برگزیده های پرشین تولز

هشدار گوگل در مورد پاپ آپ و لایت باکس شایعه یا واقعیت ؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام خدمت وبمستران گرامی
اخیرا خبری از برخی دوستان سئوکار شنیده شده که گوگل در آخرین آپدیت خودش به سایت هایی که از پاپ آپ و لایت باکس استفاده میکنند هشدار جدی داده .
حتی برخی از این دوستان ادعا میکنند که سایت هایی که از این دو تبلیغ استفاده میکنند در ماه های اخیر دچار کاهش بازدید شدند که دلیل این کاهش بازدید برخورد گوگل بوده .
آیا دوستان وبمستر این ادعا رو تایید میکنند یا شایعه است و همانند هشدارهای گذشته گوگل کم قوت .
ممنون میشم دوستان اگر اطلاعی دارند اعلام کنند .

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
با سلام و احترام خدمت وبمستران گرامی
اخیرا خبری از برخی دوستان سئوکار شنیده شده که گوگل در آخرین آپدیت خودش به سایت هایی که از پاپ آپ و لایت باکس استفاده میکنند هشدار جدی داده .
حتی برخی از این دوستان ادعا میکنند که سایت هایی که از این دو تبلیغ استفاده میکنند در ماه های اخیر دچار کاهش بازدید شدند که دلیل این کاهش بازدید برخورد گوگل بوده .
آیا دوستان وبمستر این ادعا رو تایید میکنند یا شایعه است و همانند هشدارهای گذشته گوگل کم قوت .
من که اولین باره میشنوم ! از وبمستر تولز چنین اخطاری دریافت نکردم یا حتی وبلاگ خود گوکل چنین خبری رو منتشر نکرده! الکی شایعه نکنید تا تبدیل به واقعیت نشه[emoji16] بیشتر درآمد وبمسترا از پاپ آپه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
منم چنین چیزی رو نشنیدم.امیدوارم چنین نباشه.

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
خیرا خبری از برخی دوستان سئوکار شنیده شده که گوگل در آخرین آپدیت خودش به سایت هایی که از پاپ آپ و لایت باکس استفاده میکنند هشدار جدی داده .
بنظرم دروغه
چون نصف سایت ها از پاپ آپ استفاده میکنن

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
سایت من که بازدیدش خیلی کم شده نمیدونم از پاپ اپ هست یا نه

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
در الگریتم جدید کمی سخت گیریش بیشتر شده با ذات پاپ اپ مشکلی نداره اما با هدایت ناخواسته کاربر و بازدیدکننده به سایت های نا معتبر کلاه بردار مخرب و مجازات شده بشدت مشکل داره قصه وقتی بدتر می شه که پنالتی از این سایت ها به سایتی که این ها رو گذاشته منتقل میشه یعنی اگه شما بدون انلیز دقیق پاپ اپ یه سایت پنالتی شده یا بدون استاندارد های لازم رو قرار بدی پنالتی به سایت شما هم منتقل میشه و یا اگر سایت بعدا پنالتی بشه باز هم سایت شما بشدت تحت تاثیر قرار می گیرد اولین نشونش کاهش ورودی و استریم ترافیک معمول سایت شما هست جالبه بدونید اگر روم به دیوار سایت شما هم پنالتی بشه تمامی سایت های که از شما بک لینک گرفتن و یا اگهی دادن به سایت شما نیز پنالتی خواهند شد پس بشدن دقت کنید چه چیزی رو در سایت خودتون معرفی و یا اگهی و حتی بک می کنید

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
حالا پاپ اپ میشه دلیلش رو درک کرد اما لایت باکس دیگه چرا ؟

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
امیدوارم واقعی باشه و فورا عملی بشه چون این داستان که توی وب ایرانی وبمسترها کشف کردن (فقط تو ایران باب شده!) یه نوع اسپم هستش که ده سال پیش از دنیا برچیده شده. دقیقا به همین دلیله که تا الان برخورد جدی نکردن چون هیج جا نیست و وب ایرانی هم درصد بسیار کمی از اینترنته.
امیدوارم این اسپم آزاردهنده و بی فایده هرچه زودتر برچیده بشه :)

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
حالا پاپ اپ میشه دلیلش رو درک کرد اما لایت باکس دیگه چرا ؟
اون طور که من متوجه شدم به پاپ باکسی گیر میده که کاربر رو مجبور به کلیک کنه و دکمه بستن نداشته باشه

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
فکر کنم درست باشه چون من از پاپ آپ استفاده میکنم و الان نزدیک به 2 . 3 هفته هست که ورودی گوگل به شدت اومده پایین و بازدید معمولی که به صورت نرمال داشتم الان به شدت کم شده , احتمال میدم این قضیه درست باشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بعضی ها چنان نظرات کارشناسانه میدن که اگه سرورای گوگل جون داشتن خودشون مثل این جوجه مرغای ماشینی که رنگی هستن میرفتن توی باغچه خونشون میشستن داد میزدن پیشی بیا منو بخور !!!

همیشه وقتی حرف از سئو میشه ناخودآگاه خندم میگیره که یه عده سودجو یه مشت افراد ساده لوح رو دست میندازن
حتی یک بار پیش خودشون نمیگن این عقلی که خدا داده به من رو کجا استفادش کنم
یک نفر ، یک سایت ، یک گروه و ... اسرار بزرگترین شرکت دنیارو میدونن !!! شرکتی که تنها دلیل سرپا موندنش و اولین بودنش همین اسرار سئو هستش :)

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
بعضی ها چنان نظرات کارشناسانه میدن که اگه سرورای گوگل جون داشتن خودشون مثل این جوجه مرغای ماشینی که رنگی هستن میرفتن توی باغچه خونشون میشستن داد میزدن پیشی بیا منو بخور !!!

همیشه وقتی حرف از سئو میشه ناخودآگاه خندم میگیره که یه عده سودجو یه مشت افراد ساده لوح رو دست میندازن
حتی یک بار پیش خودشون نمیگن این عقلی که خدا داده به من رو کجا استفادش کنم
یک نفر ، یک سایت ، یک گروه و ... اسرار بزرگترین شرکت دنیارو میدونن !!! شرکتی که تنها دلیل سرپا موندنش و اولین بودنش همین اسرار سئو هستش :)
فرضیه و سودجویی در کار نیست خودشون سال 2016 اعلام کردن از 10 ژانویه 2017 این تغییر اعمال میشه
http://www.bbc.com/news/technology-37178470
In the long run, though, the second change may be more wide-reaching: starting on January 10, 2017, the company will start punishing mobile pages that show intrusive interstitials when a user first opens a page and they will rank lower in its search results
20 هزار ای پی افت تو همین مدت / تقریبا 30 روز بعد از روزی که اعلام کردن سایت من جریمه شده
دو تا سایت دیگه هم دارم همینطوری جریمه شدن در همین تاریخ
Untitled.jpg

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
سایت بعدی 20 هزار ای پی افت در همین تاریخ
Untitled.jpg

سایت بعدی 10 هزار تا افت در همین تاریخ
Untitled.jpg

باشد که عبرت بگیرید و ادعای باهوشی نکنید.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
سایت بعدی 20 هزار ای پی افت در همین تاریخ
مشاهده پیوست 998315

سایت بعدی 10 هزار تا افت در همین تاریخ
مشاهده پیوست 998318

باشد که عبرت بگیرید و ادعای باهوشی نکنید.
داداش من یه سایت دارم در همین تاریخ 7 تا 8 feb جریمه شد البته مهلک در سرچ image گوگل.
popbox داشت!
نمی دونم شاید به همین خاطر باشه.
برای شما هم افت 7 feb بود؟
این عکس کلیک ها در google image است.
err7_a1.jpg

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
داداش من یه سایت دارم در همین تاریخ 7 تا 8 feb جریمه شد البته مهلک در سرچ image گوگل.
popbox داشت!
نمی دونم شاید به همین خاطر باشه.
برای شما هم افت 7 feb بود؟
این عکس کلیک ها در google image است.
err7_a1.jpg
دقیقا نمیشه گفت ولی احتمالش زیاد هست.
پاپ باکست چی بود ؟ دکمه بستن داشت ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209

mohsenamoudi

Registered User
لایک‌ها
60
داداش ما ک زبانمون ضعیفه.پاپ باکس با داشتن دکمه بستن هر 24 ساعت یکبار اجرا بشه بازم مشکل داره؟
قبل از دیدن محتوا هر چی بیاد روی صفحه نوشتن مشکل داره.
پاپ اپ . پاپ باکس . قفل کردن صفحه مثل سایت های اسپم و هر چیزی که گوگل احساس کنه داره کاربر موبایل رو اذیت می کنه.

بالا