برگزیده های پرشین تولز

هشدار گوگل در مورد پاپ آپ و لایت باکس شایعه یا واقعیت ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مسئله تشخیص نیست مسئله اینه که پاپ اپ و پاپ باکس جزئی از مرورگر و اینترنته نمیتونه کاری کنه مگر اینکه تعداد باز شدن پاپ اپ در یک سایت از حد مجاز رد بشه یا توی پاپ اپ ویروس باشه!
تو دیگه چرا :دی
کاری با درست یا غلط بودن این تاپیک ندارم اما یه مثال ساده بزنم تا متوجه بشی گوگل حتی 100 ها برابر از اونی که تو میبینی بیشتر رو هم تشخیص میده :

موقع فیچ کردن یک مطلب رندر که میکنی 2 حالت کاربر و بات رو نشون میده ( هزاران حالت مختلف داره که در اکانت های پرمیوم سئوی گوگل میتونی ببینی مثل کدهای جاوا لینک ها سرعت های مختلف مرد یا زن بودن کاربر تبلیغات و ...)

اینی که میگی نمیتونه یا ... خیلی بچگانست برای گوگل تشخیص این چیزا مثل پلک زدن میمونه :)

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کاری با درست یا غلط بودن این تاپیک ندارم اما یه مثال ساده بزنم تا متوجه بشی گوگل حتی 100 ها برابر از اونی که تو میبینی بیشتر رو هم تشخیص میده :

موقع فیچ کردن یک مطلب رندر که میکنی 2 حالت کاربر و بات رو نشون میده ( هزاران حالت مختلف داره که در اکانت های پرمیوم سئوی گوگل میتونی ببینی مثل کدهای جاوا لینک ها سرعت های مختلف مرد یا زن بودن کاربر تبلیغات و ...)

اینی که میگی نمیتونه یا ... خیلی بچگانست برای گوگل تشخیص این چیزا مثل پلک زدن میمونه :)
من اولش گفتم مسئله تشخیص نیست باز به مسئله تشخیص گیر میدی:
قضیه مثل این میمونه که گوگل از https خوشش نیاد و بگه کسی حق استفاده از https رو نداره تشخیص اینکه چه سایتی داره یا نه منم میدونم کار سختی نیست ولی مسئله اینه که نمیتونه همچین کاری بکنه اینا جزئی از اینترنته :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
آخه تازه با اینترنت آشنا شدم واس اونه :D
من اولش گفتم مسئله تشخیص نیست باز به مسئله تشخیص گیر میدی:
قضیه مثل این میمونه که گوگل از https خوشش نیاد و بگه کسی حق استفاده از https رو نداره تشخیص اینکه چه سایتی داره یا نه منم میدونم کار سختی نیست ولی مسئله اینه که نمیتونه همچین کاری بکنه اینا جزئی از اینترنته :)
خب گوگل اگر بخوااینکار کنههیچ کسی نمیتعونه بگهچرا
قانون گوگل اینهودوستداره اینو بگه و شمااگهناراحجتی بهگوگل ربطی نداره

ولی در کل اهمیت ندین به این چیزا
کم شدن بازدید به خاطر گوگل نیست به خاط کاربر هست که وقتی اینارو میبینه شاکی میشه و صفحرو میبنده
خود گوگل همیشه میگه ( کنفرانسسال 2015 ) که من باهوشم و از زمانی که کاربرو میفرستم به سایت شما تا خروجش همه چیو چک میکنم
پس با من همونطوری رفتار کنید که با کاربرا میکنید :)

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
ظاهرا گوگل با پاپ باکس هم مشکل پیدا کرده

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
بازدید سایتای منم به شدت افت کرده یک پنجم شده
پاپ اپ زدم توش نمیدوم علتش چیه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
بازدید سایتای منم به شدت افت کرده یک پنجم شده
پاپ اپ زدم توش نمیدوم علتش چیه
سعی کن بیش از یک پاپ نذاری.
توی ایام عید اکثریت سایت ها افت بازدید داشتن.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
پاپ آپ مزخرف ترین و ازار دهنده ترین چزی هستش که تو اینترنت وجود داره وبمسترها اگه به جای درامد خودشون به اسایش کاربرا فکر کنن میتونن هم کاری رو انجام بدن که برای خودشون منفعت داشته باشه هم برای کاربر مشکلی ایجاد نکنه. به عنوان یک کاربر عادی و روزمره اینترنت امیدوارم پاپ آپ به کلی ریشه کن شه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
پاپ آپ مزخرف ترین و ازار دهنده ترین چزی هستش که تو اینترنت وجود داره وبمسترها اگه به جای درامد خودشون به اسایش کاربرا فکر کنن میتونن هم کاری رو انجام بدن که برای خودشون منفعت داشته باشه هم برای کاربر مشکلی ایجاد نکنه. به عنوان یک کاربر عادی و روزمره اینترنت امیدوارم پاپ آپ به کلی ریشه کن شه
میشه این دعا رو برای تبلیغات تلویزیونی که امکان بستن نداره و گاهی بیش از 30 ثانیه است و هر 24 ساعت بیش از 50 بار باز میشه هم بکنید؟

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
میشه این دعا رو برای تبلیغات تلویزیونی که امکان بستن نداره و گاهی بیش از 30 ثانیه است و هر 24 ساعت بیش از 50 بار باز میشه هم بکنید؟
من دعا نکردم گفتم امیدوارم. البته اگه همینطور پیش بره اینترنت ایران هم به سرنوشت تلویزیونش دچار میشه

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
تلویزیون یک رسانه جمعی و عمومی هستش که برنامه هاش رو شما انتخاب نمیکنی. اما وقتی به عنوان کاربر برای این که از این مشکل رها بشیم هزینه بیشتری میکنیم تا تو فضایی به اسم اینترنت مطالب رو به دلخواه خودمون ببینیم انتظار نداریم بازم با همون چیز هایی که تو تلویزیون مواجه میشیم روبرو شیم. تلویزیون تکلیفش مشخصه . توجیه شما اما کاملا کودکانه هستش. مثل این میمونه که بگیم چون خوذروی پراید سالی برای مثال 100 هزار کشته میده ساختن خودرویی که حداقل آمارش از پراید بهتر باشه و به جای اینکه 100 هزار کشته بده 85 هزار کشته میده قابل قبول و توجیه خوبیه. شما داری میگی پاپ آپ خوبه چون از تبلیغات تلویزیونی بهتره و میشه بستش ؟ پس یکی هم ممکنه بگه اینکه تو یه غذایی مرگموش باشه اشکال نداره چون میشه مسمومیتش رو برطرف کرد ؟؟؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تلویزیون یک رسانه جمعی و عمومی هستش که برنامه هاش رو شما انتخاب نمیکنی. اما وقتی به عنوان کاربر برای این که از این مشکل رها بشیم هزینه بیشتری میکنیم تا تو فضایی به اسم اینترنت مطالب رو به دلخواه خودمون ببینیم انتظار نداریم بازم با همون چیز هایی که تو تلویزیون مواجه میشیم روبرو شیم. تلویزیون تکلیفش مشخصه . توجیه شما اما کاملا کودکانه هستش. مثل این میمونه که بگیم چون خوذروی پراید سالی برای مثال 100 هزار کشته میده ساختن خودرویی که حداقل آمارش از پراید بهتر باشه و به جای اینکه 100 هزار کشته بده 85 هزار کشته میده قابل قبول و توجیه خوبیه. شما داری میگی پاپ آپ خوبه چون از تبلیغات تلویزیونی بهتره و میشه بستش ؟ پس یکی هم ممکنه بگه اینکه تو یه غذایی مرگموش باشه اشکال نداره چون میشه مسمومیتش رو برطرف کرد ؟؟؟
مطالب سایت ها رو ما انتخاب نمی کنیم، ما انتخاب می کنیم وارد چه سایتی بشیم اینترنت هم خصوصی نیست یک رسانه جمعی و عمومی هستش. تلویزیون هم هزینه برق خودش رو داره رایگان نیست. اینترنت هم تکلیفش مشخصه یا مطالب پولی بدون تبلیغات مشاهده می کنید یا مطالب رایگان با تبلیغات!
من کار بد رو با کار بد مقایسه نکردم ضمن اینکه اگه خودرویی به خاطر کیفیت کشته کمتری بده قابل توجیه صد در صد هست که پراید دیگه تولید نشه!
مثال مرگموشتون رو متوجه نشدم چون مرگ موش باعث مرگ میشه و تو غذا استفاده نمیشه ولی تبلیغات در تلویزیون استفاده میشه و درحالی که کسی مشکلی نداره شما به استفاده از این تبلیغات در سایت ها مشکل دارید؟!

پ ن: احساس می کنم کلا حواستون نبوده و تایپ کردید چون ابتدا، انتها و کل مثالایی که زدید زیاد ربطی نداشت به هر حال میگن پاپ اپ بده به این و اون دلیل در حالی که هر روزه در تلویزیون باهاش مواجه میشن و میگن خوب باید از یه جایی پول دربیاره دیگه این خیلی عجیبه، خیلی!

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
مطالب سایت ها رو ما انتخاب نمی کنیم، ما انتخاب می کنیم وارد چه سایتی بشیم اینترنت هم خصوصی نیست یک رسانه جمعی و عمومی هستش. تلویزیون هم هزینه برق خودش رو داره رایگان نیست. اینترنت هم تکلیفش مشخصه یا مطالب پولی بدون تبلیغات مشاهده می کنید یا مطالب رایگان با تبلیغات!
من کار بد رو با کار بد مقایسه نکردم ضمن اینکه اگه خودرویی به خاطر کیفیت کشته کمتری بده قابل توجیه صد در صد هست که پراید دیگه تولید نشه!
مثال مرگموشتون رو متوجه نشدم چون مرگ موش باعث مرگ میشه و تو غذا استفاده نمیشه ولی تبلیغات در تلویزیون استفاده میشه و درحالی که کسی مشکلی نداره شما به استفاده از این تبلیغات در سایت ها مشکل دارید؟!

پ ن: احساس می کنم کلا حواستون نبوده و تایپ کردید چون ابتدا، انتها و کل مثالایی که زدید زیاد ربطی نداشت به هر حال میگن پاپ اپ بده به این و اون دلیل در حالی که هر روزه در تلویزیون باهاش مواجه میشن و میگن خوب باید از یه جایی پول دربیاره دیگه این خیلی عجیبه، خیلی!
کمی مطالعه کنید. نه تو اینترنت و ...

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
برای من به شخصه یکی از مهم ترین دلایلی که باعث افت بازدید سایتام شد تبلیغات کلیکی بود که سرعت لود صفحه رو از بین برده بود
سعی کنید از تبلیغات کلیکی استفاده نکنید چون به ظاهر فکر میکنید صفحه لود شده اما در پس زمینه کدهای سنگین جاوا اسکریپت در حال اجرا شدن هست
ربات های گوگل و حتی الکسا هم این مورد رو بخوبی متوجه میشن و باعث کاهش بازدید و رتبه شما میشن

cloobzzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بهترین راه کار اینه پاپ آپ و پاپ باکس بعد از لود کامل صفحه و با تاخیر باز بشن.
حدود 10 ثانیه بعد از لود کامل صفحه.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
هزاران حالت مختلف داره که در اکانت های پرمیوم سئوی گوگل میتونی ببینی مثل کدهای جاوا لینک ها سرعت های مختلف مرد یا زن بودن کاربر تبلیغات و ...
این اکانت ها قابل خریداری هستن ؟ از طرف گوگل یا سایت های ارائه دهنده این امکانات ؟

ویرایش: چک کردم دیدم اکانت پرمیوم آنالیتیکس سالانه ۱۵۰هزار دلار قیمتشه :general107:
$150,000/year for support and services
شما منظورتون این اکانت بود ؟

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
این اکانت ها قابل خریداری هستن ؟ از طرف گوگل یا سایت های ارائه دهنده این امکانات ؟

ویرایش: چک کردم دیدم اکانت پرمیوم آنالیتیکس سالانه ۱۵۰هزار دلار قیمتشه :general107:
واس خود گوگله
والا الانو نمیدونم من چندسال بیش یه دوستی داشتیم دعوت نامشوداد پلن هاش متفاوته و از 39 دلار شروع میشه
اضافه شدن این قسمت به وبمستر تولز :

Clipboard.jpg

اووووه 150 هزار دلار ؟
میدونی بااین پول میشه چیکارا کرد ؟ بایکدهم این پول هر سایتیو خواستی بگو من برات بیارم بالا رتبههای خوب
منظورم اینن بود منظورم قسمت تاپ کیورد بود که من پلن 49 دلاریش با روزانته 1400 کلمه برترو دارم که یوزراسرچکردن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اووووه 150 هزار دلار ؟
میدونی بااین پول میشه چیکارا کرد ؟ بایکدهم این پول هر سایتیو خواستی بگو من برات بیارم بالا رتبههای خوب
منظورم اینن بود منظورم قسمت تاپ کیورد بود که من پلن 49 دلاریش با روزانته 1400 کلمه برترو دارم که یوزراسرچکردن
با یک صدمش هم میشه سایت با بازدید متوسط بالا آورد :D
قسمت تاپ کیبورد رو دارید ماهانه حدود ۲۰۰ هزار هزینه میکنید؟
دعوت نامه میخاد یا هرکسی میتونه خریداری کنه ؟
تمایل داشتید میتونیم توی پ/خ صحبت کنیم.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با یک صدمش هم میشه سایت با بازدید متوسط بالا آورد :D
قسمت تاپ کیبورد رو دارید ماهانه حدود ۲۰۰ هزار هزینه میکنید؟
دعوت نامه میخاد یا هرکسی میتونه خریداری کنه ؟
رقابت تو سایت خارجی یه کم سخته
واسه همینه قیمت ها
آره سالیانه میگیرم
آره بالا گفتم دعوت نامه میخواد ودقیق نمیدونم کیو کجا واسیوزرافعالمیشه
منم حدود 6 سال میشه یکی برام فرستاده بود ( این بنده خدا زیادی لطف داره چون یه زمونی جی میل هم دعوت نامه ایبود این بهم داد )
در مورد ؟

بالا