برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره مانگـا : معرفی ، تبادل نظر و ...

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به خاطر همین میگم مانگاشو بخونید به احتمال قوی آخرش ناراحت میشی اگر مثل مانگاش تموم بشه
والا همين الان که هنوز تموم نشده تمام شخصيت های داستانو به جز شخصه اول زدن کشتن!!!:f34r: آخرش رو هم چون طاقتم تموم شده بود، يه ديدی زدم. ناتموم ميزارنش!!!:(

البته الان که گفتين سری يه دوم فکر کردم که شايد انيمه اش هم فصل 2 داره. اگه اينجوری باشه خوب يه چيزی!:p;)

ولی من اصولاًسبک کاری خانم rumiko takahashi رو به اين سبک کاری ترجيح ميدم:). بچه ها اينجا ميدونن که سر و ته منو بزنين به يه کارتون ختم ميشه اونم اينوياشا هست!
36_3_8.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
راستی vagabond دارم تا این قسمت فکر کنم 23 بقیش و هنوز درست حسابیشو پیدا نکردم که download کنم
مال کدوم تیم ؟ ... حجماش چطوره ؟ ... یه قرار بذار بگیرم ازت این رو اگه تهرانی ...

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مال کدوم تیم ؟ ... حجماش چطوره ؟ ... یه قرار بذار بگیرم ازت این رو اگه تهرانی ...

سلام دوستان
و اما Vagabond آنچه شما خواسته ايد :D :p
كه بعدا اگر وقت كردم راجع بهش توضيح ميدم
من فقط 23 قسمتشو دارم
مال گروه MangaReactor كه من خيلي دوسشون دارم
وحجمش 1.23 GB
:eek:
و بله طهرانم :D ;)
اگر دوست داشته باشي برات كپي ميكنم
ديگه چي مخواي عزيزم :p
راستي خواستم از linghuchong بخاطر لينكاش تشكركنم

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستي خواستم از linghuchong بخاطر لينكاش تشكركنم
خواهش ميکنم.:happy:

راستی من فريدا هستم:). برادر براتون امکان داره که ليست مانگاهاتون رو بزارين که بچه ها تکراری ديگه دانلود نکنن؟:rolleyes:

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش ميکنم.:happy:

راستی من فريدا هستم:). برادر براتون امکان داره که ليست مانگاهاتون رو بزارين که بچه ها تکراری ديگه دانلود نکنن؟:rolleyes:

حتما فقط اجازه بده يه ليست تهيه كنم از بدرد بخوراش (اگه حالشو داشتم)
چون نزديك 40-50 گيگ :eek: :p
در هر صورت بگيد چي ميخوايد شايد داشته باشم:D
و در خدمتم:cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
حتما فقط اجازه بده يه ليست تهيه كنم از بدرد بخوراش (اگه حالشو داشتم)چون نزديك 40-50 گيگ :eek: :p در هر صورت بگيد چي ميخوايد شايد داشته باشم:D
و در خدمتم:cool:

ممنون :happy:

من که راهم دوره:p و بيشتر هم کارتونی هستم تا مانگايی:happy:. برای ليست مانگای اين بخش ازتون پرسيدم چون داريم يه ليست از مانگاهای موجود که بچه ها دارن درست ميکنيم:). راستی شما هانا يوری دانگو دارين؟ اگه دارين من ديگه نفرستم.;)

برادر کاکاشی راستی اگه ميتونی يه pm به برادر dreamsboy بزن. ايشون هم بايد آرشيو مانگای خيلی خوبی داشته باشه.:D d gray man و ... رو که مطمئنم داره.:cool:

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
راستی ببخشید بنده هم رامین هستم
Hana Yori Dango تا چه قسمتش داری چون مال من کامل نیست میدونی که 36 تا volume
میخوای یه جای Upload کن

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
قسمت دوم از مانگالوژی بلیچ

( قسمت اول همون یه توضیح کوچولو بود که اگر فرصت کنم کمی هم بسطش می دم ....)

توضیحات ابتدایی

اولین نسخه های مانگای بلیچ در آگست 2001 در یک مجله ی هفتگی توسط mangaka Tite Kubo , نوشته شد.

تا April 27, 2007 قسمت 273 مانگای بلیچ بیرون داده شده .

اولین نسخه ی مانگای بلیچ 1.25 میلیون کپی در ژاپن فروخت که در مجموعه ی مانگای بلیچ فروشی در حدود 39 میلیون کپی داشته

در سال 2005 هم بلیچ جایزه ی با ارزش Shogakukan Manga Award رو در ژاپن از آن خودش می کنه و همچنین نسخه های انگلیسی مانگا هم در سال 2006 در زمینه های "best manga" و "best theme" در جشواره ی American Anime Awards کاندید می شن , همچنین در سال 2007 در زمینه های "best manga", "best actor", "best DVD package design" و "best theme"

از روی این مانگا هم یک انیمه ی سریالی و یک انیمه ی سینمایی و دوتا OVA (Original Video Animation( و تعدادی بازی , ساخته شده

اولین قسمت انیمه هم در سال October 5, 2004 نمایش داده شد , 63 قسمت اول انیمه بر اساس روال مانگا پیش می ره ولی ولی بقیه قسمت ها تا قسمت 110 وابستگی به مانگا نداره ولی از قسمت 110 به بعد دوباره به خط سیر مانگا برمی گرده ...

خب دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه ... بریم سراغ مانگا

دو نکته جالب در بررسی قسمت b مانگای اول بلیچ وجود داره ...

بدون توضیح اول دو عکس زیر رو ببینید ...

در انیمه ما می بینیم که یوزو زخمی پیش ایچیگو میاد و هالو کارین رو گرفته ولی در مانگا قضیه بر عکسه ... نمی دونم دلیل اینکار کارگردان چیه ؟ این اشتباه بوده با بر اساس منطقی اینکار رو کرده ...

و نکته ی بعد اینکه شاید این سؤال پیش بیاد برای شما : زمانی که هالو به خونه ی ایچیگو حمله می کنه پدر ایچیگو کجا بوده ... داشته می مبارزه می کرده ؟ ... خواب بوده ؟... خونه نبوده ؟...
جوابش رو می تونین از توی عکس زیر ببنین ... زخمی روی زمین افتاده ... این چیزی هست که توی مانگا نشون داده

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
با اجازه دوستان یه ذره راجع Mitsuru Adachi بنویسیم
من تمام مانگا های ایشون رو دوست دارم بعضی هاشون بیشتر
(بیشترشون خوندم) داستانهای جالبی دارن تصاویر در عین سادگی گویا و جذاب هستن
به دوستان توصیه میکنم که یک بار امتحان کنن میتونید با مانگای Short Program که یک
کتاب بیشتر نیست البته کتاب دومش 1988 تا 1995 منتشر شده قسمتاش هیچ ربطی به هم ندارن
ایشون متولد 1951 هستن واز سال 1970 شروع به چاپ مانگاهاش توی مجلات مانگا کرد
اینم لیست کاراشون
Nine .. baseball ..5 vols
Hiatari Ryoukou[Sunlight All Around] ..romance ..5 vols
Miyuki ..romance ..12 vols
Touch ..baseball ..26 vols
Slow Step .. softball & boxing ..7 vols
Rough ..swimming ..12 vols
Niji-iro Tougarashi [Rainbow-coloured Chilli] ..romance ..11 vols
Jinbe ..romance ..1 vol
H2 .. baseball ..34 vols
Mitsuru Adachi Anthologies ..mixed one-shots ..4 vols
Itsumo Misora[Always Beautiful Sky] .. psychic powers ..5 vols
Katsu .. boxing .. 16 vols
Cross Game ..baseball ..on going

همینطور که میبینید این جناب در نوشتن و کشیدن مانگاهای عشقولانه و ورزشی تبحر دارند
و الان هم 7 volume منتشر شده که تا قسمت 71 اسکن وبه اینگلیسی ترجمه شده
از طرف خودم بگم مثلا با اینکه مانگای H2 تا 34 کتاب ادامه داره ولی من از خوندنش خسته نشدم
و تا آخرش برام جالب بود:) :rolleyes:
امید ارم خوشتون بیاد و از خوندنشون لذت ببرید
راستی ایمیل من روی یاهو هستش تحت آی دی Raminrt
تا بعد​

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
جناب خواشان ....ممنون از توضيحاتتون . خيلي استفاده كردم ( من به شخصه لذت بردم ) منتظر قسمتهاي بعدش هستم

در مورد سوال اولتون فكر ميكنم توي انيمه بعد ها بهش اشاره شد كه هالو ها بيشتر به انسانهائي حمله ميكنند كه قدرت روحي بالاتري داشته باشند . توي انيمه ديديم كه خواهر بزرگتر ميتونست روح هارو ببينه ولي خواهر كوچكتر نه . اين رو از قسمتي ميگم كه رفته بودند سر قبر مادرشون و اونجا يه هالوي پشمالو بهشون حمله ميكنه .... الان دقيقا يادم نمياد كه اونجا هم باباشون غايب بود يا نه :hmm: ؟! كم كم بايد به فكر موجه كردنشون باشه ....

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دارم همچنان vampire knight رو می خونم ... خشنگه !! ...
300.gif

من فقط 23 قسمتشو دارم
مال گروه MangaReactor كه من خيلي دوسشون دارم
وحجمش 1.23 GB
:eek:
و بله طهرانم :D ;) اگر دوست داشته باشي برات كپي ميكنم ديگه چي مخواي عزيزم :p
خب درسته دیگه .. چون الان vol شماره 24 اش دراومده ... ( منظورت volvume بود دیگه ؟
nobrain.gif
... آره دیگه ... چون 23 تا 50 مگ میشه تقریبا 1.2 گیگ که خودت گفتی ) ...

پس بذار من چندتا از چیزایی که می خوام رو بگم ببین تو دست و بالت هست : full metal alchemist - دیگه ... هممم ... one piece ...

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب اینبار یکی از مهمترین مبحث های طراحی رو می خوام بگم که چند قسمت هستش که قسمت اولشو امروز میخوام بگم و بقیه اش رو هم وقتی وقتش رسید ، کم کم توضیح خواهم داد;)

سایه پردازی

اصول :

خوب سایه پردازی اول شاید یه مقدار سخت بنظر برسه ، ولی اونقدرا هم سخت نیست. عکس پایینی یه منبع نور و چند تا شکل هندسی رو نشون میده.

چیزی که تو این شکل باید ببینید اینه که قسمتی از شکل سفید و قسمت دیگرش سیاه هستش. تنها چیزی که باید در ذهنتون نگه دارین همین نکته ساده است. هر کجایی رو که نور بهش نمیخوره در سایه است. خوب در این مثال تنها کاری که باید بکنید ، مکان منبع نور و شکلهاتون رو در نظر بگیرید. کدوم قسمتها نور رو میگیرند؟ نور تا چه مصافتی جلو میره؟

شما باید در مورد مکان منبع نور هم یک فکری بکنید. هر چقدر منبع نور به بالای شکل نزدیکتر باشه ، سایه شکل کوتاه تر میشه و هر چقدر پایینتر باشه ، سایه بلندتر میشه ( برای بهتر درک کردن این میتونید شب که هیچ نوری نیست ، چراغ مطالعتون رو روشن کنید و با اون نحوه شکل گیری سایه رو ببینید) نسبت به مکان منبع نور ، سایه تون رو بکشید.

سوال دیگه ای که مطرحه اینکه : شکل شیء که سایه اونو میخوایم بکشیم چه جوری است؟
هر کدوم از اشکال عکس بالا سایه منحصر بفرد خودشون رو دارند. مثلث ، سایه نوک تیز داره. دایره ، سایه گرد داره و ... در هر زاویه ای ، اشکال سایه های مختلفی رو خواهند داشت.

و سوال دیگه اینکه : سطحی که سایه ما روی اون می افته چه شکلی است؟
تو مثال بالا من از سطح صاف استفاده کردم. سایه ای که روی سطح صاف می افته حتما با سایه همون شکل روی آب و یا روی سنگی فرق خواهد کرد.

هر چقدر سایه ما تیره تر باشه ، منبع نور ما شدیدتر هستش.
هرچقدر فاصله سایه از شکل بیشتر بشه ، روشنتر خواهد شد تا اینکه محو بشه.

کشیدن سایه :

اگه به عکس بالا دقت کنید ، میبینید که سایه ای که میکشیم بشکل شیء اصلی ما هستش. توجه کنید که برای کشیدن سایه ، تنها چیزی که باید بکنید بوجود آوردن حالت مثلثی است که از روی سطح شیء شروع و به زمین ختم میشه و ضلع دیگه اش داخل شیء هستش.

کعب یه نمه پیچیده تر هستش چون دو تا سر گوشه داره. پس بعضی اوقات شما مجبور خواهید بود که از 3 تا مثلث استفاده کنید.
برای نشون دادن سایه ها روی زمین از خط چین استفاده کردم. که طبق معمول بشکل شیء اصلی است.

سایه روی شکل هم یه نوع دیگر سایه است. معمولا روی اجسام هندسی راحت میشه سایه ها رو زد ولی در شکلهایی مانند کره ، چون سایه هم گرد هستش یه نمه باید دقت کنید. نتیجه کار چیزی مثل حلال خواهد شد. خوب اینم در نظر بگیرید که من سایه ها رو عمدا سیاه کشیدم که بفهمید چی به چیه

منبع نور در سایه :

شکل سایه با توجه به منبع نور هم قابل تغییره. خوب وقتی منبع نور ما چیز دیگه از خورشید است ( مثل نور لامپ) سایه ما بازتر خواهد شد و دورتر از شکل اصلی خواهد رفت. در حالیکه خورشید سایه ای مستقیم بوجود میاره.

در مواردی که ما بیش از یک منبع نور داریم ، برای هر منبع نور سایه ای بوجود میاد. خوب اینو بهتر میتویند از روی عکس زیر بفهمید. فاصله منابع نور هم تاثیر داره ، برای مثال هر دوی نابع نور ما در شکل بالایی در یک فاصله از شیء ما هستند و برای همین سایه ها بیک اندازه هستندو اینم در نظر بگیرید که منبع نوری که به شیء ما نزدیکتره ، سایه تیره تری خواهد داشت.

به عکس اگه دوباره نگاه کنید میبینید که مکانی که دوتا سایه روی هم افتادند تیره تر هستش. یعنی تیره + تیره = تیره تر.

من سعی کردم اصول سایه زنی رو به شما یاد بدم ، اینم در نظر بگیرید که اشکالی که در بالا از اونا در مثالها استفاده کردم ، در واقع اشکال سازنده بدن انسان هستند پس سایه هاشون رو خوب یاد بگیرید که در مراحل بعدی بشدت به اینها احتیاج خواهید داشت:cool:

اینم از این :happy:

میگم اصلا اینارو میزارم بدرد کسی میخوره :blink: ؟ یا من فقط تعداد پستام بالا میره :p ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
میگم اصلا اینارو میزارم بدرد کسی میخوره :blink: ؟ یا من فقط تعداد پستام بالا میره :p ؟
یه ضرب المثل چینی میگه : " شما اون کاری که به نظرت درسته رو انجام بده ، کاربرای خوب و علاقه مند بالاخره پیداشون میشه !! " ...

R-Gunnm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اي برادر seymour
و اما در مورد full metal alchemist فقط 14 تا از Volumes دارم
در مورد One Piece تازه دارم داونلود ميكنم تاخير به خاطر اينه كه قبلا يه سري از انيمه هاشو ديده بودم
هر موقع به جاي خوبي رسيد خبرت ميكنم تا بياي ;) ولي بابا خيلي زياده:blink: دم دستم نيست :(
كه آدم ذرت بزنه يهو دونلود بشه:p
ولي بيا يه قرار بگذاريم اگه مرد عملي :D
اگه واقعا ميخواي مانگا بخوني
اون موقع خبرم كن تا بيام :lol:
:happy: ;)
*****راستی یه تشکر و تقدیر اساسی از جناب Kakashi
من به شخصه شاید یه هویج هم در طول زندگیم نکشم :p ولی نوشته های شما درک بهتری از تصاویر به من میده
بازهم ممنونم و متشکر
تا بعد[/RIGHT​

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
اي برادر seymour
و اما در مورد full metal alchemist فقط 14 تا از Volumes دارم
در مورد One Piece تازه دارم داونلود ميكنم تاخير به خاطر اينه كه قبلا يه سري از انيمه هاشو ديده بودم
هر موقع به جاي خوبي رسيد خبرت ميكنم تا بياي ;) ولي بابا خيلي زياده:blink: دم دستم نيست :(
كه آدم ذرت بزنه يهو دونلود بشه:p
[/RIGHT​

مرسی از اطلاع رسانی ... هدف همینه که دوباره کاری نشه و اون چیزی که یکی داره رو بقیه نگیرن ..
Laie_9.gif

ولي بيا يه قرار بگذاريم اگه مرد عملي :D
اگه واقعا ميخواي مانگا بخوني
اون موقع خبرم كن تا بيام :lol:
متوجه نشدم این بخش رو ...
1655.gif

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
یه ضرب المثل چینی میگه : " شما اون کاری که به نظرت درسته رو انجام بده ، کاربرای خوب و علاقه مند بالاخره پیداشون میشه !! " ...
راستی یه تشکر و تقدیر اساسی از جناب Kakashi
من به شخصه شاید یه هویج هم در طول زندگیم نکشم :p ولی نوشته های شما درک بهتری از تصاویر به من میده
بازهم ممنونم و متشکر
تا بعد[/RIGHT

خیلی ممنون از همگی :happy: واقعا بعضا به این نوع Motivation ها نیاز محرض است.:lol:

خوب و امروز یکی از جذاب ترین بحث های مانگا رو شروع میکنم ;)

نحوه نوشت داستان​

در واقع نوشت یک داستان خیلی راحته ولی جزئیات دادن به داستان خیلی سخته.
بیایید یه نگاه به قالب کلی داستان بندازیم:

507db80.gif

شروع داستان : جایی که شما کاراکترهای داستان رو معرفی و روند داستان رو شروع میکنید.

بروز مشکل : کاراکتر شما با مشکل روبرو میشه ، بیشتر اوقات بیشتر از یک مشکل است.

تلاش برای حل مشکل : برای کاراکتر شما اتفاقاتی میفته که نحوه مقابله با مشکل رو یاد میگیره.

یافتن راه حل : بعد از جستجو برای حل مشکل ، کاراکتر به یک جواب میرسه

پایان : و پایان داستان بعد از اینکه مشکل حل شد . معمولا Happy Ending اتفاق میفته:happy:

انواع داستان

خوب چون داستان شما در مورد هر چیزی میتونه باشه ، اینجا یک لیست کلی از نوع داستانها رو میزارم :

6cd02fc.gif

بغر از اینها انواع دیگری همچون گزینه های زیر هم وجود دارند ( زیر مجموعه های هر دو نوع هستند) :

Action, Adventure, Romance, Comedy, Martial Arts, Drama, Western, Detective/Crime, Mystery,Suspense, War, Political, Magic Girl, and Anthromorphic

نحوه ایجاد داستان : برای ایجاد داستان یک سری گزینه ساده رو برای حالا میزارم :

1- داستان اصلی
2- کاراکترها
3- محیط داستان
4- خود داستان ( اعم از پیشرفت داستان و دیالوگ ها و ... )
و گزینه 5 که در واقع یک توصیه است ، قبل از اینکه به کار فکر کنید ، از کار لذت ببرید (Have Fun) اگه این نباشه هیچوقت نمیتونید یک کار قشنگ رو طرح ریزی کنید;)

بقیه اش بمونه برای بعد

فعلا

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
کم کم داریم میرسیم به قسمتهای جالب آموزش

و اما نحوه شخصیت پردازی کاراکتر ها

خوب کاراکترها مهمترین بخش هر داستانی هستند و اینکه یک داستانی موفق بشه به حد زیادی به کاراکتر ها هم ربط داره.

پس شما میخواین کاراکترتون چطور شخصیتی داشته باشه ؟ خوب بیاین اول از کاراکتر خوبمون شروع کنیم ، کاراکتر اصلی داستان :

اون چطور آدمی هست؟ آیا اراده قوی داره؟ خونسرده ؟ قوی هیکله ؟ احمقه ؟ اراده اش ضعیفه ؟ وحشیه ؟ مودب هستش؟ گستاخه یا خودخواهه؟

یکی رو انتخاب کنید ، محبوبترین نوع شخصیت اراده قوی است ( البته باید کاراکترهایی مثل کاراکتر اصلی Sailormoon از این گروه در نظر نگیریم )

پس ما کاراکتری با اراده قوی داریم. پس ما باید اونو با در نظر گرفتن شخصیتش طراحی کنیم. ابرو های ثابت ، دهانی در شکل V برعکس که معمولا بسته است ، موهای کوتاه برای دخترها ، موقعیتی تثبیت شده در بین کاراکترهای دیگر و ... که ما به کاراکتر خودمون اضافه میکنیم تا کاراکتر با اراده قوی بنظر برسه.

1- خونسرد : ابرو های دراز و باریک ، بدنی بلند و باریک. چشمهای بلند و تیز ، خط بینی آشکار و وجود عینک میتونه به تکمیل این شخصیت کمک کنه.

2- وحشی : لبخند بزرگ ( وسعت دهان وقط خنده بزرگ میشه) ، چشمها بزرگ ، نگاه خشن ، ابروهای بزرگ ، معمولا بسیار مردانه

3- گستاخ / با نمک : پشت موی کوتاه / بسته شده ، چشمها کاملا باز ، چهره ای بچه مانند ، بینی کوچک

4- مودب : معمولا لبخند میزند ، ابروها معمولا با فاصله ، چشمهای افتان نازک ، موهای بلند ، صورتی گرد

5- اراده ضعیف : ظریف ، معمولا مثل افراد مودب کشیده میشند و با قیافه های ناراحت

6- اراده قوی و خودخواه : قوی ، مغرور ، چشمها معمولا بالا تر از حد معمول هستند ، موها با جزئیات بالا باعث پولدار تر نشون دادن این نوع میشود.

7- شیطانی : چشمها معمولا به فرم مثلث ، معمولا چشمها سفید رنگ ، مردمک چشم به فرم نقطه کوچک ، قوی ، معمولا بدنی بزرگ با موهای سیخ مانند و یا بدون مو

خوب قدم بعدی طراحی سلاح و ذره برای کاراکتر است ( اگه کاراکتر به این چیزا نیاز داره بکشید وگرنه بیخیال اینا بشید)

و برای بقیه شخصیت کاراکتر شما :

از چه چیزی خوشش میاد و یا بدش میاد؟
چه حیله هایی داره ؟
چه چیزی باعث عصبانیت اون میشه و وقتی عصبانی شدند چه اطفاقی میقته؟
چگونه حمله میکنند؟

و بعد از اینکه اینا رو روشن کردین ، این کارو برای کاراکتر های دیگه هم انجام بدین ( این برای کاراکتر های فرعی لازم نیست ، مثلا بیاین برای کاراکتر پسر کنار خیابون همچین کاری کنین دیگه ... )

حالا که شما خصلت کاراکترتون رو میدونید میتونید اونو در حال حمله و یا صحبت با دیگران ، یا حتی چگونگی تغییر احساسات اونو بکشید.

کاراکتر ها و داستانهای مناسب اونا

برای اینکه داستانی رو بتونید بنویسید ، باید کاراکترهای اصلی ، دوستان و دشماناش و کاراکترهای عادی داشته باشین. وقتی کاراکتر خودتونو درست کردین ، باید داستانی که با کاراکترتون همخوانی داره رو بنویسین.

بعضی از داستانها برای کاراکترهای عادی با زندگی های عادی نوشته مشن و بعضی ها در دنیا های دیگر. اگه میخواین داسانتون در دنیایی دیگر اتفاق بیفته باید اول دنیا ، موجوداتش رو طراحی کنید بعدش بیاییدبرسید به کاراکترها. خوب یه توصیه که اگه میخواین کاراکتری رو طراحی کنید ، سعی کنید کاراکترتون معمولا یه لباس خاص بپوشه ( مثل لباس مدرسه که در مانگا های ژاپنی خیلی دیده میشه) تا بتونید خیلی راحت تر کارتون رو ادامه بدین.

هر داستانی نیاز به بامزگی ، جدیت ، حادثه ای ، خلاقانه و دوست داشتنی بودن داره. من خودم از انیمه کنشین خیلی خوشم میاد چون بیشتر چیزهایی رو که الان گفتم رو در خودش داره. نوشتن داستان نیاز داره خاص ، روشن و جالب باشه ، هیچوقت یادتون نره که از داستانتون لذت ببرید.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب اینم لیستی از مانگا های مطرح که با هزار بدبختی جمع کردم;) :cool: :

اونایی که رنگ قرمز هستند رو داریم ، حالا اونیکی ها رو هم بنا به Rating و علاقه دانلود میکنیم :happy: :

.Hack//GU
20th Century Boys
21th Century Boys
666 Satan
Ai Kora
Air Gear
Akane-Chan Overdrive
Akazukin
Akuma na Eros - Virgin Crisis
Aoki Densetsu Shoot
Aqua Age
Ares
Ashita no Joe
B-Shock
Basilisk
Bastard
Battle Royale
Beck
Beet the Vandel Buster
Berserk
Black Cat
Black Lagoon
Blade of The Immortal
Blame!
Bleach
Blood Alone
Blue Dragon
Boku to Kanojo no XXX
Bowling King
Busou Renkin
Buzzer Beater
Captain Tsubasa
Cat Paradise
Cat Street
Change Guy
Chevalier
Chobits
Chrno Crusade
Chunchu
Claymore
Cross Epoch
Dead End
Death Note
Detective Academy Q
Detective Conan
D. Gray Man
Dolls
Dragon Ball
Eden
Elfen Lied
Enchanter
Erementar Gerad
Eternal Sabbath
Eyeshield 21
Fairy Tail
Fight no Akatsuki!
Flame Of Recca
Full Metal Alchemist
Full Metal Panic
Futari Ecchi
Gakuen Alice
Gantz
Genshiken
Gintama
Girl Got Game
Golden Boy
Goong
Grappler Baki
Great Teacher Onizuka
G Senjou Heaven's Door
GTO
Gunblaze West
Gundam
Hajime no Ippo
Hana Kimi
Hana Yori Dango
Hand's
Hellsing
History's Strongest Disciple Kenichi
Hotman
Hunter X Hunter
Ichigo 100%
If You Wanna Break Out This World
Imadoki
Inuyasha
Island
Jackals
Jojo's Bizarre Adventure
Juuki Ningen Yunbol
Kain
Kamen Teacher
Kanojo to Natsu to Boku
Karin
Kekkaishi
King of Hell
King of Wolves
Kiseijuu
Kodoma No Omocha
Konjiki no Gash Bell
Kurozakuro
Love Hine
M&Y
MadBull 34
Mahou Sensei Negima!
Mai Otome
Midori No Hibi
MPD Psycho
Mr. Fullswing
Muhyo To Rouji
Murasame-Kun
Mushishi
Mx0
My Balls
My Name Is Zoshio
Nana
Naruto
Negima Neo
Neon Genesis Evangelion
Nijigahara Holograph
Nodame Cantabile
One Piece
One Pound Gospel
Ookiku Furikabutte
Original! Reinforced Urayasu Family!
Ouran High School Host Club
Over Time
P2
Peace Maker Kurogane
Peach Girl
Perfect Girl Evolution
Prince of Tennis
Psychic Academy
Pyuu to Fuku! Jaguar
Ragnarok
Rave Master
Real
Rokudenashi Blues
Rurouni Kenshin
Ryuuroden
Saint Seiya
Salad Days
Samurai Deeper Kyo
Samurai X
Sanctuary
School Rumble
Shaman King
Shin Angyo Onshi
Shingetsuan Tsukihime
Shojo Beat
Shoot!
Shura no Mon
Slam Dunk
Slayers
Smash!
Soul Eater
Spiral Alive
Spriggan
Superior
SWWEEET
Tenjou Tenge
The Fist of the Blue Sky
The Fist of the Northstar
The Ravages of Time
To-LOVE-Ru
Tough
Trigun
Trinity Blood
Tsubasa Reservoir Chronicles
Tsugihagi Hyoryu Sakka
Ultimate Muscle
Until Death Do Us Part
Vagabond
Vampire Juuji Kai
Vampire Knight
Verdant Lord
Welcome to the NHK!
Whistle
World Embryo
WORST
xxxHolic
Yakitate Japan
Yu-Gi-Oh
Yuki Kaori Manga
Yu Yu Hakusho
Zetman
Zombie Powder​

البته این فقط نمونه اولیه اش هستش ، تا شب کاملشو میزارم :happy:
خوب نظرتون چیه؟:rolleyes:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خوب اینم لیستی از مانگا های مطرح که با هزار بدبختی جمع کردم;) :cool: :

البته این فقط نمونه اولیه اش هستش ، تا شب کاملشو میزارم :happy:
خوب نظرتون چیه؟:rolleyes:
خوبه .. ولی من الان اولویت خاصی تو ذهنم نیست
169.gif
بهم فرصت بده... شاید یه علتش این باشه که محدودیت دانلودم تموم شده تقریبا و منتظرم که ماه جدید شروع بشه ... آخه فعالیت های مغزی ام در زمینه دانلود ، شدیدا تحت تاثیر میزان گیگابایت باقی مونده از محدودیت ترافیکی ام هستش !!!
putertired.gif

بالا