برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson P990i ٠

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
دی....
بعد کارت حافظه رو فرمت کردم درست شد اما خوب خالی شد ( مموری حدود 5 ماه دارم)
اولا بدون دلیل یهو یعنی چی ؟؟

نکته جالب بعد دوباره بازی warring nation رو از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم وقتی اجرا کردم از ادامه بازی قبلی اومد !!! :blink: فکر کنین بازی قبلی تو مموری کارت بود که فرمت کردم!!!

دلیلش اینه که level save های این بازی روی حافظه داخلی یا گوشیت save میشه نه روی مموری ...

چرا این قدر تعجب کردی ؟ هر برنامه ای را که روی مموری نصب میکنی قسمتی از برنامه ( مثل آدرس های حافظه ، کلید ها و ...) روی مموری داخلی گوشی نصب میشن...
حالا داشتی میبردی یا میباختی ؟:blush:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
رو گوشی من آخرین آپدیت هست ، امروز واسه اولین بار بعد از حدود 1 ماه که دارمش ریست شد !! :D

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
P990 رو كاملا كه نه ولي تا حد زيادي شبيه اكس پي كنيد.(يه خارجي اينو ساخته بود منم كاملش كردم)
دسكتاپ ويندوز اكس پي همراه با تم:

لينك دانلود

1195891015.png
1195955567.png
1195896454.png
1195964395.png
1195908775.png
1195936942.png
1195904452.png

اگه ميشه برنامه اي كه روي گوشي بايد نصب كنم تا اين دسكتاپم رو عوض كنه آپ كن
بعدشم يه توضيحي بده كه بايد چيكار كنم
و اينكه آيا خودت رو گوشيت همين نصبه؟يعني گوشيت مثل اين عكسا شده آيكوناشو دسكتاپش؟
ممنون

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
درمانش فروششه !:lol:
فعلا کسی واسش علاجی نداشته ، تاپیک پی 1 سر بزن ببین چند تا از بچه ها هم همین مشکلو داشتن !
wacko:

پي 1 مشكل هنگ نداره بعد از آپديت
بنده خدارو نترسون
آقا من پيشنهاد مي كنم يه بار ديگه آپديت كن
منتها مموري رو از توش در بيار
اگه بدون مموري هم هنگ كرد يا سرعتش پايين بود اونوقت . . . :blush:

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
اينم چندتا تم قشنگ كه از بين 5-6 تا تم جداش كردم
يه تم آيفون چندتا پست قبل بچه ها گذاشتن اونم قشنگه I-phoneX_colorA.utz
يكيم كه دوستان با يه فايل دسكتاپ آپ كرده بود اونم قشنگه تم ويندوز ايكس پي بود Dsma style Original XP.utz

فایل های ضمیمه

• PS3_Style_UIq3.ir.zip
    263.7 KB · نمایش ها: 22
  • Xmas_18_Santa_Is_Coming.zip
    117.7 KB · نمایش ها: 15

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
اگه ميشه برنامه اي كه روي گوشي بايد نصب كنم تا اين دسكتاپم رو عوض كنه آپ كن
بعدشم يه توضيحي بده كه بايد چيكار كنم
و اينكه آيا خودت رو گوشيت همين نصبه؟يعني گوشيت مثل اين عكسا شده آيكوناشو دسكتاپش؟
ممنون

تعجب ميكنم كه تا حالا برنامه Gdesk‌رو نديدي. اين يه برنامه تغريبا كامل كه براي گوشي دسك تاپ درست ميكنهكار كردن باهاش براي اولين بار يكمي سخته ولي اگه به مشكلي بر خوردي نا اميد نشو بپرس تا بهت بگم.
آره من خودم دارم از برنامه استفاده مكينم. تازه اين يه دسكتاپشه. دسكتاپهاي قسنگتري هم داره. البته خودتم ميتوني درست كني.
ميتوني از اينجا آخرين نسخه رو دانلود كني
http://gdesk.wetpaint.com/page/GDesk+versions?t=anon

جمعا يه 4-5 تاي برنامه كوچيك هستش كه بايد يك يكي نصبشون كني.
بعد از نصب همه برنامه رو اجرا كن.
بعد روي صفحه آبي كم رنگي كه مياره كليك كن و گزينه Design رو بزن (ميره به حالت طراحي)
بعدش دوباره كليك كن و Load Design رو بزن و فايلي (دسكتاپ)كه من اينجا گزاشتم رو انتخاب كن.
همين.
هر سوال داشتي برس تا جواب بدم:cool:

اينم چند تا عكس از دسكتاپ ديگه :

1196003557.jpg

لينك دانلود:
http://www.4shared.com/account/file/30305935/3aa99bc9/Sakry.html?sId=Pxp7rFrQZopNoUON

1196057425.jpg

لينك دانلود:
http://www.4shared.com/account/file/30304686/f3b433e0/classic.html?sId=gfC7f1QQyjNYVztp

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
تعجب ميكنم كه تا حالا برنامه Gdesk‌رو نديدي. اين يه برنامه تغريبا كامل كه براي گوشي دسك تاپ درست ميكنهكار كردن باهاش براي اولين بار يكمي سخته ولي اگه به مشكلي بر خوردي نا اميد نشو بپرس تا بهت بگم.
آره من خودم دارم از برنامه استفاده مكينم. تازه اين يه دسكتاپشه. دسكتاپهاي قسنگتري هم داره. البته خودتم ميتوني درست كني.
ميتوني از اينجا آخرين نسخه رو دانلود كني
http://gdesk.wetpaint.com/page/GDesk+versions?t=anon

جمعا يه 4-5 تاي برنامه كوچيك هستش كه بايد يك يكي نصبشون كني.
بعد از نصب همه برنامه رو اجرا كن.
بعد روي صفحه آبي كم رنگي كه مياره كليك كن و گزينه Design رو بزن (ميره به حالت طراحي)
بعدش دوباره كليك كن و Load Design رو بزن و فايلي (دسكتاپ)كه من اينجا گزاشتم رو انتخاب كن.
همين.
هر سوال داشتي برس تا جواب بدم:cool:

اينم چند تا عكس از دسكتاپ ديگه :

1196003557.jpg

لينك دانلود:
http://www.4shared.com/account/file/30305935/3aa99bc9/Sakry.html?sId=Pxp7rFrQZopNoUON

1196057425.jpg

لينك دانلود:
http://www.4shared.com/account/file/30304686/f3b433e0/classic.html?sId=gfC7f1QQyjNYVztp

ممنون
کار کردن باهاش رو بلد بودم
منتها جون همه فایلها رو نصب نکرده بودم برنامه ارور می داد
فقط یک فایل رو نصب کرده بودم
به هر حال مرسی

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
بعد از تحقيقات به عمل اومده به اين نتيجه رسيدم كه واقعا Get & Send اين گوشي مشكل داره و كانترش كار نميكنه
ضمنا اون دوستي كه گفت واسه ارسال و دريافت ايميل هم استفاده مي شه درست گفته ولي بايد واسه دريافت و ارسال ايميل يه اكانت واسه گوشي تعريف بشه كه وقتي ما اكانت رو تعريف كرديم وقتي وارد منوي Messaging‌ شديم يه قسمت دقيقا مثل قسمت زيري اين منو يعني اينباكس و اوتبوكس و .... پايين منو اضافه ميشه كه مخصوص ايميل خواهد بود و واسه خودش اينباكس و اوتباكس و .... خواهد داشت ضمنا وقتي Get & Send رو بزنيم زير كلمه Accounts دوتا گزينه خواهيم داشت كه يكيش به نام Messages خواهد بود و يكيش به نام اكانت ساخته شده واسه ايميل خواهد بود يعني دوتا كانتر خواهيم داشت يكي واسه اس ام اس ها و يكي واسه ايميل ها

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0

.....ضمنا اون دوستي كه گفت واسه ارسال و دريافت ايميل هم استفاده مي شه درست گفته ولي بايد واسه دريافت و ارسال ايميل يه اكانت واسه گوشي تعريف بشه كه وقتي ما اكانت رو تعريف كرديم وقتي وارد منوي Messaging‌ شديم يه قسمت دقيقا مثل قسمت زيري اين منو يعني اينباكس و اوتبوكس و .... پايين منو اضافه ميشه كه مخصوص ايميل خواهد بود و واسه خودش اينباكس و اوتباكس و .... خواهد داشت ضمنا وقتي Get & Send رو بزنيم زير كلمه Accounts دوتا گزينه خواهيم داشت كه يكيش به نام Messages خواهد بود و يكيش به نام اكانت ساخته شده واسه ايميل خواهد بود يعني دوتا كانتر خواهيم داشت يكي واسه اس ام اس ها و يكي واسه ايميل ها

100 درصد تائيد ميشه.
براي ساخت اكانت ايميل هم اينگونه عمل كنيد:(يكي از دوستان جاي ديگه گزاشته بود كه من كپي و پيست ميكنش اينجا)

نکته: اول از همه بگم که ایمیل شما باید از نوع POP3 باشه. (مثل GMail) در ضمن در بعضی از سرویس دهنده ها باید در قسمت تنظیماتش بگین که می خواین از POP3 استفاده کنین. (مثل GMail)

برای این منظور مراحل زیر را طی کنید:
Messaging>More>Setting>Email account>New
این قسمت دارای 3 سربرگ هست که به ترتیب توضیح میدم:
سربرگ Basic:
Account name: یک نام دلخواه هست که خودتون انتخاب می کنین که اگه مثلا چند تا ایمیل داشتین بتونین اونارو از هم تشخیص بدین.

Your Name: نامی که دریافت کننده ایمیل شما، آن را خواهد دید.

Email address: ایمیل خود را به طور کامل وارد کنید. ([email protected])

Connection Type: در این قسمت POP3 انخاب کنید. (گزینه IMAP برای ایمیل هایی هست که فقط می توانید ایمیل را دریافت کنید و برای فرستادن ایمیل باید به سایت دهنده ایمیل login کنید.)

سربرگ Inbox:
Incomin server address: در این قسمت باید یک آدرس مخصوص برای دریافت ایمیل از سرور وارد کنید. (برای GMail به این صورت هست: pop.gmail.com ) *

Username: ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید. (در بعضی موارد باید ایمیل را به طور کامل وارد کنید و در بعضی موارد فقط uasername کافی است. به سایت سرویس دهنده بستگی دارد)

Password: پسورد ایمیل خود را وارد کنید.

Download restriction: چون معمولا اینترنت در موبایل بر حسب دیتایی هست که ترانسفر میشه. این گزینه برای کتر کردن هزینه هست که شامل 3 انتخابه:
- just header: فقط تیتر ایمیل هارو دانلود می کنه. (بعدا می تونین هر کردوم رو که می خواین بخونین، دانلود کنین)
- emails smallet than: با انتخاب این مورد، گزینه زیریش(smaller than) فعال میشه و به این معنی هستش که ایمیل هایی که حجمشون کمتر از حجم وارد شده در گزینه زیریش باشه، دانلود بشه.
- no restriction: با انتخاب این مورد، هیچ محدودیتی اعمال نمیشه و همه ایمیل ها به صورت کامل در ابتدا دانلود میشه.

smaller than: کاربرد آن در بالا ذکر شد.

Limit number of emails: با انتخاب این مورد، گزینه زیریش (Limit is set to) فعال میشه. مارک دار کردن این مورد برای مشخص کردن تعداد ایمیلی هست که می تونه در موبایل شما به طور کامل باقی بمونه. یعنی اگر شما عدد 10 رو تعیین کنید و 10تا ایمیل هم در inbox گوشی شما باشد، وقتی ایمیل جدیدی برسه، اولین ایمیل پاک میشه و فقط تیترش باقی می مونه.

Receive using group: این گزینه برای انتخاب گروه اینترنتی است که شما قصد دارید توسط آن ایمیل های شما گرفته بشه. (به قسمت Connection در کنترل پنل مربوط می شود)

سربرگ Outbox:
Outgoing server address: در این قسمت باید یک آدرس مخصوص برای فرستادن ایمیل به سرور وارد کنید. (برای GMail به این صورت هست: smtp.gmail.com ) *

Use SMTP authentication: برای تعیین اعتبار و صحت اطلاعات. ** با انتخاب این گزینه، 3گزینه زیریش فعال میشه.

Use inbox login detain: اگر username و پسورد باید مثل اطلاعاتی که در سربرگ inbox وارد کردید باشد (که معمولا باید این گونه باشد) این گزینه را تیک بزنید. **

username: برای دادن username (با توجه به توضیحات بالا،اگر لازم بود وارد کنید)

password: برای دادن password (با توجه به توضیحات بالا، اگر لازم بود وارد کنید)

Send using group: این گزینه برای انتخاب گروه اینترنتی است که شما قصد دارید توسط آن ایمیل های شما فرستاده بشه. (به قسمت Connection در کنترل پنل مربوط می شود)

کار تموم شد. حالا دکمه Save رو بزنین.
در قسمت messaging یه فولدر جدید به نام accounte شما درست میشه که می تونین مثل پوشه sms از اون استفاده کنین.
در ضمن برای دریافت و فرستادن ایمیل به این شکل عمل کنین:
messaging>more>get & send
------------------------------------------------------------------------

* برای به دست آوردن این آدرس ها، می تونین از خود همون سایت ایمیل دهنده استفاده کنین. معمولا در قسمت تنظیمات برای نرم افزار outlook قرار میدن.

** این تنظیمات مربوط به سرور ایمیل دهنده هست. برای متوجه شدن این تنظیمات، از همون تنظیماتی که برای نرم افزار outlook می گن استفاده کنین.

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من امروز یه هندزفری بلوتوث HBH-DS970 گرفتم
چطور باید این هندزفری رو به p990i بشناسونم
لطفا کمک کنید

درست شد :D

vashka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود فراوان

یه برنامه می خواستم که شامل بلک لیست واسه تماس ها باشه و ترجیحا free باشه

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
100 درصد تائيد ميشه.
براي ساخت اكانت ايميل هم اينگونه عمل كنيد:(يكي از دوستان جاي ديگه گزاشته بود كه من كپي و پيست ميكنش اينجا)

نکته: اول از همه بگم که ایمیل شما باید از نوع POP3 باشه. (مثل GMail) در ضمن در بعضی از سرویس دهنده ها باید در قسمت تنظیماتش بگین که می خواین از POP3 استفاده کنین. (مثل GMail)

سربرگ Basic:
Account name: یک نام دلخواه هست که خودتون انتخاب می کنین که اگه مثلا چند تا ایمیل داشتین بتونین اونارو از هم تشخیص بدین.

Connection Type: در این قسمت POP3 انخاب کنید. (گزینه IMAP برای ایمیل هایی هست که فقط می توانید ایمیل را دریافت کنید و برای فرستادن ایمیل باید به سایت دهنده ایمیل login کنید.)

سربرگ Inbox:
Incomin server address: در این قسمت باید یک آدرس مخصوص برای دریافت ایمیل از سرور وارد کنید. (برای GMail به این صورت هست: pop.gmail.com ) *

Username: ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید. (در بعضی موارد باید ایمیل را به طور کامل وارد کنید و در بعضی موارد فقط uasername کافی است. به سایت سرویس دهنده بستگی دارد)

Download restriction: چون معمولا اینترنت در موبایل بر حسب دیتایی هست که ترانسفر میشه. این گزینه برای کتر کردن هزینه هست که شامل 3 انتخابه:
- just header: فقط تیتر ایمیل هارو دانلود می کنه. (بعدا می تونین هر کردوم رو که می خواین بخونین، دانلود کنین)
- emails smallet than: با انتخاب این مورد، گزینه زیریش(smaller than) فعال میشه و به این معنی هستش که ایمیل هایی که حجمشون کمتر از حجم وارد شده در گزینه زیریش باشه، دانلود بشه.
- no restriction: با انتخاب این مورد، هیچ محدودیتی اعمال نمیشه و همه ایمیل ها به صورت کامل در ابتدا دانلود میشه.

Limit number of emails: با انتخاب این مورد، گزینه زیریش (Limit is set to) فعال میشه. مارک دار کردن این مورد برای مشخص کردن تعداد ایمیلی هست که می تونه در موبایل شما به طور کامل باقی بمونه. یعنی اگر شما عدد 10 رو تعیین کنید و 10تا ایمیل هم در inbox گوشی شما باشد، وقتی ایمیل جدیدی برسه، اولین ایمیل پاک میشه و فقط تیترش باقی می مونه.

Receive using group: این گزینه برای انتخاب گروه اینترنتی است که شما قصد دارید توسط آن ایمیل های شما گرفته بشه. (به قسمت Connection در کنترل پنل مربوط می شود)

سربرگ Outbox:
Outgoing server address: در این قسمت باید یک آدرس مخصوص برای فرستادن ایمیل به سرور وارد کنید. (برای GMail به این صورت هست: smtp.gmail.com ) *

Use SMTP authentication: برای تعیین اعتبار و صحت اطلاعات. ** با انتخاب این گزینه، 3گزینه زیریش فعال میشه.

Use inbox login detain: اگر username و پسورد باید مثل اطلاعاتی که در سربرگ inbox وارد کردید باشد (که معمولا باید این گونه باشد) این گزینه را تیک بزنید. **

Send using group: این گزینه برای انتخاب گروه اینترنتی است که شما قصد دارید توسط آن ایمیل های شما فرستاده بشه. (به قسمت Connection در کنترل پنل مربوط می شود)

در قسمت messaging یه فولدر جدید به نام accounte شما درست میشه که می تونین مثل پوشه sms از اون استفاده کنین.

* برای به دست آوردن این آدرس ها، می تونین از خود همون سایت ایمیل دهنده استفاده کنین. معمولا در قسمت تنظیمات برای نرم افزار outlook قرار میدن.

** این تنظیمات مربوط به سرور ایمیل دهنده هست. برای متوجه شدن این تنظیمات، از همون تنظیماتی که برای نرم افزار outlook می گن استفاده کنین.
سلام.
مرسي دوست عزيز.
حالا ميشه با سيم كارت ايرانسل باهاش كار كرد؟

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
با درود فراوان

یه برنامه می خواستم که شامل بلک لیست واسه تماس ها باشه و ترجیحا free باشه

تا اونجا كه مي دونم خود گوشي داره
رو صفحه اصلي گوشي more رو بزن بعد برو روي accept calls
البته گوشي پيشم نيست ببينم
اميدوارم درست آدرس داده باشم

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
100 درصد تائيد ميشه.

سربرگ Basic:

سربرگ Inbox:

سربرگ Outbox:

ممنون از اينكه كار منو راحت كردي و راهنماي ساخت اكانت رو گذاشتي
راستي شما هم با اينكه كانتر Get & Send مشكل داره موافقي؟
من كه رو حجم 20-30 تا اس ام اس فيلد شده تست كردم جواب نداد

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
مرسي دوست عزيز.
حالا ميشه با سيم كارت ايرانسل باهاش كار كرد؟

آره عزيزم ميشه.
اگه با ايرانسل نشه پس با چي ميشه؟ درپيت اول كه هنوز توش مونده!!

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0

ممنون از اينكه كار منو راحت كردي و راهنماي ساخت اكانت رو گذاشتي
راستي شما هم با اينكه كانتر Get & Send مشكل داره موافقي؟
من كه رو حجم 20-30 تا اس ام اس فيلد شده تست كردم جواب نداد

خواهش ميكنم.
من زياد باهاش كار نكردم.قائدتا بايد جواب بده.اضولا من اس ام اس كه فيلد ميشه رو يا پاك ميكنم يا دوباره send ميكنمش. و توي outbox من معمولا خاليه:rolleyes:

بالا