برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson K750i ٠

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اولين پست رو خودم ميزنم كه در مورد مشكلاتي هست كه بعد از خريد k750i متوجه اونها شدم
1-با وجود توانائي ساپورت كارت حافظه 1GB اين خيلي مسخره است كه حافظه TEXT MESSAGE اينقدر كمه و خيلي سريع پر ميشه اين يه ضعف گنده واسه اين گوشي هست حالا نميدونم بقيه گوشيهاي مشابه هم همين ضعف رو دارن يا نه( راستي هيچ راهي نيست كه اين حافظه message رو افزايش داد؟) فكر ميكنم فقط محدود به حاظه sim باشه اگه درست بگم اين يه فاجعه هست

2- صداي reminder ring خيلي كمه و اصلاً ادم متوجه اون نميشه واسه من كه به شدت از calendar و task استفاده ميكنم اين يه مصيبت واقعي هست . وقتي متوجه صداي reminder نميشي ميخوام كه صد سال سياه reminder نداشته باشه. اين گوشي حتي اجازه عوض كردن ring tone مربوط به reminder رو نميده چه به ايننكه بخواي صداشو بلندتر كني. اگه كسي چيزي ميدونه كه ميتونه كمك كنه به ما هم بگين

3-تقويم شمسي نداره اين خيلي مسخره هست calendar بدون تقويم شمسي در كشور فارسي زبان اصلاً معني نميده.

4- در مورد note ها هيچ راهي براي sort كردن يا organize كردن اونها نيست اينم باز وقتي يادداشتاي شما از 10-20 تا بيشتر بشه خيلي مشكل ساز ميشه
درسته ، منم این مشکل مسیج رو دارم ، از یه حدی که بالاتر میره میگه پرشده ! ، تقویم فارسی هم اگر داشت خیلی عالی بود ...

کسی راهی میدونه که حافظه مسیج رو افزایش داد ؟

am46_am46

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته ، منم این مشکل مسیج رو دارم ، از یه حدی که بالاتر میره میگه پرشده ! ، تقویم فارسی هم اگر داشت خیلی عالی بود ...

کسی راهی میدونه که حافظه مسیج رو افزایش داد ؟

با برنامه ی far manager میشه ظرفیت sms رو افزایش داد , سرچ کن چون من دقیقا یادم نیست تو کدوم ترد بود ...
آموزشش هم هست همینجا باید سرچ کنی

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
3 تا سوال :

1 - فایل های ویدیویی با فرمت avi رو با چه برنامه ای باید باز کنم ؟
2 - برنامه برای دیدن فایل های پی دی اف وجود داره ؟ چه فارسی چه انگلیسی
3 - برای مدیریت اس ام اس ها برنامه ای وجود داره ؟

متشکرم

DANTE2006

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان من يه سئوالي داشتم البته چون اين تاپيك مربوط به k750 هست اينجا مطرحش ميكنم دوستاني كه با سيم كارتهاي ايرانسل كار كردن ميدونن چطور ميشه با اين گوشي MMS بيشتر از 100kb فرستاد چون اين گوشي بيشتر از 100kb رو قبول نمي كنه با MMS بفرسته ولي حجم MMS تا سقف 300KB هستش ممنون ميشم اگر كسي راهنماييم كنه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
- فایل های ویدیویی با فرمت avi رو با چه برنامه ای باید باز کنم ؟
2 - برنامه برای دیدن فایل های پی دی اف وجود داره ؟ چه فارسی چه انگلیسی

برای اولی فکر نمیکنم برنامه ای باشه!!!!...برای دومی فکر میکنم هست بگرد یک کم فکر کنم تو بخش نرم افزار موبایل قاطی برنامه هایی که پویا گذاشته بود دیدمش!!!...اگر هم نبود احتمالا اشتباه کردم...مطمئن نیستم!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
برای اولی فکر نمیکنم برنامه ای باشه!!!!...برای دومی فکر میکنم هست بگرد یک کم فکر کنم تو بخش نرم افزار موبایل قاطی برنامه هایی که پویا گذاشته بود دیدمش!!!...اگر هم نبود احتمالا اشتباه کردم...مطمئن نیستم!!!
مرسی ، برای سومی چطور؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
...اگر منظورتون افزایش تعداد اس ام اس ها هست برنامه far manager
نه اون یکم سخت بود ، رفتم دیدمش ، بعد نوشته ممکنه گوشی از کار بیوفته منم ترسیدم !
منظورم مثلا برای یک سری اس ام اس کتگوری باز بشه !

پ . ن . : میخوام گوشیم رو قفل کنم توی قسمت لاک که میرم یه رمز میخواد که هرچی میزنم باز نمیشه ! رمز خاصیه ؟

بازم ممنونم :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
والا من خیلی اس ام اس باز نیستم اینه که خیلی دنبالش نرفتم!!!!
میخوام گوشیم رو قفل کنم توی قسمت لاک که میرم یه رمز میخواد که هرچی میزنم باز نمیشه ! رمز خاصیه ؟

اگر منظورتون phone lock هست اگر خودتون رمز دیفالت گوشیو تغییر نداده باشین چهار تا صفر باید باشه!!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
والا من خیلی اس ام اس باز نیستم اینه که خیلی دنبالش نرفتم!!!!

اگر منظورتون phone lock هست اگر خودتون رمز دیفالت گوشیو تغییر نداده باشین چهار تا صفر باید باشه!!!!
خب ، مرسی این هم درست شد ولی برای دسکتاپ رمز نمیگذاره و وقتی گوشی خاموش میشه رمز رو میخواد ، میخوام برای گوشی رمز بگذارم :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خب ، مرسی این هم درست شد ولی برای دسکتاپ رمز نمیگذاره و وقتی گوشی خاموش میشه رمز رو میخواد ، میخوام برای گوشی رمز بگذارم

.......باید خدمت شما عرض کنم که این کار در گوشیهای سونی اریکسون امکان پذیر نیست...نهایتا پسورد برای روشن کردنه!!!!...به اون صورتی که مد نظر شماست در گوشیهای سونی اریکسون و حتی برندهای دیگر فکر نکنم پیدا کنید به جز موتورولا!!!!...اکثر گوشیهای موتورولا یک همچین قابلیتی رو دارن(وی تری داشت ) ....خیلی باهاش حال میکردم!!!!...پسورد رو که میذاشتی دیگه حتی وقتی گوشی زنگ میزد هم اول باید پسورد میزدی تا بتونی جواب بدی!!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
.......باید خدمت شما عرض کنم که این کار در گوشیهای سونی اریکسون امکان پذیر نیست...نهایتا پسورد برای روشن کردنه!!!!...به اون صورتی که مد نظر شماست در گوشیهای سونی اریکسون و حتی برندهای دیگر فکر نکنم پیدا کنید به جز موتورولا!!!!...اکثر گوشیهای موتورولا یک همچین قابلیتی رو دارن(وی تری داشت ) ....خیلی باهاش حال میکردم!!!!...پسورد رو که میذاشتی دیگه حتی وقتی گوشی زنگ میزد هم اول باید پسورد میزدی تا بتونی جواب بدی!!!!
چه حیف ! من خیلی این رو میخواستم ! به هر حال متشکرم

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
تاپیک خوبی خوبی بود ! و هست اگه ادامه بدید!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تاپیک خوبی خوبی بود ! و هست اگه ادامه بدید!!!

والا فکر میکنم تقریبا تمام مواردی که راجع به این گوشی باید مطرح میشد همینجا مطرح شده.....شما اگر سوال خاصی دارین بفرمایید...در خدمتیم!!!!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
والا فکر میکنم تقریبا تمام مواردی که راجع به این گوشی باید مطرح میشد همینجا مطرح شده.....شما اگر سوال خاصی دارین بفرمایید...در خدمتیم!!!!
راست میگه ..حتما کسی کاری نداشته که تاپیک رفته عقب .. وگرنه که فعال میموند اگه کسی سوالی چیزی داشت

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
هنوز بعد از گذشت چند ماه کسی جواب قانع کننده برای معایب این گوشی k750 پیدا نکرده
من فقط اینقدر مشکل میگیرم؟ یا همه گوشیهای دیگه هم معایب خودشونو دارن؟
معایب گوشی se K750

راستی یه عیب دیگه هم پیدا کرده اینروزا دکمه عکس گرفتنش شانسی شده و بگیر نگیر داره این مشکل برای کس دیگه هم پیش اومده؟
1- ساپورتش تا 2 گيگه ولي در مورد تعداد پيامهاي قابل ذخيره نميشه اضافه كرد. البته قبلا يه برنامه اي يا روش هكي چيزي بود كه ميشد تا 1000 تا زيادش كرد ولي من استفاده نكردم و الان هم نميدونم.
2- اينم تست نكردم يعني اصلا به كارم نميومد.
3- برنامه جاوا براي تقويم شمسي هست، خيلي هم خوب كار ميكنه و كامله.
4- اين رو قبول دارم سورت اصلا نداره و playlist ها رو هم هميشه بهم ميريزه.
غير از اينها صداي اسپيكرش كمه و جوي استيكش هم ممكنه زود خراب بشه.

بالا