برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در باره نوکیا 5700

mori

Registered User
لایک‌ها
14
مشکل از برنامه ها هستن که احتمالا این سی پی یو رو نمیشناسن اصلا!
و الا شک نکن سی پی یو همون ARM 11, 369 MHz CPU هستش...

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
4 - كيفيت فيلمبرداري و ضبط صداش باورنكردنيه به طوريكه صداي افراديكه 3-4 متر دورتر از شما هستن رو واضح ضبط مي كنه ، راديو ي آن هم بسيار با كيفيته ،

Woww !

یکی از انتظارهای من ضبط خبرنگاریه !! ممون از اطلاع دهی

يه سئوال از دوستان كه اين گوشي رو دارن : من دو تا برنامه كه اطلاعات گوشي رو ميده روش نصب كردم ، تو همه
سايتها مگه فركانس cpu ي اين گوشي رو نزده 369 ولي من با اين دو برنامه كه ديدم نشون مي ده 192 !!!
ايراد از برنامه هاس يا چيز ديگه ايه ؟

[/QUOTE]

من این گوشی رو هنوز نگرفتم اما دو روزه هرچی فروم و سایت خارجی هست رو دارم مطالعه می کنم.همشون نوشتم CPU 369 هست و حتی بعضی ها اعتراض کردند نسبت به این قضیه که گفتند باتری رو مثه هیولا می خوره !!

ebrahim202003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این گوشی رو هنوز نگرفتم اما دو روزه هرچی فروم و سایت خارجی هست رو دارم مطالعه می کنم.همشون نوشتم CPU 369 هست و حتی بعضی ها اعتراض کردند نسبت به این قضیه که گفتند باتری رو مثه هیولا می خوره !!

البته خودمم حدس مي زدم ماله برنامه ها باشه ، چون ورژن سيمبين اين گوشي 9.2 هست ومن با برنامه هاي 9.1
تست كردم ، همون طوري كه mori جان هم گفتن ماله برنامه هاس چون اگه 192 فركانش بود كه انقدر سرعتش بالا
نبود ميشد همون N73 ي هنگي
در مورد باطري هم بگم كه در حد معقول و خوبي شارژ نگه ميداره ، من تو طي روز خيلي باهاش كار ميكنم : زنگ ، sms ، آهنگ ، برنامه ولي تا 2 روزه كاملو نگه ميداره ولي اگه باهاش زياد كار نكني تا 3-4 روزم ميره

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
بابا دوربینش 2 باشه از 1.3 های گوشیهای قبلی نوکیا بهتره که!!!!

Amir.Sa

Registered User
لایک‌ها
0
من هم این گوشی رو چند روز پیش 290 تومن خریدم ولی مثل این که با این افت قیمت و امکانات ، خیلی زود جای 6600 رو خواهد گرفت
لطفا برام یک سایت معرفی کنید تا عکساشو آپ لود کنم.
در ضمن یک سوال داشتم از اونایی که اینو خریدن ؟ این محافظ یو اس پی و مموری کارت چرا به صورت 90 درجه باز نمی شه و موقع در آوردن مموری و شارژ کردن اذیت می کنه و با فشاری که میاره سوکت رو کمی خم می کنه . آیا این عادی هشتش ؟!!!! خیلی خیلی ممنون می شم اگه راهنمایم کنید:blink:
در ضمن من هم تست کردم سرعت سی پی یو رو می زنه 192 ولی فکر نمی کنم با این سرعت وحشتناک این سی پی یو رو داشته باشه . در مورد این مطلب هم اگه می شه راهنماییم کنید .
در ضمن این امکانات با این قیمت واقعا خیلی خوبه و من کاملا از صداش راضی هستم و دوربینش هم اصلا برام مهم نیست . چون یه دوربین دیجیتال حرفه ای 10 مگا دارم و هیچ وقت رو دوربین هیچ موبایلی حساب باز نکردم؟!!!!:D

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من هم این گوشی رو چند روز پیش 290 تومن خریدم ولی مثل این که با این افت قیمت و امکانات ، خیلی زود جای 6600 رو خواهد گرفت

از این به بعد به علت نبودن رجیستر مخابرات و تعرفه 60 درصد دیگه گوشی ها با قیمت واقعیشون عرضه می شن و مزیتش هم اینه که هم می شه برند های مختلف رو بهتر با هم مقایسه کرد و انتخاب کرد و همچنین گوشی های Release شده خیلی سریع داخل ایران می یاد.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
بچه ها من به احتمال شدید تا سر ماه یه 5700 میگیرم.:happy:
فقط یه نکته برام بی جواب مونده و اونم اینه که حجم صدای 5700 از 3250 کتره یا نه؟:blink:
کل صفحات تاپیک رو خوندم ولی جواب درست و حسابی پیدا نکردم:(
راستی اندازه گوشی برای شما مشکل ساز نیست؟:blink:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بچه ها من به احتمال شدید تا سر ماه یه 5700 میگیرم.:happy:
فقط یه نکته برام بی جواب مونده و اونم اینه که حجم صدای 5700 از 3250 کتره یا نه؟:blink:
کل صفحات تاپیک رو خوندم ولی جواب درست و حسابی پیدا نکردم:(
راستی اندازه گوشی برای شما مشکل ساز نیست؟:blink:

در مورد اینکه کدوم یکی رو بگیرید که خدمتتون عارضم که در خرید 5700 شک نکنید :happy:
در مورد اندازه هم کلا خیلی گوشی خوش دست هست از 3250 بهتره...
سرعت هم که قابل مقایسه نیست (بازم 5700)
صدارو میشه گفت یکسان هستند من مقایسه یک به یک نکردم (2 گوشی کنار هم) احساسم این بوده که به لحاظ کیفیت 5700 ولی 3250 کمی صدای بلند تری داره ;)

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
من هم یه دونه خریدم خیلی چیز ردیفیه البته برای خودم نه برای برادرم ..!!!!

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه از دوستان خواست یک عدد تمیز یک هفته کارکرده این گوشی موجود است
لطفا در پی ام.........

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
ميخواستم بدونم توي جعبش جه جيزهاي هست و اينكه ايا ساخت جين اين كوشي تو بازار هست يا نه!:f34r:

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
یه نکته خیلی جالب! امروز توی سایت gsm دو تا گوشی N95 و 5700 رو با هم مقایسه کردم. واقعا جالبه. شما هم ببینید: کلیک کنید!
قیمت n95 بیش از سه برابر 5700 هست ولی تنها برتری که داره دوربین 5 مگاپیکسل و وایرلس لن اون هست که برای خیلی از مردم کاربردی نداره. در عوض 5700 هم یه خورده مزیت هایی داره.

rainysky50

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها من امروز با یه ان70 کل انداختم!!!باور کنید 5700 من کم اورد!!! ولی از لحاظ کیفیت صدا گوشیم کم نیاورد.میخواستم بدونم صدای گوشس شما هم کمه؟؟؟!!خواهشا برای زیاد کردن صدای 5700 راهنماییم کنید چون من با 5300 هم کل انداختم ولی باز هم شکست خوردم.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بچه ها من امروز با یه ان70 کل انداختم!!!باور کنید 5700 من کم اورد!!! ولی از لحاظ کیفیت صدا گوشیم کم نیاورد.میخواستم بدونم صدای گوشس شما هم کمه؟؟؟!!خواهشا برای زیاد کردن صدای 5700 راهنماییم کنید چون من با 5300 هم کل انداختم ولی باز هم شکست خوردم.

درسته

من دیروز تو ماشین با N70 دوستم چک می کردم N70 یه خورده بگی نگی بلند تر بودش اما کیفیت 5700 خیلی بالاتره

این گوشی دقیقا مانند W800 و W810 سونی اریکسون هست از لحاظ صدا !! W810 صدای پایین تر و کیفیت بالاتر اما W800 صدای بلند تر اما کیفیت پایین تر است.این گوشی بیشتر روی کیفیتش کار شده تا بلندی صداش

milad_milad

Registered User
لایک‌ها
21
ميخواستم بدونم توي جعبش جه جيزهاي هست و اينكه ايا ساخت جين اين كوشي تو بازار هست يا نه!

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته

من دیروز تو ماشین با N70 دوستم چک می کردم N70 یه خورده بگی نگی بلند تر بودش اما کیفیت 5700 خیلی بالاتره

این گوشی دقیقا مانند W800 و W810 سونی اریکسون هست از لحاظ صدا !! W810 صدای پایین تر و کیفیت بالاتر اما W800 صدای بلند تر اما کیفیت پایین تر است.این گوشی بیشتر روی کیفیتش کار شده تا بلندی صداش

پس اگه اينجوريه كه اصلا براي من فايده نداره.
پس پيش به سوي N73 Music Edition
مردشور ال سي دي 1 ميليون رنگ والااا:blink::p

بالا