برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson P990i ٠

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
یکی یه توضیحی درمورد این برنامه میده ؟!:blush:
چه جوری میشه اس ام اس اتومات بره تو یه فولدر دیگه ؟
من نصب دارمش ولی بلد نیستم باهاش کار کنم.

يكي از دوستان اين مطلب رو نوشتن
اميدوارم مفيد باشه

فایل های ضمیمه

• ????? ??? ????? Magic Message Manager ( ?????? ?? ?? ??)(uiq3).doc
    38 KB · نمایش ها: 12

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
خب شاید شما هم همون بلای آپدیت سرت اومده !

درمانش چیه؟ الان دیگه زیاد خاموش نمیشه اما سرعت کم شده مخصوصا وقتی که فلیپ رو باز بسته می کنی.
ضمنا تم روی سرعن ناثیر داره؟ یه تم سبک ساده قشنگ میشه لطف کنید البته اگه توی سرعت تاثیر داره mobile9 تم زیاد داره اما همش سنگینه و سوسوله:p

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درمانش چیه؟ الان دیگه زیاد خاموش نمیشه اما سرعت کم شده مخصوصا وقتی که فلیپ رو باز بسته می کنی.
ضمنا تم روی سرعن ناثیر داره؟ یه تم سبک ساده قشنگ میشه لطف کنید البته اگه توی سرعت تاثیر داره mobile9 تم زیاد داره اما همش سنگینه و سوسوله:p

واقعا به این نتیجه رسیدم که 1000 مدل p990i وجود داره و هر کدام داستانی دارند. !
من هم دیروز update کردم. سرعتش شاید تغییری نکرده باشه ولی هنگ یا خاموش شدن تو کارش نیست !

تازه بنظرم کمی بهتر هم شده در باز و بسته کردن فیلیپ ! شاید با مموری گوشیت مشکل پیدا کردی ؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
من هم دیروز update کردم. سرعتش شاید تغییری نکرده باشه ولی هنگ یا خاموش شدن تو کارش نیست !

تازه بنظرم کمی بهتر هم شده در باز و بسته کردن فیلیپ ! شاید با مموری گوشیت مشکل پیدا کردی ؟
من تازه p990 گرفتم
ببینید وقتی usb وصله در فلیپ باز می کنی حدود 10 انیه صخفه سفید میمونه البته وقتی usb وصل نیست هم سفید اما نه اینقدر در ضمن وقتی usb وصله توی گوشی مموری کارت غیر فعال میشه طبیعیه؟
دیروز اول pc مموری کارت رو نمی شناخت فرمت کردمش بعد شناخت
ویه چیز دیگه وقتی تازه usb رو وصل میکنم File transfer رو done میکنم یه ارور میاد Do not deatch USB cable while transfering data و دکمه continue البته سیستم مموری کارت رو میشناسه و میشه ترنسفر انجام داد:blink:

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18

منم موافقم 1000 مدل داره
منم چند روز پيش آپديت كردم بزنم به تخته سرعتش خوب شده و هنگ و خاموش شدن اصلا نداره
يعني از اول هم پيش نيمده بود كه هنگ كنه يا خاموش بشه
هرچي بيشتر حساس شي گوشي بيشتر باهات لج مي كنه :happy::D

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
آقا من آپدیت کردم نه تنها بهتر نشد بلکه بدتر شد سرعت کم شده گوشی هنگ میکنه یکم مثلا قسمتا sms نوشتن و وقتی که فلیپ رو باز میکنی صحفه چندین ثانیه سفید میشه ییهو هم می بینی خاموش میشه گوشی!! چرا اینطوری شده؟

اگه بتوني يك بار ديگه آپديت كني بد نيست
البته اينم بگم 2-3 ثانيه سفيد شدن صفحه وقتي كه گوشي به كامپوتر وصله و فليپشو باز مي كني يه چيز عاديه
ولي وقتي به كامپيوتر وصل نيست بايد سريع صفحه گوشي نمايش داده بشه
به هر حال اگه وقت و شرايطشو داري يه بار بذار آپديت بشه

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
پيشنهاد ميشه بعد از آپديت كردن گوشي يك بار گوشي رو خاموش روشن كنيد بعد وارد منو ها بشيد
توي اولين روشن شدن يكم گوشي كند كار ميكنه ولي وقتي ريست يا همون خاموش روشن بشه سرعت به حالت عادي ميره

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
من تازه p990 گرفتم
ببینید وقتی usb وصله در فلیپ باز می کنی حدود 10 انیه صخفه سفید میمونه البته وقتی usb وصل نیست هم سفید اما نه اینقدر در ضمن وقتی usb وصله توی گوشی مموری کارت غیر فعال میشه طبیعیه؟
ویه چیز دیگه وقتی تازه usb رو وصل میکنم File transfer رو done میکنم یه ارور میاد Do not deatch USB cable while transfering data و دکمه continue البته سیستم مموری کارت رو میشناسه و میشه ترنسفر انجام داد:blink:
شما گوشيتو يه بار مستر ريست كن شايد درست بشه.
اگه نشد يه باره ديگه آپديت كن.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
پيشنهاد ميشه بعد از آپديت كردن گوشي يك بار گوشي رو خاموش روشن كنيد بعد وارد منو ها بشيد
توي اولين روشن شدن يكم گوشي كند كار ميكنه ولي وقتي ريست يا همون خاموش روشن بشه سرعت به حالت عادي ميره

این کار رو هم انجام دادم بهتر شد اما بازم به قبل از آپدیت نرسید

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من تازه p990 گرفتم

این که میگی ارور نیست !!!

باید همین طور باشه. توصیه میکنم قبل از آپدیت مجدد حتما یک بار usb های کامپیوترت را از device manager از universal bus controller ها ریموو کنی و بذاری کامپیوترت ریستارت شه بعد که درایور usb ها نسب شد دوباره شروع به آپدیت کنی.

البته چیزی که داری میگی بیشتر شبیه به مشکل با مموری ات هست. ببین اگه مموری روی موبایلت نباشه باز هم همین قدر طول میده تا فیلیپ را باز و بسته میکنی صفحه را ببینی ؟

:cool:

behnam1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند روز پيش كه واسه يه انجام كاري رفته بودم يكي از نمايندگيهاي مجاز سوني اريكسون به نام ... يه چيزي با چشمام ديدم كه .......
يه بابايي يه گوشي آورده بود واسه تعمير كه يك ماه از خريدش گذشته بود
خيليم شاكي بود كه آخه گوشي كه يك ماه بيشتر كار نكرده چرا بايد خراب بشه
پذيرش به طرف گفت اجازه بده ببينم اگه گوشي باز نشده بود واستون رسيد صادر كنم
گوشي رو چك كرد و با اطمينان گفت باز نشده پس شامل گارانتي ميشه
بعد كه قاب گوشي رو باز كرد يواشكي رئيسش رو صدا زد و دوتايي با كمال ترس و دستپاچگي داشتن گوشي رو برانداز مي كردن
طرف پرسيد چي شده ولي اون 2تا چيزي رو لو ندادن و به طرف گفتن شما تشريف ببريد هر وقت گوشي حاضر شد باهاتون تماس مي گيريم
بعد من ديدم رئيسش زنگ زد به يكي گفت يه گوشي آوردن واسمون كه بورد توش دست دوم و تعمير شدست در صورتيكه خود گوشي آكبنده و باز نشده
ولي خوب خوشبختانه يا بدبختانه صاحب گوشي نفهميد كه گوشي كه اين نمايندگي گارانتي كرده و فرستاده تو بازار واسه فروش فقط قابش نو بوده و لوازم داخلي گوشي كه اصلي ترين چيز محسوب ميشه دست دوم و تعمير شده بوده
حالا شما بگيد وقتي كه خود نمايندگي ها اينطور جنس دست دوم رو به اسم آكبند وارد بازار مي كنن و به مردم مي ندازن آدم چطوري به گوشي بدون گارانتي مي تونه اعتماد كنه

ای آقا من یک گوشی نوکیا 6270 داشتم با گارانتی ایراتل ... 7 بار بردم گارانتی چون هنگ می کرد
هر دفعه هم فلش می کردن و می گفتن درسته ولی بعد ....
آخرش به نوکیا شکایت کردم (از طریق سایتش) بالاخره بعد از یکماه از طرف اونها گوشیمو تعویض کردن
واسه همین وقتی 990 می خریدم حاضر نشدم حتی 1000 تومن پول واسه گارانتی بدم :rolleyes:

behnam1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دیروز داشتم warring nation بازی می کردم ( که رو کارت حافظه نصب بود)
بعد گوشی یه خورده کند شد ... منم خاموش روشن کردم
وقتی اومد بالا نوشت memory card crupted و مموری رو دیگه نمیشناخت!!!
مموری رو رو گوشی دیگه تست کردم بازم کار نکرد!!

بعد کارت حافظه رو فرمت کردم درست شد اما خوب خالی شد ( مموری حدود 5 ماه دارم)
اولا بدون دلیل یهو یعنی چی ؟؟

نکته جالب بعد دوباره بازی warring nation رو از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم وقتی اجرا کردم از ادامه بازی قبلی اومد !!! :blink: فکر کنین بازی قبلی تو مموری کارت بود که فرمت کردم!!!

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
مموری برداشتم تغییری نکرد اما با مستر ریست کمی بهتر شد ممنون از دوستان راستی نرم افزاری برای چراع قوه تو بخش نرم افزار هست؟ چند صحفه ای رفتم جلو هنوز که ندیدم همچین چیزی

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

درمانش فروششه !:lol:
فعلا کسی واسش علاجی نداشته ، تاپیک پی 1 سر بزن ببین چند تا از بچه ها هم همین مشکلو داشتن !
واسه تم هم از تم فابریک ام 600 استفاده کن واقعا قشنگه ، من نمیدونم چرا همیشه هر چی تلاش میکنم نمیتونم چیزی اتچ کنم وگرنه واست آپش میکردم !:wacko:

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ای آقا من یک گوشی نوکیا 6270 داشتم با گارانتی ایراتل ... 7 بار بردم گارانتی چون هنگ می کرد
هر دفعه هم فلش می کردن و می گفتن درسته ولی بعد ....
آخرش به نوکیا شکایت کردم (از طریق سایتش) بالاخره بعد از یکماه از طرف اونها گوشیمو تعویض کردن
واسه همین وقتی 990 می خریدم حاضر نشدم حتی 1000 تومن پول واسه گارانتی بدم :rolleyes:

سلام میشه طریقه شکایتت را برام pm کنی ؟ آخه منم یک همچنین مشکلی دارم...

بالا