برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره مانگـا : معرفی ، تبادل نظر و ...

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوبه .. ولی من الان اولویت خاصی تو ذهنم نیست
169.gif
بهم فرصت بده... شاید یه علتش این باشه که محدودیت دانلودم تموم شده تقریبا و منتظرم که ماه جدید شروع بشه ... آخه فعالیت های مغزی ام در زمینه دانلود ، شدیدا تحت تاثیر میزان گیگابایت باقی مونده از محدودیت ترافیکی ام هستش !!!
putertired.gif

Ok پس منتظر تو میشم ، من خودم هم سعی میکنم یه الویت بندی برای خودم در بیارم ، میفرستم میبینی;)

اینم لیست کاملا مانگاهای Download Worthy:happy: :

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
در مورد نوشته بالا من اون دو تای که میخواستی رو روی dvd میزنم بقیشم هرچی که بنظرم بهتره رایت میکنم
شاید از نظر شما خوب نباشه یا به قول رفقای قدیمی تهش شوی ترکی میزنیم:p
در مورد لیست من یه سری از اونارو دارم لیست رو در میارم اونای که کامل رو براتون مینویسم
ولی الان تا اونجای که یادم هست
3x3 Eyes کامل نیست
Ah My Goddess
Basilisk
Battle Royale
Berserk
کامل نیست Blade of The Immortal
کامل نیست Bleach
Bowling King کامل نیست
Chobits
Death Note
Eden
کامل نیستEyeshield 21
Full Metal Alchemist
کامل نیست Futari Ecchi
Gantz
کامل نیست Hunter X Hunter
Ichigo
Ichigo 100%
Inuyasha
Island
.
بقیشو الان بیخیال شید تا بعد برم دقیق بینم ببخشیدا
آهان راستی بابا یه سری از اینا که نوشتید هنوز RAW هستن یا من اشتباه می کنم :eek:
نمیدونم به ما هم بگید تا بدونیم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
الان دارم یه سری رو می خونم به اسم Anne Freaks .. درباره دوسه تا بچه که یکی شون مامان خودش رو کشته و یکی دیگه هم می خواد بابای خودش رو بکشه !! ... ( کوتاهه و 4 ولوم بیشتر نیست )
Ok پس منتظر تو میشم ، من خودم هم سعی میکنم یه الویت بندی برای خودم در بیارم ، میفرستم میبینی;)

اینم لیست کاملا مانگاهای Download Worthy:happy: :

والا به نظرم قدم هامون رو فعلا مورچه ای برداریم
Laie_9.gif
... البته فقط نظر منه ... اما از این نظر که یه لیست داشته باشیم واسه اینکه بهترها توش مشخص بشه ، خیلی هم خوبه ... مثلا Hot Gimmick هم به نظر چیز خوبی میاد ...
سلام دوستان
در مورد نوشته بالا من اون دو تای که میخواستی رو روی dvd میزنم بقیشم هرچی که بنظرم بهتره رایت میکنم
شاید از نظر شما خوب نباشه یا به قول رفقای قدیمی تهش شوی ترکی میزنیم:p

مرسی .. من باهات هماهنگ می کنم ...
clap.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
در مورد لیست من یه سری از اونارو دارم لیست رو در میارم اونای که کامل رو براتون مینویسم
ولی الان تا اونجای که یادم هست

خیلی ممنون برادر
میگم اونایی رو که کامل نداری بگو تا کجا گرفتی که اگه ما خواستیم بگیریم بقیه اش رو داون کنیم و دوباره کاری نشه;)

بقیشو الان بیخیال شید تا بعد برم دقیق بینم ببخشیدا
آهان راستی بابا یه سری از اینا که نوشتید هنوز RAW هستن یا من اشتباه می کنم :eek:
نمیدونم به ما هم بگید تا بدونیم

بله ، بعضی هاشون چون جدید هستند ، هنوز RAW تشریف دارند ولی تا ما بخوایم داونشون کنیم حل میشن:happy:

الان دارم یه سری رو می خونم به اسم Anne Freaks .. درباره دوسه تا بچه که یکی شون مامان خودش رو کشته و یکی دیگه هم می خواد بابای خودش رو بکشه !! ... ( کوتاهه و 4 ولوم بیشتر نیست )

والا به نظرم قدم هامون رو فعلا مورچه ای برداریم
Laie_9.gif
... البته فقط نظر منه ... اما از این نظر که یه لیست داشته باشیم واسه اینکه بهترها توش مشخص بشه ، خیلی هم خوبه ... مثلا Hot Gimmick هم به نظر چیز خوبی میاد ...

جالبه ... :rolleyes: این بچه ها واقعا بعضا کارایی میککند که ...;)

پس تا شما به روال عادی برگردید من کارو شروع میکنم:cool: :happy:

میخوام اینارو شروع کنم :

Ghost in the shell
Love hina
Blade of the immortal ( اینو برادر R-Gunnm تا کجا داون کردی؟:eek: )
X
Angel Sanctuary
Blame
Akira
Slam dunk

راستی امروز داشتم وبگردی ( در واقع ولگردی :lol: ) میکردم ، خوردم به این ، یه سری از مانگاهای هایاو میازاکی که از اینجا میتونید ببینید:happy:

فعلا

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر کاکاشی دستتون درد نکنه واقعا زحمت می کشید

groupwave.gif

راستی اگر من چیزی درباره طراحی کاراکتر داشته باشم می توم بهش اضافه کنم

animatedfear.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
جناب خواشان ....ممنون از توضيحاتتون . خيلي استفاده كردم ( من به شخصه لذت بردم ) منتظر قسمتهاي بعدش هستم

در مورد سوال اولتون فكر ميكنم توي انيمه بعد ها بهش اشاره شد كه هالو ها بيشتر به انسانهائي حمله ميكنند كه قدرت روحي بالاتري داشته باشند . توي انيمه ديديم كه خواهر بزرگتر ميتونست روح هارو ببينه ولي خواهر كوچكتر نه . اين رو از قسمتي ميگم كه رفته بودند سر قبر مادرشون و اونجا يه هالوي پشمالو بهشون حمله ميكنه .... الان دقيقا يادم نمياد كه اونجا هم باباشون غايب بود يا نه :hmm: ؟! كم كم بايد به فكر موجه كردنشون باشه ....

خواهش می کنم ...:happy:

آره منم فکر می کنم که به همین دلیل کارگردان اینکار رو کرده ...

یه ضرب المثل چینی میگه : " شما اون کاری که به نظرت درسته رو انجام بده ، کاربرای خوب و علاقه مند بالاخره پیداشون میشه !! " ...

156.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
در مورد دانلود مانگا ...

من خودم بیشتر دوست دارم که مانگاهای توی سبک Fantasy/Sci Fi , بخونم و دانلود کنم ...

خیلی دوست داشتم که یه دسته بندی اینطوری هم برای مانگاها داشته باشیم ... ولی من نتونستم منبعی برای اینکار پیدا کنم ...

دسته بندی بر اساس ژاندر مانگاها ...

البته دسته بندی بر اساس مخاطبین وجود داره که می شه از توی ویکی پدیا پیداش کرد ولی ....

-------
خب برم ببینم که کاکاشی عزیز چیکار کرده در زمینه ی طراحی ...:happy:

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

Ghost in the shell دوتا کتابشو دارم ؟؟
Love hina رو کامل دارم
اینارو DOWNLOAD نکن
فکر کنم 4 کتاب از Blame داشته باشم
الان هم زمان دارم هم One Piece میگیرم که الان vol 24 تا دیگش مونده تا هفته دیگه دارمش
وهم Rurouni Kenshin اینم کتاب 18 هستم
Rurouni Kenshin که شاید یه سری به اسم Samurai X بشناسنش داستان جالبی داره که در حدود 140 سال
پیش در ژ اپن میگذره و سامورایی که در زمان هرج مرج کمک به امپراتوری در به ثبات رسوندن وضعیت کرده
بعد از اون ده سال ناپدید بوده حالا برگشته و با یه اسم دیگه مشغول کمک به دختر ی میشه که صاحب یه Dojo
( باشگاه خودمون) ولی خوب دیگه مگه گذشته آدمو ول میکنه که خوش باشه
خوندن این مانگا رو به دوستان توصیه میکنم جالبه ، بد نیست. یه ذره عقل به خرج دادم و گفتم که یه کمی از داستانو بگم تا دوستان علاقهمند بشن راستی فکر کنم انیمه اونم باشه :p
این داستانو جناب Nobuhiro WATSUKI نوشتن و مانگا های دیگه ای که نوشتن :
Buso Renkin
Gun Blaze West
Yahiko no Sakabato
Rurouni Kenshin
خوب تا بعد.....​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
مونده بودم اينو اينجا بگم يا تو تاپيک ميآزاکی؟!
4_12_12.gif

anyway, ميآزاکی يه مانگای جديد داده بيرون!:rolleyes: کلی وقت و اينترنت خرج کردم آخرش کلی دماغم سوخت!
4_13_2.gif
خام بود!
36_19_5.gif

چند صفحه نمونه;):

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
برادر کاکاشی دستتون درد نکنه واقعا زحمت می کشید

groupwave.gif

راستی اگر من چیزی درباره طراحی کاراکتر داشته باشم می توم بهش اضافه کنم

animatedfear.gif

خواهش میکنم امیر جان :happy: شما لطف دارین :lol: ما هم بعنوان عضو کوچکی از این فروم داریم سعی میکنیم مفید واقع بشیم:happy:

بله که میتونید اصلا این تاپیک برای همین چیزاست;)

خب برم ببینم که کاکاشی عزیز چیکار کرده در زمینه ی طراحی ...:happy:

هنوز به جاهای مورد نظر مونده خواشان جان:lol: که اگه این امتحانات راهتمون بزارن شاید از فردا بتونم طراحی بدن انسان رو شروع کنم:happy: میگم منو تحریک کردی برم برا همین شب امادش کنم:D

سلام دوستان

Ghost in the shell دوتا کتابشو دارم ؟؟
Love hina رو کامل دارم
اینارو DOWNLOAD نکن

فکر کنم 4 کتاب از Blame داشته باشم
الان هم زمان دارم هم One Piece میگیرم که الان vol 24 تا دیگش مونده تا هفته دیگه دارمش
وهم Rurouni Kenshin اینم کتاب 18 هستم
....

به به ، تو هم که تا سین جین نشی چیزی لو نمیدی که برادر ;) :happy:

راستی اگه میشه یه لیستی از دارائی هات رو برام بفرست;) و همچنین احتمالا اون Ghost in the shell و Love hina رو ازت بخوام:lol:

یه سوال؟:wacko: منظورت از کتاب ، همون Volume خودمونه؟:blink:​

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب دیگه از امروز قسمت طراحی مانگا رو شروع میکنم :cool:

اول چشمها :rolleyes: ، البته این چشمها رو قراره در 2 مرحله توضیح بدم ;):

خوب برای اینکه بتونید چشمها رو بکشید به چند تا نکته باید توجه کنید :

اول بیاید از زاویه جلو چشم رو در نظر بگیریم ، خوب اولین مثال که در پایین میبینید یک چشم معمولی است. یک حالت بادامی داره و مردمکی دایره ای شکل و مژه ها در بالا و پایین چشم قرار دارند و همچنین خطوط دور چشم که حدقه رو معلوم میکنه.
6f6n634.gif

برای کشیدن مژه ها ، اونارو به بیرون از پلک بکشید ، در نظر بگیرید که با خم شدن خط چشم ، مژه هم خم میشه.
و همچنین در نظر داشته باشید که هر چقدر مژه ها به مرکز خط نزدیک میشن طولشون بلندتر میشه. همونطور که در شکل زیر نشون داده میشه.
4opw0go.gif

در شکل بالا چشم از بغل نشون داده شده. دقت کنید که در این زاویه ، مردمک چشم بیضی شکل است. در این زاویه شکل چشم بیشتر مثلثی شکل است تا بادامی شکل. مژه ها هم یه مقدار متفاوت کشیده میشند. هنوزم وقتی از مرکز چشم دور میشه کوتاه میشه ولی اینم در نظر بگیرید که خمهای دیگری بسمت بالا و پایین در مژه ها ایجاد میشن که در شکل سوم بالا میبینید.

بیشتر افراد چشمها رو با حالتهای مختلف نشون میدند. برای راحتی من 4 نوع شکل برای چشم پیدا کردم که در زیر میبینید.

6cxgc9d.gif

1- نوع اول چشمهای خطی است : معمولا از این چشمها برای کاراکتر های پیر استفاده میشه و کشیدنش به راحتی کشیدن یه خط راست هستش.

2- نوع دوم چشمهای بادامی شکل است : خوب این نوع با به هم پیوستن آخر خطها به هم تشکیل میشه . من 2 مثال از این نوع رو میزنم که کاملا ببینید که حتما لازم نیست که خطوط به هم برسند در حالیکه هر دو مثال از یک گروه هستند.

3- نوع سوم متشکل از آخر خط های نوک تیز و چشمی باز مرکز میباشد : خوب در این نوع چشمها کشیدن چشم تقریبا از وسط صورت شروع میشود. بخاطر همین فاصله بین خطوط چشم بالا و پایین زیاد است و چشم کشیده بنظر میرسد ( کشیدگی عمودی دارد).

4- نوع چهارم گوشه های نوک تیز و چشمهای مرکز گرا است : این تقریبا میشه گفت بر عکس نوع سوم است چون این نوع چشمها کشیدگی افقی دارد.

در زیر نمونه هایی از چشمها رو براتون میزارم :

5zmnm83.jpg

4trt07t.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Anne Freaks رو تموم کردم دیشب ... بد نبود .. موضوعش مثلا جسورانه بود ... ولی خود داستانش سطحی بود به نظرم .. بهرحال اینم تجربه ای بود توی یه ژانری که تا حالا دنبال نکرده بودم ...
lrabbitsmiley.gif

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پيرو تشر وتيپاي جناب Kakashi اين بنده حقير مقادير متنابهي سنجد ميل نموده و ليست داراي واموال خود را ثهيه و به ذيل ثقديم ميدارم لطفا تاخير اين بنده را عفو بفرماييد :D
Maison Ikkoku (15v f )
Inu yasha (49v 488c C)
Ichigo 100% (19v f )
Love Hina (14v f)
Ranma ½ (38v f)
City Hunter (6v)
houshin engi (23v f)
Ayashi no Ceres (14v f)
Battle Royale (15v f)
Battle_Angel_Alita (9v f )
Battle_Angel_Alita_Last_Order (9v C)
Berserk (32v 279ch C)
GANTZ (20 f -2phase 249ch C)
Katsu (16v f)
Oh My Goddess (33v 222ch C)
Vagabond (23v C)
3x3 Eyes (27v C)
Agharta (7v C)
Blame (4v C)
Dragon Head (4v C)
Eden_no_Hana (4v f)
Freesia (6vC)
Gacha Gacha (12v )
Gunslinger Girl (3v C)
Haru yo Koi (6v C)
Island (7v f)
Kareshi Kanojo (9v C)
Leviathan (10v C)
Minto na bokura (16v f)
Open Sesame (13v C)
Parallel (4v f)
Planetes (4v f)
Project ARMS (13v C)
Ren-Ai Shijo Shugi (6v )
Samurai Deeper Kyo (13v C)
Tende Freeze! (4v f)
Vulgar Ghost Daydream (7v C)
Zero One (3v no more)
Zetman (6v C)
Crying Freeman (3v f)
Ghost in the Shell (1-2 ?)
girls_saurus_dx (4v C)
Hellsing (7v C)
Psychometrer Eiji (11v C)
Strain (5v C)
Xenon (4v f)
Basilisk (5v C)
Bowling_King (12v C)
CrossGame (6v 70ch C)
Death Note (12v f)
Devil & Devil (15v f)
Eyeshield 21 (20 v C)
Full Metal Alchemist (14v C)
Fushigi Yuugi (5v ?)
Futari Ecchi (5v C)
Happy World (4v f)
Hiatari Ryoukou (3v f)
Initial D (28v C)
I''s (15v f)
itsumo misora (23 ch C)
Kana (4v)
Kenichi (Historys strongest disciple) (7v C)
Nana (15v)
Naruto (350 ch)
Nine (2v f)
Noritaka (7v C)
Short Program (1v f)
Jinbe (1v f)
Outlanders (8v f)
Red Eyes (5v C)
Rose Hip Rose (4v f )
Rough (12v f)
School Rumble (9v C)
Slow Step (3v C)
Touch (22v 223ch C)
Ultimate Hentai Kamen (6v c )
Urusei Yatsura (7v C)
Youth Gone Wild (4v C)
Niji_Iro_Togarashi (11v f)
H2 (34 v f)
Kimagure Orange road (f)
Miyuki (f)

خوب آخيش يه جوراي تموم شد اينا غير از اونايه كه يكي يا دوتا از volumes را دونلود كردم حساب اونا كه از دستم در رفته اگه ليست اونا رو بخوام در بيارم درخت سنجد هم درد و درمون نميكنه :blush:
آهان يه سري هم backup گرفتم روي DVD از روي هارد پا ك كردم مثلا همين چهار تاي آخر اصلا يادم نبود :wacko:
خوب حالا فعلا همينه
راستي Rurouni Kenshin وOne Piece هستش كه فعلا نصفه هست وداره دونلود ميشه وهمينطور Bleach كه اونم آخراشه وهمزمان با اون دوتاي ديگه داره مياد كار خيلي شلوغه :blink:
راستي اينم بگم كه يه سري از اينا رو ما يه زماني شروع كرديم به دونلود ولي چون بقيشو پيدا نكردم مشمول مرور زمان شد و ما هم يادمون رفت چي بود و چي شد اگر سورس و لينك دونلود داريد بگيد خانواده محترم
اون بدبختا رو از بلا تكليفي نجات بديد ;):D

آهان اينم بگم كه ميخوام راجع به Battle_Angel_Alita_Last_Order يه مطلب بنويسم ولي كجاست وقت كو حس
حالا ببينيم چطور ميشه ولي اينو بگم واقعا اين داستان و دوست دارم :happy:
تا بعد ....​

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
پيرو تشر وتيپاي جناب Kakashi اين بنده حقير مقادير متنابهي سنجد ميل نموده و ليست داراي واموال خود را ثهيه و به ذيل ثقديم ميدارم لطفا تاخير اين بنده را عفو بفرماييد :D

....

راستي Rurouni Kenshin وOne Piece هستش كه فعلا نصفه هست وداره دونلود ميشه وهمينطور Bleach كه اونم آخراشه وهمزمان با اون دوتاي ديگه داره مياد كار خيلي شلوغه :blink:
راستي اينم بگم كه يه سري از اينا رو ما يه زماني شروع كرديم به دونلود ولي چون بقيشو پيدا نكردم مشمول مرور زمان شد و ما هم يادمون رفت چي بود و چي شد اگر سورس و لينك دونلود داريد بگيد خانواده محترم
اون بدبختا رو از بلا تكليفي نجات بديد ;):D

آهان اينم بگم كه ميخوام راجع به Battle_Angel_Alita_Last_Order يه مطلب بنويسم ولي كجاست وقت كو حس
حالا ببينيم چطور ميشه ولي اينو بگم واقعا اين داستان و دوست دارم :happy:
تا بعد ....​

سلام R-Gunnm جان

نه بابا فقط داشتم شوخی میکردم به هر حال خیلی ممنون از لیستت :happy:

ظاهرا وقتی من داشتم انیمه داون میکردم تو هم افتادی به جون مانگا ها :happy: من تنها مانگای کاملی که دارم Naruto , Bleach , Death Note هستش:wacko:

میگم کل اینها چند تا DVD میشه؟:eek: میشه یه نسخه ازشون برام بفرستی؟:rolleyes: راستی کیفیتشون چه جوریاست؟ من خودم حداقل سعی کردم MQ هاشونو داون کنم;)

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

:

میگم کل اینها چند تا DVD میشه؟:eek: میشه یه نسخه ازشون برام بفرستی؟:rolleyes: راستی کیفیتشون چه جوریاست؟ من خودم حداقل سعی کردم MQ هاشونو داون کنم;)

سلام دوستان
برادر عزيز مي خواي هماهنگ كنيم بنده در خدمتم ولي يه الويت بگذار ببينيم كدوم و اول بزنيم
آ دي من روي يا هو raminrt هست
در مورد كيفيت دروغ چرا چون معمولا من با eMule اينارو دونلود ميكنم بعضي وقتها سورس ها باهم فرق
مكنه ولي در كل بد نيست بجز Naruto كه يه سري از قسمت هاش كيفيتش خيلي كمه :(
راستي در مورد ليست C يعني ادامه داره يا من بقيشو نتونستم پيدا كنم
f يعني تمومشده و كامله ch يعني chapter و v مشخصه يعني volume
آقا بيايد يه قرار بگذاريم و راي بگيريم
از اونجاي كه فارسي رو پاس بداريم و تركي رو زاپاس بداريم (توهين نيست و هيچ منظوري هم در بين نيست);)
از اين به بعد به volume بگيم جلد يا كتاب و chapter بگيم فصل يا قسمت
خوبه هركي موافقه دستشو ببره بالا :D
خوب تا بعد

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
برادر عزيز مي خواي هماهنگ كنيم بنده در خدمتم ولي يه الويت بگذار ببينيم كدوم و اول بزنيم
آ دي من روي يا هو raminrt هست.
....

اگه حجمشون رو بدونم راحتتر میتونم بگم که برا تو هم سخت نباشه:happy:

از اونجاي كه فارسي رو پاس بداريم و تركي رو زاپاس بداريم (توهين نيست و هيچ منظوري هم در بين نيست);)

بخدا اگه این حرفا رو نزنی هم میتونی منظورتو رو برسونی ( حالا استفاده از کلمات تفرقه انگیز برا چیه من نمیدونم:blink::wacko:)

Anne Freaks رو تموم کردم دیشب ... بد نبود .. موضوعش مثلا جسورانه بود ... ولی خود داستانش سطحی بود به نظرم .. بهرحال اینم تجربه ای بود توی یه ژانری که تا حالا دنبال نکرده بودم ...
lrabbitsmiley.gif

میگم داداش سیمور چططوره هر کدوم رو که میبینیم یه نمره بهش بدیم که بعد ها هم هر کسی بخواد ببینه ، بدونه که یک ایرانی نظرش در مورد این مانگا چی بوده (چون برای من خیلی پیش اومده که مثلا یه فیلمی رو که نمره 7-8 از 10 رو داشت رو گرفتم و خودم نمره 5-4 دادم ;))

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اینم قسمت دوم طراحی چشمها که امیدوارم بدردتون بخوره و راستی وقتی اینو میزاشتم دیدم بیشتر این Expression های صورت رو در انیمه کنشین دیدم. اگه دارینش به این چیزاش هم دقت کنید خوبه:cool:.

خوب کنار تصویر اصلی یه عکس کوچک است که چگونگی تغییر صورت رو نشون میده و بهتره به اون هم دقت کنید.

عصبانی ------ واقعا عصبانی ------- عصبانی در حد دیوانگی ------- خشمگین -------- خشمگین دیوانه

6gl4oap.jpg

متحیر --------- واقعا متحیر---------- خوشحال --------- واقعا خوشحال

4tz330w.jpg

بشدت خوشحال -------- خوشحالی که گریه میکنه -------- واقعا متحیر --------- رنجانده شده -------- ترسیده

4mi595g.jpg

ناراحت --------- ناراحت در حد گریه --------- واقعا ناراحت --------- گریه بلند کردن

688gqe0.jpg

به مشکل بر خورده ---------- در حال فکر کردن --------- معمولی

5z2nwub.jpg

سورپریز شده --------- واقعا سورپریز شده --------- در باغ نیست

4tjnjhg.jpg

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم می خواستم یه سری اطلاعات بزارم اما متاسفانه اسکنر ندارم:(
حالا بازم سعی میکنم ببینم چی میشه!:lol:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میگم داداش سیمور چططوره هر کدوم رو که میبینیم یه نمره بهش بدیم که بعد ها هم هر کسی بخواد ببینه ، بدونه که یک ایرانی نظرش در مورد این مانگا چی بوده
فکر خوبیه ... از الان شروع می کنیم ... Anne Freaks رو بهش 6 از 10 میدم ... به همون دلایلی که توی اون پست گفتم ...

بالا