برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در باره نوکیا 5700

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
دوستان توي 5700 ميشه روي شاخه يا فايل خاصي بسورد گذاشت تا نامحرم بهش دسترسي نداشته باشه؟؟؟

------------------------
راستي نكته اي كه خيلي وقته ميخوام بگم اما يادم ميره: توي هدفون(گوشي) من كابل سمت راست(r) از كابل سمت چب حدود 30 سانتي متر كوتاهتره!!!:eek:

Aren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها من ی کا 800 دارم می خوام بفروشم 5700 بگیرم به نظر شما فکر خوبی؟؟
و یک سوال دیگه قسمت چرخشی گوشی ایا مشکلی براش پیش نمی اد بعد از یک مدتی لغ نمی زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
دوستان توي 5700 ميشه روي شاخه يا فايل خاصي بسورد گذاشت تا نامحرم بهش دسترسي نداشته باشه؟؟؟

------------------------
راستي نكته اي كه خيلي وقته ميخوام بگم اما يادم ميره: توي هدفون(گوشي) من كابل سمت راست(r) از كابل سمت چب حدود 30 سانتي متر كوتاهتره!!!:eek:
به صورت پیشفرض نمیشه، باید برنامه نصب کنی
اون کابل اضافی رو هم بچرخون دور گردنت! و از پشت بزن توی گوشت، مشکل حل میشه

rainysky50

Registered User
لایک‌ها
0
سلام حاج امیر!میتونی ریویوی سایت gsmarena رو که در مورد 5700 نوشته شده ترجمه کنی؟؟؟؟؟!!!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام

------------------------

اره میشه ! یه برنامه هست به نام Safe media که خیلی با حاله :lol: امشب آپلودش میکنم واستون .
----
واسه سوال دومت هم یه ساعت خندیدیم !!:lol::lol: اونو باید بندازی دور گردنت !:p

سلام بچه ها من ی کا 800 دارم می خوام بفروشم 5700 بگیرم به نظر شما فکر خوبی؟؟
و یک سوال دیگه قسمت چرخشی گوشی ایا مشکلی براش پیش نمی اد بعد از یک مدتی لغ نمی زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تنها برتری که کا 800 داره همون کیفیت بالای دوربینش با فلاشش هست !ص
همه امکانات 5700 به غیر از اون مورد بیشتره ، حتی فیلم برداری !;)
منم گوشی قبلیم دبلیو 810 بود ولی دیگه جاوای ساده (!) کفاف نمیداد واسه همین رو به سیمباین اوردیم !:cool::cool:
واسه قسمت چرخشی هم کوچکترین مشکلی پیش نخواهد آمد !:f34r:
درضمن من همین الان کا800 هم دارم ، بسیار جوی استیک آشغالی داره 10 دقیقه باهاش کار کنی انگشتت درد میگیره .
کلا فقط به عکس برداریش میشه اکتفا کرد .

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
این مشکل ریست رو من تو سایت خارجی خوندم که گفتند بهتره در اپدیت بعدی نوکیا این ریست به حداقل برسه

به احتمال خیلی زیاد دراپدیت بعدی مشکلات ریست به حد خیلی خوبی برطرف می شه.هرچند الان گوشی من یه سه هفته ای هست ریست نشده !!!

حقیقتش توی این 3 - 4 روز گذشته تا روزی 2 بار ریستارت هم داشتم !
البته اینم بگم که هر گوشی دیگه ای این طوری باهاش کار میشد می سوخت :f34r::f34r:
واقعا ازش کار میکشم
همین الان در حدود 30 بازی و 20 برنامه مفید روش نصبه ! که از همشون هم به شدت استفاده میشه .:eek:
به 2 چیز به شدت عادت کردم ، یکی سیمباین ، یکی صفحه نمایش 16 میلیون رنگ
گوشی بعدیم نمیشه این امکانات رو نداشته باشه !!

Aren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در اون ائیل قسمت چرخشی که اصلا مشکلی پیش نمی اد ولی بعد از گذشت چند ماه مثلا 6 ماه قسمت چرخشی که خیلی چرخیده ممکنه لغ بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
در اون ائیل قسمت چرخشی که اصلا مشکلی پیش نمی اد ولی بعد از گذشت چند ماه مثلا 6 ماه قسمت چرخشی که خیلی چرخیده ممکنه لغ بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا!

اگه خیلی دوست دارین لغ بشه بگید تا راه حل ارائه کنیم!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
آره خداییش من میدونم چرا همه دنبال لق شدن قسمت چرخشی 5700 هستند
بابا دیگه اینفدر هم الکی نیست که
درست استفاده بشه چیزی نمیشه

rainysky50

Registered User
لایک‌ها
0
نترس نترس نترس بچه جون!!پنجاه و هفت 2 صفر نمیشه خراب!!اقای راننده پاتو بزار رو گاز بریم تهران پاساژ علاالدین!!!کلاه قرمزی و 5700

madibrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون که توضیح دادی .
من 380 خریده بودم 230 فروختم :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

راستی کسی میدونه الان 5700 چنده؟

سلام !
اخرين قيمت كه من دارم ............ 280 تومن

گوشي خوبيه و بر خلاف انتظارم مثل 6630 كه قبلا داشتم سگ جونه !
ديروز براي بار سوم توي اين 2 ماه محكم كوبيده شد رو زمين :wacko: ولي اخ نگفت !:cool:
البته بگم من به پشتش چسب زدم تا دل و قلوش نريزه بيرون ! چون من گوشيم زياد زمين ميخوره !
ولي قسمت سفيد بدنش خيلي ناز نازيه . زود خش ميفته :(

madibrad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

RAHGOZAR_MEYBOD

Registered User
لایک‌ها
1
اره میشه ! یه برنامه هست به نام Safe media که خیلی با حاله :lol: امشب آپلودش میکنم واستون .
----
واسه سوال دومت هم یه ساعت خندیدیم !!:lol::lol: اونو باید بندازی دور گردنت !:p

.

چقدر بده كه شماها به مشكل آدم ميخندين!!:wacko:
تازه مشكل من بلند بودن اون قسمت نيست بلكه مشكلم كوتاه بودن كابل سمت چبه! مي زني تو گوشت سرتو بر مي گردوني گوشي از تو گوشت مياد بيرون!
حالا واسه تكميل عيشتون و امتداد خنده هاتون عكس اين شاهكار نوكيا در مجارستان.و ميزارم بيشتر بخندين: :D

http://www.esnips.com/nsdoc/6a29e2fc-0efc-4583-891e-4890b3ad49f0/?action=forceDL

RezaP990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام !
اخرين قيمت كه من دارم ............ 280 تومن

اگه بگی این قیمتت ماله کی و مال کدوم مغازست ممنون میشم..
چون شنبه که من علاالدین بودم 300 تومن بود.
میخوام بخرم:):) فردا پس فردا:rolleyes::rolleyes:

shadowfax

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره من هم دیروز 5700 گرفتم در کل گوشی خوبی است حالا یه سوال دارم اینکه طریقه نصب تم و برنامه روی گوشی چه جوری اخه وقتی می زنی برنامه یا تم نصب کنه یه پیغام می ده و میگه برو توی تنظیمات گوشی کسی میدونه مشکل از کجاست

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره من هم دیروز 5700 گرفتم در کل گوشی خوبی است حالا یه سوال دارم اینکه طریقه نصب تم و برنامه روی گوشی چه جوری اخه وقتی می زنی برنامه یا تم نصب کنه یه پیغام می ده و میگه برو توی تنظیمات گوشی کسی میدونه مشکل از کجاست
تاریخ و ساعت گوشی تنظیمه؟!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
چقدر بده كه شماها به مشكل آدم ميخندين!!:wacko:
تازه مشكل من بلند بودن اون قسمت نيست بلكه مشكلم كوتاه بودن كابل سمت چبه! مي زني تو گوشت سرتو بر مي گردوني گوشي از تو گوشت مياد بيرون!
حالا واسه تكميل عيشتون و امتداد خنده هاتون عكس اين شاهكار نوكيا در مجارستان.و ميزارم بيشتر بخندين: :D

http://www.esnips.com/nsdoc/6a29e2fc-0efc-4583-891e-4890b3ad49f0/?action=forceDL

رهگذر جان من شوخی کردم امدیوارم از دستم ناراحت نشی :( اینجا همه با هم شوخی میکنن من فک نمیکردم بهت بر بخوره . شرمنده دوست من .
خب کلا به نظر من طراحی این نوع هدست طراحی درستی نیست . بهتر بود یه چیزی بشه که دور گردن بندازیم و هر 2 طرفش به طور مساوی بلند باشه مثلا مثل هندزفری 6630 !
خلاصه که امیدوارم منو ببخشی :)

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام خدمت همه دوستان
قضیه Sign رو هم وردار : Menu > Tools > App.mgr. > Options > Settings > Software installation > All

بالا