الهم صلی الا محمد و اله محمد .

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلااااااااام!
خوب هستيد؟
دست شما درد نكنه كه اين قدر به فكر ما هستيد.
خدا سايه تون رو از سر ما كم نكنه.
اگر گفتم اميدوارم در تمام مراحل زندگي سود كنيد ، حرفم كاملاً از روي صداقت و دوستي بود نه به كنايه كه شما بخواهيد چنين جوابي بهش بديد ، دوست عزيز.
و از اول حرفم اين بوده كه سعي كنيد حرمت ديگران رو زير سؤال نبريد.
باز هم از اين كه به فكر بقيه هم هستيد ممنونم.
موفق و سربلند باشيد.
در پناه راستي!
بدرود.............................................................فيورا:f34r:

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين صلوات آخرش مطئنم شوخي بودههههههههه.
مگه نه؟:hmm:
خدا رو شكر!
اميدوارم هميشه همه با هم دوست و يار باشند.
تازه Avatar منو ببينيد......از اول از در دوستي وارد شدم.:p
موفق باشيد.
بدرود.....................................................فيورا:f34r:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
فیورا جان یه بار گفتم باز هم میگم صلوات هم جزء اعتقاد ما مسلموناس اگه شما مسلمان نیستید حداقل اعتقاد ما رو زیر سوال نبیرید در ضمن حرف من هم از روی صداقت و دوستی بود منتهی مثل اینکه شما کلا شکاکید در ضمن اینجا هیچکس حرمتها رو زیر سوال نبرده منتهی من فکر کنم شما دلت مثل آواتارت نیست که این حرفها رو میزنی و اصلا من نمیدونم شما چه کاره بودید اومدید بین حرف من و شروین اگه شما با شروین رفیقید من باهاش نسبت دارم پس برای آخرین بار و دوستانه خواهش میکنم در مسائل دیگران دخالت نکنید در ضمن خدا سایه پدر و مادرت رو از سرت کم نکنه ما چیکاره هستیم؟!. و من از شما خواهش میکنم اگه دیدید جایی بین دو نفر بحث و مشکلی پیش میاد سعی در انتقال آرامش بکنید نه اینکه خودتون هم بشید کاسه داغ تر از آش!؟:hmm:
اگر میبینی دارم باهات تند حرف میزنم فقط به خاطره اینه که یه بار ازت خواستم اعتقادات رو زیر پا نزاری ولی دوباره نه تنها بهترش کردی بلکه خیلی بدترش کردی! عزیزه من صلوات فرستادن که شوخی بردار نیست من کی هستم که بخوام از این شوخی های کریه بکنم؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
نشداااااااا..... حالا داره بين شما دوتا دعوا ميشه فيورا خواهش ميكنم ديگه اصلا ادامه نده.

اصلا من نمیدونم شما چه کاره بودید اومدید
د
يويد جان نسبتشم توي تاپيك خودمون گفتم خواستي برو ببين

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
هنوز تمکوم نشده که
چرا حرفای بی ربط و چرتو پرت میزننین ول کنید دیگه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
تورو قرآن بيخيال اصلا اعصاب دعوا و جرو بحث ندارم خواهش ميكنم بي خيال

Fiora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر گفتم صلوات آخرتون حتماً شوخي بوده به خاطر غلط املائيتون بود.
ديگه هم هيچ بحثي باهاتون ندارم. هي از راه دوستي و ادب وارد شدم ديدم كارساز نيست. ادامه هم نمي دم.
موفق باشيد.

اللهم صل علي محمد وآل محمد
معتقد !لااقل ياد بگيريد.:lol:
بدرود...................................FIORA:f34r:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
فیورا خیلی شیطونی حرف خودمو به خودم میزینی بابا خیلی باحالی دوباره زدی تو اعتقاد ولی به خاطر دوستان دیگه جواب این چیزایی که گفتی رو نمیدم در ضمن این دوستی و ادبی که گفتی من که رنگش رو ندیدم حالا اگه توی شهر شما به توهین و پا گذاشتن روی اعتقاد میگن دوستی و ادب مسالش فرق میکنه و به قول خودت بهتره دیگه ادامه ندی.
در ضمن از بقیه دوستان معذرت میخوام من بی خیال شده بودم و به خاطر ادامه پیدا کردن این بحثهااز دوستان عذر میخوام فدای همتون بشم که تحمل کردید و متأسفم که موضوع این تاپیک منحرف شد و به اینجا کشید ولی خوب از این مسائل همه جا به وجود میاد .

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از david_sh :
سعی کنید در هایپهایی سرمایه گذاری کنید که دارای مشخصات زیر باشند:
1- مجهز به سیستمهای امنیتی باشند ( ssl - ddos protection- hacker safe و..) البته با ارائه مدرک قابل قبول.
2- سود معقول داشته باشند .
3- سوددهی زمان مشخص و قابل قبولی داشته باشد. (بعنوان مثال در بعضی از هایپها میبینیم که مثلا روزانه 5 درصد سود بدون تعیین زمان نوشته شده که این نشان دهنده متقلب بودن هایپه).
4- عضو حداقل یک سایت مونیتورینگ باشد البته باید مطمئن شوید که واقعا عضو می باشد و لینک مربوطه تقلبی نباشد.
5- سایتهایی که از زمان تأسیس آنها زیاد گذشته دقت کنید که اعضای زیادی داشته باشد ).
6 - به ایمیل اعضا حداکثر در مدت 24 ساعت پاسخ بدهند.
7 - پرداخت سود باید به موقع باشد به عنوان مثال اگر هایپ روزانه سود میده باید هر روز سود به حساب شما واریز بشه در غیر این صورت اگر مثلا دو روز بعد پرداخت کرد نشان دهنده درستکار نبودن هایپه.
8- مجهز contact و forum باشند.
9 - اگر دارای تلفن و آدرس باشند بهتر است البته توجه کنید بعضی از هایپها در بازارهایی مثل forex trading - NASDAQ , ... کار میکنند و خوب همونطور که میدونید این بازار ها مکان و تماس مشخصی ندارن و این دلیل بر کلاه بردار بودن این هایپها نیست.
10- گرافیک و طراحی سایت نیز در سطح بالا باشد

سلا دوستان عزیز
منم به عنوان یکی از اعضای این سایت نظرم رو میگم
اولاً به هیچ احدی ربطی نداره که ما چند نفر به شروین پول دادیم که بره تو فارکس کار کنه
شروین اول از همه گفت من هیچ تضمینی نمی کنم و سود و ضرر هر کس بر عهده خودش است
و ما هم خودمون خواستیم و بهش پول دادیم اونم نه پول های آنچنانی فقط 5 یا 10 دلار که اگر ضرر کرد
و پولها هم پرید فدای سرش ما به عنوان چند تا دوست که مدتی در این سایت با هم آشنا شدیم
سعی می کنیم همدیگه رو حمایت کنیم و همگی هم به نوعی در مراحل یادگیری فارکس هستش
و خیلی هم خوشحال میشیم که یکی از دوستانمون رو حمایت کنیم تا تجربه حساب ریل تو فارکس هم
داشته باشیم ولو اینکه خودمون تریدر نباشیم این از این
آقا یا خانوم david_sh شما بسیار مغرورانه حرف میزنید و خیلی ادعای تجربه و علم و سعی در هدایت کردن
دیگران می کنین و همچنین این بحث و تیکه انداختن به شروین رو هم شما شروع کردین شما اگه بر خلاف اون
چیزی که ادعا میکنین میخواستین به دوستان کمک و در این زمینه اطلاعی داشتین و ماهیت این سایتها رو میدونستین کنین اصلاً به اونا توصیه نمی کردین که در هایپها کار کنند
این دلایلی هم که تو پست اولتون آوردین با عرض معذرت کشک و بی فاید هستند و اما دلایل :
1) اصلاً سیستم SSL برای یک هایپ اعتبار نمیاره چون هزینه راهندازی اون در حدود 30 دلار هستش و
هر کسی میتونه اونو راه اندازی کنه در ضمن الآن در اکثر سرورها SSL بصورت اشتراکی برای همه عرضه میشه
2) اینم کش هستش چون که معقولترین سود ممکن متعلق به فست مارکت و گولدن استار بود به ترتیب با
0.5 درصد و 1 دصد اصل سرمایه در روز ولی هر دوشون کلاه بردار شدن
3) گولدن استار و فست مارکت هر دوشون زمان سودهی مشخصی داشتن ولی ...
4) سایت های مونیتورینگ خودشون کلاه بردار و سودجو هستند چون با دریافت پول از ادمینهای هایپ ها اونا
رو تبلیغ میکنن
5) این به کلی نادرست هستش چون هر چه از زمان تاسیس سایت گذشته باشه و اعضاش زیاد شده باشه با توجه
به افزایش و رشد تصاعدی سرمایه گذاری در سایت احتمال کلاه بداری بشدت بالا میره همون چیزی که در مورد گولدن استار هم صادق بود
6) گولدن استار طی 8 ساعت جواب میداد و فست مارکت هم ساپورن آنلاین داشت ولی ....
7) بهتر از گولدن استار و فست مارکت دیگه نمیتونستی سایتی پیدا کنی که پرداخت مرتبی داشته باشن ولی ....
8) مرد حسابی کنتاکت رو که هر سایت درپیتی داره فروم هم که هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه جز اینکه یه
عده از پیش تعیین شده مان و سایت رو تعریف میکنن
9) بازم گولدن استار و فست هر دوشون دارای تلفن و آدرس بودن ولی بازم فلنگ رو بستن
10) ماشالا آنقدر تمپلت آماده و ارزان و حرفه ای ریخته تو اینترنت که این اصلاً هیچی به اعتبار یه سایت اضافه نمیکنه
شما بهتر هستش که این تجربیات گرانقدر و طلایی خودتون رو برای خودتون نگه دارین و بین بچه ها تفرقه ایجاد نکنین
بر و بچز اینجا خودشون اند اینجور مباحث اند از حرفه ای ترینشون تا آماتور ترینشون هم سود کردن و هم ضرر ولی
هیچگاه ادعایی نداشتن و خودشون رو علامه دهر و وکیل مردم ندونستن
شما بهتره به جای وضع قوانین ده گانه برای هایپها برین یه تایپیکی چیزی باز کنین و اونایی که یه پولی دستشون هست به کارهای بهتر دعوت کنین نه به از دست دادن سرمایه در هایپ ها
:)

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
جناب الکترونیک بحث در این مورد تموم شده و منتفیه اصلا این چیزایی که شما میگی نیست برای شما هم سوء تفاهم شده هیچکس هم هیچ ادعایی نکرده و اینها یه بحثهایی بود و تموم شد و این نکاتی رو که من در این تاپیک گفتم دقت کنید که گفتم مشخصات یه هایپ خوب و در جواب بعدیتون باید بگم اون موقع که گلدن استار کار میکرد آفشر کلوب هم بود و خیلی بهتر از گلدن استار بود ضمنا من در اینجا اگه دقت کرده باشید به هیچ عنوان هایپی رو برای سرمایه گذاری معرفی نکردم پس این بحثهای شما کلا بی اساسه و مشکل ما ایرانیها اینه که انتقال تجربه رو ادعا میدونیم .

در ضمن دوست عزیز هایپهایی که این مشخصاتی که گفته شده رو ندارند احتمال کلاهبرداریشون بیشتره یا هایپهایی که این مشخصات رو دارند؟ پس بیهوده و بی اساس این حرفها رو نزنید البته من میدونم مشکل شما چیه . در ضمن با توجه به درخواست برخی از دوستان من بهشون در این تالار پیغامهایی فرستادم و این پیشنهادی که شما گفتی رو دادم و قراره بزودی کلاسهای فشرده ای (کاملا مجانی ) رو برای این دوستان در نظر بگیرم ( باز فکر نکنی دارم ادعا میکنم این کلاسها فقط برای آموزشه ) و به زودی کار من و بقیه دوستان شروع خواهد شد پس نیازی به راهنمایی شما نیست باز هم به همه دوستان میگم من در این تالار به هیچ عنوان هایپ یا هر گونه سایت درآمد زایی رو معرفی نکردم و هیچگونه تبلیغی بر سرمایه گذاری در فلان هایپ یا فلان برنامه نکردم پس خواهش میکنم از ادامه این تهمتها جدا پرهیز کنید.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از david_sh :
جناب الکترونیک بحث در این مورد تموم شده و منتفیه اصلا این چیزایی که شما میگی نیست برای شما هم سوء تفاهم شده هیچکس هم هیچ ادعایی نکرده و اینها یه بحثهایی بود و تموم شد و این نکاتی رو که من در این تاپیک گفتم دقت کنید که گفتم مشخصات یه هایپ خوب و در جواب بعدیتون باید بگم اون موقع که گلدن استار کار میکرد آفشر کلوب هم بود و خیلی بهتر از گلدن استار بود ضمنا من در اینجا اگه دقت کرده باشید به هیچ عنوان هایپی رو برای سرمایه گذاری معرفی نکردم پس این بحثهای شما کلا بی اساسه و مشکل ما ایرانیها اینه که انتقال تجربه رو ادعا میدونیم .

نه عزیز قبل از آفشر کلوب ، کمس شیر هم بود که واقعاً هم در بورس فعالیت میکرد
اونم بورس جنوب شرق آسیا مثل مالزی و هم توش سود بود و هم توش ضرر ولی بست ;)
اصولاً در جایی که دست شما مدرکی دال بر سرمایه گذاریتون در اونجا وجود نداره نباید سرمایه گذاری
کنید ( آقا جون اونایی که رسید و مدرک میدن کلاه برداری میکنن چه بهرسه به اینا که نه نه باباشون معلوم نیست )

پس لطفاً شما به من بگین این یعنی چه ؟
سعی کنید در هایپهایی سرمایه گذاری کنید که دارای مشخصات زیر باشند

بله شما هایپی رو معرفی نکردین ( البته تو یه پست ادعا کرده بودین که یه لیست عالی از سایتها
دارین که فقط به بعضی از دوستان خواهید داد :happy: ) ولی این پست شما کاملاً یوزر رو به سرمایه گذاری
در هایپها دعوت میکنه

اصولاً شما باید توصیه کنین که یوزرها پول هاشون رو تو هایپ ها حروم نکنن ولو اینکه هایپ مورد نظر
خفن هم باشه ( شما که دیگه استادید ببم جان )

من هم صرف اینکه لحن پست های شما بسیار زننده بود این پست رو زدم بهتره پستهای خودتون رو یه بار میخوندین :)

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
من گفتم که با توجه به اینکه وقت کافی ندارم (الکترونیک عزیز نگی باز دارم ادعا میکن باور بفرمایید وقت ندارم) وظیفه داشتم حداقل برخی از موضوعات رو برای استفاده دوستان قرار بدم (البته نه برای شما که استادی خواهشاً سوء تفاهم نشه) ولی خوب همونطور که گفتم انشالله به زودی دوستانیی که در خواست کرده بودند لیست بهترینها رو ( البته اگه میگم بهترینها منظورم هایپ یا این چیزها نیست ) رو به همراه یک دوره کلاس فشرده حضوری ( آموزش تجارت نوین ) و کاملا رایگان و البته فقط حضوری در مورد کسب درآمد و تجارت الکترونیک رو برای این عزیزان در نظر خواهم گرفت ( الکترونیک عزیزم اینم ادعا نیست ) و از همه مهمتر ایجاد یک شبکه تیمی با دسترسی آسان اعضاء این شبکه و کلا یه کار جدید (البته در ایران ) برای کسب درآمده و البته قابل توجه جناب الکترونیک من خودم حدوداً 3 ساله (البته به جز 9 ماه پیش که 50 دلار برای یکی از اعضای خانواده توی آفشر گذاشتم ) اصلا توی هیچ سایته دیگه ای سرمایه نزاشتم و البته در همینجا این قول رو به دوستان عزیز میدم که به زودی بعد از اتمام کارهای مقدماتی بقیه دوستان علاقه مند رو در جریان کار قرار خواهم داد و اینشالله وارد یه کار جدید و برتر خواهیم شد.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
دوست عزیز ایشالا همیشه موفق باشین :)
ولی یه درخواست ازتون دارم که هیچ وقت هیچ کسی رو به هایپ دعوت نکنید
و اگر دعوت کنید بگید عزیز من شما 99 درصد احتمال این هستش که پولت بره
ولی اگه اون 1 درصد شانست باشه سود خوبی بدست میاری :)
دیگه خودش داند و عقل خودش :happy:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
البته تمام هایپها هم بد نیستند رفیق

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از david_sh :
قراره بزودی کلاسهای فشرده ای (کاملا مجانی ) رو برای این دوستان در نظر بگیرم ( باز فکر نکنی دارم ادعا میکنم این کلاسها فقط برای آموزشه ) و به زودی کار من و بقیه دوستان شروع خواهد شد

این کلاسا چی هست؟؟؟
اگه فارکسه که منم هستم (میخوام یاد بگیرم:blush: ) میدونم تو یکی دو ماه نمیشه یاد گرفت ولی بالاخره از یه جایی باید شروع کرد;)

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Electronics Art :
و اگر دعوت کنید بگید عزیز من شما 99 درصد احتمال این هستش که پولت بره
ولی اگه اون 1 درصد شانست باشه سود خوبی بدست میاری :)
:happy:
موافق نیستم:blush:
چون 99 (یعنی هیشکی سود نمیکنه)درصد نیست شاید 90 درصد ضرر بکنند ولی 10 درصدم هستند که سود کنند;)
البته این نظره منه بر نخوره به کسی:) !!

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
اتفاقاً یکی دو ماهه میشه فارکس رو یاد گرفت اما کلاً کاری که قراره انجام بدیم یه شاخش فارکسه و و کلاً یه کار متفاوته انشالله قراره یه تیم تشکیل بدیم چون همونطور که میدونید یه دست صدا نداره و من خیلی خوشحال میشم اعضاء تعدادشون بیشتر بشه ولی خوب یه سقف برای تعداد اعضاء در نظر داریم فقط همونطور که گفتم باید کارهای مقدماتی انجام بشه و شبکه هم تشکیل بشه و این یه مقدار زمان میبره انشالله اگه بچه های اونور آب اوکی بدن کار رو شروع میکنیم البته من از همه خواهش میکنم فعلا چیزی نپرسند چون این یه کار کاملاً حرفه ایه و از حوصله این انجمن خارجه درضمن آقای ناو دی ال شما هم در نظر دارم مطمئن باش
با تشکر

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
سلام david_sh (اسم شمارو هم بدونیم بد نیست;) )

خوشحال میشم منم بتونم از شماها کلی چیز یاد بگیرم :D
راستی میخواین تو همین فوروم اموزش بدین یا نه یه سایت بزنین اگه خواستین منم هستم(کمک مالی) .
اگه منو نوید صدا کنین هم ممنون میشم.:cool:

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
نوید جان همونطور که گفتم این مباحث از حوصله این فروم و حتی این انجمن خارجه ولی خوب به محضی که اوکی گرفتیم چند تا کار دیگه داریم که یکیش رضایت مأمورین دولتیه (که البته اون با من) قراره یه وب سایت هم بزنیم که البته اطلاعات جزئی در اونجا قرار میدیم همچنین جزوه ها و اطلاعاتی هم هست که نمیشه توی سایت گذاشت ولی به اعضا آموزشهای کامل داده خواهد شده و بزودی شما اسم و فامیل و آدرس و تلفن و بقیه چیزهای من رو خواهید فهمید البته شما هم باید اطلاعات خودتون رو هر وقت که اعلام کردم بهم بدید در ضمن یه قراری هم بچه های تیم باید با هم داشته باشند که اون هم متعاقباً اعلام میشه ولی خوب بخدا قسم من تمام سعیم رو میکنم که اکثر بچه های اینجا (که وقت کافی دارند ) رو درگیر این کار کنم (تا شنبه بدرود )

بالا