برگزیده های پرشین تولز

همراه اول (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
خط مشترکين بدهکار به مناسبت دهه فجر وصل می‌شود

ایلنا- همراه اول به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، تسهيلات ويژه‌اي جهت وصل خطوط قطع بدهي مشتركان خود در نظر گرفته است.
به منظور شركت تمامي مشتركان سيم‌كارت‌هاي دائمي همراه اول در قرعه كشي طرح ميلاد2، چنانچه خط مشتركي قطع بدهي باشد، به مناسبت اين ايام فرخنده خط وي بصورت يكطرفه وصل شده تا با استفاده از تسهيلات ويژه‌اي كه در نظر گرفته شده است از بخت برنده شدن در اين قرعه كشي بهره‌مند شود.
براساس اين گزارش، مشتركان قطع بدهي مي‌توانند بدهي خود را بصورت قسطي پرداخت و در قرعه كشي طرح همراه ميلاد 2 شركت كنند.
در طرح تشويقي همراه ميلاد 2 كه طي دوره‌هاي 5 و 6 صورتحساب‌گيري (اول آذرماه سال جاري تا ابتداي فروردين ماه سال آينده) اجرا مي‌شود 13334 جايزه شامل 2 دستگاه خودروي مزدا 3 جديد، 12 دستگاه خودروي سواري سمند ال ايكس، 120 دستگاه خودرو سواري پرايد، 1200 دستگاه گوشي به همراه سيم‌كارت دائمي و 12000 بسته تخفيف 5 هزار توماني به مشتركان خوش شانس دائمي همراه اول اهدا مي‌شود.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
همراه اول فروش پیام انبوه تبلیغاتی خود را به فراخوان گذاشت
شرکت ارتباطات سیارایران (همراه اول) در نظر دارد به منظور انجام امور تبلیغاتی ، تعدادی خریدار عمده پیام انبوه را برای مدت دوسال از طریق ارزیابی کیفی انتخاب کند.
شرکت ارتباطات سیار ایران از شرکتهای توانمند دارای مجوز تبلیغاتی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی دعوت می کند پس از دریافت دفترچه راهنمای فروش پیامک انبوه و فرم تقاضا در این فراخوان شرکت کنند.
گفتنی است شرکت ارتباطات سیار ایران پس از بررسی مدارک ارسال شده به ترتیب اولویت واصله تا تکمیل ظرفیت شبکه، درچارچوب ضوابط و مقررات داخلی خریداران عمده را برگزیده وجهت عقد قرارداد ازآنها دعوت خواهد کرد.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سرويس‌ تماس‌های ناموفق همراه اول راه‌اندازی مي‌شود

ايسنا: مدير عامل شركت ارتباطات سيار ايران از راه اندازي سرويس‌ تماس‌هاي ناموفق همراه اول خبر داد.
وحيد صدوقي با اعلام اين خبر گفت:"‌ اين سرويس در حال گذراندن تست و مراحل آزمايشي است كه به زودي به صورت رسمي راه‌اندازي مي‌شود." وي ادامه داد:"‌ سرويس‌ تماس‌هاي ناموفق همراه اول فعلا در استان مركزي راه‌اندازي شده است." وي افزود:" در حال حاضر سرويس رومينگ سيم كارت‌هاي اعتباري براي 8 كشور فعال و برقرار شده است." بر اساس اين گزارش با فعال‌سازي سرويس اطلاع از تماس‌هاي ناموفق مشتركان تلفن همراه هر زمان كه گوشي مشترك در دسترس نبوده يا خاموش باشد، پس از روشن كردن گوشي يا در دسترس شدن آن، پيامي حاوي شماره تماس‌گيرنده با تاريخ و ساعت تماس، براي فرد ارسال مي‌شود. با توجه به گفته مسوولان راه‌اندازي سرويس اطلاع از تماس‌هاي ناموفق براي مشتركان كل كشور نيازمند فعال‌سازي سرويس مربوطه در همه سوئيچ‌ها است و با توجه به اينكه سايت شركت ارتباطات سيار ايران داراي سه سوئيچ از وندورهاي مختلف است. براي فعال‌سازي سرويس ارائه اطلاعات تماس‌هاي ناموفق در كل كشور بايد شرايطي ايجاد شود كه مشترك در كل كشور، بتواند در هر جا كه تحت پوشش همراه اول است سرويس مذكور را داشته باشد.

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
سلام. من یه کارت شارژ 5 تومنی گرفته بودم و یکی دو تا از شماره هاش پرید، حالا چند بار امتحانش کردم با شماره های مختلف ، حالا سیم کارتم می گه lock شده! دیگه شارژ نمی شه!
این پشتیبانی همراه اول هم که جواب نمی ده 2 ساعت تو صف 6 نفره وایسادم بعد هی می گفت شما نفر اول هستید هیچی نمی شد، کوفته نفر اول هستید!! بابا به جان خودم ایرانسل خیلی بهتر بود از همه نظر!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
ایرانسل پشتیبانی عالی داره در قیاس با اینا

Bahram0110

Registered User
لایک‌ها
4
آقا ما با این همراه اول کمتر از چند ثانیه برای یک کار ضروری به اینترنت وصل شدیم (فقط چند ثانبه)، رو قبضی که اومد 1000 تومان هزینه اینترنت زده. (شاید 200 کیلوبایت تبادل نداشتم)
دو بار اینجوری شد.

پارسال هم رفتم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی اینترنت رو وصل کردم، صورتحساب میاندوره رو که آنلاین بررسی می کردم دیدم هزینه ی خدمات ویژه!!!!!!! داره تصاعدی بالا می ره. (در عرض یک ماه تقریبا 7000 تومان خدمات ویژه!!!) در صورتی که حتی 1 بیت از اینترنت استفاده نکردم!

من نمی گم دزدیه که بیان یقمو بگیرن. شما اسمشو یه چیزی بذارید :d

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
آقا ما با این همراه اول کمتر از چند ثانیه برای یک کار ضروری به اینترنت وصل شدیم (فقط چند ثانبه)، رو قبضی که اومد 1000 تومان هزینه اینترنت زده. (شاید 200 کیلوبایت تبادل نداشتم)
دو بار اینجوری شد.

پارسال هم رفتم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی اینترنت رو وصل کردم، صورتحساب میاندوره رو که آنلاین بررسی می کردم دیدم هزینه ی خدمات ویژه!!!!!!! داره تصاعدی بالا می ره. (در عرض یک ماه تقریبا 7000 تومان خدمات ویژه!!!) در صورتی که حتی 1 بیت از اینترنت استفاده نکردم!

من نمی گم دزدیه که بیان یقمو بگیرن. شما اسمشو یه چیزی بذارید :d

علت این است که آن دفتر خدمات ارتباطی به جای فعال کردن اینترنت ، سرویس دیتا را از طریق موبایل را فعال کرده است که ماهانه 5000 تومان آبونمان دارد!

سرویس دیتا :

با فعالسازی سرویس دیتا، امکان اتصال به شبکه اینترنت ازطریق تلفن همراه و ارسال و دریافت فایل برای مشترکین در زمان حرکت و مکانهایی که برقراری ارتباط دیتا بوسیله خط تلفن ثابت و یا سرویس GPRSمیسر نمی باشد ، امکانپذیر می گردد.

سرعت ارسال ودریافت اطلاعات حدودا" kb/s 6/9می باشد.

فعالسازی سرویس دیتا :
مشترکین می توانند با مراجعه به دفاترخدمات ارتباطی و تکمیل فرم مربوطه وارائه مدارک (اصل وتصویرکارت ملی وآخرین قبض پرداختی ) اقدام نمایند و سیستم یک شماره به سرویس دیتا اختصاص می دهد.
پس ازفعالسازی سرویس دیتا، درصورتی که گوشی مشترک ، این سرویس را پشتیبانی نماید ، ایشان می توانند به یکی از 2 روش زیر به اینترنت متصل شوند.
1. مشترکینی که گوشی تلفن همراهشان دارای سیستم عامل ، با قابلیت تعریف dialup connection می باشد ، می توانند با تعریف یک اتصال dialup connectionدرگوشی خود ،مستقیما" به اینترنت متصل شوند.
2. گوشی تلفن همراه بعنوان یک مودم عمل نموده و ازطریق کابل رابط به رایانه شخصی متصل گردیده و در رایانه یک اتصال Dial up connection تعریف می گردد ، وبه این روش ، رایانه شخصی به اینترنت متصل می گردد.

تعرفه خدمات
http://www.mci.ir/web/guest/350

اینترنت همراه اول را از طریق SMS فعال کنید البته با این سرعت ذغالی و قطعی‌های مکرر بهتر است بی‌خیال‌اش شوید که دایل‌آپ بهتر از این بسته‌های رویایی است!؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
این همراه اول چرا بی جنبه شده قبضو ندی سریعا قطع میکنه؟ پس این ودیعه که داریم به چه دردی میخوره؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
منظور از سایر هزینه های نوشته شده در قبض موبایل چیه؟ الان قبض من اومده، زده 20 هزار تومان سایر هزینه ها

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
منظور از سایر هزینه های نوشته شده در قبض موبایل چیه؟ الان قبض من اومده، زده 20 هزار تومان سایر هزینه ها

باید بری امورمشترکین بپرسی
من رفتم گفت 10 تومن تو قبض ت اومده معلوم نیست چیه!!
(احتمالا قسط اول اون سیم کارتی ه که برات فرستادن!!
icon10.gif
)

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
gigglesmile.gif

امور مشترکین این قدر چپ راه که ترجیح می دم 20 تومان رو پرداخت کنم
mus2.gif

حالا اگه شد فردا می رم ببینم چی می گن

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
همراه اول به کسانی که غیر حضورری قبض موبایل شان را پرداخت کنند 50 تا پیامک رایگان جایزه می دهند ولی فکر می کنم پول اش را دوباره می کشد روی قبض!

برای شما هم همین‌طور است؟

Mahsaaa

Registered User
لایک‌ها
0
Man ghabzam 150 t miyad,pardakht kardam,AMA chi kar konam bstankar nazane,ya asan ghabz nayad??

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
Man ghabzam 150 t miyad,pardakht kardam,AMA chi kar konam bstankar nazane,ya asan ghabz nayad??
فارسی تایپ کنید لطفا
جدیدا کاراشون معلوم نمیکنه یه سری قبض میفرستن یه سری نمیفرستن!این سری که قبض نیومد برای من!

Mahsaaa

Registered User
لایک‌ها
0
فارسی تایپ کنید لطفا
جدیدا کاراشون معلوم نمیکنه یه سری قبض میفرستن یه سری نمیفرستن!این سری که قبض نیومد برای من!
آهان،اين دفعه واس من s اومد كه مي ياد!!خدا كنه اين دفعه نياد

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
سرویس اعلام تماسهای از دست رفته همراه اول بالاخره عرضه شد :

از این پس با سرویس «تماس بان» همراه اول حتی در هنگام در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خود از کلیه تماس های دریافتی خود مطلع خواهید شد.
چنانچه به علت در دسترس نبودن و یا خاموش بودن تلفن همراه خود قادر به دریافت تماس و پاسخگویی نباشید، «تماس بان» پس از اتصال مجدد شما به شبکه همراه اول، شماره تمام کسانی را که در این فاصله با شما تماس گرفته اند به همراه زمان تماس آنها، در یک پیامک برای شما ارسال خواهد کرد.

همراه اول - سرویس تماس بان

فقط در سایت همراه اول نزده بود که هزینه‌ایی دارد یا نه؟ (فعال‌سازی‌اش رایگان است اما هزینه آن پیامک‌ها ممکن است رایگان نباشد!)

دوستانی که همراه اول اعتباری دارند لطفاً هزینه شان را قبل و بعد از ارسال این پیامک چک کنند ببینند که چقدر هزینه کم می‌کند!

taher268

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک خط از فروشنده با نام خط فعال شده خریدم وقتی اومدم خونه (بخاطر اینکه گوشی که پیشم بود سیم میکرو خور بودش)زدم به اون یکی گوشیم بجای لوگوی همراه اول زده
sim غیرفعال

مشکلش چیه؟
البته خطه به نام خودم نیس به نام فروشنده هستش

بالا