برگزیده های پرشین تولز

نگاهی بر سریال های صدا و سیمان

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
بی ادب درست صحبت کن, افتک سنی نداره هی میگید پیرمرد :mad:
به نظر من پولدار ترین کاربر با اختلاف خیلی زیاد افتک هست. این پیرمرد پولدوست هر چی پول درمیاره جمع می کنه و نم پس نمیده. بزرگترین خرج توی زندگیش خرید یک ps3 از رده خارج شده برای یکی از شاخ های اینستاگرام بوده :eek::D
یه رستوران دعوتش کن, یه آدم ریش سفید مثل افتک هم دعوت کنید بیاد وساطت کنه (پول غذاش هم بدید, مثل اوندفعه نشه که پیرمرد رو بردن دربندسر با هم آشتی کردن این بنده خدا رو ول کردن به امون خدا :() بعد با هم صحبت کنید و خیلی منطقی شرایط رو توضیح بده, یک مقدار پاچه خاری کن و بزن به شوخی و بگو بادمجون که نیستی خوب غیرتی شدی و این حرفها و قضیه رو جمعش کن. من همیشه به افتک می گفتم آدم باید قبل از ازدواج حداقل 2-3 تا رابطه داشته باشه تا اخلاق خانم ها دستش بیاد, این الان میتونست دوست دختر شما باشه و شما به اشتباهت پی میبردی و هیج اتفاق خاصی هم نمی افتاد, ولی الان زنته و زندگی خودت, خودش و دو تا بچه رفته رو هوا, شما هم بلد نیستی جوری باهاش برخورد کنی تا رام شه. باید آدم تجربه داشته باشه.

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
بی ادب درست صحبت کن, افتک سنی نداره هی میگید پیرمرد :mad:
تا دیروز تلاش میکردی افتک رجیستر نشه و نیاد پاتوق الان که اومده شدی هوادار و مدافع افتک؟:D
افتکا این حمید کی کی که میبینی مگسی است گرد شیرینی;)

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
اصلا هم مشخص نیست همشهری مصطفائی
من همشهری مصطفام. ولی سوشال دیستنس رو رعایت میکنم، با چند صد کیلومتر فاصله از مصطفی زندگی میکنم:p
متاسفانه یکی از دوستان خوبم، همشهری مصطفاست. خدا به ایشون صبر بده. به مصطفی نه ها، به دوستم:D. به مصطفی مرگ بده ایشالا به حق پنج تن:D
ماشین بفرستم؟ :p
من به پویا جونم خیانت نمیکنم:p:D

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
از روی کنجکاوی دیدمش
برنامه ای سراسر خرافات و دروغ
10 سال پیش مستند مشابهی پخش شد که هم به لحاظ ساختار بهتر بود و هم خالی از خرافات دینی

صداسیمان به قهقرای کامل دچار شده :rolleyes:

Last edited:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
من همشهری مصطفام. ولی سوشال دیستنس رو رعایت میکنم، با چند صد کیلومتر فاصله از مصطفی زندگی میکنم:p
متاسفانه یکی از دوستان خوبم، همشهری مصطفاست. خدا به ایشون صبر بده. به مصطفی نه ها، به دوستم:D. به مصطفی مرگ بده ایشالا به حق پنج تن:D
شتر باید پیشت درس بده تو کینه ای بودن o_O من ده سال پیش یه اکانت به اسمت ساختم تو یه سایت دیگه با یه پست! بعدش تو اومدی اینجا ده تا اکانت با اسم و ایمیل من ساختی با چند صد پست من هیچ حرفی نزدم هنوز داری بعد این همه سال داری تو نصف پستهات مصطفی مصطفی میکنی! مگه کجات سوخته که هنوز بعد از ده سال جاش خوب نشده؟

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
شتر باید پیشت درس بده تو کینه ای بودن o_O من ده سال پیش یه اکانت به اسمت ساختم تو یه سایت دیگه با یه پست! بعدش تو اومدی اینجا ده تا اکانت با اسم و ایمیل من ساختی با چند صد پست من هیچ حرفی نزدم هنوز داری بعد این همه سال داری تو نصف پستهات مصطفی مصطفی میکنی! مگه کجات سوخته که هنوز بعد از ده سال جاش خوب نشده؟
ديگه مصطفي يه برند شده واسه خودش! اينجا همه **** رو به اسم مصطفي مي شناسند:(

Chego

Registered User
لایک‌ها
321
صدا و سیمان 300 تا کانال راه انداخته اما به اندازه یه کانال ماهواره ای مثل منوتو توانایی جذب مخاطب نداره . این همه بودجه که به این سازمان اختصاص دادن رو میریختن تو جوب بیشتر خدا رو خوش میومد....

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
صدا و سیمان 300 تا کانال راه انداخته اما به اندازه یه کانال ماهواره ای مثل منوتو توانایی جذب مخاطب نداره . این همه بودجه که به این سازمان اختصاص دادن رو میریختن تو جوب بیشتر خدا رو خوش میومد....
منوتو دیگه جذابیت سابق نداره

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
الکی اخلاق های شتر رو به من نچسبون. شتر نماد مسلموناست:D
مرد حسابی من مشکل شخصی باهات ندارم که. من اصلا این قضیه ای که گفتی یادم نبود:D. صد نفر توی پی تی به من فحش دادن، اصلا از یادم رفته و الان هم باهاشون دوستم:p... مشکل من با شما و دیگر مصطفائیان، عقیدتیه:p
من چه کاره نظامم آخه :oops:
مدافعش:p
شايد به خاطر جامعه المصطفي باشه نه تو! بهرحال بنيانگذارش افتك ه من نمي دونم :(
این مصطفی رو اینجا نبین که اینقدر مظلوم و آرومه. این سنت مسلموناست که هرجا در اقلیت باشن خودشونو به موش مردگی ( ببخشید تقیه:D ) میزنن. باید پست هاشو توی انجمن منحل معدوم منحوس "هم میهن" می دیدی. اونجا یکی در مورد پیامبر یه نقد محترمانه کرد، این مصطفی تهدید به مرگش کرد. اینجا هم همون آدمه، فقط تقیه میکنه:D

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
این مصطفی رو اینجا نبین که اینقدر مظلوم و آرومه. این سنت مسلموناست که هرجا در اقلیت باشن خودشونو به موش مردگی ( ببخشید تقیه:D ) میزنن. باید پست هاشو توی انجمن منحل معدوم منحوس "هم میهن" می دیدی. اونجا یکی در مورد پیامبر یه نقد محترمانه کرد، این مصطفی تهدید به مرگش کرد. اینجا هم همون آدمه، فقط تقیه میکنه:D
در مورد چیزی که خبر نداری الکی حرف نزن مشکل من و چند نفر دیگه با اون شخص از جای دیگه شروع شد یه ادمی بود که خودش و یه آیدی دیگه که میگفت زنشه تو هم میهن مردم رو گذاشته بودن سر کار طرف کلی دروغ سر هم کرده بود که کارمند ایران خودرو بودم پیامانکار بودم از قراردادها چندیدن و چند میلیارد در آوردم و الان اومدم بیرون یه رستوران زدم به اسم آدرس هال که خدا میدونه چند هزار میلیارد پولشه! یا زنش میومد عکس بچه یکی دیگه رو از اینستا برمیداشت میگفت این بچه خودمه! قبل از اون ماجرا هم چند دفعه کاربرای دیگه رو هم تهدید به قتل و ضرب و شتم کرده بود حتی براشون عکس اسلحه هم فرستاده بود در واقع روی هم رفته یه آدمی بود لنگه خودت! بعدش هم که گندش در اومد همه حرفاش دروغه و اگه اون عکسهایی هم که میزاشت الکی نباشن یکی از اون چندتا کسخولیه که ده سال پیش آهنگ سوسن خانوم رو رو خونده بودن!
بعد شما به لفظ حروم زاده میگید نقد محترمانه؟

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
در مورد چیزی که خبر نداری الکی حرف نزن مشکل من و چند نفر دیگه با اون شخص از جای دیگه شروع شد یه ادمی بود که خودش و یه آیدی دیگه که میگفت زنشه تو هم میهن مردم رو گذاشته بودن سر کار طرف کلی دروغ سر هم کرده بود که کارمند ایران خودرو بودم پیامانکار بودم از قراردادها چندیدن و چند میلیارد در آوردم و الان اومدم بیرون یه رستوران زدم به اسم آدرس هال که خدا میدونه چند هزار میلیارد پولشه! یا زنش میومد عکس بچه یکی دیگه رو از اینستا برمیداشت میگفت این بچه خودمه! قبل از اون ماجرا هم چند دفعه کاربرای دیگه رو هم تهدید به قتل و ضرب و شتم کرده بود حتی براشون عکس اسلحه هم فرستاده بود در واقع روی هم رفته یه آدمی بود لنگه خودت! بعدش هم که گندش در اومد همه حرفاش دروغه و اگه اون عکسهایی هم که میزاشت الکی نباشن یکی از اون چندتا کسخولیه که ده سال پیش آهنگ سوسن خانوم رو رو خونده بودن!
یه عده رو تهدید میکرد به طبقه منفی 2
اخر سرم اسکندر هم میهن لوش داد:p
از این عقده ای ها و مالیاتی ها تو مجازی زیاده

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
احیانا ملکوت و عمار که اینجا عضو نیستن؟:D:rolleyes:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
احیانا ملکوت و عمار که اینجا عضو نیستن؟:D:rolleyes:
معلوم نیست شاید هم یکی از بچه های همینجا بود داشت ترول بازی در میاورد :D ولی خداییش همه تیپ آدمی توش پیدا میشد یه سسخل دیگه بود از خودش یه زبون اختراع کرده بود فقط با همون حرف میزد ما هم کم و بیش میفهمیدیم چی میگه خیلی هم افراطی بود یه جا گفت واسه خودم و خونواده ام کارت ملی نگرفتم چون عکس قبر مرده روشه!

بالا