برگزیده های پرشین تولز

همه وبمسترها جواب بدن لطفا؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
سلام
دوستان لطفا جدا از شوخی نظرتون در مورد سوال بگین

در سال های نچندان دور که بنده وارد عرصه وبمستری شدم حدود ده ها سایت کوچیک و بزرگ زدم و درآمدزایی خوبی داشتم
بهترین شون سایت توفان بود که با سه ماه اوردمش ۸۰۰ ایران حدود ۷ هشت ملیون ازش درآوردم و قبل اینکه تلگرام بیاد با قیمت خیلی خیلی پایین فروختمش ... حالا بماند
خب با وجود گوشی های هوشمند و پیام رسان های مختلف آیا می شود که با این روش سایت زدن و.... کسب درآمد کرد و نسب به قبل چقدر کاهش بازدید داشته
آیا از این روش وارد عمل بشم

شماره دو
تلگرام ،
یا بجای روش بالا ی کانال تلگرام بزنم و روش کار کنم و کسب درآمد کنم
البته باس فیلتر شدن شو هم در نظر بگیریم

شماره سه
پیام رسان های داخلی مث سروش ، روبیکا و... که حداقل با ۵ هزار فالور میشه ی اندک کسب درآمدی داشت

شماره ۴
اینستاگرام
با ی هزینه ای ی پیج واقعی دو سه کا بخرم و روش کار کنم و مطالب اختصاصی بیارمش بالا ، کسب درآمد کنم

نظرتون چیه ، بنظرتون کدوم روش در کوتاه مدت جواب میده
من خودم علاقه من رو سایت داری هست ولی چندسالی که ازش دور بودم و نمی دونم تلگرام بقیه موارد چ تاثیری روش داشته خواهشا کسایی که سایت داشتن و دارن بگن چقدر کاهش داشتن ؟

در کل برید منبر و هر چی دوست دارید راهنمایی کنید من تا آخر پای منبرتون هستم

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
نظر شخصی خودمو میگم
ببین تاثیر گذاری خیلی از چیزا توی فضای اینترنت کم شده
مثلا قبلا با یه بنر تبلیغاتی میتونسی فید خیلی خوبی بگیری اما الان اثر گذاریش فوق العاده کم شده و طبیعتا تو فضای وبمستری باید تلاش بیشتری نسبت به قبل بکنی
اما بستگی به هدفت داره
اگر هدفت دراز مدت داری اینو بدون که بنیان هیچ کسب و کاری رو رو شبکه اجتماعی نباید بذاری چون استیبل نیست
ولی اگر هدفت کوتاه مدته و میخوای چند میلیون دراری و بفروشیش بنظرم سمت سایت نرو چون الان دیگه یه سایت به اون راحتیا نمیاد بالا

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
اگه از من میپرسی میگم به دریا بزنم خشک میشه !

خدا شاهده با این همه زحمت و این همه هزینه که من کردم الان باید بیست تومن در میاوردم ولی متاسفانه همیشه پاره آجر میخوره پس کله ی ما ....

اما کلی بخوای بدونی اینترنت همیشه تشنه ایده های تازه و محتوای با کیفیت و مفیده ، این دوره که میگن تموم شده مربوط به محتوای کپی پیست هست ..

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
اگه از من میپرسی میگم به دریا بزنم خشک میشه !

خدا شاهده با این همه زحمت و این همه هزینه که من کردم الان باید بیست تومن در میاوردم ولی متاسفانه همیشه پاره آجر میخوره پس کله ی ما ....

اما کلی بخوای بدونی اینترنت همیشه تشنه ایده های تازه و محتوای با کیفیت و مفیده ، این دوره که میگن تموم شده مربوط به محتوای کپی پیست هست ..

والا داش اوج کاری من که تو سال های ۲۰۱۵ بود ، با اینکه راحت پول به دست می اومد ، ولی خیلی خیلی سخت پول بوجه می کردم ، ینی اگه درصد ریسکش ۱ درصد هم بود ، هزینه نمی کردم
اگه بگم سالهای اولی که از وبلاگ نویسی به سایت و وردپرس محاجرت کردم ، یک ریال هم هزینه نکردم
مثلا خرید بازدید ، خرید بک لینک ، استخدام نویسنده و... ی جور نمی خواستم چیزی که با تلاش بدست میاد رو پول بدم!!!
در مورد ایده هم حق با شماست:
مثلا اون زمان دوتا محصول رو تو ی صفحه قرار می دادم بعد ده هزارتا بازدید میریختم رو همون صفحه
، یادمه کم کم ده بیست تا سفارش ثبت میشد ، ینی چند برابر پولی که واسه خرید اون بازدید ها داده بودم

والا این ایده های متنوع رو راحت میشه تو اپلیکیشن ها پیدا کرد ، کمتر کسی اینترنت رو ترجیح میده
خب چه ایده هایی هست که فقط بشه تو اینترنت و وب اجرایی کرد ، مسئله اینست

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
الان پول تو سایتای عرفانی زاده ایناست

تو موضوع انگیزش و افزایش اراده زیاد می تونم چرت و پرت بگم ولی یه مجری می خواد که با قدرت کلام بتونه تاثیر بذاره رو مخاطب ، بعد کلیپ ها رو بصورت پکیج بفروشانیم
البته میشه در مورد روابط زناشویی فایل پی دی اف زد تحت عنوان روابط زناشویی را قورت بده:D ، اما مسئله ارشاده که گیر میده ؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
نظر شخصی خودمو میگم
ببین تاثیر گذاری خیلی از چیزا توی فضای اینترنت کم شده
مثلا قبلا با یه بنر تبلیغاتی میتونسی فید خیلی خوبی بگیری اما الان اثر گذاریش فوق العاده کم شده و طبیعتا تو فضای وبمستری باید تلاش بیشتری نسبت به قبل بکنی
اما بستگی به هدفت داره
اگر هدفت دراز مدت داری اینو بدون که بنیان هیچ کسب و کاری رو رو شبکه اجتماعی نباید بذاری چون استیبل نیست
ولی اگر هدفت کوتاه مدته و میخوای چند میلیون دراری و بفروشیش بنظرم سمت سایت نرو چون الان دیگه یه سایت به اون راحتیا نمیاد بالا

سایت رشد داشته که بشه احساسش کرد باشه حالا دو سه ماهه نه دوسه ساله به اوج برسه یه نیمچه درآمدی هم داشته باشه بازم امیدوار کننده ست فقط می مونه موضوع سایت ؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
والا داش اوج کاری من که تو سال های ۲۰۱۵ بود ، با اینکه راحت پول به دست می اومد ، ولی خیلی خیلی سخت پول بوجه می کردم ، ینی اگه درصد ریسکش ۱ درصد هم بود ، هزینه نمی کردم
اگه بگم سالهای اولی که از وبلاگ نویسی به سایت و وردپرس محاجرت کردم ، یک ریال هم هزینه نکردم
مثلا خرید بازدید ، خرید بک لینک ، استخدام نویسنده و... ی جور نمی خواستم چیزی که با تلاش بدست میاد رو پول بدم!!!
در مورد ایده هم حق با شماست:
مثلا اون زمان دوتا محصول رو تو ی صفحه قرار می دادم بعد ده هزارتا بازدید میریختم رو همون صفحه
، یادمه کم کم ده بیست تا سفارش ثبت میشد ، ینی چند برابر پولی که واسه خرید اون بازدید ها داده بودم

والا این ایده های متنوع رو راحت میشه تو اپلیکیشن ها پیدا کرد ، کمتر کسی اینترنت رو ترجیح میده
خب چه ایده هایی هست که فقط بشه تو اینترنت و وب اجرایی کرد ، مسئله اینست

در مورد ایده از من نپرس که هر چه زدم خطا خورده

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
به نظر من بری سمت اینستاگرام خیلی بهتر هم فضاش مناسب تر و هم بالا آوردنش راحت تر ولی یوتیوب هم خیلی خوبه درامد به دلار

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
من قبلا برداشتم این بود که حتما سایت باید مرجع اصلی باشه و سایت خیلی مهم هست. اما اخیرا فهمیدم و البته تجربه کردم که یک کانال تلگرام درآمد خیلی بیشتری می تونه نسبت به سایت داشته باشه. به نظرم در کنار تلگرام روی سایت هم کار کن اما هدف اصلی باید کانال تلگرام باشه.
الان سایت بالا آوردن واقعا خیلی زمانبر شده اما کانال تلگرام رو هنوز راحت تر میشه بالا آورد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سال 93 ترفندها رو زدم.
ازش 100 تومن پول درآوردم:D
-----------------
اون موقع کلا دوتا سایت ترفند توی بورس بود.
یکی سایت سابق من ترفندها و یکی هم سایت ترفندستان
حالا الان شما نگاه کن ببین چند صد سایت تکنولوژی آپ کردن:general511:
دیگه مثل قدیم نمیشه با پست زدن عادی بیایی بالا.
الان باید بجنگی و پول خرج کنی تا سایت به بازدید برسه و درآمد کسب کنی.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هاجی این منبر روش "شمر" نشسته!
ولی جدا از کنایه، الان از چی بگم... همون توفانتم باز میتونی 8 تومن دربیاری فقط سخت تر شده یعنی تجربه ای که تو این چند مدت بدست آوری رو بزار رو چیزی که قبلا کار میکردی یه چیز بهتر تحویل مفت خورا بده پول در بیار.
پ ن: منبع مفت خور

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست گرامی به طور حتم سایت بسیار مهم هست البته و متاسفانه همونطور که از نظرات می بینید اکثر وبمستران به دنبال سایت هایی هستند که محتوایی هست و به قول دوستی بازدید میگیری و تحویل یه تعداد سیستم پاپ و کلیکی مفت خور میدی که نسبت به قبل هم واقعا سخت شده چون کانالها هم محتوای جذابتری تولید می کنن و هم جدیدتر و اینستاگرام هم از طرفی اما خب ما نوع دیگه ای هم سایت داریم که خدماتی هستند که نه تلگرام می تونه باهاشون رقابت کنه و نه اینستا اگر می خواهید به سمت چنین سایت هایی برید یعنی سایت خودش منبع درآمد داره که سایت خیلیم خوبه اما نه اگر می خوای بشینی با مطلب زدن و نمی دونم فلان بازیگر فلان شد در بیاری که الان سخته در مورد تلگرام هم دوستان گفتن من سراغ هم تلگرام رفتمم و مطالعه مختصری کردم و هم اینستا اول اینکه یه زمانی پیج 700k داشتی درآمدت میلیونی بود اما الان تا دلت بخواد از این پیجا پره اما اگه بتونی برسونی بالای یک و نیم کا بله که اونم باید تبلیغ کنی با پست گذاشتن خالی سخته یعنی محاله دیگه طرف 120 تا پست زده یک و نیم میلیون فالو داره چون تبلیغ کرده وظع در تلگرام هم همینه و نکته بسیار مهم اینه که در سایت حداقل شما با امار کم هم یه 2 هزارتومن گیرت میاد اما تو اینستا تا به اون تعداد بالا نرسی هیچ تو تلگرامم با مصیبت که صرف نمی کنه اما اگر یک کانال تخصصی در مورد موضوعی خوب بزنی و از ممبرا درآمد داشته باشی نتیجه تلگرام عالی خواهد بود و سخن آخر اینکه چنان چه روی برنامه ای بلند مدت فکر می کنید و خدماتی حتما سایت هم باشه مثلا یه سایت کار تایپ نمی تونه رو اینستا یا تلگرام پیاده بشه مشخصا نیاز به سایت هست

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
الان پول تو سایتای عرفانی زاده ایناست
به نظر من دیگه این راه جوا بنمیده مخصوصا که حرفهای عرفانی زاده چرت و دور از واقعیت بوده ضمن اینکه همه مردم دیگه یه جورایی نفرت پیدا کردن از امثال عرفانی زاده یا ماهان تیموری چون فهمیدن اکثرشون فقط برای پر کردن جیب خودشون دارن حرفهای قشنگ میزنن
من الان دوره هوش مالی ماهان تیموری رو دارم چرته کلا ضمن ایکنه از ابزارهایی هم استفاده و سو استفاده کرد

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
به نظر من بری سمت اینستاگرام خیلی بهتر هم فضاش مناسب تر و هم بالا آوردنش راحت تر ولی یوتیوب هم خیلی خوبه درامد به دلار
پیج اینستاگرام اگه پول باشه بخری و موضوع مرتبط با آیدی پست بذاری بهتر و راحت تر از یوتیوبه چون
یوتیوب حتما حساب پی پال میخواد با بازدید بالای 300 هزار برای ویدئوها

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
تو موضوع انگیزش و افزایش اراده زیاد می تونم چرت و پرت بگم ولی یه مجری می خواد که با قدرت کلام بتونه تاثیر بذاره رو مخاطب ، بعد کلیپ ها رو بصورت پکیج بفروشانیم
البته میشه در مورد روابط زناشویی فایل پی دی اف زد تحت عنوان روابط زناشویی را قورت بده:D ، اما مسئله ارشاده که گیر میده ؟
به اون سادگی هم که اون دوستمون میگن نیست فضای آموزش رو یه عده با دروغ و فریب لکه دار کردن الان شما بنویس قانون جذب ینی فقط کودک پیش دبستانی راجع بهش کلیپ درست نکرده هزار نفر درباره اش دارن میگن و خیلیهاشون خودشون هم اعتقادی به حرفای خودشون ندارن.
در مورد زناشویی هم زیاده مثلا یه دوره هست بنام خرد جنسی یکی دیگه هست تربیت جنسی کودکان.
.
.
.
خلاصه اش بگم دست زیاده و با حرف ساده است و توی کار سخته

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
پیج اینستاگرام اگه پول باشه بخری و موضوع مرتبط با آیدی پست بذاری بهتر و راحت تر از یوتیوبه چون

بله درست میگید و منم نظرم همینه ولی خب درامد به دلار با ریال رو نمیشه مقایسه کرد :general509:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
اگه خواستی کاری رو شروع کنی به منم بگو باهم شروع کنیم :general601:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668

چطور میسه از اینستا پول در آورد ؟

تبلیغ یا فروش محصول ؟

راهنمایی کنید اگر بشه پول درآورد بریم سمتس

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
چطور میسه از اینستا پول در آورد ؟

تبلیغ یا فروش محصول ؟

راهنمایی کنید اگر بشه پول درآورد بریم سمتس
خب هم تبلیغات و هم فروش محصول البته مرتبط بیشتر جواب میده مثلا پیج بانوان و زیبایی محصولات آرایشی و بهداشتی
خواهرم از پارسال تا الان میشه گفت یک میلیون تومن خرید کرده در صورتی که خودم از پارسال تا الان فقط فایل خریدم
دیگه خرید اینترنتی نداشتم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
خب هم تبلیغات و هم فروش محصول البته مرتبط بیشتر جواب میده مثلا پیج بانوان و زیبایی محصولات آرایشی و بهداشتی
خواهرم از پارسال تا الان میشه گفت یک میلیون تومن خرید کرده در صورتی که خودم از پارسال تا الان فقط فایل خریدم
دیگه خرید اینترنتی نداشتم

درسته بنظر منم محصولات مرتبط با بانوان میتونه خیلی پر فروش باشه

من خودم اینستا میرم فقط فیلم می بینم ، بشه رو فیلم خصوصا داستان هایی که این پلنگا میسازن کار کرد و سر و ته کلیپ ها رو ساخت بنظرم میشه موفق شد

بالا