برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در باره نوکیا 5700

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
دوست عزیز من تازه این گوشی رو خریدم.بدون اغراق واقعا فوق العاده است.نظر شخصی من اینه
که مبلغی که برای گوشی می دهیم واقعا باید در حد امکاناتی باشد که در ایران میشه استفاده کرد.من این گوشی رو به تاریخ 25 /4/86 در اهواز به قیمت 305 همراه با یک رم نوکیای 1 گیگ خریدم.در اهواز کلا فقط دو مغازه و اونم فقط یک دونه داشتن و از دبی برای نمونه آوردن که سریال اصلی که من خودم اصلی بودن آنرا از اینترنت چک کردم.نمایندگی اهواز گفت که بزودی میارن و قیمت 365 با گارانتی هست.
مزایا:1- کیفیت فوق العاده اجرای فایلهای موسیقی
2-شما می توانید برای زنگ گوشی قابلیت 3D به آن بدهید و این گوشی 6 وضعیت دارد.حتی می تونید سرعت 3D را تغییر دهید و صدای زنگ را با حفظ کیفیت بالا ببرید.این خاصیت فوق العاده است.
3-کیفیت دوربین 2 مگاپیکسل در روز عالی و در شب باید تغییراتی بدید که با اعمال تغییرات در حد بسیار خوب است.توجه:در این گوشی کیفیت عکسها بصورت پیش فرض بر رویnormal است که شما برای بالاترین کیفیت باید بر روی high قرار دهید.
4-قدرت پردازنده گوشی بالاست و اصلا هنگ نداره.
5-بر روی آن آخرین نسخه سیمبیان یعنی 9.2 هست که حتی بر روی n95 هم نیست.
6-کیفیت lcd دارای 16M رنگ است و این کیفیت فقط در n93i و n95 وجود دارد.جالبه در n93 معمولی کیفیت lcd کمتره و 256k هست.
7-کیفیت فیلمبرداریش qvga هست من واقعا از کیفیتش خوشم اومد.
8-علی رغم داشتن رم 1 گیگ گوشی با سرعت برق کار میکنه(هنگ نداره)
9-این گوشی اکثر فرمتهای صوتی رو ساپورت میکنه
10-بسیار خوش دست و زیباست.
11-هنوز خز نشده!
بقیه مزایا رو به محض برخورد میگم.در کل این گوشی به قیمتش واقعا میارزه من که واقعا هنوز تو
کف این گوشیم.

در ضمن بزودی برنامه های سازگار با گوشی رو تست میکنم و در سایت میزارم.
سلام دوست عزیز میشه هر 2 تا آدرس رو تو اهواز بدی؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
بچه ها لطفا سوال تکراری نپرسین! برای جلوگیری از شلوغ شدن تاپیک با پست های تکراری فکر کنم بهتر باشه يه زحمت به خودتون بدین کل تاپیک که 3 صفحه بیشتر نیست یه مروری بکنین خیلی چیزها دستتون میاد
برای نمونه فیلم هم یه لینک بود یکی از بچه ها گذاشته بود که این ترجمه انگلیسیشه
http://www.mobile-review.com/review/nokia-5700-en.shtml
توش نمونه فیلم هست که من خودم ندیدم البته اما 3 تا نمونه داره... و کلی نمونه عکس...
یه لینک ریویو هم من گذاشته بودم
http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_5700_XpressMusic_Review.php

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوست عزیز به طور صدرصد واضح هست که W900 بلندی صداش از N73 هم بالاتره.چرا که 72 Channel هست اما N73 و 5700 از 64 Channel استفاده می کنند.
11261.gif

باز هم بحث تکراری 72 کانال و 64 کانال !!
این عدد تعداد کانال های Polyphonic MIDI هست و ربطی به بلندی اسپیکر نداره. حتما میدونید که K800 هم با اون اسپیکر ضعیفش 72 کاناله دیگه؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
باز هم بحث تکراری 72 کانال و 64 کانال !!
این عدد تعداد کانال های Polyphonic MIDI هست و ربطی به بلندی اسپیکر نداره. حتما میدونید که K800 هم با اون اسپیکر ضعیفش 72 کاناله دیگه؟

تایید میشه...من همین الان میخواستم بگم که دیدم شما نوشتی!!!

در کل دوستان بنظرتون همون n73 بهتر نیست ؟ البته درسته مثلا این 16 میلیون رنگ داره اما زیاد هم تاثیری نداره
به خز شدن هم اعتقادی ندارم چون یک گوشی باید کار خوبی انجام دهد که احساس میکنم n73 بهتر باشه

این بستگی داره شما از چه لحاظ بخوای مقایسه کنی از نظر دوربین که تابلوئه ن73 بهتره ولی اگر بخوایم دوربین رو کنار بذاریم فکر میکنم 5700 چه از نظر ورژن os وچه از نظر طراحی بهتر باشه!!!!...در ضمن نسبت به امکانات و شرایط این گوشی قیمتش واقعا مناسبه!!!....با این شرایط دیگه کسی سراغ ن70 نمیره!!!!

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
هدفونش مثله W810 هست يا مثل K750؟

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا يكي به ما بگه بلندي صداش چقدره...
چون يكي از دوستام بهم گفته كه بلندي صداش از ان 70 هم كمتره....
كسي نمي تونه مقايسه كنه؟من كه به بلندي صداش شك كردم!!!!
خود نوكيا كه خيلي از صداش تعريف كرده
حتي موبايل ريويو هم همون جملات نوكيا رو نوشته(در مورد صداش البته!)

Share the groove in Hi-Fi sound with built-in stereo loudspeakers
Crystal clear Hi-Fi sound quality with dedicated audio chip

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
خوشم میاد فقط به صدای اسپیکرش گیر میدین!!

من 3 ماه ان 73 داشتم:p که نتونستن تحملش کنم!!:p دادام به داداشم!!

صدای ان 73 30% از این زیاده!!

اما کیفیت صدای این خیلی مهشره!!

اما به جز دوربین ان 73 از همه جهت از ان 73 سره!!

سرعت!

صدای هندس فری!!

9.2 که دیگه گالری عکس و ویدیو رو یه جا نشون نمی ده!!

کیفیت ال سی دی!!

خوسگلی!!

هنگ اصلان نمی کنه!!

من که حال می کنم!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
pic16.jpg

مثل اینکه این پلاستیک محافظ رم و USB هم مثل پلاستیک های محفظه گوشی های سونی اریکسون هست که بعد از مدتی فرم نگه دارندشو از دست می ده و ....

W810 من که هروقت نگاش می کنم از اینکه لپ گوشی کشیده شده همیشه حالم بد می شه !!!

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشم میاد فقط به صدای اسپیکرش گیر میدین!!

من 3 ماه ان 73 داشتم:p که نتونستن تحملش کنم!!:p دادام به داداشم!!

صدای ان 73 30% از این زیاده!!

اما کیفیت صدای این خیلی مهشره!!

اما به جز دوربین ان 73 از همه جهت از ان 73 سره!!

سرعت!

صدای هندس فری!!

9.2 که دیگه گالری عکس و ویدیو رو یه جا نشون نمی ده!!

کیفیت ال سی دی!!

خوسگلی!!

هنگ اصلان نمی کنه!!

من که حال می کنم!!

پس معلوم ميشه صداش از 3250 هم كمتره :(
فكر كنم صداش باس زيادي هم نداشته باشه...
ولي اينجور كه معلومه بايد اخر كيفيت باشه

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دیشب رفتیم برای یکی از آشنایان 5700 گرفتیم ! جدا گوشیه باحالیه. محیط کاربریش انقد تغییر کرده که برای کسی که قبلا از series 60 3rd استفاده می کرده مدتی تازگی داشته باشه. سرعتش هم نسبت به N73 فوق العادس. برنامه ها و بازی های جاوا و سیمبین رو خیلی سریع نصب می کنه ! مشکلاتی که توش دیدم دوربین خیلی ضعیف،سفتی و ناراحت بودن کلید های منو و C و جوی استیکش بود که اگه آروم فشارش می دادم عمل نمی کرد. نمی دونم شاید هم فقط همین گوشی این مشکلو داشته. در مورد اسپیکر باید بگم که به نظرم از N73 خیلی ضعیف تر بود ولی کیفیتش بهتر بود. بلندیش فکر می کنم تو مایه های 3250 و شاید کمی کمتر باشه !
چون شب بود نتونستم زیاد عکس بگیرم. یه سری عکس تستی گرفتم گذاشتم اینجا.

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
دیشب رفتیم برای یکی از آشنایان 5700 گرفتیم ! جدا گوشیه باحالیه. محیط کاربریش انقد تغییر کرده که برای کسی که قبلا از series 60 3rd استفاده می کرده مدتی تازگی داشته باشه. سرعتش هم نسبت به N73 فوق العادس. برنامه ها و بازی های جاوا و سیمبین رو خیلی سریع نصب می کنه ! مشکلاتی که توش دیدم دوربین خیلی ضعیف،سفتی و ناراحت بودن کلید های منو و C و جوی استیکش بود که اگه آروم فشارش می دادم عمل نمی کرد. نمی دونم شاید هم فقط همین گوشی این مشکلو داشته. در مورد اسپیکر باید بگم که به نظرم از N73 خیلی ضعیف تر بود ولی کیفیتش بهتر بود. بلندیش فکر می کنم تو مایه های 3250 و شاید کمی کمتر باشه !

حرف های امین کاملا تاید میشه!!

اما اصلی ترین مشکل من همون سخت بودن جوی استیک هست!! که باید کمی باهاش خشن کار کنی!!

ان 73 100 رحمت:p

دکمه های منو و سی هم یه نمه!!:p

mori

Registered User
لایک‌ها
14
pic16.jpg

مثل اینکه این پلاستیک محافظ رم و USB هم مثل پلاستیک های محفظه گوشی های سونی اریکسون هست که بعد از مدتی فرم نگه دارندشو از دست می ده و ....

W810 من که هروقت نگاش می کنم از اینکه لپ گوشی کشیده شده همیشه حالم بد می شه !!!

این عکس گمراه کننده ست!
یه دست بکشی رو اون در راحت بسته میشه و به اندازه کافی محکم میشه...
حس میکنم عمدا درست نبستنش...

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
من ان 73 رو ترجیح میدم چون اصلا با 3250 فرقی نداره فقط کیفیت ال سی دی رفته بالا

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8

سلام

من دارم گوشیمو که W810 هست می فروشم تا اینو بگیرم

نظرهارو می خونم یه روز می خوام برم بگیرم یه روز دست نگه می دارم !!!

دوربینش در چه حده ؟؟یه مقایسه با گوشی ها کن...مثلا در حد W700 هست و یا W800 .خیلی مذخرفه؟؟در حد 2 مگ بودنش خوب هست؟؟

باسه جویستیک چی؟؟من همینطوری با N73 مشکل دارم و نمی تونم خیلی راحت با جویستیکش کار کنم...هم خیلی سفته و هم یه خورده سخت و روان نیست.این چی ؟؟یعنی از n73 خیلی بدتره؟؟

صداش اسپیکرش باسه من اصلا مهم نیست.من همینطوری با کیفیت صدای W810 خیلی حال می کنم.کلا ادمی نیستم که تو خیابون مانور میوزیک بدم !

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
سلام

من دارم گوشیمو که W810 هست می فروشم تا اینو بگیرم

نظرهارو می خونم یه روز می خوام برم بگیرم یه روز دست نگه می دارم !!!

دوربینش در چه حده ؟؟یه مقایسه با گوشی ها کن...مثلا در حد W700 هست و یا W800 .خیلی مذخرفه؟؟در حد 2 مگ بودنش خوب هست؟؟

باسه جویستیک چی؟؟من همینطوری با N73 مشکل دارم و نمی تونم خیلی راحت با جویستیکش کار کنم...هم خیلی سفته و هم یه خورده سخت و روان نیست.این چی ؟؟یعنی از n73 خیلی بدتره؟؟

صداش اسپیکرش باسه من اصلا مهم نیست.من همینطوری با کیفیت صدای W810 خیلی حال می کنم.کلا ادمی نیستم که تو خیابون مانور میوزیک بدم !
شما چرا میخواین بفروشین W810i رو؟
اگه پول دارین اینم نگر دارین.
منم W810i دارم ولی اینم میخوام بخرم چون W810i رو از نظر دوربین نیاز دارم.

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من كه 5700 همه رقمه (البته به غير از دوربين!!!) به دبليو 810 مي ارزه.برو بخر حالشو ببر!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

دوربینش که خیلی افتضاحه!!!!...حتی در شب با فلاش هم که عکس میندازی عکسها نویز داره!!!!......سری به اینجا بزن:http://forum.persiantools.com/t23195-page70.html پست 2086

بالا