برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در باره نوکیا 5700

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
شما چرا میخواین بفروشین W810i رو؟
اگه پول دارین اینم نگر دارین.
منم W810i دارم ولی اینم میخوام بخرم چون W810i رو از نظر دوربین نیاز دارم.

W810 فقط قدرت در پخش میوزیک و دوربین داره.

من دنبال یه گوشی می گردم که نیاز منو از لحاظ PDF و برنامه برطرف کنه...

متاسفانه در ابتدا دنبال این مورد نبودم اما الان برام خیلی واجب شده

دوربین هم زیاد برام مهم نیست.داداشتم W800 داره که می تونم با اون عکس بگیرم

دوربینش که خیلی افتضاحه!!!!...حتی در شب با فلاش هم که عکس میندازی عکسها نویز داره!!!!......سری به اینجا بزن:http://forum.persiantools.com/t23195-page70.html پست 2086

دوست عزیز تاپیکی که دادی این عکس هایی که گرفته شده متاسفانه اصلا در سطح حرفه ای نیست....

دوستانی که 5700 دارند لطف کنند ظهر ساعت 10 تا 12 صبح در زیر افتاب از یه محیط عکس بگیرند و سرعت و زاویه هم درست در نظر بگیرند....شب هم در محیط بیرون که نور به اندازه کافی هست یه عکس درست و حسابی بگیرند و اون موقع تست کنند

من با W810 هم مشکلات نویز در اتاقم رو دارم.اما در بیرون وقتی که به صورت حرفه ای عکس می گیرم بهترین عکس می افته....

حتی تو ریوو گوشی هم این مورد نوشته شده

Just like many other S60-powered devices, the 5700 houses a 2 Mpix CMOS-camera manufactured by Toshiba. But unless you are in great light conditions, the shots will keep going out noisy and blurry and regrettably the LED flash here doesn’t save the day.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام

من دارم گوشیمو که W810 هست می فروشم تا اینو بگیرم

نظرهارو می خونم یه روز می خوام برم بگیرم یه روز دست نگه می دارم !!!

دوربینش در چه حده ؟؟یه مقایسه با گوشی ها کن...مثلا در حد W700 هست و یا W800 .خیلی مذخرفه؟؟در حد 2 مگ بودنش خوب هست؟؟

باسه جویستیک چی؟؟من همینطوری با N73 مشکل دارم و نمی تونم خیلی راحت با جویستیکش کار کنم...هم خیلی سفته و هم یه خورده سخت و روان نیست.این چی ؟؟یعنی از n73 خیلی بدتره؟؟

صداش اسپیکرش باسه من اصلا مهم نیست.من همینطوری با کیفیت صدای W810 خیلی حال می کنم.کلا ادمی نیستم که تو خیابون مانور میوزیک بدم !
بهتره رو دوربینش کلا حساب باز نکنی. از W800 خیلی ضعیف تره. از W700 هم ضعیف تره.
جوی استیکش از N73 کمی بدتره.
من دنبال یه گوشی می گردم که نیاز منو از لحاظ PDF و برنامه برطرف کنه...
به نظر من از این لحاظ حرف نداره !

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امین:
این یه نونه از عکس با دبیلو 810 حتی از ان73 هم بهتره
i.php
[/URL][/IMG]

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
از لحاظ قدرت دوربین W810 هیچ شکی درش نیست

من دوربین W810 رو با N73 مقایسه کردم در بیشتر موارد W810 سر تر بوده....البته این موردی که می گم بدون هیچ گونه تعصب هست

اینم یه نمونه عکسی که جمعه هفته پیش با دوستانم جاده شمال رفته بودم گرفتم....به خاطر حجم هم رزولیشن عکس رو پایین اوردم..

البته نوع عکس گرفتن هم خیلی مهمه و گرفتن موارد ضروری از جمله سرعت نور و زاویه عکس و دوربین و .. باید رعایت بشه...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست عزیز تاپیکی که دادی این عکس هایی که گرفته شده متاسفانه اصلا در سطح حرفه ای نیست....

دیگه هر چقدر هم عکس حرفه ای گرفته نشده باشه با نور فلاش نباید نویز داشته باشه...مگر اینکه فلاشش ضعیف باشه!!!!....با همون دبلیو 810 یا حتی دبلیو700 هم به نظر من به صورت غیر حرفه ای و شرایط یکسان میشه عکسهای بهتری انداخت!!!!....

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
امین:
این یه نونه از عکس با دبیلو 810 حتی از ان73 هم بهتره
251.gif

همینجوری که نمیشه گفت ! باید ببینیم N73 چجوری میندازه. شما فقط یه عکس با W810 گذاشتی. اونوقت میشه بگی این عکسو با چی مقایسه کردی که گفتی W810 بهتره؟! :D
راستی درباره ی 5700 صحبت نمی کردیم؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
راستی درباره ی 5700 صحبت نمی کردیم؟

اره فکر کنم در مورد 5700 داشتیم صحبت می کردیم :D

من همچنان منتظر یه ادم عکاس حرفه ای می گردم که یه عکس با این گوشی بگیره.

من فردا گوشیمو می فروشم و بستگی به دیدن عکس از این گوشی داره که این گوشی رو بخریم یا N73 بگیرم...

البته به طور صدرصد واضح هست که n73 دوربین قوی تری داره اما به شخصه باسه دوربین گوشی رو نمی خوام بخرم.من چون خودم یه عکاس هستم با دوربین 1.3 گوشی K510 هم عکس هایی می گرفتم که اصلا به این 1.3 مگ نمی خورد !!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من چون خودم یه عکاس هستم با دوربین 1.3 گوشی K510 هم عکس هایی می گرفتم که اصلا به این 1.3 مگ نمی خورد !!

من هم عکسهای ک510 رو دیدم واقعا نسبت به 1.3 بودنش عکسهای خیلی خوبی میندازه...یعنی تا نمیگفتن باورم نمیشد با ک510 گرفته شده!!!!...اگر فکر میکنید میتونید با 5700 هم اینجوری عکس بندازید هر چقدر هم حرفه ای سخت در اشتباهید من 5700 رو نداشتم ولی عکسهای گرفته شده باهاش رو چه اینجا چه توی ریویو ها دیدم ...دیگه با هر شرایط مطلوبی که عکاس داشته باشه لنز رو که نمیشه کاریش کرد!!!!

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من نمیدونم این عکسای حرفه ای که این امیر خان میگه چه صیغه ایه!!
آقا اون همه عکس هست ازش تو موبایل ریویو!
همه اونا شرایط بد و آماتوریه؟!!!!!
در ضمن هر چی هم آدم حرفه ای تر باشه عمرا رو دوربین موبایل حساب باز کنه!(نظر شخصی منه)

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر منم اگه ادم بتونه عکس حرفه ای بگیره اصلا عکس موبیل رو عکس حساب نمب کنه منم عکس ان73 رو هم نمی تونم تحمل بکنم

منم توصیه می کنم اصلا رو عکساش حساب نکنی چون روربین اینم مثل 3250 و 5500 هست که من5500 داشتم تو مغازه یا اتاق ها با نور معمولی نویز خیلی زیاد دارن اصلا نویز از بس زیاده به صورت بافت در می اد و مثل خئنه شطرنجی عکسرو نابود می کنه . اما تو نور افتاب عکساش کمی بهتره

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

اقا اوکی....راضی شدیم دوربینش بینهایت مذخرفه ! :d

من دیشب تو یه فروم خارجی این مطلب رو دیدم و کاملا راضی شدم
oh its a really sucking phone the camera is the stupidest of all the phones i have seen in my life and thanks
nokia for producing such a phone

کیفیت صدای میوزیک تو هندفون چطوریه؟؟به پای W810 سونی اریکسون می رسه؟؟اینو یکی از یوزرها نوشته...

this phone disappointed me lot, nokia still does not know how to make music phone, this crap sound is very low when heared from the headphone, haaa... what nokia is saying dedicated chip, my old 6630 sound is far better than this crap. this phone is not for music lovers. other than that every thing is fine.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام

اقا اوکی....راضی شدیم دوربینش بینهایت مذخرفه ! :d

من دیشب تو یه فروم خارجی این مطلب رو دیدم و کاملا راضی شدم
oh its a really sucking phone the camera is the stupidest of all the phones i have seen in my life and thanks
nokia for producing such a phone

کیفیت صدای میوزیک تو هندفون چطوریه؟؟به پای W810 سونی اریکسون می رسه؟؟اینو یکی از یوزرها نوشته...

this phone disappointed me lot, nokia still does not know how to make music phone, this crap sound is very low when heared from the headphone, haaa... what nokia is saying dedicated chip, my old 6630 sound is far better than this crap. this phone is not for music lovers. other than that every thing is fine.

عجب.....من فکر میکردم علیرغم دوربین ضعیف حداقل در زمینه موسیقی کیفیت خوب و راضی کننده ای داشته باشه :blink: اگه اینطور باشه که 6630 بهتر باشه که ...:wacko:
در کل به نظرم نمیشه با یک پست نظر داد من خودم تست نکردم اما گویا راضی کننده و با کیفیت بوده :hmm: ....
متاسفانه توی فروم دوستان تعصبی کم نیستن ....:eek:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
عجب.....من فکر میکردم علیرغم دوربین ضعیف حداقل در زمینه موسیقی کیفیت خوب و راضی کننده ای داشته باشه :blink: اگه اینطور باشه که 6630 بهتر باشه که ...:wacko:
در کل به نظرم نمیشه با یک پست نظر داد من خودم تست نکردم اما گویا راضی کننده و با کیفیت بوده :hmm: ....
متاسفانه توی فروم دوستان تعصبی کم نیستن ....:eek:

سلام مداد رنگی عزیز

والا منم تو نظرات گیر کردم.دیشب 30 صفحه سایت GSMArena رو خوندم هرکی یه چیز گفته بود !!! یکی نوشته بود کیفیت واکمن عالیه.یکی هم اینطوری نوشته.باسه دوربین هم نظرات متفاوت هست اما اکثرا گفتن دوربین خوب نیست.جالب بود که یکیشون گفته بود نوکیا از جویستیک سونی اریکسون کپی کرده :D

اینم بد نیست دوستان نظر بدن.

از چپ به راست به ترتیب برای این موارد هست که تست گرفته شده

Sound quality (subjective rating on ten-point scale)
Volume (subjective rating on ten-point scale)
Average rating for playback of various tracks (subjective rating on ten-point scale)

یعنی مثلا از کیفیت صدا که مورد اول هست گوشی N91 تونسته 8.1 از 10 نمره بگیره.

Nokia N91 8.1 9.2 8.7
Nokia 3250 7.6 7.9 7.7
Nokia 5700 7.9 6.9 7.1
Samsung E740 8.2 9 8.7
Sony Ericsson W880i 7.5 7.1 7.2

واکمن بازهای سونی اریکسون که این گوشی رو دارند یه تست کنند و بدون تعصب نظر بدن که اصلا این گوشی از لحاظ واکمن می تونه ادمو راضی کنه یا نه....

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مداد رنگی عزیز

والا منم تو نظرات گیر کردم.دیشب 30 صفحه سایت GSMArena رو خوندم هرکی یه چیز گفته بود !!! یکی نوشته بود کیفیت واکمن عالیه.یکی هم اینطوری نوشته.باسه دوربین هم نظرات متفاوت هست اما اکثرا گفتن دوربین خوب نیست.جالب بود که یکیشون گفته بود نوکیا از جویستیک سونی اریکسون کپی کرده :D

اینم بد نیست دوستان نظر بدن.

از چپ به راست به ترتیب برای این موارد هست که تست گرفته شده

Sound quality (subjective rating on ten-point scale)
Volume (subjective rating on ten-point scale)
Average rating for playback of various tracks (subjective rating on ten-point scale)

یعنی مثلا از کیفیت صدا که مورد اول هست گوشی N91 تونسته 8.1 از 10 نمره بگیره.

Nokia N91 8.1 9.2 8.7
Nokia 3250 7.6 7.9 7.7
Nokia 5700 7.9 6.9 7.1
Samsung E740 8.2 9 8.7
Sony Ericsson W880i 7.5 7.1 7.2

واکمن بازهای سونی اریکسون که این گوشی رو دارند یه تست کنند و بدون تعصب نظر بدن که اصلا این گوشی از لحاظ واکمن می تونه ادمو راضی کنه یا نه....

ايني كه خودتون نوشتين كه ديگه تكليفو معلوم ميكنه
5700(با چيپ صوتش) بيشتر روي كيفيت(hi-fi) تاكيد كرده ولي در كل كه به نظر من چيز خوبيه.
به نظر من با اين پول بهتر از اينو نميتونين پيدا كنين.
سيمبين 9.2 و اون ال سي دي توپش با 16 ميليون رنگ واقعا معركه هستش.
فقط دوربينشه كه اونم زياد مساله حادي نيست:blink::blink:
من خودم هم كا 800 وهم ان 73 داشتم شايد با جفتش تا حالا 100 عكس هم نگرفته باشم.
:wacko:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

گوشیمو با 100 تومن ضرر همین یه ساعت پیش دادم رفت !!!!!!!

160 تومن گوشی W810 رو فروختم !! تا حالا تو عمرم اینقدر حماقت نکرده بودم....

5700 از هر لحاظ نیاز منو تامین می کنه.من عکس زیاد برام مهم نیست.شاید در ماه هم یه عکس نگیرم.مهم برنامه برام هست و از همه مهمتر واکمن.من W810 رو فقط به خاطر میوزیک گرفتم و بس.اگر این گوشی کیفیت صداش و بلندیش مانند سری واکمن سونی اریکسون باشه همین رو حتما می گیرم.هرچند که با این قیمت هم بهتر از این نمی دن.

اما اگر از لحاظ واکمن هم تو هدفون ضعیف باشه یدفه یه N73 می گیرم و خلاص !!

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودمم این گوشی رو دیدم واقعا حال کردم با قیافش و قیمتش !!!

16 میلیون رنگ داره در صورتی که n73 فقط 262 هزار تاست

این برترین مزیتش است

در مورد 3250 هم باید بگم این نسخه تکمیلی این گوشی هست که باگ های زیادی برطرف کرده

مثلا کیفیت صدا و بلندی صدا خیلی بهتر شده

دوربین فلاش داره

اندازه ال سی دی بزرگتر و قوی تر شده

از قیافه هم خوش دست تر شده و خوشگل تر شده

ضمنا پردازنده این گوشی 369 MHz CPU داره که برای N73 فکر کنم 200 و خورده ای هستش...

اما یه ضعف این گوشی دوربینش هست که متاسفانه اتوفوکس نداره و در حد دوربین های معمولی 2 مگ است.که البته دو مگ دوربین هم یه چیز نرمال و خوبیه....

به شخصه در اولین فرصت این گوشی رو می خرم

فقط دوستانی که این گوشی رو دارن لطف کنند بگن مقدار مصرف شارج این گوشی چقدره و تا چند روز باتری نگه می داره؟؟

شنیدم دوربینش همون دوربین ان 70 هست درسته؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
صداش به نظر من که عالیه (تو هندزفری که حرف نداره !)
ولی خوب تو نقد ها اکثرا میکوبنش
نمی دونم چراا!!
دقیقا همون چیپ صوتی N91 هم روشه...

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
:f34r:
سلام
میخواستم بدونم lcdاین گوشی از n73بزرگتره یا نه!
:p

ebrahim202003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

گوشیمو با 100 تومن ضرر همین یه ساعت پیش دادم رفت !!!!!!!

160 تومن گوشی W810 رو فروختم !! تا حالا تو عمرم اینقدر حماقت نکرده بودم....

5700 از هر لحاظ نیاز منو تامین می کنه.من عکس زیاد برام مهم نیست.شاید در ماه هم یه عکس نگیرم.مهم برنامه برام هست و از همه مهمتر واکمن.من W810 رو فقط به خاطر میوزیک گرفتم و بس.اگر این گوشی کیفیت صداش و بلندیش مانند سری واکمن سونی اریکسون باشه همین رو حتما می گیرم.هرچند که با این قیمت هم بهتر از این نمی دن.

اما اگر از لحاظ واکمن هم تو هدفون ضعیف باشه یدفه یه N73 می گیرم و خلاص !!

سلام به بروبچه هاي گل 5700ي :D
اول در جواب شما دوست عزيز و كساني كه در خريد 5700 مردد هستند بگم كه من 22 روز پيش اين گوشي ناز رو خريدم و بسيار بسيار راضي و مشعوف مي باشم . قبل از كشف 5700 بين p990 و N73 ترديد داشتم بعد به خاطر
اينكه با تاچ زياد حال نمي كنم رفتيم سراغ N73 ولي با ديدن 5700 دلمون هري ريخت زمين و عاشقش شديم و خريديم :D اول از مزيتاش بگم بعد ايراداش :
مزيت ها : 1- LCD بسيار با كيفيت 16 ميليون كالر به صورتيكه آدم رو محو خودش مي كنه و خيلي لذتبخشه ، من از وقتي خريدمش به هر موبايلي كه ميرسم وصفحشو مي بينم حالم به هم مي خوره چون چشمم بهش عادت كرده
حتي دوستم N73 موزيك اديشن داره گذاشتيم بغل هم زمين تا آسمون .... كيفيت = بي نهايت عالي
2- صداي اسپيكر ها ( استريو ) بسيار با كيفيت و ولوم بسيار مناسب ، در مقايسه با N73 ولومش كمتره (10درصد)
ولي به جاش كيفيت پخش صداش كه اين مهمتره خيلي از N73 بهتره ، باس وتريبله نازي پخش مي كنه
3 - صداي هندزفري با اينكه هدفون حرفه اي روش نيست خيلي عاليه من نسبت به w800 چون امتحان كردم مي گم خيلي بهتر از اونه ، يه مزيتي هم كه داره مي تونيد به جاي هدفون به اسپيكر بزرگ يا سه تيكه وصلش كنيد و خروجي بگيريد كه ديگه مي تركونه ، :p
4 - كيفيت فيلمبرداري و ضبط صداش باورنكردنيه به طوريكه صداي افراديكه 3-4 متر دورتر از شما هستن رو واضح ضبط مي كنه ، راديو ي آن هم بسيار با كيفيته ،
5- اينو بايد اول مي گفتم طراحي عالي و استيل بي نظير اين گوشيه ، سرعت بالاي گوشي و اجرا و نصب برنامه ها
و هنگ هم اصلا نمي كنه :D
6- در بقيه موارد چون بيشتريش رو چك كردم حتي GPRS و آنتن و صدا و ... بي نظيره و بي نقص

ايرادها :
1 - دوربين عكاسي اين گوشي كمي بيشتر ازش انتظار مي رفت ولي در كل عكسهاي مورد قبولي ميندازه
اگه دوربين N73 روش مينداختن كه ديگه هيچ كي سراغه گوشيه ديگه اي نمي رفت ، در كل عكسهاش تو روز و تو نور مناسب خيلي خوبه ولي در شب و نور كم عكس همراه با نويزه ولي بازم تنظيمات خاصي براي شب و تو نور كم داره كه من ديگه عكاس حرفه اي نيستم و همينجوري رو اوتو گرفتم . ( بازم از نظر من عكسهاش خوبه و قابل قبول )
تو ريويو ها هم كه ببنيد عكساش خيلي خوبه بايد با تنظيمات يه كم ور بريد كه من اين كارو نكردم .
ايراد ديگه اي به نظر من نداره و اين گوشي لنگه نداره ، اگه چيزه خاصي مد نظرتونه بگيد من تست كنم

من اگه بخوام از 10 نمره بدم: 9.6 به اين گوشي ، 9 به N73 ، و 7.8 به W810 و البته 10 به N95

يه سئوال از دوستان كه اين گوشي رو دارن : من دو تا برنامه كه اطلاعات گوشي رو ميده روش نصب كردم ، تو همه
سايتها مگه فركانس cpu ي اين گوشي رو نزده 369 ولي من با اين دو برنامه كه ديدم نشون مي ده 192 !!!
ايراد از برنامه هاس يا چيز ديگه ايه ؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
:f34r:
سلام
میخواستم بدونم lcdاین گوشی از n73بزرگتره یا نه!
:p

نه خیلی خیلی کم کوچیک تره و مستطیل کامل هست .

ولی اصلا متوجه نمی شید....در عوض 16 میلیون ترکیب رنگ داره :D

شنیدم دوربینش همون دوربین ان 70 هست درسته؟

به شخصه فکر نمی کنم همچین دوربینی روش باشه !

صداش به نظر من که عالیه (تو هندزفری که حرف نداره !)
ولی خوب تو نقد ها اکثرا میکوبنش
نمی دونم چراا!!
دقیقا همون چیپ صوتی N91 هم روشه...

نقد و بررسی خوب خیلی دقیق تره و نمی شه گفت گوشی رو می کوبه !!

الان W800 و W810 جفتشون یه واکمن هستند اما از نظر شفافیت و کیفیت تو هدفون W810 خیلی بهتر عمل می کنه....

از لحاظ چیپست هم تایید می شه و نمی شه انکار کرد ! :blink::D

بالا