برگزیده های پرشین تولز

هشدار گوگل در مورد پاپ آپ و لایت باکس شایعه یا واقعیت ؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
تجربه - مشاوره رایگان:

تجربه شخصی که حداقل 20 میلیون تومان به صورت تیکه تیکه سرش هزینه شد طی 5 سال میگه تمرکز هزینه ایی برای فروش و برندسازی یک سایت یا محصول خاص فقط باید هزینه برای تبلیغات مستقیم به خود گوگل باشه یا تبلیغات بنری به این شرکت های تبلیغات بنری که "سرتا پا ایرادن" ولی خوب برای تبلیغات برندسازی گزینه ی خوبی هستن! اگر به هر شکل و طریق و موردی بهتون گفتن که تبلیغات دادن منجر به فروش میره کاملا این حرف دروغ هست و فقط تبلیغات بنری کلیکی یا CTR فقط باعث برندسازی شما میشه و شاید در 1.4% (بر اساس هزینه هایی که شد) باعث فروش میشه و نه بیشتر! مگر به اینکه هزینه های بالای 50 الی 100 میلیون بشه که مثل دیجی کالا (که اون هم برند هست نه ناشناخته)

و در آخر سئو هم اهمیت بالایی داره که ورودی مرتبط و رایگان دریافت کنید و جدیدا هم تلگرام قدرت بالایی پیدا کرده "توی ایران البته" که میتونید به عنوان اهرم ازش استفاده کنید که راهکار و برنامه ریزی و پروژه نویسی خاص خودشو برای تبلیغات داره و اینطوری نیست پست بدید و کانال بزنید که منجر به فروش یا تبلیغات و درامد بشه!

باقی کلیه روشهای تبلیغاتی منسوخ شده تلقی میشه و کلا کارایی نداره! اگر کارایی داشت سایت های درجه 2 (سایت هایی بر پایه وردپرس و بدون هیچ آنالیز و برنامه ریزی و قالب های تکراری و غیره...) وقتی بالا میان به هر دری میزنن بلاخره به سودرسانی نمیرسن و تخته میشن یا به درآمد هم برسن بعد 1 سال کلاهبردار میشن چون مجبورن برای رسیدن به پول باقی رو دور بزنن.

نتیجه گیری:
- الویت تبلیغات به خود گوگل هست چون سرچ بالای گوگل خیلی موثر در ورودی مستقیم و کسر هزینه بر اساس کلیک هست
- دوم تبلیغات بنری جهت برندسازی و میخکوب کردن برند یا محصول شما در ذهن یک گروه خاص خریدار (نوع و شکل بنر و صفحه فرود خیلی مهمه)
- سوم هم سئو که 100% بودن با 20% بودنش هیچ فرقی نداره! سئو 100 فاکتور مختلف هست که از هر 100 سئوکار فقط یک نفرشون واقعا سئوکار هست که به همه چیز اهمیت بده
- چهارم هم تبلیغات به تلگرام که اصول و شیوه ی خنده دار و بچگانه و خاص خودشو داره ولی واقعا جوابگو هست و در فروش تاثیر زیادی داره!
- از نمادهای اعتماد و ساماندهی هم نباید غافل بشید! هیچکس به سایت بدون نماد نمیاد اعتماد کنه مگر به اینکه دیگه تا حالا ازش کلاهبرداری نشده باشه! (طبق آماری که گرفتم داشتن نماد 32% فروش شمارو افزایش میده که رقم کمی نیست و معجزس در واقع)

موفق باشید...

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
تجربه - مشاوره رایگان:

تجربه شخصی که حداقل 20 میلیون تومان به صورت تیکه تیکه سرش هزینه شد طی 5 سال میگه تمرکز هزینه ایی برای فروش و برندسازی یک سایت یا محصول خاص فقط باید هزینه برای تبلیغات مستقیم به خود گوگل باشه یا تبلیغات بنری به این شرکت های تبلیغات بنری که "سرتا پا ایرادن" ولی خوب برای تبلیغات برندسازی گزینه ی خوبی هستن! اگر به هر شکل و طریق و موردی بهتون گفتن که تبلیغات دادن منجر به فروش میره کاملا این حرف دروغ هست و فقط تبلیغات بنری کلیکی یا CTR فقط باعث برندسازی شما میشه و شاید در 1.4% (بر اساس هزینه هایی که شد) باعث فروش میشه و نه بیشتر! مگر به اینکه هزینه های بالای 50 الی 100 میلیون بشه که مثل دیجی کالا (که اون هم برند هست نه ناشناخته)

و در آخر سئو هم اهمیت بالایی داره که ورودی مرتبط و رایگان دریافت کنید و جدیدا هم تلگرام قدرت بالایی پیدا کرده "توی ایران البته" که میتونید به عنوان اهرم ازش استفاده کنید که راهکار و برنامه ریزی و پروژه نویسی خاص خودشو برای تبلیغات داره و اینطوری نیست پست بدید و کانال بزنید که منجر به فروش یا تبلیغات و درامد بشه!

باقی کلیه روشهای تبلیغاتی منسوخ شده تلقی میشه و کلا کارایی نداره! اگر کارایی داشت سایت های درجه 2 (سایت هایی بر پایه وردپرس و بدون هیچ آنالیز و برنامه ریزی و قالب های تکراری و غیره...) وقتی بالا میان به هر دری میزنن بلاخره به سودرسانی نمیرسن و تخته میشن یا به درآمد هم برسن بعد 1 سال کلاهبردار میشن چون مجبورن برای رسیدن به پول باقی رو دور بزنن.

نتیجه گیری:
- الویت تبلیغات به خود گوگل هست چون سرچ بالای گوگل خیلی موثر در ورودی مستقیم و کسر هزینه بر اساس کلیک هست
- دوم تبلیغات بنری جهت برندسازی و میخکوب کردن برند یا محصول شما در ذهن یک گروه خاص خریدار (نوع و شکل بنر و صفحه فرود خیلی مهمه)
- سوم هم سئو که 100% بودن با 20% بودنش هیچ فرقی نداره! سئو 100 فاکتور مختلف هست که از هر 100 سئوکار فقط یک نفرشون واقعا سئوکار هست که به همه چیز اهمیت بده
- چهارم هم تبلیغات به تلگرام که اصول و شیوه ی خنده دار و بچگانه و خاص خودشو داره ولی واقعا جوابگو هست و در فروش تاثیر زیادی داره!
- از نمادهای اعتماد و ساماندهی هم نباید غافل بشید! هیچکس به سایت بدون نماد نمیاد اعتماد کنه مگر به اینکه دیگه تا حالا ازش کلاهبرداری نشده باشه! (طبق آماری که گرفتم داشتن نماد 32% فروش شمارو افزایش میده که رقم کمی نیست و معجزس در واقع)

موفق باشید...
تو این تجربه میلیونی شما فکری برای نمایش دهنده ها نشده .
ما نمایش دهنده ها چیکار کنیم که سایت سوددهی داشته باشه و سرمون کلاه نره و بتونیم حداکثر درآمد از سایت رو داشته باشیم ؟
روشی میتونید پیشنهاد بدید برای درآمد بالا ؟

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
الگوریتم گوگل همیشه در حال بروز رسانی هست سایتی که هزاران برنامه نویس موفق داره و الگوریتم اتوماتیک همیشه به سمتی حرکت میکنه که کاربر اذیت نشه و سیاست اصلی گوگل هست ولی الگوریتم گوگل در اجرا انعطاف زیادی داره طوری که برا هر سایت یه فاکتور هایی رو ثبت میکنه مگر اون سایت از نظر فرمول الگوریتمش مهم تلقی نشه که ترافیک بگیره در اون صورت تمام قوانین الگوریتم براش اجرا میشه و در عمل ترافیک بهش نمیده مثلا برا گوگل قدمت و بروز بودن محتوای سایت و اقبال کاربران خیلی مهمه بیشتر به سایت های مهم قبل از جریمه شدن اخطار میده چون جایگاه سایت های برند براش مهمه مگر اینکه گزارشات زیادی در مورد تخلف یک سایت دریافت کنه که انسانی چک میشه
دوستانی که سایت پربیننده دارن گوگل وبمستر را زیر نظر داشته باشن و پیغام ها و اخطار هاش رو جدی بگیرن حالا چه در مورد پاپ آپ باشه چه موبایل یا هر چیز دیگه

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
تو این تجربه میلیونی شما فکری برای نمایش دهنده ها نشده .
ما نمایش دهنده ها چیکار کنیم که سایت سوددهی داشته باشه و سرمون کلاه نره و بتونیم حداکثر درآمد از سایت رو داشته باشیم ؟
روشی میتونید پیشنهاد بدید برای درآمد بالا ؟

متسفانه میشه گفت این ضعف زیرساخت اینترنت ایران و کلا فضای مجازی زبان فارسی هست! از طرفی تحریم و عدم دسترسی وب مستر ها به پروتکل های آنلاین جهانی مثل paypal یا adwords و خیلی از زمینه های تبلیغاتی و کسب درآمد "مطمئن" و "معتبر" باعث میشه که وب مسترها به سمت "افراد کلاهبردار" از روی اجبار برای کسب درامد روی بیارن که میشه وضعیت فعلی اینترنت ایران!

بزرگترین دلیلش هم اینه که افرادی که بستر کسب درآمد رو برای وب مسترها میسازن برنامه جامع 5 10 20 ساله ندارن و فقط هدفشون از ایجاد سایت پر کردن جیب خودشون هست تا ایجاد گردش مالی اصولی و صحیح!

برای حداکثر درامد داشتن از سایت خودتون (که بستگی به نوع سایت داره) میشه گفت باید خود سایت بررسی بشه! نمیشه واقعا سَر سَری یه پیشنهادی داد، وقت و هزینه سرش صرف کنین بعد نتیجه نگیرین! بستگی به فاکتورهای زیادی داره کسب درآمد! عمدتا "نیاز بازار" یا "نیاز کاربر" هست که تعیین میکنه چه چیزی پولساز هست!

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
تجربه بهم ثابت کرده دنبال سایت های کپی پیست نباشم ، هر چی زمان میگذره رقابت بیشتر میشه سایت های بیشتری بالا میاد ، کاربرا تمایل پیدا میکنن به شبکه های مثل تلگرام و...

خب کپی پیست نباشه پس چی ؟

سایت های زیادی هستن که با ارائه خدمت خاصی پول در میارن ، مهم همین خدمات خاص هست که نیاز به راهکارهای واسط درآمد زایی نیست (پاپ آپ ، بنر ، ..) این مدل سایت ها هم از نظر موضوعیت خیلی زیادن ..

یک قانون خیلی مهم وجود داره : از همین امکاناتی که داری سعی کن بیشترین درآمد رو داشته باشی

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان اگه جریمه شده باشیم چطور میتونیم از این جریمه در بیایم؟؟این پاپ باکسمون هم برداشتیم حدود هزار آی پی کاهش داشتیم از دیروز .امروزم افتضاح هست بازدید.فکر کتم جریمه شدیم.تا حالا اینجور افت ندیده بودم

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
پاپ اپ ها که فایل های جی اس سنگین دارن برای سایت مضر هستن و هم لود سایت شما رو بالا میبرن و هم ترافیک بیشتری مصرف میکنن و bounce rate رو هم بالا میبرن و در آخر هم خبر ندارید چه فایلی در اون پاپ آپ قراره باز بشه از طرفی محتوای اون سایتی که باز میشه ممکنه اسپم باشه که باعث میشه نگرش پاندا در مورد سایت شما تغییر کنه و در نهایت شما هستید که متضرر می شید

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دوستان اگه جریمه شده باشیم چطور میتونیم از این جریمه در بیایم؟؟این پاپ باکسمون هم برداشتیم حدود هزار آی پی کاهش داشتیم از دیروز .امروزم افتضاح هست بازدید.فکر کتم جریمه شدیم.تا حالا اینجور افت ندیده بودم
فکر کنم اگر جریمه شده باشید بهتون در وبمستر یه اطلاعی بدن .

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
خیلی از سایت های بزرگ رو دیدم الان پاپ باکس داره هم پاپ آپ چرا گوگل اونا رو جریمه نمیکنه؟؟ چون رتبه خوبی دارن جریمه نمیکنه؟مگه داریم

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خیلی از سایت های بزرگ رو دیدم الان پاپ باکس داره هم پاپ آپ چرا گوگل اونا رو جریمه نمیکنه؟؟ چون رتبه خوبی دارن جریمه نمیکنه؟مگه داریم

همچین چیزی غیرممکنه که گوگل بتونه به خاطر پاپ اپ یا پاپ باکس جریمه بکنه نمیدونم چرا این تاپیک ادامه داره!
پشتیانی هاست را چشم در راهم تو چرا بیداری؟

p47ri0t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

نمونه سایت بزرگ میشه بدین؟
لایت باکسی که بعد چند ثانیه باز میشه مشکلی نداره.
این با لایت باکسی که صفحه رو پوشونده و کاربر باید قبل مشاهده محتوا باهاش رو به رو بشه رو کار داره

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
نمونه سایت بزرگ میشه بدین؟
لایت باکسی که بعد چند ثانیه باز میشه مشکلی نداره.
این با لایت باکسی که صفحه رو پوشونده و کاربر باید قبل مشاهده محتوا باهاش رو به رو بشه رو کار داره
مثلا.حالت موبایل کاملا پوشونده
apktops.ir

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
به نظر من گوگل میتونه تشخیص بده که پاپ آپ یا لایت باکس وجوذ داره یا خیر .
همین اخیرا من رو بخاطر چند تا بنر تبلیغاتی کلا از ایندکس هاش حذف کرد .
بعد حذف بنرها درخواست چک دادم و بعد 24 ساعت با کلی تلاش بارگشت داد ایندکس ها رو .
وقتی میتونه بنر رو در سایت تشخیص بده چطور انتظار دارید که پاپ آپ رو که راحت میشه فهمید رو تشخیص نده .
در مورد تاثیرش بر روی سایت های پربازدید دقیقا نمیدونم چطوره شاید تاثیر گذاشته اما زیاد قابل حس نیست شایدم تهدید تو خالی کرده .
البته یکی از دوستان من که مدیر یکی از سایت های بزرگ هست و از پاپ آپ استفاده میکرده میگه مدتی هست که بازدیدش کاهش پیدا کرده البته هنوز معلوم نیست از پاپ آپ باشه یا دلیل دیگه ای داشته باشه .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
به نظر من گوگل میتونه تشخیص بده که پاپ آپ یا لایت باکس وجوذ داره یا خیر .
همین اخیرا من رو بخاطر چند تا بنر تبلیغاتی کلا از ایندکس هاش حذف کرد .
بعد حذف بنرها درخواست چک دادم و بعد 24 ساعت با کلی تلاش بارگشت داد ایندکس ها رو .
وقتی میتونه بنر رو در سایت تشخیص بده چطور انتظار دارید که پاپ آپ رو که راحت میشه فهمید رو تشخیص نده .
در مورد تاثیرش بر روی سایت های پربازدید دقیقا نمیدونم چطوره شاید تاثیر گذاشته اما زیاد قابل حس نیست شایدم تهدید تو خالی کرده .
البته یکی از دوستان من که مدیر یکی از سایت های بزرگ هست و از پاپ آپ استفاده میکرده میگه مدتی هست که بازدیدش کاهش پیدا کرده البته هنوز معلوم نیست از پاپ آپ باشه یا دلیل دیگه ای داشته باشه .
مسئله تشخیص نیست مسئله اینه که پاپ اپ و پاپ باکس جزئی از مرورگر و اینترنته نمیتونه کاری کنه مگر اینکه تعداد باز شدن پاپ اپ در یک سایت از حد مجاز رد بشه یا توی پاپ اپ ویروس باشه!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
مسئله تشخیص نیست مسئله اینه که پاپ اپ و پاپ باکس جزئی از مرورگر و اینترنته نمیتونه کاری کنه مگر اینکه تعداد باز شدن پاپ اپ در یک سایت از حد مجاز رد بشه یا توی پاپ اپ ویروس باشه!
درسته قبول دارم صحبتتون رو اما خب برخی دوستان لینک هایی دادند از وبلاگ خود گوگل که انگار هشدار داده در مورد پاپ آپ و پاپ باکس .
منم با بلایی که چند روز پیش سرم آورد دیگه دست و دلم میلرزه بخوام به هشدارهاش گوش ندم یهو دیدید خر شد زد مثل اون روز ترکوند ما رو .

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
درسته قبول دارم صحبتتون رو اما خب برخی دوستان لینک هایی دادند از وبلاگ خود گوگل که انگار هشدار داده در مورد پاپ آپ و پاپ باکس .
منم با بلایی که چند روز پیش سرم آورد دیگه دست و دلم میلرزه بخوام به هشدارهاش گوش ندم یهو دیدید خر شد زد مثل اون روز ترکوند ما رو .
اگر این مسئله جدی بود به نظرتون این سایت های بزرگ باز پاپ باکس و پاپ آپ رو میزاشتن روی سایتشون بمونه ؟خیلی از سایت های بزرگ رو دارم میبینم هنوز یک پاپ آپ و یا یک پاپ باکس و لایت باکس داره.به نظر من هشدار گوگل برای تبلیغات بیش از حد پاپ آپ و بارگزاری پشت هم پاپ باکس و لایت باکس در هر صفحه هست

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
اگر این مسئله جدی بود به نظرتون این سایت های بزرگ باز پاپ باکس و پاپ آپ رو میزاشتن روی سایتشون بمونه ؟خیلی از سایت های بزرگ رو دارم میبینم هنوز یک پاپ آپ و یا یک پاپ باکس و لایت باکس داره.به نظر من هشدار گوگل برای تبلیغات بیش از حد پاپ آپ و بارگزاری پشت هم پاپ باکس و لایت باکس در هر صفحه هست
خب دلیل اینکه سایت های بزرگ میذارن کسب درآمد بیشتره چون واقعا ایران از لحاظ بنری به شدت مشکل داره و سایت های بزرگ هم میدونند که بیشترین درآمدشون از پاپ آپه و اگر بردارن نابود میشن .
اما خب شاید درست میگید و منظور گوگل بیش از حد گذاشتن باشه اما باید خیلی احتیاط کرد چون گوگله دیگه یهو دیدید خر شد .

p47ri0t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب دلیل اینکه سایت های بزرگ میذارن کسب درآمد بیشتره چون واقعا ایران از لحاظ بنری به شدت مشکل داره و سایت های بزرگ هم میدونند که بیشترین درآمدشون از پاپ آپه و اگر بردارن نابود میشن .
اما خب شاید درست میگید و منظور گوگل بیش از حد گذاشتن باشه اما باید خیلی احتیاط کرد چون گوگله دیگه یهو دیدید خر شد .
چرا تفسیر می کنید شاید و فلان و بهمان
گفته نذارین به اون صورتی که توضیح داده
یا میخواد بترسونه یا اینکه به وقتش حال وبمسترارو می گیره:D

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
چرا تفسیر می کنید شاید و فلان و بهمان
گفته نذارین به اون صورتی که توضیح داده
یا میخواد بترسونه یا اینکه به وقتش حال وبمسترارو می گیره:D
خب انتظار دارید چی بگم . دوستان میگن واسه سایت های بزرگ مشکلی پیش نیومده .
من هشدارمو دادم و راستش چون چند روز پیش گوگل خودمو جریمه کرد بیشتر از بقیه میترسم و اکیدا توصیه میکنم حواستون باشه سایتتون از دست نره .

بالا